nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

Był u niej już w piątek po wypadku. Teraz się na memoriał Marii Kaczyńskiej szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Wiecie dlaczego Misiewicz jest niusuwalny ze stanoisk zajmowanych? Dlaczego PIS daruje mu wszystkie winy? To proste, Misiewicz był sekretarzem komisji smoleńskiej, czyli zna wszystkie kłamstwa i tajemnice Macierewicz, ięc będą go trzymać na wysokich stanoiskach i koleś będzie się smiał nam w twarz. gdyby go wywalili i  zaczął mówić to cała polityka PIsu oparta na kłamstwie o zamachu runęłaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiecie dlaczego Misiewicz jest niusuwalny ze stanoisk zajmowanych? Dlaczego PIS daruje mu wszystkie winy? To proste, Misiewicz był sekretarzem komisji smoleńskiej, czyli zna wszystkie kłamstwa i tajemnice Macierewicz, ięc będą go trzymać na wysokich stanoiskach i koleś będzie się smiał nam w twarz. gdyby go wywalili i  zaczął mówić to cała polityka PIsu oparta na kłamstwie o zamachu runęłaby

 

Oj tam nie takich pionków się pozbywali jak myślisz jakby rosjanie nie mieli nic d ukrycia w jakim celu wrak przetrzymują ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Żeby w Polsce większy ferment był. Rosyjska wina w tym, to taka, że podwali niedokładne informacje pilotowi. Oni nie mają bardzo co ukrwyac bo to wszystko jest w sceno gramach rozmów nagranych z kokpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy kolejne nagranie dokumentujące przejazd rządowej kolumny w Oświęcimiu. Na filmie z monitoringu widać, z jaką prędkością poruszają się pojazdy oraz w jakiej odległości od siebie się znajdują. Nagranie z monitoringu tuż przed wypadkiem premier Szydło Na Kontakt 24... czytaj dalej » Jak informuje reporter TVN24 Jerzy Korczyński, kamera monitoringu, skąd pochodzi nagranie, jest zainstalowana na skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Powstańców Śląskich. Ok. 90 metrów dalej doszło do wypadku, w którym ucierpiała premier Beata Szydło. Korczyński opisuje, że na wspomnianym filmie odległość pomiędzy pierwszym pojazdem z kolumny a limuzyną szefowej rządu wynosi ok. 20 metrów. Natomiast trzeci, ostatni samochód ochraniający jedzie za limuzyną "zderzak w zderzak". Reporter TVN24 dodaje, że biorąc pod uwagę szerokość ulicy, pojazdy te poruszają się z prędkością ok. 50-60 km/h. (http://www.tvn24.pl)

 

samo zaoranie tvn 

 

wszystkie tezy zostały opozycji obalone 

hubertuss jacus wasza opozycja i wy wyszła jak zawsze na tępaków o czym to świadczy brak wam samodzielnego myślenia tvn powiedział  gw napisała 

a ja powtórzyłem

 

hubertuss jak to było pisowska policja pisowska prokuratura

 

to jak ciebie nazwiemy zdrajcą polski !!!!

 


http://niezalezna.pl/93653-wicepremier-ujawnia-wynajeto-agencje-do-ataku-na-rzad-beaty-szydlo


Wicepremier ujawnia: Wynajęto agencję do ataku na rząd Beaty Szydło


lewaki a wytłumaczcie mi po co to wszystko ??? poco ta dobrze płatna malinowa propaganda bo pis ??  bo nas Niemcy nie wykupią 

 


http://niewygodne.info.pl/artykul7/03599-Tajemniczy-wypadek-szefa-NIK.htm


Podczas prywatnego polowania z udziałem Komorowskiego uszkodzono wojskowy helikopter. Słyszałeś o tym w telewizji?

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03595-Wojskowy-helikopter-na-prywatne-polowania.htm


Na Kontakt 24 otrzymaliśmy kolejne nagranie dokumentujące przejazd rządowej kolumny w Oświęcimiu. Na filmie z monitoringu widać, z jaką prędkością poruszają się pojazdy oraz w jakiej odległości od siebie się znajdują. Nagranie z monitoringu tuż przed wypadkiem premier Szydło Na Kontakt 24... czytaj dalej » Jak informuje reporter TVN24 Jerzy Korczyński, kamera monitoringu, skąd pochodzi nagranie, jest zainstalowana na skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Powstańców Śląskich. Ok. 90 metrów dalej doszło do wypadku, w którym ucierpiała premier Beata Szydło. Korczyński opisuje, że na wspomnianym filmie odległość pomiędzy pierwszym pojazdem z kolumny a limuzyną szefowej rządu wynosi ok. 20 metrów. Natomiast trzeci, ostatni samochód ochraniający jedzie za limuzyną "zderzak w zderzak". Reporter TVN24 dodaje, że biorąc pod uwagę szerokość ulicy, pojazdy te poruszają się z prędkością ok. 50-60 km/h. (http://www.tvn24.pl)

 

samo zaoranie tvn 

 

wszystkie tezy zostały opozycji obalone 

hubertuss jacus wasza opozycja i wy wyszła jak zawsze na tępaków o czym to świadczy brak wam samodzielnego myślenia tvn powiedział  gw napisała 

a ja powtórzyłem

 

hubertuss jak to było pisowska policja pisowska prokuratura

 

to jak ciebie nazwiemy zdrajcą polski !!!!

 

Szef NIK ginie w tajemniczym wypadku. Następnie umiera jego kierowca i 2 policjantów. Szkoda, że media nie żyły tym tak, jak wypadkiem pewnego Seicento...

http://niezalezna.pl/93653-wicepremier-ujawnia-wynajeto-agencje-do-ataku-na-rzad-beaty-szydlo


Wicepremier ujawnia: Wynajęto agencję do ataku na rząd Beaty Szydło


lewaki a wytłumaczcie mi po co to wszystko ??? poco ta dobrze płatna malinowa propaganda bo pis ??  bo nas Niemcy nie wykupią 

 


http://niewygodne.info.pl/artykul7/03599-Tajemniczy-wypadek-szefa-NIK.htm


Podczas prywatnego polowania z udziałem Komorowskiego uszkodzono wojskowy helikopter. Słyszałeś o tym w telewizji?

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03595-Wojskowy-helikopter-na-prywatne-polowania.htm

 


według hubertuss do była demokracja  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nikt nie dokonuje tu lepszego samo zaorania niż ty. Tvn mówi jak jest. Kluczem jest odległość od pierwszego do drugiego samochodu. Jeśli ustalone zostanie, że instrukcje bor podają określoną odległość między pojazdami w kolumnie a tu była większa to  automatycznie jasne będzie, że pojazdy jechały nie przepisowo. Więc nie wiem jakie tezy opozycji zostały obalone. Bo dopiero sąd wyjaśni jak było i kto jest winny.

Niech Gowin poda nazwę agencji a nie takie dyrdymały dla takich głupków jak ty pociska. Już jeden mówił, że MIstrale za euro sprzedali Egipcjanie ruskim. A teraz drugi se agencje wymyślił. A ty w to wszystko wierzysz I te brednie tu piszesz. I po co sam siebie cytujesz? Co wskazuje dobitnie, że większego tępaka jak ty na tym forum nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt nie dokonuje tu lepszego samo zaorania niż ty. Tvn mówi jak jest. Kluczem jest odległość od pierwszego do drugiego samochodu. Jeśli ustalone zostanie, że instrukcje bor podają określoną odległość między pojazdami w kolumnie a tu była większa to  automatycznie jasne będzie, że pojazdy jechały nie przepisowo. Więc nie wiem jakie tezy opozycji zostały obalone. Bo dopiero sąd wyjaśni jak było i kto jest winny.

Niech Gowin poda nazwę agencji a nie takie dyrdymały dla takich głupków jak ty pociska. Już jeden mówił, że MIstrale za euro sprzedali Egipcjanie ruskim. A teraz drugi se agencje wymyślił. A ty w to wszystko wierzysz I te brednie tu piszesz. I po co sam siebie cytujesz? Co wskazuje dobitnie, że większego tępaka jak ty na tym forum nie ma.

 

Tak TVN  PEWNIE NA ZDERZAKU SIEDZIAŁ Sędziowie to teraz na kradzieże do marketów chodzą nie w głowach im praca http://www.rp.pl/Sadownictwo/170219936-Sedzia-kradl-razem-z-zona.html :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Nikt nie dokonuje tu lepszego samo zaorania niż ty. Tvn mówi jak jest. Kluczem jest odległość od pierwszego do drugiego samochodu. Jeśli ustalone zostanie, że instrukcje bor podają określoną odległość między pojazdami w kolumnie a tu była większa to  automatycznie jasne będzie, że pojazdy jechały nie przepisowo. Więc nie wiem jakie tezy opozycji zostały obalone. Bo dopiero sąd wyjaśni jak było i kto jest winny.

Niech Gowin poda nazwę agencji a nie takie dyrdymały dla takich głupków jak ty pociska. Już jeden mówił, że MIstrale za euro sprzedali Egipcjanie ruskim. A teraz drugi se agencje wymyślił. A ty w to wszystko wierzysz I te brednie tu piszesz. I po co sam siebie cytujesz? Co wskazuje dobitnie, że większego tępaka jak ty na tym forum nie ma.

 

Mariusz max kolonko mówi jak jest  :lol:  a tvn manipuluje czyli wyłącz tvn włącz myślenie 

teraz piszesz sąd, tak się zajmie to poczytaj sobie manipulancie co pisałeś ty o wypadku :o  

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

teraz wam przectawie propagada i siłę niemieckich gazet najlepsze auta wedługTÜV

http://moto.onet.pl/testy-uzywane/najbardziej-awaryjne-auta-4-i-5-letnie-raport-tuev-2017/erztvy

czyli jesli 1,5litra pali oleju przy 100tyś to norma pekajoce rorzady pierscienie i pnewki no super :D

tu według polskich autoryzowanych warsztatów

 https://www.youtube.com/watch?v=Rm3TNRiSsAk


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Mariusz Max Kolonko nawet mówił, że jechali szybciej niż 50 km/h. To co mówił jak jest? Ja nigdzie nie pisałem, że jechali 160 km/h. Jeśli nie wierzysz to znajdź. I zacytuj. Za to od zawsze pisałem, że kierowca BOR wyprzedzał na skrzyżowaniu na co pozwalają mu przepisy. Ale nakazują też zachować szczególną ostrożność. Której nie zachował bo się zderzył z innym autem. Co do prędkości pisałem, że sądząc po uszkodzeniach auta uderzył w drzewo z prędkością 50 km/h. Ale to może okazać się prawdą. Bo jeśli jechał ciut szybciej niż 50 km/h a tego nikt nie wyklucza i nie zdążył zahamować to uderzenie w drzewo mogło nastąpić przy prędkości około 50 km/h. Nie chce mi się tu powtarzać za dużo. Ale nie znajdziesz jakichś większych manipulacji z mojej strony na temat tego zdarzenia.

TUV to nie jest gazeta. Nie bierz się za tematy których nawet nie rozumiesz. Bo to tylko przykład twojej głupoty a nie propagandy. Przeczytaj sobie komentarze pod tym artykułem. Ktoś tam dał dobry przykład o tym porsche 911. Auta z wyższej półki robią mniejsze przebiegi jak owo porsche. I są lepiej serwisowane. Ata typu bmw audi mercedes kupują zamożni ludzie, którzy nawet jak dużo jeżdżą to je serwisują.

Dlatego raporty TUV nie pokrywają się z tym co jest w Polsce. Bo do nas trafia w dużej mierze złom. Nawet jak się nazywa audi czy bmw czy mercedes. To z reguły dojechane sztuki z nieznanym przebiegiem i się psują. Nawet bardziej niż nowe punto u polskiego właściciela, który je kupił w salonie. Po prostu pewne rzeczy trzeba rozumieć by się o nich wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak jechali 200 , to co , chłopak z Fiata okaże się nie winny ? Nie , nadal będzie winny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bo ty i pis byście tak chcieli. Zresztą co tu dziwić się opozycji. Że stanęła w obronie tego chłopaka. Może czasami trochę na wyrost. Ale przecież pisowskie media już w piątek skazały go jako winnego. Kaczyński do dziś mówi, że jest winny. Bo reszta już się trochę przestraszyła i mówi podejrzany. 

Jak by jechał ponad 200 to kierowca bor był by winny bez dwóch zdań. W tv pokazywali ostatnio podobny przypadek. Kierowca skręcał w lewo a wyprzedzał go na skrzyżowaniu radiowóz bardzo szybko jadący. Co pokazano na filmiku z ciężarówki. Sąd skazał kierowcę radiowozu jadącego na sygnale. Bo stwierdzono, że kierowca skręcający w lewo nie miał sznas go zobaczyć i się zatrzymać. Więc nie pleć bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Nie ma tego czegoś jak opozycja teraz , no poza kukizem , Ale tp dobrze ze PO I nowoczesna sami sie ośmieszają , Pis ma duzo mniej roboty ;D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No Ja a PiS to zupełnie nie kompatybilni jesteśmy . Jesteś mocno nie zorientowany w przepisach . Również jestem całym sercem za chłopakiem , ale nieszczęścia się zdarzają. Tak samo jest mit że w zdarzeniu drogowym , gdy jeden z uczestników jest nietrzeźwy to cała wina przechodzi na niego . To również bzdura , która krąży w obiegu . Każdy z osobna odpowiada za złamanie przepisów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

skad znasz tak doskonale wyziewy szamba-mieszkasz w nim ??, mam wolne miejsce w oborze wiec moge ci pomoc i pozwole   w niej zamieszkac, moze zycie w polsce a  rozszerzy horyzonty..

 

lewak odezwał się,marzący o POwrocie złodziei,ciekawe jakby wywlekli takiemu traktor?,czy nastąpiła by wtedy regeneracja mózgu? 

 

 

 

Ten film ukazuje takie szambo jak ty i zakłamanie. Bo ta pni powinna powiedzieć, że pomagał jej polityk pisu Kownacki.

Głąbie, wasza pomoc działa wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści politycznych.Kobieta pisała błagała i odzewu od tych sk... nie było żeby jej pomoc,,,pisała do Komorowskiego,do prezydentowej i żadnego odzewu,wasze niemieckie lewicowo-liberalne media kryły was,ani słowa w TV nie było o tym ,a teraz gdy nic  praktycznie niestalo tyle szumu hieny robia..hipokryci zakłamani.Po drugie gdzie byli ,gdy ludzi wyrzucali z kamienic niejednokrotnie na wózkach inwalidzkich,matki z małymi dziecmi,po trzecie gdzie byli gdy Amber Gold obierało ludzi z kasy,po czwarte słynna akcja "widelec". Schetyna nakazał, że mają obłowić 300 kibiców i wsadzić ich do pierdla, bez względu na to, czy są miejsca czy nie,okazało się że wszyscy byli niewinni.Po piąte wsadziliście Maćka Dobrowolskiego, który spędził w areszcie 40 miesięcy bez wyroku oraz Piotra Staruchowicza, któremu "co miesiąc zmieniano zarzuty bo Donald Tusk kazał kogoś aresztować.Oni potrzebowali pomocy prawnej  to co wtedy? krewetki i osmorniczki wpierdalali po 8 tys, na koszt podatnikow.kolacje sobie u sowy urządzali,,,,szlachta tez tak kiedys robila i marnie skonczyla,,,,,i na was tez przyjdzie kres,zdrajcy Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

lewak odezwał się,marzący o POwrocie złodziei,ciekawe jakby wywlekli takiemu traktor?,czy nastąpiła by wtedy regeneracja mózgu? 

Kto wywlókł komu traktor? Tusk, czy Komorowski nim wyjechał z twojego podwórka?

 

po trzecie gdzie byli gdy Amber Gold obierało ludzi z kasy  

 

Po kolejne - gdzie byli i gdzie są, jak Skoki obierają ludzi na 10x większą sumę i nikt nic z tym nie robi? - A przepraszam, robi, bo piszą ustawę, która będzie chroniła tego złodzieja, który jest teraz nietykalny i chowa się za immunitetem. A wszystko zgodnie z prawem... Jarka i Antoniego, które podpisane jest przez Andrzeja w nocy, bo w dzień nie mają czasu, gdyż musi ludziom oczy mydlić.

Lewakiem wszystkich nazywasz, a sam jesteś lewakiem z wypranym "muzgiem". Jak masz rozum, to naucz się z niego korzystać, bo to naprawdę nie boli.

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Alamo Głąbie, żeby ten film był rzetelny to ta pani powinna powiedzieć, że po nie chciało jej pomóc a pomógł polityk pis. To czysta manipulacja dla takich głąbów jak ty. Bo pis przy jej pomocy chce pokazać, że pomaga po. A ukrywa, że ich posłowie tez pomagali. mało tego mówi się, że je córka została poważnie poturbowana. A dziewczynkę wzięto do szpitala na rutynowe badania bo to dziecko. Poza tym to zderzenie było komentowane w mediach i toczyły się dyskusje. Tym bardziej, że ta pani pisała różne listy i nagłaśniała sprawę. Dlatego ten film to szambo i zakłamanie. Bo atakuje się innych i ukrywa to samo co się samemu robiło.

Jeśli po tak ludzi maltretowało i zamykało jak piszesz. To gdzie był pis? Co z nich za opozycja? Wg mnie każda opozycja powinna obywateli przed niesprawiedliwością władzy bronić.

Rozbite limuzyny pod Toruniem na prywatnym wyjeździe Macierewicza kosztowały więcej niż ośmiorniczki. Zdającą Polski to sam jesteś bo na pis głosowałeś.

A z tym traktorem to właśnie po pomogła. Bo wzięli komornika za d. Ale taki ktoś jak ty z wypranym mózgiem nawet do siebie tego nie dopuści.

@zetorki12 prawnikiem nie jestem. Ale podałem ci konkretny przykład. Zilustrowany w tv nagraniem z ciężarówki, która była z tyłu.  Kierowca peugeota skręcał na skrzyżowaniu w lewo. Radiowóz na sygnale wyprzedzał go na tym skrzyżowaniu. Zderzyli się i radiowóz wpadł do rowu. Sąd orzekł, że winny kierowca radiowozu. Więc jak widzisz nie zawsze pojazd uprzywilejowany jest gwarancją nie wonności dla kierującego. 

Tym czasem Kaczyński już wypisał Szydło ze szpitala. Nikt nie wie oficjalnie kiedy wyjdzie. A on mówi, że dzisiaj. Nawet wczoraj już tak mówił. Widać kto w kraju rządzi. I widać też, że Kaczyński lubi dawać takie dyskretne znaki że to jednak on.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co komornikowi zrobili ? Ano nic a niezawisły POsąd napisał że dowod rejestracyjny nie świadczy o własnści pojazdu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj