nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5573

Ulman -   poco  oglądasz  stację   Ojca  Biznesmena   ???????

Do tego czasem słucham RM tudzież inne stacje bo to jedyny sposób by wyrobić sobie wyważoną opinie. Czytam onet, Newsweek, W sieci czy Do rzeczy, Najwyższy czas  oraz oglądam różne TV. takze zagraniczne Osoba słuchajaca narracji tylko jednej strony nie ma tak naprawdę pojęcia co sie dzieje. 

 

Teraz w TVPis Sadurska 80% przeznaczyła na wypowiedzi o opozycji. :P 

Wcześniej był Tyszka z Kukiza -  spokojnie, spójnie i całkiem logicznie sie wypowiadał. Ciekawe było  pytanie o fakt wycofania oferty sprzedazy działki z zasobów mienia wojskowego ktora to miała być centralnym punktem "nowego jedwabnego szlaku" o który tak zabiegał PAD i Premierowa. Oby chińczyków nie trafił szlag ;)  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Wpłaty  są dobrowolne  każdy wpłaca  ile chce i kiedy chce  i może  robić  z swoimi  pieniędzmi  co  chce  i  tobie  nic  do  tego 

 

 

No patrz o Kijowskim napisałeś? Bo nie słyszałem, aby zmuszali do wpłat na KOD. Bystry nie jesteś to fakt. Bo gdybyś był to byś się tak łatwo mi nie podłożył z tym tekstem. Ale tak się dzieje jak się używa podwójnych standardów do oceny osób sobie wygodnych i przeciwników.

Jeśli już tu zwolennicy pisu oceniacie Kijowskiego, któremu nie płaciliście. Więc nie waszą kasę ewentualnie wydawał jak nie powinien. To miejcie odwagę skrytykować i popleczników pisu. Którzy działają całkiem podobnie. Bo inaczej będziecie tak głupio wpadać jak wyżej. Bo nie da się w życiu stosować podwójnych standardów bo prędzej czy później człowiek się ośmieszy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Nie kop leżącego hubertuss :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W sumie to mu się nie dziwię, że te filmiki lub zmontowane obrazki wkleja. Każda próba dyskusji w jego wykonaniu kończy się jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 mnie tam dziwi jak to ten KOD i Kijowski bardzo wadzi pisuarom 

 przecież to takie nic nie znaczące zjawisko jak pisano nie dawno  ;)

 jak oni się martwią o kasę na którą się nie składają 

 a jak  złodziej z Torunia  dostaje miliony z publicznych środków to ok 

 jak wyłudza kasę od biednych emerytów to ok 

 coś tu nie tak z głowami panowie  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Nieraz pisałem że ogłupiały naród wybiera ogłupiały sejm który wyłania ogłupiały rząd itd


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

NO tak opozycja niknie. A tu proszę pis już drugi raz się poddał. Pierwszy raz w sprawie aborcji. Drugi raz w sprawie dziennikarzy. A przecież za kilka miesięcy ta opozycja miała zniknąć. Teraz tę niknąca opozycję zaprasza się na jakieś rozmowy. Kaczyński nawet mówi, że jutro będzie jeszcze raz Schetynę i Po zapraszał. Ja się pytam po co? Przecież według bredni przez wielu tu głoszonych ta opozycja za kilka miesięcy ma zniknąć. Po co tracić czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Musi ich troche "podhodować" bo jak znikną to z kim sie Jareczek bedzie konfliktował? Bez zadymy przecież nie ma zycia. Do tego nie byłoby na kogo zwalić niepowodzeń :D

Niezłe jaja z tymi żołnieżami US Army. Przemieszczają się w tempie 250km/ dobę czyli tak jakbym niespiesznie jechał traktorem. Pies drapał takich sojuszników. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ja myśle że Kościół maczał w tym palce nie żeby dostojnicy byli tacy prawi ale pójście na ostro to ryzyko końca dobrej zmiany.Dobrej szczególnie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ukradł Ci coś XXXXXX?


 mnie tam dziwi jak to ten KOD i Kijowski bardzo wadzi pisuarom 

 przecież to takie nic nie znaczące zjawisko jak pisano nie dawno  ;)

 jak oni się martwią o kasę na którą się nie składają 

 a jak  złodziej z Torunia  dostaje miliony z publicznych środków to ok 

 jak wyłudza kasę od biednych emerytów to ok 

 coś tu nie tak z głowami panowie  :D

 

.

Edytowano przez SZYMANOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

Ulman

Nawet przy okazji śmierci dziecka  trzeba wbić śzpilę i sprzedać kuksańca. Oto poziom lepszego sortu i lepszej zmiany..Zachowałeś się jak menda  angry.png..

 

Ulman

Niby nie życzyłeś ale juz szpileczkę tatusiowi ktorego syn zmarł to czemu i nie....... gównojad. Tfuuu!!!

 

Ulman

 

Czy nie pomyslałeś że Prezes w swym geniuszu mógł stwierdzić że jego nieudolny brat zmarnował swoją prezydenturę i nie ma szans na reelekcję. Taka sytuacja mogła i jego z całym PISem pociągnąć na dno.a na to nie mógł przecież pozwolić. Słusznie skonstatował ze żadnego wiecej pożytku z Lech mieć nie będzie , chyba że ................ . Jak pomyslał tak zrobił. Wysłał swojego najbardziej lojalnego człowieka pociagiem do Smoleńska.by załatwił sprawę. Plan został wykonany  i po zjedzeniu obiadu najwierniejszy z wiernych wsiadł w pociąg i wrócił do kraju by zameldować wykonanie zadania.

Już niebawem prezes zapragnął zając miejsce brata ale przegrał z Bronkiem. Zaczęło być oczywiste że trzeba zmyslić i wtłoczyć ludziom do głów alternatywną wersję wydarzeń. Zaczęły sie więc miesięcznice podgrzewane co miesiąc obecnością JK i innych, były teorie o sztucznej mgle, magnesach, laserach, spisku  itp w mysl zasady że w mętnej wodzie łatwiej łowić ryby. Finalnie po kilku latach propagandy okraszonej nieudolnością rzadu udało mu się zdobyć władzę

Aby nie było ryzyka wtopy, wbrew wcześniejszym ustaleniom mianował do wyjaśniania katastrofy współwinnego tak by nie miał on zadnego interesu w ujawnieniu prawdy. Tak więc taktyczny majstersztyk powiódł sie i sprawca stał się śędzią we własnej sprawie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No patrz o Kijowskim napisałeś? Bo nie słyszałem, aby zmuszali do wpłat na KOD. Bystry nie jesteś to fakt. Bo gdybyś był to byś się tak łatwo mi nie podłożył z tym tekstem. Ale tak się dzieje jak się używa podwójnych standardów do oceny osób sobie wygodnych i przeciwników.

Jeśli już tu zwolennicy pisu oceniacie Kijowskiego, któremu nie płaciliście. Więc nie waszą kasę ewentualnie wydawał jak nie powinien. To miejcie odwagę skrytykować i popleczników pisu. Którzy działają całkiem podobnie. Bo inaczej będziecie tak głupio wpadać jak wyżej. Bo nie da się w życiu stosować podwójnych standardów bo prędzej czy później człowiek się ośmieszy.

 

A co ma Piernik do Wiatraka ?????

 

Taki bystry  jesteś  to  pokaż  mi   przykłady  oburzonych ludzi z RRM  co  podaj  przykłady

Tylko  rzetelne   sprawdzone  nie jak to  podawaliście tutaj

Głosowanie w sprawie CETA  jak biliście brawo  Nowośmiesznym :lol: :lol: :lol:

Czy  zakup   specjalnie dla  Prezydenta Andrzeja Dudy  samochodu  za 2mln w 2012 roku :lol: :lol: :lol:

Czekam na  przykłady

A  zachowaniem  kijowskiego  oburzeni  są  KODomici   więc  jest  różnica i  jest  wolność  słowa  i  można  o tym  pisać

Po drugie  ja oni tutaj nie pisałem :lol:

Czekam  na przykłady  oburzonych  z  RRM

 

:lol: :lol: :lol:

 

Włącz  myślenie  Wyłącz  TyVN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A co to jest RRM? To jakaś brygada RR , czy też szwadrony szamana z Torunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Oburzenie w sekcie? Takie zwierze nie istnieje :D

@nie- wyrwane z kontekstu i sytuacji. W odpowiedzi na durna teorie o zamachu zamiesciłem równie karykaturalne i ironiczne wytłumaczenie katastrofy. Niezmiernie mi miło że moja skromna osoba jest przez ciebie nader często cytowana. Chetnie się zrewanzuije o ile cos samodzielnie napiszesz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ukradł Ci coś XXXXXXXX?

 

.

Ja odpowiem ;).

No jasne - każda bzdurna dotacja która była płacona między innymi z moich podatków to była tak naprawdę kradzież z mojej kieszeni.

 

Ale oni wiedzą że to już koniec bliski i chcą jak najwięcej do kieszeni napchać . W weekend spotkałem znajomego - profesor na Politechnice Warszawskiej.

 

Na temat odchodzenia ludzi młodych od kościoła miał bardzo ciekawe zdanie - "polski kler to beton i nikt kto umie słuchać i czytać ze zrozumieniem nie będzie go popierał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ukradł Ci coś XXXXXXX?

 

.

wiesz może gdzie się podziała kasa na ratowanie stoczni ?

bo ta  została sprzedana i nikt nie widział tej kasy co rydzyk zbierał na wykup , więc kto ją przygarnął ? i jak to nazwać ? 

 

 

W roku 1997 Radio Maryja powołuje Społeczny Komitet Ratowania Stoczni Gdańskiej i Przemysłu Okrętowego i rozpoczyna wielką akcję sprzedaży cegiełek na rzecz ratowania Stoczni Gdańskiej. Ojciec Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja wzywał swoich słuchaczy do wpłaty na wykup stoczni oraz o oddawanie świadectw udziałowych Narodowych Funduszy Inwestycyjnych.
 
Nie wiadomo, ile pieniędzy zebrano i co się z nimi stało, bowiem Radio Maryja nie kupiło Stoczni Gdańskiej i nie rozliczyło się z tej akcji. Nie miało także pozwolenia na prowadzenie ogólnokrajowej zbiórki pieniędzy.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

Ulman

Chetnie się zrewanzuije o ile cos samodzielnie napiszesz

przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Proszę bardzo  ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

 

wiesz może gdzie się podziała kasa na ratowanie stoczni ?

bo ta  została sprzedana i nikt nie widział tej kasy co rydzyk zbierał na wykup , więc kto ją przygarnął ? i jak to nazwać ? 

 

 

W roku 1997 Radio Maryja powołuje Społeczny Komitet Ratowania Stoczni Gdańskiej i Przemysłu Okrętowego i rozpoczyna wielką akcję sprzedaży cegiełek na rzecz ratowania Stoczni Gdańskiej. Ojciec Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja wzywał swoich słuchaczy do wpłaty na wykup stoczni oraz o oddawanie świadectw udziałowych Narodowych Funduszy Inwestycyjnych.
 
Nie wiadomo, ile pieniędzy zebrano i co się z nimi stało, bowiem Radio Maryja nie kupiło Stoczni Gdańskiej i nie rozliczyło się z tej akcji. Nie miało także pozwolenia na prowadzenie ogólnokrajowej zbiórki pieniędzy.

 

http://wiadomosci.onet.pl/tablica/klamstwa-gazety-wyborczej-zbiorka-na-stocznie-co-o,1666,270154,42310556,watek.html

 

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność zawiadamia że podaję do sądu redaktora Krzysztofa Kadkę z Gazety Wyborczej, za kłamliwe informacje o nieprawidłowym wydatkowaniu tzw.cegiełek w artykułach zamieszczonych w Gazecie Wyborczej w dniu 5.08.2013 pt Solidarni z kasą-na co poszły pieniądze które miały ratować Stocznię Gdańską? oraz Cegiełki na ratowanie Guzikiewicza.

Domagamy się sprostowania i przeprosin w wszystkich mediach w których ukazała się ta informacja zniesławiająca NSZZ Solidarność Stoczni Gdańskiej.

W procesie cywilnym domagać się będziemy odszkodowania na rzecz Caritas Polska w wysokości 100 tys.zł

Jednocześnie informujemy że przekazane informacje w artykułach Gazety wyborczej dotyczących stoczni, są również nieprawdziwe. Solidarność stoczni gdańskiej nie oczekuje od skarbu państwa żadnych pieniędzy gdyż w świetle obowiązującego prawa może być to uznane za niedozwoloną pomoc publiczną.

ZA Prezydium Przewodniczący Roman Gałęzewski

 

 

 

 

 

 

 

znowu gówno wyborcze ci sami politycy Tuski Buzki Niesiołowscy też bardzo dobry wzrost gospodarczy    

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nasrał a teraz mu te gówno do mordy wepchałeś. :lol:

 

Już dawno tu nie było tak szybkiego i spektakularnego odzewu, ośmieszającego odzewu.

 

nie zważając na to kim ty jesteś, brawo Romanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Wiadomo ile zebrano i na co wydano, lub gdzie ta kasa jest, czy  nie wiadomo? To jest bardzo proste pytanie a odpowiedź zawiła i nie na temat jak to u ciebie zazwyczaj.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

 mnie tam dziwi jak to ten KOD i Kijowski bardzo wadzi pisuarom 

 przecież to takie nic nie znaczące zjawisko jak pisano nie dawno  ;)

 jak oni się martwią o kasę na którą się nie składają 

 a jak  złodziej z Torunia  dostaje miliony z publicznych środków to ok 

 jak wyłudza kasę od biednych emerytów to ok 

 coś tu nie tak z głowami panowie  :D

 

no wiesz obrona demokracji niepłacenie alimentów namawianie innych zęby nie brali 500+ a pierwszy stał w kolejce

 

jak to sie nazywa hipokryta debil idiota ???

56e17c59b05a8_p.jpg?145763018714630540896117.jpg

z20994169IH,memy.jpg

Wiadomo ile zebrano i na co wydano, lub gdzie ta kasa jest, czy  nie wiadomo? To jest bardzo proste pytanie a odpowiedź zawiła i nie na temat jak to u ciebie zazwyczaj.

LEWACY MAJA TYSIĄCE FUNDACJI WIĘCEJ JAK DZIECI JEST CHORYCH W POLSCE I ?????????

 

MOGĘ ZAPYTAĆ WAS CZY WY UDAJECIE IDIOTÓW ??? POGADAJMY JAK ROZJEBANO STOCZNIE KTO I JAK ZDEFRAŁDOWANO MILIARDY  udajecie idiotów naprawdę h*j tam tysiące rodzin  

zadmijmy się niżej rydzykiem bo to be a tusk mniam

wy macie rodziny dzieci nie myślicie o ich przyszłości   

Wiadomo ile zebrano i na co wydano, lub gdzie ta kasa jest, czy  nie wiadomo? To jest bardzo proste pytanie a odpowiedź zawiła i nie na temat jak to u ciebie zazwyczaj. zapytaj dudy solidarności to ci powie  

Nasrał a teraz mu te gówno do mordy wepchałeś. :lol:

 

Już dawno tu nie było tak szybkiego i spektakularnego odzewu, ośmieszającego odzewu.

 

nie zważając na to kim ty jesteś, brawo Romanie.

 

 

 po prostu wstyd mi za nich ze to rolnicy przecież nie mają czasu na tvn i wyborcza  

wstydzę się jako rolnik/górnik 

 

ten post powinien nazywać się złote myśli lewaka 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ciagle pismo obrazkowe właściwe dla prymitywów. Kto cie tak skrzywdził  w tej ciemnej kopalni, pieronie :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj