nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3038

cos ci sie stalo ,skrzywdzil cie ktos- bo chyba w normalnym stanie ducha to  zydow jako autorytety bys nie uznal. :rolleyes:

syndrom pis- ciemnota umyslowa i zacofanie kulturowe- jest obecny w kazdym panstwie i narodzie niezaleznie od stopnia rozwoju gospodarczego i kulturowego.nawet tytuly profesorskie prawdziwe[glinski] i rzekome[pawlowicz] przed tym nie chronia.

ja zwolennikiem glinskiego  napewno nie jestem, ale dziennikarka ostro przegiela,nerwy ja poniosly-program ogladalem na zywo i niesmak byl duzy, no ale zyje my juz w rzeczypospolitej IV-bis wiec trzeba sie przyzwyczajac-dobrze pamietam I kaczystan i mam nadzieje ze nic mnie juz nie zdziwi..

 

wracajac do tematu -duda do chin na tydzien pojechal. ciekawe czy bedzie cos o tybecie i prawach czlowieka. ciekawostka- w chinach srednia placa jest juz wyzsza niz w polsce :D  :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Jedyne co Chiny mają do zaoferowania Polsce to być rynkiem zbytu na żywność moim zdaniem .EU (parlament) jak by była mądry to wystarczyło by wprowadzić cło na produkty spoza EU te przemysłowe .Chodzi o to że taki produkt nie mógł by być sprzedawany poniżej kosztów jakie potrzebne są do wytworzenia go np w Słowacji .Ochroniło by to miejsca pracy i stworzyło nowe .Niestety ale parlament EU nie jest tym zainteresowany bo bierze kasę od chińczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

a pewny jesteś, że na import towarów z Chin nie ma ceł? Bo coś śmiem wątpić no ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak w ogóle to póki co Polska wysyła do Chin więcej żywności niż jej sprowadza. Co do innych towarów to różnie z tym bywa. No ale skoro ludzie je kupują to się z Chin sprowadza. Z tym, że coraz więcej klientów omija chińskie towary szerokim łukiem. No chyba, że jakieś proste wyroby typu kapcie czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Bo jest chińczy na rynek chiński i jest chińczyk do kontenera na rynek pozostały, różnica jest w cenie i tego chcą odbiorcy, jak najtaniej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

a pewny jesteś, że na import towarów z Chin nie ma ceł? Bo coś śmiem wątpić no ale mogę się mylić

Szef kupił busa mercedesa .Zabulił gruby szmal a jak go oglądałem to co drugi znaczek na częściach to made in China .Psuje się to na potęgę a ma dopiero 2 lata .Już teraz rozważa kupić Forda zrobionego w UK bo przed mercem był właśnie ford i nie było takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

to że idzie stamtąd badziew to wiadomo ale raczej cła za to są i już wiele więcej się na to nie poradzi bo my i europa też tam chce eksportować. Więc wszystko w naszych rękach trzeba patrzeć co sie kupuje i ja osobiście poza elektroniką z oczywistych względów staram się unikać to co ma napis made in China.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Wszystko ale to wszystko jest robione w chinach.... począwszy od bardzo drogich ciuchów markowych  a skończywszy na ciapach za 2 złote. 99.9 komputerów robione w chinach.... ,,niemieckie ''części samochodowe są robione w chinach..

Na rynek polski  jest to badziew  ale na rynek angielski  albo kanadyjski już nie koniecznie...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ja mieszkam i pracuje w UK i np nigdy bym nie kupił merca bo to chińszczyzna i badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

No to Medal of Honor będzie obowiązkową grą w każdej jednostce wojskowej. 
:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

jeżeli twoim źdódłem wiedzy jest tylko wyborcza to już nie moja wina

 

"Sposób prowadzenia programu odbiegał zdecydowanie od standardów, które obowiązują w telewizji publicznej"  - wszystko na temat :)

nienawiść cię zaślepia i zaczynasz bredzić

Jasne że odbiegał, jak można być tak pewnym siebie i aroganckim, żeby odgrażać się dziennikarzowi na antenie telewizji publicznej... Tak to jest, jak się obraca w środowisku, które twierdzi że ma monopol na jedyną rację. Zgadniesz jakie to środowisko ??

 

Antysemici  łączcie się . Już czas.

A gdzie twoje dłuuuugaśne posty ?? Gdzie zabawne obrazki ?? Ja bym na twoim miejscu uważał, ostatni raz w dziejach historii, ten co złączył antysemitów na świecie ostatecznie sobie w łeb strzelił ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

 

środowisku, które twierdzi że ma monopol na jedyną rację. Zgadniesz jakie to środowisko ??

 

 

:):) :):) :):) zaorany :):) :):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Pis ma takich przedstawicieli wybranych np (Nowy Sącz świry)

Kolejny świr to wspomniany wyżej Macierewicz i wychodzi na to że na niego głosowały świry z Piotrkowa .Dużo głosów oddali tetryki i świry z USA gdzie Rydzyk ma kolosalne wpływy.Oczywiście w ich przypadku nie ważne że gówno wiedzą co się dzieje w PL a to co wiedzą pochodzi z lat 1960.Dlatego ci co mieszkają poza granicą powinni mieć zabrane prawo głosu w ambasadach i konsulatach.Chcą głosować niech przyjadą do miejsca zameldowania w PL i oddadzą głos .Za to poparcie PIS musiał dać małolatowi władzę bo inaczej w USA byłby skończony .A tu druga ciekawostka z wiedzy zdawać by się mogło dorosłych ludzi z PIS https://www.youtube.com/watch?v=yk5jwHgeFec Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/magnificencjo-ojcze-rektorze-list-andrzeja-dudy-do-spolecznosci-akademickiej-uczelni/vcmsgb

 

Przeczytajcie chociaż początek listu jak "prezydent" Polski wysłał do Rydzyka... :ph34r: Aż dziwne, że nie walnął krzyża na marmurze. No jak prezydent laickiego kraju może w tak poddańczy sposób zwracać się do przedstawicieli kościoła? Aż mnie w żołądku zerwało, wstyd. W tym wiaropoddańczym uwielbieniu Rydzyka i Kościoła jeszcze gotów oddać urząd ojcowi dyrektorowi i to ze łzami wzruszenia w oczach.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Co najwyżej sposób twojego myślenia...

 

A co, ta jest dla Ciebie bardziej publiczna http://tv-trwam.pl/ :lol:

 

Ja nie pisałem ze tv Trwam jest tv publiczną, bo wiadoma czyja jest.... :)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Żart tylko  ;) . Wiadomo że TVP była zawsze upolityczniona, ale według mnie chłopaki od Jarka trochę jednak teraz przegięli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Rymanowski był napastliwy i udało mu się wydobyć z pani co teraz roi się w chorych umysłach, zatroskanych o sprawy Polski.
Zawiesić natychmiast Rymanowskiego, bo to miało pozostać jak najdłużej tajemnicą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ktoś tu nie dawno zachwalał podatek od wysokich odpraw na państwowych stanowiskach. I proszę jak mówiłem są luki w projekcie tej ustawy. Podatek 60 % ma być nałożony, gdy odprawa przekroczy wysokość 3 miesięcznych pensji. A więc zarabiając 100 tys miesięcznie lepiej dostać 300 tys i coś tam pomniejszone o ten podatek niż same 300. Ewentualnie dodano furtkę, że odprawa bez podatku może wynosić wysokość rocznej pensji bez podatku. Jeśli odchodzący podpisze, że nie będzie pracował dla konkurencji Co można szeroko rozumieć. Tak się mami naród tworzeniem dziurawego prawa. Czyli kruk krukowi oka nie wykole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Oczywiście prezydent bez zastrzeżeń podpisze tą niedorobioną ustawę (bubel) .Tak jest co rząd .Musi całe to styropianowe pokolenie wymrzeć a do władzy dojść pokolenie które dziś ma 25 lat to może coś się zmieni ale to jeszcze co najmniej 10 (kolesiostwo poziom minimum) lat jeśli idzie o sejm bo wątpię by Duda dostał 2 kadencję po wybrykach swoich tak samo jak i PIS

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj