nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

 staszek masz jakieś może rozliczenia to poczytamy ile to zebrał na wykup stoczni i na co potem wydał ? 

 a z budżetu to ile ciągnie ? znajdziesz sam czy podsunąć ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak 50 groszy każdy obywatel zapłcił no może oprócz B2Agro bo on podatki Czechom płaci a tu tylko grabi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

Ale wam pisiorom żal d*pę ściska że ludzie dają Owsiakowi a nie rydzykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ch cesz to Ci  z mich zwrócę podaj tyko numer konta :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

w doopie mam calego tego owsiaka wel rubta co chceta i ten burdelowy cyrk wosp.

nie daje rydzykowi ,nie daje owsiakowi,wali  mnie to kto i ile tam daje.wole dac 10 zl  jak zbieraja na jakies hospicjum i tyle a wy dalej sie gryzcie ze soba.

ps. dzis pierwszy raz widzialem jak glupia gimbaza zostala wyjebana ze stacji orlenu bo ludzi nagabywala zeby dawali,miny bezcenne.jak ktos chce to niech da i to jego sprawa tak samo jak na rydzyka,jedynie byle nie robic z tego szopki i cyrku.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jeden dzień a tak razi  ''ubogich  '' ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

bo musza niestety poniewaz lemingi bija piane. bylo kilka osob i myslisz ze ktos sie obuzyl? jedna baba cos mruknela a reszta z usmiechem ze wreszcie ktos porzadek robi z boordelem. jakim prawem te kokoty ( jako pepik wiesz co to znaczy) wpierzaja sie wszedzie na chama ? moze ja i inni ludzie sobie nie zycze zeby co chwile mnie atakowal jakis debil z puszka ?skoro juz o rydzyku ,czy rydzyk nie daje nawet wejsc do marketu bo juz atakuje? no raczej  nie ,a to bydlo z puszkami tak

 

ps. masz racje bogaty pastuchu tak to niestety "biedote" rusza nie to co ciebie ,masz kupe krow i kupe gnoju wiec szlachta pelna geba

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 no co ty do marketu w niedziele polazłeś ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ano widzisz mam czas to poszedlem a i jeszcze jedno ,pod multikinem w krakowie  tez ta swolocz ludzi nagabywala ot wyjatek chyba  taki w kraju napotkalem

 

 

 tomsk a gdzie ty spotkales jakies jak to okreslasz mochera zeby ludzi zaczepial i chcial kase na rydzyka,prosze napisz bo w swoim zyciu jeszcze takiego nie spotkalem,

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek - to mogłoby nie zadziałać bo nikt nie ma takich zdolności do wyłudzania pięniędzy od bogobojnych staruszków jak służby naziemnie Pana.

 

I tu przyznam Ci rację bo o wiele łatwiej wyłudzić stawiając dziecka skruszy ten widok   ;):P :P

Orlen już przeprasza publicznie za to zachowanie. 

 

Kurcze dziś podczas skoków Stocha widziałem reklamy Grupy Azoty żeby nam tylko cen nawozów po tych sukcesach Polaka nie podnieśli ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  szczególnie skruszy takich co nie mają   1,5 zł w kieszeni  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w doopie mam calego tego owsiaka wel rubta co chceta i ten burdelowy cyrk wosp.

nie daje rydzykowi ,nie daje owsiakowi,wali  mnie to kto i ile tam daje.wole dac 10 zl  jak zbieraja na jakies hospicjum i tyle a wy dalej sie gryzcie ze soba.

ps. dzis pierwszy raz widzialem jak glupia gimbaza zostala wyjebana ze stacji orlenu bo ludzi nagabywala zeby dawali,miny bezcenne.jak ktos chce to niech da i to jego sprawa tak samo jak na rydzyka,jedynie byle nie robic z tego szopki i cyrku.

 

Wiesz najłatwiej dzieci niczego nieświadome zmanipulować B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

staszek i tu masz racje bo ta glupia gimbaza sama nie wie w czym uczestniczy.

pastuch ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie kasy,wszyscy biedni tylko ty bogaty.sa ludzie  ktorzy maja inne zdanie niz ty i mogliby cie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Dobrze że Publiczna Telewizja się nie angażuje w ten prywatny interes Owsiaka B)

Widzisz brak WAm argumentów no ale to typowe dla takich buraków :P :P

Za to angazuje się w prywatny interes Jarosława

 

Za Twoje się wozi?

Rydzyk tak samo jak Owsiak się wozi za cudze ale za to "na bogato". Owsiak ci przeszkadza a Rydzyk nie. Dlaczego?

 

I tu przyznam Ci rację bo o wiele łatwiej wyłudzić stawiając dziecka skruszy ten widok   ;):P :P

 

Tak jak tłumaczony jest bezsens 500+ na pierwsze wczasy nad morzem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 Czy ty wiesz na czym polega wyłudzenie Vat kto na nim zyskuje a kto traci?  Skad Państwo ma pieniądze które są wyłudzane?

 

Jak państwowa skoro dawana z prywatnej kieszeni?

Szantaż moralny uprawia sie uzasadniając zasazność 500+ argumentami o pierwszym wyjeździe dzieci nad morze

 

Nie  jestem  ekspertem z dziedziny  wyłudzeń VAT  nie zajmuję  się  tym  przestępczym i  haniebnym procederem.

Skąd  pieniądze ma państwo  które  są  wyłudzane  z ofiary  Rydzyka  :D :D :D  a tak na poważnie z Podatków

 

 

Co do  porównywanie  Rydzyka  i Owsiaka  to  chyba ty  czegoś  nie rozrużniasz

Nie wiem czy ty  czy twój  kolega  hubertuss nie pamiętam  pisaliście  że  na  przelewach  do  rydzyka  jest  napisane  ofiara  za  Modlitwę    więc  jeżeli ktoś  miałby  to  rozliczać  to  jest  to  Pan Bóg  a nie  ludzie.  Jak idę  zamawiać mszę  do  księdza to nie mówię  mu na co ma wydać  moją  ofiarę  za to mszę.

 

A owsiak zbiera  na  konkretny  cel  więc  takim  rozliczenia  podlega  ale jak tutaj  wkleił  kolega  Romek   kasy  brakuje    i właśnie  dlatego  ja nie dam  nawet  złamanego  grosza  na wośp

 

 

 

Ps.

Ochrona  Jarosława  finansowana jest  ze składek  PiS     Będę  w Bdg to  pojadę  do  PiS  i  dam  im ofiarę  na ochronę  Prezesa :) :)

Może  nie pamiętacie   jak  Premierowa  tuskowa  była  ubierana  za naszą  kasę z podatków   ????

Albo  słynne  cygara  dla  tuska  itd.?????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za to angazuje się w prywatny interes Jarosława

 

Rydzyk tak samo jak Owsiak się wozi za cudze ale za to "na bogato". Owsiak ci przeszkadza a Rydzyk nie. Dlaczego?

 

Tak jak tłumaczony jest bezsens 500+ na pierwsze wczasy nad morzem

 

Mi nie przeszkadza ani Owsiak ani Rydzyk tylko bezsensowne wydawanie publicznych pieniędzy na organizowanie tego spektaklu Owiak uzbiera 50 mln a samorządy wydadzą 100 na organizację tego kabaretu ile sprzętu można bykupić gdyby samorządy się poskładały ? No ale wtedy by nie zarobili przyjaciele samorządowców którzy mają z tego dochody niejedną firmę przed plajtą Orkiestra uratowała :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Tylko jak to Owsiak robi ,że terroryzuje większość społeczeństwa,instytucje państwowe,firmy itd.-normalnie totalitaryzm w czystej formie-może jedynie słuszna partia powinna zdobyć to magiczne zaklęcie a będzie rządzić wiecznie.Co do TVP czyli publicznej tu akurat najbardziej widać jaka jest publiczna-warunek jak u Forda czyli tylko czarne.Bardzo ciekawe czemu inne charytatywne organizacje(np. Szlachetna Paczka i wiele a właściwie wszystkie) popierają zbiórkę.Boli was,że tak wielu ludzi w tym uczestniczy,że czują się z tym dobrze,że nie patrzą MY,WY ale liczy się dobro chorych.

   ps. WOŚP zbiera cały rok jest konto do wpłat a także można odpisać 1% podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Oni wolą dać Rydzykowi na nowiutkiego Majbacha niż Owsiakowi który zbiera na sprzęt co ratuje ludzkie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Od 25 lat Jurek jednoczy Polaków przeciw Kościołowi, Tradycji i prawicy. Z całego ołtarza jeden Owsiak im został. Ale przy okazji kupił sporo sprzętu dla szpitali.Mam wrażenie że w tym roku nasilenie bluzgów ze strony sekty żelaznych wyznawców Owsiaka jest większe niż kiedykolwiek.No cóż,bądzmy miłosierni.Kijowski okazał się naciągaczem.Petru bawidamkiem,Rzepiński cwaniaczkiem,a Schetyna jełopem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A ja zauważyłem że to ze strony PISo-fanatykuw i tych pseudo-księży najwięcej jest ataków na WOśP nie wstyd wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko jak to Owsiak robi ,że terroryzuje większość społeczeństwa,instytucje państwowe,firmy itd.-normalnie totalitaryzm w czystej formie-może jedynie słuszna partia powinna zdobyć to magiczne zaklęcie a będzie rządzić wiecznie.Co do TVP czyli publicznej tu akurat najbardziej widać jaka jest publiczna-warunek jak u Forda czyli tylko czarne.Bardzo ciekawe czemu inne charytatywne organizacje(np. Szlachetna Paczka i wiele a właściwie wszystkie) popierają zbiórkę.Boli was,że tak wielu ludzi w tym uczestniczy,że czują się z tym dobrze,że nie patrzą MY,WY ale liczy się dobro chorych.

   ps. WOŚP zbiera cały rok jest konto do wpłat a także można odpisać 1% podatku.

 

No niestety nie liczy się dobro chorych tylko robienie przedstawienia jak myślisz czemu inne kraje Nas NIE NAŚLADUJĄ W TYM CYRKU?

A ja zauważyłem że to ze strony PISo-fanatykuw i tych pseudo-księży najwięcej jest ataków na WOśP nie wstyd wam

 

a tOBIE NIE WSTYD ŻE PIENIĄDZE ZAMIAST DO CHORYCH TRAFIAJĄ DO KIESZENI CWANIAKOW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj