nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

co pajacujesz ?... masz jakiś dokument z kontroli że nie ma tam sprzętu z serduszkiem ? 

na jakiej podstawie to stwierdzasz ? najpierw piszesz że rzadko bywasz,  to wynika jasno że zmyślasz wygodne sobie fakty i tyle bo niby z skąd to wiesz ? 

 

Chłopie a czy to jest istotne czy z serduszkim czy bez? Jak ratuje życie to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

 staszek dzieciaku żeby tyle płacić składki zdrowotnej na dwie osoby to musiałbyś mieć z 150 ha  :D  :D  :D

 widać  że nawet kłamać nie potrafisz  ;)

Od 150 ha to by płacił 450 zł za siebie i drugie 450 za domownika , czyli 900 kwartalnie.

Masz w ogóle gospodarstwo rolne? Bo ten post wygląda jakby napisał go antychłopski miejski pierdzistołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

człowieczku trzeba mieć 50 ha przeliczeniowego to raz 

a dwa koleś nie ma nawet 6 ha przeliczeniowe  :D  :D  :D

mam 55 ha fizyczne ale nie przeliczeniowe , więc napisałem tak średnio słabej klasy a nie przeliczeniowe 

to taka mała podpucha dla niedouka który nie wie co myśleć 

 

Małorolni płacą za siebiie i za tych wszystkich którzy kupili ha przeliczeniowy by KRUS opłacać  B)

bzdura , totalna bzdura 

 

staszek ile w końcu masz lat i tej ziemi ?  :D  :D  :D

od kiedy to małorolni płacą jak do 6 ha przelicz. płaci państwo 

widzę że co wypowiedz to sam sobie przeczysz 

 

to czemu na PROW nie spełniłeś warunków 4 esu ?  :D  :D  :D

 

dałem 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Wczoraj to ogladalem. Niedlugo rozruby kibiców beda puczem nazywac. 

Jak ktos wierzyl w pucz przed emisja to wierzy nadal ale sceptycznych chyba nie przekonali. 

Ciekawie bylo rozegranie. By odciagnac nieco uwage od WOSP wyemitowali mocno tendencyjny filmik dla wyznawcow wszelkich teorii spiskowych. 

Powoli powstaje zaangazowane kino absurdalnego niepokoju - Solidarni 2010, Smolensk, Pucz i jeszcze cos tam po drodze bylo czego na festiwalu nie chcieli nagrodzic ;) Byl socrealizm bedzie kwakrealizm. Pomniki juz sa , na popiersia wkrotce nadejdzie czas :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja bym dał tytuł   Warcholstwo  najwyższego  Sortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

człowieczku trzeba mieć 50 ha przeliczeniowego to raz 

a dwa koleś nie ma nawet 6 ha przeliczeniowe  :D  :D  :D

mam 55 ha fizyczne ale nie przeliczeniowe , więc napisałem tak średnio słabej klasy a nie przeliczeniowe 

to taka mała podpucha dla niedouka który nie wie co myśleć 

 

 

staszek ile w końcu masz lat i tej ziemi ?  :D  :D  :D

od kiedy to małorolni płacą jak do 6 ha przelicz. płaci państwo 

widzę że co wypowiedz to sam sobie przeczysz 

to czemu na PROW nie spełniłeś warunków 4 esu ?  :D  :D  :D

ty jesteś upośledzony umysłowo widać ten sprzęt Owsiaka kiepski że nic Ci te częste wizyty nie pomogły w klinikach B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

człowieczku trzeba mieć 50 ha przeliczeniowego to raz 

a dwa koleś nie ma nawet 6 ha przeliczeniowe  :D  :D  :D

mam 55 ha fizyczne ale nie przeliczeniowe , więc napisałem tak średnio słabej klasy a nie przeliczeniowe 

to taka mała podpucha dla niedouka który nie wie co myśleć 

 

Tak średnio to Ty wybrnąłeś z tej sytuacji. Wszystko w życiu tak uśredniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A to do puczu nie jest potrzebny udział wojska, albo załatwienie by przypadkiem nie ruszało tyłka dopóki puczyści nie dopną swego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj to ogladalem. Niedlugo rozruby kibiców beda puczem nazywac. 

Jak ktos wierzyl w pucz przed emisja to wierzy nadal ale sceptycznych chyba nie przekonali. 

Ciekawie bylo rozegranie. By odciagnac nieco uwage od WOSP wyemitowali mocno tendencyjny filmik dla wyznawcow wszelkich teorii spiskowych. 

Powoli powstaje zaangazowane kino absurdalnego niepokoju - Solidarni 2010, Smolensk, Pucz i jeszcze cos tam po drodze bylo czego na festiwalu nie chcieli nagrodzic ;) Byl socrealizm bedzie kwakrealizm. Pomniki juz sa , na popiersia wkrotce nadejdzie czas :blink:

 

A wośp to było wydarzenie kulturalne?Ciekawe czy Mazguła z emerytury coś do puszki włozył  niepotrzebnie się Owsiak pcha do polityki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ty jesteś upośledzony umysłowo widać ten sprzęt Owsiaka kiepski że nic Ci te częste wizyty nie pomogły w klinikach B)

staszek to ty mnie od starszych panów ubliżałeś a teraz sam udajesz że masz więcej lat niż ja ?  :D

druga sprawa masz nawet więcej ha niż ja a na PROW nigdy się nie załapałeś boś za mały jak pisałeś wcześniej ? 

co za bajki jeszcze wymyślisz ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

W  sprawie składki na wośp zrobiłem to samo co Ulman.Czyli do puszki zamiast na tace.Teraz już wiem czemu klechy tak nienawidzą Owsiaka .Bo wielu ludzi robi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

oj jak oni przytulili by tą kasę 

druga sprawa swoje przytulają i przed nikim się nie rozliczają i nikomu nie pomagają 

taki Caritas z 1 zł - pomaga za 30 gr ..takie  szacunki... bo oni z niczego się nie rozliczają 

mało tego ciąga kasę z budżetu  

 

Owsiak z 1 zł - daje 96 gr na pomoc i się z tego rozlicza co roku 

no i podobno że złodziej - jak tu piszą szmaciarze pisuarowe  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Marko wyluzuj , bo coś się zaperzyłeś strasznie.

A co się dziwisz jak mu ciśnienie podskoczyło to musi jakoś odreagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 oj tam to tylko takie subiektywne wrażenie odniosłeś 

 po prostu nie lubię jak ktoś ściemnia i sam nie wie po co  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj jak oni przytulili by tą kasę 

druga sprawa swoje przytulają i przed nikim się nie rozliczają i nikomu nie pomagają 

taki Caritas z 1 zł - pomaga za 30 gr ..takie  szacunki... bo oni z niczego się nie rozliczają 

mało tego ciąga kasę z budżetu  

 

Owsiak z 1 zł - daje 96 gr na pomoc i się z tego rozlicza co roku 

no i podobno że złodziej - jak tu piszą szmaciarze pisuarowe  ;)

 

Zkażdej złotówki na sprzęt rafia 6 groszy resztę dopłacamy z naszych podatków owssiak to nie złodziej to biznesmen który wykorzystuje dzieci  do budowania swojego imperium taki mikro Kluczyk B) aż Cię skręca c o pewnie Twoje dzieci żygają zezłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiesz ja cię nie namawiam do dawania , ale  miej jakiś honor i przestań zmyślać  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz ja płacę składki i nie musiałem korzystać oby tak pozostało nie przeszkadza mi to że ty iTwoja rodzina mogła z moich pieniędzy skorzystać gdyby zaszła tka potrzeb ana pewno byś też nie miał nic przeciwko prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  z twoich pieniędzy ? masz na myśli te 500+  :D  :D  :D

  nie ...wybacz ale na tyle to mleka nadoję za dzień  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A wośp to było wydarzenie kulturalne?Ciekawe czy Mazguła z emerytury coś do puszki włozył  niepotrzebnie się Owsiak pcha do polityki

 

Koncerty zabawa, muzyka ..... Tak to bylo bardziej kulturalne jak film Pucz. Nie wiem czy Owsiak pcha sie do polityki ale napewno polityka pcha sie do Owsiaka

 

Zkażdej złotówki na sprzęt rafia 6 groszy resztę dopłacamy z naszych podatków owssiak to nie złodziej to biznesmen który wykorzystuje dzieci  do budowania swojego imperium taki mikro Kluczyk B) aż Cię skręca c o pewnie Twoje dzieci żygają zezłości :P

Skad masz takie dane? Jesli to prawda to czemu w TVPis tego nie mowia a prokuratura i sady Owsiaka nie zamknely? Jak to policzono ze dokladamy a podatkow 94 grosze na kazda zlotowke?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

  z twoich pieniędzy ? masz na myśli te 500+  :D  :D  :D

  nie ...wybacz ale na tyle to mleka nadoję za dzień  ;)

Z moich ciężko zapracowanych do maszyn też z moich wziołeś  no ale Toobie się należy B) ale niech Ci będzie tak głodny spać chodzisz :P :P

Koncerty zabawa, muzyka ..... Tak to bylo bardziej kulturalne jak film Pucz. Nie wiem czy Owsiak pcha sie do polityki ale napewno polityka pcha sie do Owsiaka

 

Skad masz takie dane? Jesli to prawda to czemu w TVPis tego nie mowia a prokuratura i sady Owsiaka nie zamknely? Jak to policzono ze dokladamy a podatkow 94 grosze na kazda zlotowke?

 

Jak złodzeja z Torunianie zamknęli toi Owsiaka nie zamkną widziałeś  kiedyś żeby zamknęli kogoś kto ma takie pieniądze? :P :P

Wezmą się i za Owsiaka , tylko wszystko po kolei . Gdyby od samego szczytu zaczęli , to by mogli z niego nie zejść bo na dole tak teren jeszcze jest zaminowany że cho cho .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ale skad te dane  bo czytam o tym piewszy raz? 94% dokladamy to znaczy ze tyle samo Owsiak kradnie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie kradnie zrozum to on je tylko zagospodarowuje tak jak Rydzyk tyle że Rydzyk wszystko zostawi co zrobi Owsiak nie wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Z moich ciężko zapracowanych do maszyn też z moich wziołeś  no ale Toobie się należy B) ale niech Ci będzie tak głodny spać chodzisz :P :P

 

 

 

no nie przypominam sobie , żadnych dotacji nie składałem dziecko  ;) 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie że nie bo zimia w doniczce na balkonie nie daje 4ESU :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj