nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertb    4007

Dobrze policzyłeś 83zł. Cena mnie nie powala tylko ilość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

 

Można udzielić kredyt osobie bez zdolności kredytowej jeśli kredytobiorca przedstawi realne argumenty o poprawie swojej sytuacji w najbliższym czasie(szczególnie ważne jeśli chcesz brać kredyt inwestycyjny). 

 

Zdolność kredytowa to fizyczna możliwość spłaty całości długu+odsetki+koszta w umówionym czasie. Ponieważ koszt kredytu w franku był niższy niż w złotówce można było brać duże kredyty. 

 

Przykład twojej siostry jest idealnym przykładem kto pracuje w banku tzn. w banku nr.1 siódma woda po kisielu np. pana posła w banku nr.2 handlowiec z krwi i kości. 

 

Tylko ja można było mówić o braku zdolności kredytowej na krótszy okres jak 30 lat przy wówczas  kredycie na 70tys zł i pensji 4 tys zł?

Nie dodałem jeszcze, że przedwczesna spłata oznaczała poważną karę finansową w postaci iluś procent wartości pozostałej do spłacenia.

I to nie był wymysł tylko jednego banku, bo najpierw siostra skorzystała z biura doradczego Ekspander (czy jakoś tak) i oni analizując warunki kilkunastu banków nie widzieli możliwości kredytowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Coś z matematyką u Ciebie i autora kiepsko bo mi wychodzi 8,30 :P

Ciemnota porażająca. Skoro za 1000 dali  83 000 Pln  to jak ty żeś to policzył że 8,3 wyszło. :blink:   Nowa doktryna matematyczna wg PIS? Jak oni tak wszystko liczą jak ty to nie dziwne że im wychodzi ze gospodarka przyspiesza. 

Niewierny Antek wziął nowego/starego ptysia znów pod skrzydła, na czas aż misiek wróci z urlopu http://wiadomosci.onet.pl/kraj/21-letni-janniger-ponownie-zatrudniony-przez-ministra-macierewicza/jet0cr3

Nie dość że schizofrenik i socjalista to jeszcze pederasta i fetyszysta ;)

Co się dzieje że dziś reżimowe media nic nie mówią o miesięcznicy? Czyżby już odkryli tą długo wyczekiwaną prawdę? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez kalkulatora wychodzi 83000/1000 = 83zł/szt. Więc chyba dobrze napisałem? Na kalkulatorze nie sprawdzałem :D

 

Przeczytaj tekst nie nagłówek ;) czyżby celowa manipulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Nie no ciągle jest tam 83 tys zł i 1000szt :P

Edit:

Przejrzałem komentarze i w pierwszych faktycznie coś piszą o bzdurnych wyliczeniach, więc jak to w onecie często jest coś z błędem i później edytowane.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację chyba mój komp coś nawala bo u mnie jest 8300 :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tekst edytowano jakieś 10 minut temu, włącz sobie automatyczne odświeżanie Staszku. Macierewicz podejmuje decyzje szalenie impulsowo. Jest kilku takich polityków i nie tylko w pisie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tymczasem poseł Kłopotek zaczyna skręcać w prawo :P :P

Kłopotek: Sposób wprowadzenia reformy edukacji jest skandaliczny

Generalnie osobiście jestem za 8-letnią szkołą podstawową – mówił Eugeniusz Kłopotek w rozmowie z Robertem Mazurkiem w Porannej rozmowie RMF FM. Dopytywany, czy służbowo ma inne zdanie niż prywatne, stewierdził:

„Nie, doskonale pan wie, że potrafię bronić swojego prywatnego zdania wbrew nawet niekiedy moim kolegom. Ale nie o to mi chodzi. Sposób wprowadzenia tej reformy jest skandaliczny. Są takie sytuacje, że samorządowcy nie chcą wprowadzać tego systemu, albo kombinują, jak wykorzystać te za chwilę opuszczane budynki po gimnazjach. Po prostu ten sposób wprowadzenia jest zły i nie dziwię się tym protestom”

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jesli Kłopotek skręcą w prawo i krytykuje PIS to oznacza że PIS to lewica?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Poseł Kłopotek jak na razie skrytykował samorządy a nie partie rządzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Gdzie skrytykował samorządy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

"Są takie sytuacje, że samorządowcy nie chcą wprowadzać tego systemu, albo kombinują, jak wykorzystać te za chwilę opuszczane budynki po gimnazjach"

 

Ja też nie mówię pracownikowi jak ma zrobić tylko mówię co ma zrobić, zwykle dział to tak że znajduje najlepszy dla niego scenariusz wykonania pracy. Każdy samorząd jest inny i każdy musi wypracować swoje rozwiązanie. Jak nie umie znaczy że nie działa poprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

"Są takie sytuacje, że samorządowcy nie chcą wprowadzać tego systemu, albo kombinują, jak wykorzystać te za chwilę opuszczane budynki po gimnazjach"

 

Ja też nie mówię pracownikowi jak ma zrobić tylko mówię co ma zrobić, zwykle dział to tak że znajduje najlepszy dla niego scenariusz wykonania pracy. Każdy samorząd jest inny i każdy musi wypracować swoje rozwiązanie. Jak nie umie znaczy że nie działa poprawnie. 

Tu nie ma żadnej krytyki. On ich wręcz chwali że głupot nie chcą robić i myśla jak zminimalizować szkody wytworzone przez głupich i pracowitych.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Was cieszy tylko to że jakaś partia przegra/wygra naprawdę tak to spłycacie ? 

 

Ulman każdy ma prawo do swojej interpretacji. Ja to interpretuje jako słabość samorządu. Jeśli pracownik nie wykonuje poleceń szefa, to co byś z nim zrobił ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Was cieszy tylko to że jakaś partia przegra/wygra naprawdę tak to spłycacie ? 

 

Ulman każdy ma prawo do swojej interpretacji. Ja to interpretuje jako słabość samorządu. Jeśli pracownik nie wykonuje poleceń szefa, to co byś z nim zrobił ? 

Jeśli pracodawca nie zważa na nic, nikogo nie słucha i do tego jest głupawy to lepiej będzie nie wykonywać głupich poleceń. Ja lubie słuchać pracowników bo czasem zauważają to czego ja nie widzę lub bagatelizuje. Jak bym chciał mieć głupków co tylko przytakują i ślepo wykonują wszystkie polecenia to mogłoby się skończyć źle.

Ciekawe co znowu nabroiła Pani Premierka że też wydzwoniła w drzewo? gdzie oni sie tym razem tak spieszyli? Na miesięcznice chciała zdążyć?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

O masz to ci demokracja nie wykonywać poleceń szefa bo uważa się je za głupie, powiedziałeś tak kiedyś komuś wprost? Nie wykonam bo to głupie?  Też lubię słuchać ludzi zwłaszcza ich pomysłów, ale nie moi ludzie są odpowiedzialni za decyzje tylko ja i jeśli nie wykonują moich poleceń są odpowiednio karani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

"Dojdziemy do prawdy i zwyciężymy"  "Beata,Beata,Beata"

 i po miesięcznicy nr. 82.Ciekawe kiedy powie coś innego może gdzieś w okolicach 150 -tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

A kto poniesie odpowiedzialność za spieprzenie reformy edukacyjnej? Najwyżej ministra wyrzucą a odpowiedzialnosci za zmarnowane srodki nie będzie żadnej.Ty wydajesz swoje pieniądze i jak spierniczysz to ciebie bije po kieszeni. Oni wydaja cudze pieniądze  i jak spierniczą,  mają to gdzieś. Zanim coś zrobisz to kilka razy się zastanowisz bo złe decyzje moga kosztować. Oni się nie pytają, nie zastanawiają tylko robią jak na głupich i pracowitych przystało


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A CO takiego się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie uważam że gimnazja to coś dobrego i żadne pieniądze nie wynagrodzą spieprzonego wykształcenia. Budynek szkolny zagospodarować trudno? Gdzieś ktoś pisał że brakuje przedszkoli i żłobków.... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Reformę zapowiadali w kampanij wyborczej,widocznie ludziom się to podoba skoro ich wybrali. Dla mnie to dobrze że likwidują gimnazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj