nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Agrest    25250

Pomimo, że platforma obywatelska przechodzi powoli do historii i już nie rządzi, protestujący w sejmie stworzyli "dekalog wolności" i ostrzegli Pis , aby nie dochodziło podczas ich rządów do tego co działo się za czasów PO.

https://pbs.twimg.com/media/C0hxtWnW8AAzJTJ.jpg

W pełni popieram inicjatywę i mówię oby więcej tak nie było. Na opozycję zadziałała magia świąt i dostrzegli tyranię poprzednich rządów.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Wątpię że to był on prędzej ten jego klakier przemówi. 

Prezes zna tylko jeden zwrot "ani kroku w tył" już był taki co też tak mawiał wiecie o kogo chodzi.Mało tego kilka dni temu udzielił wywiadu w którym powiedział że może poświęcić wysoki rozwój gospodarczy dla jego wizji Polski.Los narodu w rękach wizjonera.

Jakbyś był takim  kurduplem któremu nie wyszło ani na gruncie zawodowym ani prywatnym to byś go w pełni zrozumiał. Najpewniej właśnie dlatego że nie zna słowa kompromis, nigdy się nie cofa a przede wszystkim nie ma pojęcia o ekonomii właśnie nic mu w życiu nie wyszło i nie wyjdzie.

 

Nastepne dobre uczynki się szykują http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/minister-finansow-nowe-podatki,225,0,2225633.html


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25250

na sylwestra mam zaplacic ubezpieczenie od 60 -w tamtym roku 60 zl w tym dobra zmiana na 109, po nowym roku mam wiecej do oplacenia, 500+ na pewno nie wystarczy.

tak dla rozrywki

http://joemonster.org/mg/185576,16,Nieprawidlowosci_w_odbiorze

Nie ma to jak obiektywnie przedstawić i podrasować dane :D Za zeszły rok podać OC, na przyszły OC+NW. No ale ładnie wygląda taka różnica i niezorientowany łyknie jak fakty w tvn. Mogłeś jeszcze AC dopisać lepiej by wyglądało.

 

To może ja napiszę jakie stawiki obowiązywały i będą obowiązywać w PZU aby trochę odkłamać to co kolega podał. Otóż było 69, będzie 82 zł. 

Chyba, że na południu macie większą szkodowość i stawki wyższe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ci z poczuciem humoru jak najbardziej już mogą. Koledze widzę ość z karpia w dolnym odcinku przewodu pokarmowego utknęła. Polecam Fortrans - by żyło się lepiej.

Przyznam, że nie wiedziałem o wyłączeniu klimy i ogrzewania, ale kolega zorientowany i potwierdza. Czyli scena opisana przeze mnie jak najbardziej na miejscu.

A tak na poważnie to ponoć uchodźcy podążają na Wiejską, bo Angela zagwarantowała im tam wikt i opierunek. Choć sam mam obawy jak oddzielą świnie od baranów.

 

Żart był wyjątkowo kiepski więc nawet ci z poczuciem humoru śmiać się nie będą. Co do medykamentów widzę masz bogate doświadczenie. Mi tam nigdy nic nie utknęło a karpia w ogóle nie jadłem. Widzę też, że jak na prawdziwego miłosiernego katolika przystało wspomniałeś z racji Świąt o potrzebujących. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25250

Stwierdzasz to bo już zamówiłeś sondaże? To że jesteś sztywny jak kij od miotły nie oznacza, że tak jest z większością. 

Z miłosiernymi katolikami to już taka wasza retoryka. Jak nie ma do czego się przyczepić to można chociaż po religii pojechać. Przez  tvn i gw wylansowane swego czasu i nadal powielane.

Rozumiem,  że zamiast karpia była jagnięcina, czy jednak ten pasztet od Komitetu Okradania Dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie martw się! Pomyśl że fundujesz staszkowi bezstresowe życie ;)

 

Ja 3 lata temu zapłaciłem 450 zł OC w tym roku 350 to podrożało czy potaniało bo sam już nie wiem takie manipulacje Twoje kombinujesz jak PO przez 8 lat :rolleyes: ;)

Jakbyś był takim  kurduplem któremu nie wyszło ani na gruncie zawodowym ani prywatnym to byś go w pełni zrozumiał. Najpewniej właśnie dlatego że nie zna słowa kompromis, nigdy się nie cofa a przede wszystkim nie ma pojęcia o ekonomii właśnie nic mu w życiu nie wyszło i nie wyjdzie.

 

Nastepne dobre uczynki się szykują http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/minister-finansow-nowe-podatki,225,0,2225633.html

 

Tobie widocznie też nic w życiu nie wyszło że nie masz ciekawszych zajęć i troluljesz na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powszechnie wiadomo są dwa sposoby kręcenia kola ogonem. Pierwszy w prawo a drugi w lewo. 

Czy chodzi o ogon marko-kola?


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja 3 lata temu zapłaciłem 450 zł OC w tym roku 350 to podrożało czy potaniało bo sam już nie wiem takie manipulacje Twoje kombinujesz jak PO przez 8 lat :rolleyes: ;)

 

 

staszek , ale my tu piszemy o stawkach dla dorosłych ;) , posiadających zniżki, bo jak dzieciaku zniżki ci dochodzą to faktycznie przez chwilę może tanieć.

 

A i jeszcze jedna sprawa - staszek oc się płaci co rok a nie co trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to bez znaczenia tk czy siak kilka lat wstecz stawki były znacznie wyższe konkurencja obniżała ale w końcu przyszło płacić realne odszkodowania co do zniżek chłopcze to swojemu dziecku wykład zrob jeśli  w ogóle jest Twoje ? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

W całym zachodnim świecie islamscy terroryści szykują się do uderzeń w Boże Narodzenie. To święto ich wkurza, irytuje i za wszelką cenę chcą je zepsuć. U nas islamistów w tym celu nie potrzeba, wystarczyły PO, Nowoczesna i KOD.W całej tej żenującej chryi, którą urządziły one w Sejmie i pod Sejmem, a którą PiS podgrzewa z wyraźną satysfakcją, żeby się opozycja kompromitowała jeszcze bardziej, biją po oczach dwie rzeczy: straszliwa propagandowa przesada i jeszcze większa obłuda. Inflacja mocnych słów, nadużywanie patetycznych frazesów i wielkich pojęć w sprawach duperelnych zmienia wszystko w groteskę.żałosnym pretekstem do takiej zadymy był nowy regulamin pracy w parlamencie dziennikarzy. Bardzo podobne ograniczenia w dostępie mediów do Sejmu zaproponował swego czasu - bodaj w roku 2009 - marszałek Sejmu z ramienia PO, Bronisław Komorowski. Politycy PO pajacujący dziś "w obronie wolnych mediów" w sejmowej sali nie widzieli w tym wówczas niczego zdrożnego.Gdziekolwiek zajrzymy - do Niemiec, Francji, Ameryki, Włoch - wszędzie obowiązuje ścisła reglamentacja akredytacji i dopuszczenie wyłącznie do wydzielonych stref  w budynku parlamentu.A szczególnie żałosne, gdy o wolność słowa walczą te same typki, które za swych rządów robiły wszystko, by ją tłumić. Za rządów PO i PSL dokonano w państwowych mediach bezwzględnej czystki personalnej, idącej dalej niż za poprzedników, użyto niejakiego Hajdarowicza, kolesia spod śmietnika pana Grasia, do przejęcia "Rzeczpospolitej" i zniszczenia tygodnika "Uważam Rze" (w chwili tej operacji bijącego poczytnością i "Politykę", i "Newsweeka"); tenże sam Graś "załatwił" przez Kulczyka u władz niemieckich usunięcie redaktora naczelnego "Faktu" Grzegorza Jankowskiego i przeformatowanie najpopularniejszego tabloidu, podobnie jak wcześniej "Rzeczpospolitej", w gazetę stroniącą od "polityki", czyli od krytyki rządu; wreszcie urządzono wtedy bandyckie najście służb na redakcję "Wprost", podczas którego próbowała przerażona ówczesna władza na oślep, przemocą zablokować publikację kelnerskich taśm i położyć łapę na kompromitujących ją nagraniach.Nie zapominajmy też o aresztowaniu wypełniających swe obowiązki dziennikarzy podczas protestu w PKW. Pamiętam, jak wicirus peowskiej propagandy, redaktor Stasiński, jeden z wicemichników, kibicował wówczas policji, pochwalał jej brutalność i domagał się dla zatrzymanych wysokich wyroków. Dziś oczywiście ramię w ramię z prominentami obalonej władzy gardłuje on o niszczonej przez PiS wolności mediów.Jest jeszcze sprawa uchwalenia budżetu państwa w Sali Kolumnowej i wszystkich związanych z tym wątpliwości.przecież mówimy tylko o dopełnieniu formalności. Wiadomo, że PiS ma odpowiednią większość i quorum, żeby budżet przegłosować, można urządzić choćby i siedem reasumpcji, każda w innej sali, i za każdym razem wynik będzie ten sam. Więc i tu nie ma za bardzo o co robić histerii.To wszystko jeszcze mało. Sięgnijcie Państwo do internetu po wypowiedzi liderów i autorytetów dzisiejszej lewicowo-liberalnej opozycji sprzed kilku lat, kiedy to wejścia do Sejmu zablokowali związkowcy z górniczej "Solidarności". Szczególnie polecam specjalne orędzie ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, pełne porywających fraz w rodzaju "blokowanie Sejmu to uderzenie w samo serce demokracji!", różnego rodzaju "absolutnie niedopuszczalne", "haniebne" i tak dalej.Godne uwagi są także ówczesne pohukiwania Lecha Wałęsy i innych autorytetów, które dziś umierają z oburzenia na widok postawionych przez policję barierek, że takich zbrodniczych aktów nie wolno tolerować, że hołotę blokującą Sejm - pałować, że władza musi być stanowcza i tak dalej. Albo orędzie Ewy Kopacz, że władzę w Polsce można przejmować tylko poprzez zwycięstwo w demokratycznych wyborach, a nigdy na ulicy, i ona wraz z całą PO nigdy nie pozwolą, nie ustąpią, nie popuszczą et cetera, bo wzniecanie ulicznych tumultów to faszyzm. Ta ostatnia teza była zresztą wtedy ulubionym lajtmotiwem każdego peowsko-salonowego autorytetu.

 

Jeśli jakiś zwolennik obalonej "demokracji" a la PO-PSL i "Wyborcza", chcąc za wszelką cenę bronić zbydlęcenia ludzi, którzy zachwalają pomysł blokowania Kaczyńskiemu grobu brata i dają upust gówniarskiej satysfakcji, że posłanka PiS "musiała czmychać" przed agresją podjudzonej przez nich gówniażerii, wydusi teraz z siebie nieśmiertelny argument "a PiS też...", to powiem: nie, od zeszłego piątku nie można już mówić "PiS też".szeroko rozumiany obóz III RP to dziś już tylko prymitywna agresja oraz rozpaczliwa obrona zagrożonych interesów i popełnionych u władzy nadużyć. Jedna wielka aberracja, infekująca nasze życie publiczne nieustanną awanturą, warcholstwem, kłamstwem i podłością. Odesłanie ich wszystkich przez wyborców w polityczny niebyt to warunek niezbędny przywrócenia Polsce normalności. Ostatni tydzień dowiódł tego niezbicie.Parafrazując klasyka: PiS to grypa, a PO, Nowoczesna, KOD i reszta - to syfilis.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No to bez znaczenia tk czy siak kilka lat wstecz stawki były znacznie wyższe konkurencja obniżała ale w końcu przyszło płacić realne odszkodowania co do zniżek chłopcze to swojemu dziecku wykład zrob jeśli  w ogóle jest Twoje ? :P :P

Kilka lat temu stawki były wyższe? Co ty dziecko pier...lisz?

 

Rozumiem że modeli nie ubezpieczasz ale podam ci na przykładzie ubezpieczenia Kuboty ,JD ,Citroena i BMW bo akurat te sprzęty opłacam w grudniu;

 

Kubota 7060 - OC+AC było 818zł jest 980zł

JD 6630 Premium  OC+AC było 1172zł jest 1390zł

Citroen DS5 OC+AC było 2300zł jest 2721zł

BMW X6 OC+AC było 3439zł jest 4200zł

 

 

 

Więc pokaż mi dzieciaku zniżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jak zwykle twoja wypowiedź jest niezwykle merytoryczna. 

 

Jak to możliwe że napiszesz coś co jest zwykłym kłamstwem i znajdzie się inny debil który to pochwala. Czy zwolennicy piss są aż takimi debilami że podwyżki nazywają obniżkami? Ciekawe.

 

I nie rozumiem co znaczy że pogadamy jak wytrzeźwieję - to że ty jesteś pijaczyną nie znaczy że inni tak samo robią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Alamo pisz krócej. Ja zdążyłem się przebić tylko przez pierwsze zdania, dlatego też uważam że .......

uwazam-ze-na-problem-terroryzmu-nalezy-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Kilka lat temu stawki były wyższe? Co ty dziecko pier...lisz?

 

Rozumiem że modeli nie ubezpieczasz ale podam ci na przykładzie ubezpieczenia Kuboty ,JD ,Citroena i BMW bo akurat te sprzęty opłacam w grudniu;

 

Kubota 7060 - OC+AC było 818zł jest 980zł

JD 6630 Premium  OC+AC było 1172zł jest 1390zł

Citroen DS5 OC+AC było 2300zł jest 2721zł

BMW X6 OC+AC było 3439zł jest 4200zł

 

 

 

Więc pokaż mi dzieciaku zniżki ?

 

takim sprzętem 400ha obrabiasz ???

 

coś tu śmierdzisz chyba ze masz pisaki  

 

 

oto co społeczeństwo uważa

Marcin Wysoczarski1 tydzień temu

Czemu do nich nie strzelano i nie pałowano jak za demokratycznych czasów peło?

Odpowiedz 52   

Ukryj odpowiedzi

Konrad Smuniewski

Konrad Smuniewski1 tydzień temu

Tak trzeba, żeby to szło w świat!

Odpowiedz 3   

Marcin Wysoczarski

Marcin Wysoczarski1 tydzień temu

Jak tak dalej pójdzie to już nic od Nas w świat nie pójdzie, bo znowu będziemy mieli "POwską Demokracje" i nikt nie będzie mógł nic powiedzieć :/ Rząd musi się wziąć wreszcie w garść i coś z nimi zrobić, bo bezczynność też ma swoje konsekwencje.

Odpowiedz 7   

Alexmir303

Alexmir3036 dni temu

Stary, Kaczyński wie co robi. Zobacz tych błaznów z psychiatryka - przecież oni są gwarantem, że PiS wygra wszystkie następne wybory.

Odpowiedz 12   

Wojtek Preiss

Wojtek Preiss3 dni temu

No bo w Polsce już nie ma demokracji. Jak wróci demokracja, to wróci palowanie.

Odpowiedz 9   

Jan Kowalski

Jan Kowalski3 dni temu

Ludzi go,wno obchodzi trybunal i dziennikarskie zakazy,ludzi interesuje jak im sie zyje

Odpowiedz 8   

Altacet87

Altacet872 dni temu

Przecież oni w boga nie wieżą :P hehe

Odpowiedz 1   

HipopotamPL

HipopotamPL22 godziny temu

Analfabeta......

Odpowiedz   

kacpeorwy Kacper

kacpeorwy Kacper1 tydzień temu

Hańba zdrajcom Polski!

Odpowiedz 29 

Ale to jest szczera prawda. Źródło nie ważne bo tvn dzisiaj obnażył te prawdę i pokazał jak Kuchciński z Kaczyńskim kłamali. Pisałem o tym post czy dwa wyżej. Pokazano tez dokumenty. Nie ma co iść w zaparte. Oni kłamali a ty nie masz racji i chcesz w te kłamstwa dalej wierzyć.

 

http://wpolityce.pl/media/307847-pomylka-czy-ciag-dalszy-manipulacji-tvn-uderza-w-film-smolensk-podstawiajac-inna-osobe-pod-artura-wosztyla-haniebne

http://wpolityce.pl/media/308290-ministerstwo-sprawiedliwosci-chce-sprostowania-od-faktow-tvn-za-material-macieja-knapika

http://niezalezna.pl/71660-cale-klamstwo-cala-dobe-jak-tvn-manipulowal-slowami-rzecznik-prezydenta-dudy

https://www.goldenline.pl/grupy/Zainteresowania/polityka-bez-cenzury/klamstwa-tvn-tok-fm-i-innych-mediow,1985236/

http://blogpress.pl/node/6931

http://niezalezna.pl/49055-przylapalismy-tvn-na-klamstwie-oto-dowod-na-manipulacje-telewizyjnych-propagandystow

http://www.wykop.pl/link/1462305/wymyslila-jak-nie-wyladuje-to-mnie-zabije-teraz-robi-pr-centrum-zdrowia/

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/226051-prof-nowak-czym-rozni-sie-klamstwo-tvn-u-od-klamstw-russia-today-niczym

http://wpolityce.pl/media/225018-podwodny-swiat-telewizji-tvn-czy-przeprosza-widzow-i-politykow-za-klamstwa-w-sprawie-kilometrowki-hofmana

 

Kłamstwa i manipulacje TVN mają miejsce od lat, a informacji nie sposób tu oddzielić od opinii! Najlepszym tego przykładem jest, gdy po wygranej śp. Lecha Kaczyńskiego wyborów prezydenckich, TVN, ustami jednej ze swoich czołowych prezenterek, Justyny Pochanke, w taki oto sposób zakomunikowała to widzom: „Mam dla państwa złą wiadomość, Lech Kaczyński wygrał wybory prezydenckie”.

 

Odebranie koncesji stacji TVN jest ważne tym bardziej, że wg ostatnich badań CBOS programy TVPi TVN są wśród Polaków głównym źródłem informacji o wydarzeniach w kraju i na świecie!

O jakich informacjach tu mowa?!  O zwykłych, niegodziwych wrzutkach medialnych w stylu: „Jak nie wyląduję, to mnie zabije”?, o ostatniej, negatywnej opinii o filmie „Smoleńsk” wyrażonej przez Artura Wosztyla, który A. Wosztylem nie był?, o przekłamaniu wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przez Katarzynę Kolendę-Zalewską, która sama przyznaje, że „dała plamę”?

Nie za dużo tego?

W mojej ocenie, w chwili obecnej, Polakom potrzebna jest przede wszystkim rzetelna informacja. Informacja a nie opinia przemycona w podawaniu faktu, wsparta pogardliwym tonem głosu czy niewybredną mimiką, które to elementy przekazu mają kluczowe znaczenie dla przekazu telewizyjnego.

Przykładów, w których członkowie polskich rodzin czy poszczególnych grup społecznych skaczą sobie wręcz do gardeł, bo „w TVN mówili” jest aż nadto i oceniam to zjawisko jako bardzo groźne dla polskiej racji stanu i dla polskiego, dość już podzielonego i zmanipulowanego przez media społeczeństwa.

Z poważaniem Magdalena Bąk

Marne wytłumaczenie, wszak wiadomo że Soros nie da im zginąć. 

 

Czyli kiedy JK pójdzie siedzieć?

 

Narracja PIS jest zdumiewajaca Jak sie nie umie odpowiedzieć to trzeba zdyskredytować drugą stronę.

Gdzie ty tam znajdujesz wulgaryzmy? Ja tam dostrzegam argumenty których nie jesteś w stanie odeprzeć

 

Czyli kiedy JK pójdzie siedzieć?

paramencie broni pisu co za manipulacja ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

A jakie jest twoje zdanie, opinia Roman? No chyba że na drugie masz Magdalena Bąk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Skąd wnioskujesz ze to mój kandydat?

Pewnie są żydami tak jak wicepremier, teściowie Prezydenta, Michnik.lub Wildstein . 

Lepiej niech już siedzą w Izraelu a nie będą tak mieszać jak ci co tu siedzą ;)

stary Morawiecki nie jest żydem a młody jest 

dobre  dobre znowu się lisa naczytałeś czy wyborczej ???

 

W sieci pokazało się coś takiego,podpucha czy.... szykuje się dym?
 
 To policjant niemiecki go zabił! COS CIEKAWEGO OTRZYMALEM PRZED CHWILĄ,,,,, UDOSTEPNIAJCIE 1. Polak został porwany i wykorzystany do tego żeby pojechać ciężarówką na tę ulicę, bo terrorysta nie potrafił sobie poradzić z jazdą TIRem 2. terrorysta groził mu nożem i nie miał żadnego pistoletu, Polak nie był świadomy gdzie i po co jedzie 3. kiedy dojechali na ulicę, terrorysta kazał się Polakowi przesiąść na fotel pasażera i potem gwałtowanie przyspieszył wciskając gaz 4. kiedy Polak się zorientował, że on wjeżdża na teren jarmarku i cgce zabijać, rzucił się na muslima i zaczęła się walka, 5. Polak został dźgany nożem i pokonany. Żył jeszcze w samochodzie po ataku. 6. kiedy TIR się zatrzymał terrorysta uciekł i nie strzelał do Polaka wcale, 7. kilka chwil później padły strzały do środka kabiny, strzelał jakiś policjant kiedy zobaczył ruch i osobę w środku. Polak został zabity przez niemieckiego policjanta. 8. właścicielowi firmy okazano tylko zdjęcie Polaka i nie okazano ciała. Rodzinie ani konsulowi RP także nie pozwolone obejrzeć do tej pory ciała. 9. Jaki sens byłby aby muslim dźgał Polaka nożem, ryzykując że ciężki 130kg Polak może mu go wyrwać, jeśli miałby pistolet. Pistoletu po prostu nie miał ! On nie strzelał do Polaka, 10. Niemcy teraz będą tuszować sprawę że sami zastrzelili niechcący Polaka, i będą robić z niego bohatera odwracając wtedy od tego faktu uwagę opinii publicznej. 11. Trzeba sprawdzić jakie pociski i z jakiej broni (czy policyjnej) były w ciele Polaka i samochodzie. Tego prokuratura nie może odpuścić Niemcom!!!! 12. W niemieckich mediach na żywo przez chwilę po ataku było pokazywany wywiad ze świadkiem, który mówił że widział jak terrorysta wyskoczył z samochodu ale nie było żadnego strzału. Strzały popadły dopiero po dłużej chwili. 13. Już tego w mediach niemieckich nie usłyszycie, bo film zniknął i nie jest dostępny. Świadek ten jest utajniony.

 

 

 

wyłącz już ten tvn  to była prowokacja tvn jest wszędzie w sieci 

Dziennikarka TVN powiedziała, że „polski kierowca posłużył za narzędzie zbrodni” [WIDEO] 20-12-2016 22:34 Nie od dziś TVN słynie z „ciekawego” doboru słów. Po raz kolejny internauci wychwycili kuriozalne sformułowanie użyte na antenie tej stacji i to...

Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/media/dziennikarka-tvn-polski-kierowca-posluzyl-za-narzedzie-zbrodni-870.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

PrawdaObiektywna.plMedia„To była osoba typu Polak” Zadziwiające słowa, które padły w relacji z zamachu w Berlinie w stacji TVN24 [WIDEO] „To była osoba typu Polak” Zadziwiające słowa, które padły w relacji z zamachu w Berlinie w stacji TVN24 [WIDEO] ...

Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/media/to-byla-osoba-typu-polak-867.html © http://www.prawdaobiektywna.pl


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Jak powszechnie wiadomo są dwa sposoby kręcenia kola ogonem. Pierwszy w prawo a drugi w lewo. O ile kot w końcu się nie wku..wi. 

 

lewactwo ma jeden i ten sam sposób ;D 

biale-swieta-1.JPG


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

takim sprzętem 400ha obrabiasz ???

 

 

Czytać ze zrozumieniem trudna sprawa. ;).  Jasno napisałem że to są rzeczy które ubezpieczam w grudniu. Aż strach myśleć ile będzie kosztował ciekawy pakiet w połowie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

dlug2.jpg?w=780

 

 

jak wytłumaczy to lewactwo przecież po psl wyprzędywała majątek w miL zł  

 

 


1455214037_hgpu3o_600.jpg


Minister skarbu Włodzimierz Karpiński pochwalił się, że w ciągu ostatnich 25 lat z 8,5 tys. państwowych przedsiębiorstw przeznaczonych do prywatyzacji do sprzedania pozostało zaledwie 3 proc. Dodał, że dzięki temu do budżetu państwa trafiło 152 mld zł. Czy to powód do dumy? Raczej nie, zważywszy, że pieniądze te nie zostały zainwestowane w rozwój kraju, nie odłożono ich też na jakimś funduszu, by w przyszłości służyły emerytom. Po prostu zostały przejedzone, bo traktowano je jako dodatkowe źródło dochodów dla coraz bardziej dziurawego budżetu.

Wdrażana w Polsce pod dyktando Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego szokowa terapia finansowa i wyprzedaż państwowego majątku doprowadziły do upadku całych gałęzi przemysłu i likwidacji setek tysięcy miejsc pracy. Przed skutkami takiej polityki przestrzegał prof. Milton Friedman, laureat ekonomicznego Nobla. Apelował, byśmy nie prywatyzowali państwowych przedsiębiorstw, bo sprzedamy je cudzoziemcom za grosze i nic na tym nie zyskamy. – Cudzoziemcy nie będą inwestowali w Polsce po to, by pomóc Polsce, ale po to, by pomóc sobie – ostrzegał. Miał rację. Dziś zamiast tysięcy dobrze prosperujących zakładów mamy w kraju dwa miliony bezrobotnych i drugie tyle zmuszonych do szukania pracy za granicą.


Jeśli ktoś zapytałby się mnie z czym kojarzy mi się 8-lecie rządów Platformy i PSL-u, to odpowiedziałbym że przede wszystkim ze wzrostem zadłużenia kraju oraz masową wyprzedażą majątku narodowego. W tej drugiej kwestii oficjalne statystyki są porażające. W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.
       

  
Warto podkreślić, że spora część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży majątku narodowego idzie na spłatę bieżącego zadłużenia, które w okresie rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz zwiększyło się o 100 procent osiągając pułap biliona złotych (tj. tysiąca miliardów!). Poniżej prezentuję listę 10 największych wyprzedaży, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat:

1. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.: sprzedaż 17 proc. akcji za 6 mld 543 mln zł
2. Jastrzębska Spółka Węglowa: sprzedaż 33,1 proc. akcji za 4 mld 830 mln zł
3. Bank PKO BP S.A.: sprzedaż 9,62 proc. akcji za 3 mld 943 mln zł
4. Energa S.A.: sprzedaż 34,18 proc. akcji za 2 mld 800 mln zł
5. KGHM S.A.: sprzedaż 10 proc. akcji za 2 mld zł
6. PKP Cargo S.A.: sprzedaż 48,29 proc. akcji za 1 mld 420 mln zł
7. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.: sprzedaż 37,49 proc. akcji za 1 mld 97 mln zł
8. Zespół Elektrowni "Pątnów-Adamów-Konin" S.A.: sprzedaż 50 proc. akcji za 681,5 mln zł
9. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.: sprzedaż 12,13 proc. akcji za 625,5 mln zł
10. Ciech S.A.: sprzedaż 37,90 proc. akcji za 619,1 mln zł


Z dokumentów wynika, że największą grabież majątku narodowego PO-PSL rozpoczęła już na początku swoich rządów. W ręce prywatnych podmiotów (głównie niemieckich) dostały się firmy niemal z każdej branży: m.in. farmaceutycznej, elektronicznej, spożywczej i zbrojeniowej. Pod młotek szły także budynki będące w zasobach poszczególnych resortów.

Co najbardziej bulwersujące, część przedsiębiorstw i obiektów, które zostały sprzedane w czasie rządów koalicji PO–PSL, miało wcześniej status obiektów szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa państwa. I co robił rząd PO-PSL? po prostu odbierano ten status i sprzedawano. I tak np. - jak pisze "Gazeta Polska"- na posiedzeniu Rady Ministrów 23 września 2008 r. pod przewodnictwem premiera Donalda Tuska, na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji (był nim wówczas Grzegorz Schetyna), status obiektów strategicznych utraciło blisko 100 obiektów. Grzegorz Schetyna przedstawił wnioski wojewodów, którzy wystąpili o skreślenie danych obiektów z wykazu „obiektów kategorii I i II szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa państwa”.


W 2011 r. spółki NFI osiągnęły dodatni wynik finansowy brutto (2061,7 mln zł wobec
1705,7 mln zł w 2010 r.) i dodatni wynik finansowy netto (1767,9 mln zł wobec
1439,6 mln zł w 2010 r.). Zysk brutto wykazało 76,7% jednostek, a netto 77,1% (w roku 2010
odpowiednio: 68,9% i 68,9%). Podstawowe relacje ekonomiczne ukształtowały się
następująco: wskaźnik poziomu kosztów – 94,6% (wobec 94,5 % w 2010 r.), wskaźnik
rentowności obrotu brutto 5,4% (5,6% w 2010 r.), wskaźnik rentowności obrotu netto 4,6%
(4,7% w 2010 r.).

 

spółki wypracowały miL zł to po co je tusk prywatyzował 


PRYWATYZACJA
PRZEDSIĘBIORSTW
PAŃSTWOWYCH
W 2011 R.

GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY 

 rio regionalna izba obrachunkowa 

nik

 

 

dane dla platformy są miażdżące

 

 

                Niemcy nas kupili  


https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-sprzedazy-panstwowych-nieruchomosci-rolnych.html

2012 r. ustawy nnpc stwierdzono, że: powierzchnia nieruchomości rolnych będących własnością
spółek, w których udziały nabyli cudzoziemcy, wynosiła w skali kraju 50.356,8 ha. Z ustaleń kontroli
NIK wynika, że wielkość ta jest wyraźnie zaniżona, bowiem tylko w 2 województwach cudzoziemcy
w tym okresie nabyli udziały w spółkach będących właścicielami 6.156,8 ha.

 

hahaha

 

 

 

 


14612337499876.jpg


z20091566Q.jpg


kiedy-uswiadamiasz-sobie-ze-stales-sie-s


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak zwykle twoja wypowiedź jest niezwykle merytoryczna. 

 

Jak to możliwe że napiszesz coś co jest zwykłym kłamstwem i znajdzie się inny debil który to pochwala. Czy zwolennicy piss są aż takimi debilami że podwyżki nazywają obniżkami? Ciekawe.

 

I nie rozumiem co znaczy że pogadamy jak wytrzeźwieję - to że ty jesteś pijaczyną nie znaczy że inni tak samo robią.

 

Tobie tłumaczyć to jak z koniem się kopać pisałem Ci że była duża konkurencja przez ostatnie lata zaniżano wypłty więc można było obniżać składki jednak życie nie lubi pustki powstały firmy wyspecjalizowane w dochozeniu odszkodowań sam się rozpisywałeś jakie toodszkodowanie dostałeś więc przyszedł czas kolego na urealnienie składek bo ktoś musi za to zapłacić jak Ty to mówisz a że zbiegło to się z okres gdie weszło 500 + dieki temu tcy jak Ty mogą psy na rządzących o to wieszać fajny gośc iz Cb nawet Cię polubiłem  myślisz że jesteś jedynym myślącym na tymforum ale jesteś tylko takim cwaniazckiem co mu się zdaje że zjadł wszystkie rozumki ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj