nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6383

Tak ze dwa lata temu była jazda z tymi umowami. Dlatego pytam. Wszyscy chcieli umów i zagwarantowanej na nich opłacalnej ceny. To bodaj zaczęło się od plantatorów czarnej porzeczki. No to stało się. Wszedł przepis że mają być umowy. Dlatego pytam co się w tym nie podoba, a pytam dla tego że kiedy okazało się iż zakłady narzucają limity dostaw to i tak niektórym towar zostawał na krzakach, Wtedy zaczynało się poszukiwanie jakiegokolwiek odbiorcy bez pytania o umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Twoją jako sprzedającego czy przetwórcy jako kupującego?

 

Moją  jako  sprzedającego 

Bo  do tej  pory  sprzedawałem  tam  gdzie  więcej  płacili

 

Ale  niema się  co  wiele  przejmować  

Polak potrafi  i da to się  jakoś  obejść

:) :) :)

:) :)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

czyżby pierwszy wyznawca jarosława na tym forum jawnie namawiał do oszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Na to wygląda :huh:  :blink:  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Hańba!!! Zdradaaaaaa!!! :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

A  gdzie  te  majątki  ma  w skarpecie  czy  w Kuwecie  Kota  ?????

 

Już ci kiedyś wklejałem. Tylko ty boisz się tego czytać lub czytałeś i wstyd ci się przyznać. Srebrna, Telegraf i kilka innych spółek. Kaczyński będąc u boku Wałęsy przejmował bez przetargu nieruchomości. Z wynajmu lub sprzedaży ich czerpał zyski, które przeznaczał na swoją działalność polityczną. Tj na PC i PiS.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

 

Za jakiś czas pewnie zadasz mi to samo pytanie. Bo prawda w oczy kole. A tobie strach przyjąć to do wiadomości. Radzę zwłaszcza przeczytaj dokładnie sam początek. Odnosi się do różnych rządów ale jakże prawdziwy.

 

Gdyby  takowe  majątki  istniały  Jarka  

to  by  TyVN  Lisy  i  Nocniki  o tym  trąbiły  dzień  i  noc 

A  to  ich  boli  najbardziej  że  Jarka   nie mają  jak ugryźć bo niema  Konta  ani  willi z Basenem

Za to ma Kota   i  Kredyt  na Leczenie  Matki

 

Temat jest już tak stary, że nikt się tym nie zajmuje. Jarosław nikogo za to nie pozywa. Bo chce aby temat pozostał w cieniu. Politycy nie raz mu to wytykają A on nic. A przecież skoro to nie prawda powinien pozywać o zniesławienie. I taki bankier będąc dość poczytnym portalem powinien to usunąć. 

 

Nie no jak pisałem oMaciarewiczu to pisaliście że jechali jak szaleni nawet świadek się znaazł teraz jednak przy małej prędkości jest to możliwe ? ;)

Nopatrz miał wywierać presje  jeszcze najlepiej objąć dowództwo :P :P  jakie bajki B)

A gdzie ma honor opozycja jak domaga się sankcji wobec własnej ojczyzny świnie za grosz honoru nie mają Komorowski czy Tusk

 

Poza tym nie iem czy istnieje jakiś oficjalny dokument z podpisami lideró opozycji, w którym domagają się nałożenia na kraj sankcji.

Opozycja pod względem sankcji ma taki sam honor jak pis i Ziobro. Jedni i drudzy jeździli skarżyć się do Brukseli jak coś im nie pasowało. 

 

hehe to maja być afery ???

zero argumentów wszystko z tvn wysane z palca  

 

hit wypowiedzi Nawet zwolennik pisu Roman Polko zaczyna mówić, że źle się dzieje. odwołano zakup caaracali kompletnych uzbrojonych z ofsetem. Dzisiaj nie ma żadnych helikopterów i nie wiadomo kiedy będą i czy uzbrojone.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gen-roman-polko-negatywnie-o-reformowaniu-armii-przez-rzad-po-psl-wywiad/4r2cmjn

 

widzisz jak majaczysz 

http://www.tvp.info/27312155/gen-polko-o-caracalach-jak-cos-jest-do-wszystkiego-to-jest-do-niczego

 

pis już zapowiada zabranie reszty kasy z OFE w tym roku. Będzie grabież czy nie?

tylko to da ludziom a niebd łatał budżetu

gdzie te kasa z 40% prywatyzacji ??????????

 

41 Teraz polityki zagranicznej w ogóle nie ma . Waszczykowski to niemota popełniająca gafę za gafą. Potraciliśmy wpływowych sojuszników w europie jak np Wielka Brytania. Nie ma jakiejś nakreślonej wizji tylko miotanie się to tu to tam.

 

oni przebili wszystkich nawet sprzedali kraj 

 

PODZIEL SIĘ

Zadłużenie samorządów jest rekordowe

a ciekawe kto ma samorządy ???

 

a ten prezydet najlepszy ;D :lol:

 

Pisac po polsku nie umiesz to i czytać też nie. Po co wklejasz jakieś wypowiedzi Polko o caracalach? Chyba tylko po to by potwierdzić swoją głupotę. Wyciołem ci specjalnie ten kawałek abyś zrozumiał analfabeto.

 

40 Ograniczeni potencjału militarnego to jest teraz. 25 generałów odeszło. Ponad 260  pułkowników. I to wszyscy ludzie w miarę młodzi doświadczeni w misjach zagranicznych. Nawet zwolennik pisu Roman Polko zaczyna mówić, że źle się dzieje.

 

Reszta twoich wypocin to dyrdymały. Pis da kasę z OFE ludziom. Kto ci tych bzdur naopowiadał? Może idź se konto załóż i czekaj na przelew od pisu.

Samorządy się zadłużały  by realizować inwestycje rozwojowe. UE dawała część na część brano kredyty. Masz drogi, baseny,,odremontowane szkoły, internet czy co tam jeszcze chcesz. Zadłużone samorządy są. Ale widać na co poszła ta kasa.  U mnie w powiecie rządzi koalicja po, psl i pis. I jakoś wszyscy zadowoleni.

Jaki kraj sprzedano? Na podstawie czego te bzdury piszesz?

Gdzie ja pisałem, że Komorowski to najlepszy prezydent?

Wyciąłem tez te durne po montowane przez durni dla durni filmiki. Bo takie dyrdymały można dorobić każdemu tak jak dorobiono Komorowskiemu. On się kompromitował. Ale i tak znacznie mniej się kompromitował niż prezydent Lech Kaczyński. Wtedy to dopiero komedia była.

Ja pisałem o nieudaczniku Waszczykowskim. On sobie nie radzi z tym co ma robić.

 

Moją  jako  sprzedającego 

Bo  do tej  pory  sprzedawałem  tam  gdzie  więcej  płacili

Ale  niema się  co  wiele  przejmować  

Polak potrafi  i da to się  jakoś  obejść

 

Biedaku nie doczytałeś nawet, że to dotyczy kupujących to oni będą karani i oni będą zabiegać o podpisanie umowy. Jak znajdziesz odbiorcę co ci kupi bez umowy to jego problem. Już nie raz pisałem, że za bardzo lotny to ty nie jesteś. Sprzedasz jak do tej pory tam gdzie ci więcej zapłacą. Kupujący da ci umowę do podpisu. Podpiszecie ja i po krzyku. Jak sprzedajesz samochód popsujesz z nabywca umowę. W której jest rocznik, przebieg inne parametry i cena. I co się złego dzieje?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hahaha. A ograniczenia w obrocie ziemią to już ok?

 

Wyznawcy pis to jakby prezes w mordę napluł to on by mówił że to deszcz kropi.

 

Skąd się wzięło tylu idiotów?

 

A coto za ograniczenia  rolnik może bez problemu kupić ziemię rolną inwestor pod inwestycje gdzie tu ograniczenia widzisz? Najbiższarodzina ma prawo nawet jeśli nie jest rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie raz pisałem, że to bubel prawny i nie wiele to zmienia. Utrudnia życie ale nie blokuje zakupów ziemi. Teraz tylko to potwierdziłeś, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

Biedaku nie doczytałeś nawet, że to dotyczy kupujących to oni będą karani i oni będą zabiegać o podpisanie umowy. Jak znajdziesz odbiorcę co ci kupi bez umowy to jego problem. Już nie raz pisałem, że za bardzo lotny to ty nie jesteś. Sprzedasz jak do tej pory tam gdzie ci więcej zapłacą. Kupujący da ci umowę do podpisu. Podpiszecie ja i po krzyku. Jak sprzedajesz samochód popsujesz z nabywca umowę. W której jest rocznik, przebieg inne parametry i cena. I co się złego dzieje?

 

Doczytałem  Biedaku  i co to zmienia

Jak umowa ma być  podpisana  przed  dostawą 

Jak sprzedawałem  Rzepak w elewatorze  miałem  wybór  na wadzę z pośród  3 firm  która  da  więcej  

Teraz  muszę  podpisać  umowę  przed  dostawą 

Wątpię  że  będą  kupować  bez  umowy

No  ale  Polak  potrafi  i pewnie jakoś  to obejdą   tak myślę

To samo z kukurydzą  miałem sprzedać do  Elewatora  a że  była  kolejka  na 2 dni  to  zrezygnowałem i  pojechał  gdzie  indziej  sprzedać  kukurydze 

A obecnie  jak  to sobię  wyborażasz

Że  umowy  będą  podpisywać  w momencie  sprzedaży  przed  wystawieniem faktury

 

Jak  PiS  wprowadza  jakieś  ograniczenia  to  jest  zły  i  Komunistyczny  a jak  PO-PySL   to  jest  dobry  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A obecnie  jak  to sobię  wyborażasz

Że  umowy  będą  podpisywać  w momencie  sprzedaży  przed  wystawieniem faktury

 

Jak  PiS  wprowadza  jakieś  ograniczenia  to  jest  zły  i  Komunistyczny  a jak  PO-PySL   to  jest  dobry  ????

 

 

Rozwiązania są różne. Pierwsze takie jak podajesz, drugie odstawiasz na kogoś kto ma umowę o tyle wkurwiające bo teraz dopiero namnoży się pośredników z limitem dostaw czyli krewni królika. Rozwiązanie trzecie loco ściernisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

@marekfarmer Nie doczytałeś i to pokazałeś. A co do umowy to gdzieś tam napisali, że trzeba podpisać rok, miesiąc czy dzień przed sprzedażą?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Młyn  sprawiedliwości  Mieli  Powoli dopóki mu się szajba nie u*******i ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek    0

A tak do tytułu działu.

 

Co wy wszyscy chcecie od Pinkiego?

Mózg kazał to Pinki podpisuje.( był Pan umówiony?. Tak, że podpisuję wszystko co mi przyniosą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No ok ale to miano zamykać członków poprzedniego rządu. A tym czasem zatrzymuje się jakichś tam pracowników jakiejś elektrowni. Przecież to Tusk i reszta miała siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Powoli 

Młyn  sprawiedliwości  Mieli  Powoli 

Na wszystko  przyjdzie  czas

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

No ok ale to miano zamykać członków poprzedniego rządu. A tym czasem zatrzymuje się jakichś tam pracowników jakiejś elektrowni. Przecież to Tusk i reszta miała siedzieć.

Ta jakaś elektrownia była obsadzona ludzimi PO , to nie koniec tych przekrętów byly tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Audyt obejmował ministerstwa nie jakieś elektrownie. Z tego audytu nie wiele wynikło. A jakieś przekręty i inne tego typu w różnych przedsiębiorstwach i po rządach pisu będą wychodzić. Skąd wiadomo, że elektrownia było obsadzona ludźmi po? Jasiek konkrety nazwiska, numery legitymacji członkowskich podasz?

No tak na wszystko przyjdzie czas. Tusk będzie siedział. Ale drugą kadencję w Brukseli.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

http://polityczek.pl...agnal-w-skokach

 

nie mam przecież mu za złe,że dbał o matkę ale jak spłaca dług.Chociaż podobno była w szpitalu MSWiA-czy on jest płatny to już nie wiem-pewnie chodziło o leki.

 

Dziwne ,że się źle wkleiło powinno być tak:

 

http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/107-kaczynski-mocno-zadluzony-zobacz-jaki-kredyt-zaciagnal-w-skokach

 


podaję stronę a wkleja się co innego


to może tak

 

akk.png


to tak żeby był pełny obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Audyt obejmował ministerstwa nie jakieś elektrownie. Z tego audytu nie wiele wynikło. A jakieś przekręty i inne tego typu w różnych przedsiębiorstwach i po rządach pisu będą wychodzić. Skąd wiadomo, że elektrownia było obsadzona ludźmi po? Jasiek konkrety nazwiska, numery legitymacji członkowskich podasz?

No tak na wszystko przyjdzie czas. Tusk będzie siedział. Ale drugą kadencję w Brukseli.

 

Audyty   obejmowały  Ministerstwa  ale i  spółki  Skarbu  Państwa

I  już  powoli  owoce  audytu  są zbierane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Prezydentowa to ta co przed wyborami mówiła że się prezesa  nie boi a po wyborach zamilkła.

A co do prezydenta to gorszego w Polsce jeszcze nie było zupełne przeciwieństwo tego do czego jest powołany z urzędu.

Strażnik Konstytucji zwierzchnik sił zbrojnych Prezydent wszystkich Polaków Andrzej jazgot Duda.Widać że szczucie Polaków przeciw sobie opanował do perfekcji niedługo prześcignie prezesa.

 

Tu mamy kolejny przykład zaprogramowańca lewicowo-liberalnego wysadzonego z siodła,jako jeden z wielu żywi,rozprowadza zakłamanie i obłudę, przykład bierze od środowiska z którego pochodzi,pseudo autorytetów KODowskich,taki jak On chętnie oblał by się farbą i błagał by żeby jakiś pisowiec go pobił,aby koledzy z międzynarodówki lewackiej dostali pretekst do wprowadzenia sankcji.Być może to ORMOWIEC? Skoro lepszy był Wałensa który nie dopuścił do zlustrowania ezbeków obalając rząd Olszewskiego?Lepszy był Kwaśniewski mający problemy z alkoholem,pod którego wpływem bywał na państwowych spotkaniach.Lepszy był strażnik żyrandola,który wyrzucił wszystkie obywatelskie podpisy do śmietnika,chodzący po krzesłach,robiący pośmiewisko z Polski.

Lewactwo gościowi dekiel zryło,dla takich jak On pudło rezonansowe jest zamknięte. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto to jest "Wałensa" ? I co to jest "ezbek" ? :huh: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj