nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5535

Nowoczesna tonie w długach! Mogą ją uratować przyspieszone wybory. To dlatego robią dym i niszczą Polskę

 

Marne wytłumaczenie, wszak wiadomo że Soros nie da im zginąć. 

 

Czyli bez zmian, żołnierze ludowej polski cały czas wierni władzy ludowej.

Dni czerwonych gnid są policzone i sprawiedliwości wreszcie stanie się za dość.

Czyli kiedy JK pójdzie siedzieć?

 

Uchodzisz za forumowego błazna i twoja wulgarna retoryka nie robi na nikim wrażenia.

Narracja PIS jest zdumiewajaca Jak sie nie umie odpowiedzieć to trzeba zdyskredytować drugą stronę.

Gdzie ty tam znajdujesz wulgaryzmy? Ja tam dostrzegam argumenty których nie jesteś w stanie odeprzeć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Gdyby nie bezczelne łamanie prawa konstytucyjnego to prawdopodobnie mieli by coś pod 50% i prawie żadnych protestów ale to też do czasu bo kasa za rok góra 2 się skończy a za tym pójdą gorączkowe jej poszukiwania w kieszeniach obywateli no chyba że w pierwszej kadencji oszczędzą ludzkość kosztem ogromnego zadłużenia z myślą o wygraniu 2 kadencji a w drugiej oskubią nas na cacy.No i cel najwyższy wodza ukrzyżować Tuska a na to potrzebne dwie kadencje."Później chodźby potop"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Narracja PIS jest zdumiewajaca Jak sie nie umie odpowiedzieć to trzeba zdyskredytować drugą stronę.

Gdzie ty tam znajdujesz wulgaryzmy? Ja tam dostrzegam argumenty których nie jesteś w stanie odeprzeć

Stoisz w cieniu i zawsze w nim będziesz stał, nie ważne co i gdzie przedstawiasz to i tak grasz drugie skrzypce. Nigdy i w niczym nie będziesz najlepszy chociaż w tym konkretnym przypadku jest to powód do radości.

 

Czyli kiedy JK pójdzie siedzieć?

Jeśli jest czerwony zapewniam że poniesie konsekwencje.

 

nie ty tu jetes wyrocznią kto kim jest 

twoje zwidy nikomu niczego nie ujmą  żebyś nawet pękł 

wciskasz to samo nie tylko mi i mało kogo to rusza bajkopisarzu

Nie zamaskujesz naocznych faktów parszywy komunisto.

Udowadniasz swoje zapędy na każdym kroku, a po chwili zaczynasz strugać durnia że ktoś nie właściwie cię ocenia przez co fałszywie oskarża.

 

Tchórzliwym zdaniem odtrącasz możliwość udowodnienia swojej racji:

,,popieram kogo chcę i o tym pisałem nie raz,,

 

a w akcie desperacji podejmujesz próby zaklinania rzeczywistości dublując przekaz po przez sformułowania: wyrocznia, zwidy, bajkopisarz.

 

Ludzi żyjących z komunizmu i ludzi popierających komunistów  opisuje porównanie prostytutki od k..rwy. Prostytutka to zawód a k..rwa to charakter.

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Stoisz w cieniu i zawsze w nim będziesz stał, nie ważne co i gdzie przedstawiasz to i tak grasz drugie skrzypce. Nigdy i w niczym nie będziesz najlepszy chociaż w tym konkretnym przypadku jest to powód do radości.

 

Po raz kolejny napiszę - "Narracja PIS jest zdumiewajaca Jak sie nie umie odpowiedzieć to trzeba zdyskredytować drugą stronę".

 

Chyba kolego nie trzymasz cisnienia bo o merytoryce nie ma co mówić Za to bajanie o cieniu, skrzypcach to konsekwencja jakiegoś udanego palenia jest? Czujesz się lepiej jak sobie popiszesz że ja jestem gorszy, z drugiego sortu ? Brawo Ty!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Twierdzisz że nie dostrzegasz wulgarnej retoryki u marko, więc nie czytałeś postów albo rżniesz głupa.

Ja zakładam drugą opcję ale do lidera w tym fachu jeszcze ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Jego wulgaryzmy są mniej więcej na poziomie strasznej zniewagi jakiej dopuścił się poseł Szczerba. Marszałek Kuchciński nie potrafił sobie z tym poradzić  bo intelektu zbrakło, więc też uznał to za obrazę majestatu Najjaśniejszej RP 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

ru-0-r-700,400-q-80-n-a0987727b4c1ebfeab

Kuchciński  zrobił  dobrze  że  błazna  wykluczył z obrad  tylko szkoda  że  siłą  ich nie wywalili

Tak jak to robiła  Kidawa  siłą  usuwała  posła  niezależnego

Albo  Sikorski  Niesiołowski  Notorycznie  wyłączali głos  opozycji  tak sobie  radzili

Tylko z tą  różnica  że wtedy  opozycją  miała  klasę   a teraz  to   są  Warchołowie  prawdziwi  bo śp. Leppera  tak  nazywali  jak blokował  mównicę  a  oni  zrobili  o wiele  większe  warcholstwo  od Samoobrony.

Myśleli że  Marszałek  ich  siłą  wyprowadzi   żeby  wyszła  Mega  zadyma  a tu się  przeliczyli  bo  intelekt  Marszałka  przerósł  Plany  Warchołów

Może i  popełnili błędy  przy głosowaniu  ale  innego  wyjścia  nie było  budżet  musiał  zostać  uchwalony  bo  inaczej  Prezydent musiał by  rozwiązać  sejm

Głosowania  powtórzyć  nie mogą  bo  warcholstwo  blokuje mównicę 

Nawet  gdyby  PiS  chciał  powtórzyć  głosowanie   to i tak  warcholstwo  by  nie ustąpiło  wymyślili by  inny  powód  protestu  i dalej  by  okupowali  nielegalnie  mównicę

Manifestacje  przygotowali na 5 tyś  ludzi  wyszło z tego 1 tyś

Miał  być   Majdan  wyszedł  Ciamajdan

Miała  być   wielka  Kompromitacja  PiS   wyszła  wielka  kompromitacja  PO Nowoczesnej i PySLu

 

Sami  młodzi  Ludzie  chodzą  na  narady  KODomitów

https://www.youtube.com/watch?v=Kro0yblktWY      

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Czyli bez zmian, żołnierze ludowej polski cały czas wierni władzy ludowej.

Dni czerwonych gnid są policzone i sprawiedliwości wreszcie stanie się za dość.

 

Sprawiedliwości na podstawie tego bubla?

 

http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k9/dokumenty/opinie/032/o/394o.pdf

 

Chcesz to sobie poszukaj Ale już przed 19 stym pisałem ci, że sitko dla esbeków będzie miało duże dziurki. I co czytamy w opinani biura legislacyjnego. O śmieciu który wyprodukował pis.

 

2. Art. 8a zawierający niedookreślone pojęcia takie jak: „uzasadnione przypadki”, „krótkotrwała służba”, „rzetelne wykonywanie zadań i obowiązków” budzi wątpliwość, w świetle szczegółowego i zamkniętego katalogu zawartego w art. 13b oraz celu ustawy, czy będzie zapewniona należyta gwarancja ochrony praw emerytalnych.

 

3. Ustawa zachowuje swoistą konstrukcję ustawowego domniemania winy, odwróconego w stosunku do domniemania niewinności obowiązującego w prawie karnym, wprowadzoną do zaopatrzenia emerytalnego, przewidziana w ustawie z dnia 23 stycznia 2009 r. Jeżeli zasada domniemania niewinności znajduje oparcie w Konstytucji (art. 42 ust. 3), powstaje pytanie, czy na gruncie zabezpieczenia społecznego (także gwarantowanego Konstytucją) prawidłowe jest dalsze rozwinięcie, w stosunku do ustawy z 2009 r., – 4 – emerytalnego domniemania winy1 (art. 15c ust. 5, art. 22a ust. 5 i art. 24a ust. 4)? Co do renty rodzinnej trzeba udowodnić, że to osoba, po której przysługuje renta rodzinna podjęła w/w działania. Powstaje pytanie, czy nie jest to zbyt daleko idące i czy pozostaje w zgodzie z art. 71 ust. 1 zdanie pierwsze (uwzględnianie przez państwo dobra rodziny w polityce państwa) Konstytuc

 

Pamiętasz jak ci pisałem o furtkach a ty nie chciałeś wierzyć? To teraz masz napisane jasno. Tak to pis walczy z czerwonymi. Byle adwokat w sądzie byle esbeka wybroni. Ale wy będziecie się cieszyli, że pis walczy z czerwonymi. Bo Kaczyński wam tak powiedział. A to taka sama prawda jak to co wczoraj mówił w Białej Podlaskiej i czemu sam Kuchciński oraz inni zaprzeczyli. I co każdy mógł wczoraj w tv zobaczyć.

 

hehe dobrze ze za marzenia nie trzeba płacić 

 

pisowi rośnie poparcie oooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

 

udał się przewrót  hehehe

 

Jacy Polacy? Nie otwierałem filmiku. Ilu tam jest tych Polaków? Jeden, dwóch, kilku. A w tytule tak jak by to całe społeczeństwo się tak wypowiadało. Czy ty nie widzisz, że takie filmiki z takimi tytułami wrzuca się do netu, aby manipulować takimi jak ty. Bo ktoś, kto nie popiera pisu od razu widzi, że to jest manipulacja. Bo w żadnym kraju całe społeczeństwo się jedno głośnie nigdy nie wypowiada.

A z tym poparciem. Zależy na jakie sondaże patrzyć. W jednych spada w innych malej.  Wybory pokarzą jak jest. Mam nadzieje, że te odbywające się w terminie. Ale chyba pisowi zrobiło się gorąco. Bo widać straszną ofensywę propagandową. Kaczyński nawet do Białej Podlaskiej pojechał łopatą kopać. Robił to jak baba. Ale fakt się liczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Ale to jest szczera prawda. Źródło nie ważne bo tvn dzisiaj obnażył te prawdę i pokazał jak Kuchciński z Kaczyńskim kłamali. Pisałem o tym post czy dwa wyżej. Pokazano tez dokumenty. Nie ma co iść w zaparte. Oni kłamali a ty nie masz racji i chcesz w te kłamstwa dalej wierzyć.

W między nogi wsadz swój tvn,waszą niemiecką plujkę jedynej słusznej narracji lewicowo-liberalnej.

 

Piotr Duda: O szKODnikach Przygotowujemy się w "Solidarności" do wyjścia na ulice i policzenia się. "My ich czapkami przykryjemy!"wpolityce.pl/ (...) czapkami-przykryjemy

 

Jestem za :) 

No cóż jest tak jak napisałem "Ktoś kto pierwszy raz włączył te wiadomości może (jeśli nie jest fanatykiem którejś opcji) wyciągnąć swoje wnioski"

Dlaczego pogrubiłem ten fragment chyba nie muszę Ci tłumaczyć.

Wizytówką tvn-u niech pozostaną rzetelne relacje z marszów niepodległości. I tyle w temacie.

A na święta całej opozycji i zwolennikom mniej jadu i żebyście się ośćmi nie udławili i telewizora nie zapluli widząc jakiegoś pisowca w telewizji.

"Pisowska" TVP Kultura właśnie reklamuje teatr Jandy. Za rządów PO-PSL prawicowe poglądy u artysty oznacząły wyrok śmierci przez zamilczenie.Ciekawe czy jakiś lewicowo-liberał jedynie słusznej narracji ma coś do POwiedzenia?

nie ty tu jetes wyrocznią kto kim jest 

twoje zwidy nikomu niczego nie ujmą  żebyś nawet pękł 

wciskasz to samo nie tylko mi i mało kogo to rusza bajkopisarzu

Dlaczego wasze środowisko lewicowo-liberalne ma ścisłe powiązania z komuchami? Dotychczas żaden lewicowo-liberał nawet nie jąknął na tą prawdę,może Ty wykażesz się ?

 

Podział między ludźmi w Polsce został wyznaczony w 1945 roku na linii tych którzy weszli w kolaborację z sowieckim okupantem i tych którzy tej okupacji nigdy aż do dzisiaj nie uznali i nigdy nie zaakceptowali. W 1989 roku po medialnej ustawce sowiecko-SBckiej z Bolkiem BULem Michnikiem i ICH kolegami o nazwie ‚pierwsze wolne wybory w Polsce’ władzę miała aż do 2015 roku postsowiecka nomenklatura i resortowe uprzywilejowane potomstwo. Drą się że Kaczyński spał 13grudnia. Skoro nie był w ZOMO ani nie czekała na niego motorówka z której mógłby skakać przez płot no to spał. Wielu innych ludzi też spało i obudziło się w trwającej 5Lat wojnie Polsko-Komuszej w której prawdziwą opozycję zduszono a ludzi szczuto bito i mordowano i to nie było kulturalne wydarzenie.W 1989 roku ustalono w Magdalence ład pokomuszy,z głównymi sygnotariuszami Michnikiem i Wałensą.Po 1989 przez wiele lat zohydzano Polakom środowiska inne niż pokomusze. Raz prawie komuna upadła ale Pan Walensa razem z min Panem Tuskem liczydłem,i Pawlakiem usadzili inny niż pokomuszy rząd Jana Olszewskiegi na D..pach w czasie nocnej zmiany rządu. Od tamtej pory środowisko pokomusze nienawidzi Macierewicza i Kaczyńskiego i toczy z nimi frontalną wojnę medialną i polityczną dążąc do ich anihilacji.Pewnego razu doszło do postawienia Czesława Kiszczaka przed sądem za masakrę Grudnia 1970 roku,na ratunek przybył główny redaktor Gazety Wyborczej i główny sygnotariusz aktu w Magdalence  Adam Michnik jako obrońca,i uratował go.Z nim współpracuje ścisło całe środowisko pokomusze,jak ostatnio Ewa Kopacz na rozmowach jak obalić Kaczora.To środowisko pokomusze walczące z Kaczorem zrobiło Polakom dla śmiechu premierem Donalda czyli takiego antyKaczora Donalda. Ten oto antyKaczor Donald nie spał ani 13grudnia ani w Magdalence ani podczas Wałensowej nocnej zmiany.Za jego panowania  pochowano z państwowymi honorami 2014 roku sądowego kata Inki Wacława Krzyżanowskiego.Ten antyKaczor Donald jest medialny Pijarowy i przystojny ma konta w banku albo i w trzech bankach na Cyprze w Szwajcarii i w Moskwie. Ma kobietę albo i ze dwie a kota jeśli posiada to tylko rasowego za parę tysi dolarów. Nie to co niemota prezes bez konta żony i z kotem dachowcem... A potem ten prawieKaczor Donald zajumał Polakom 150mld z OFE podniósł podatki a jego kolega Pan prezydent BUL kazał se Polakom zrobić lewatywę wziąć kredyt i zmienić pracę albo wyemigrować bo to też jest jakaś szansa. No i się polactwo pokapowało co się dzieje i pokomuchom żarło żarło aż żreć przestało. Teraz środowisko pokomusze wpadło na pomysł że wymyśli KOD i Nowosmieszną i że te pociągną za sobą tłumy i obalą PiS na ulicy. Walensa krzyczy Bendem Pałować. Tymczasem na czele Nowośmiesznej postawili niedojde który bredzi o sześciu królach i umawia się z gejem Werwowszdadem na antypolską ustawke w PE. Na czele Komitetu Ochrony Dochodów ustawiono faceta który alimentów nie płaci. No ludzie to już mogliście jakiemuś aktorowi zapłacić i by lepiej grał rolę zatroskanego o losy Polaków elokwentnego polityka. Także 8 Lat premierem był antykaczor który robił dokładnie odwrotnie niż obiecywał w dwóch kampaniach wyborczych dlatego że to był CH Dpa i Kamieni Kupa. Teraz rządzi prawdziwy Kaczor a nie prAwieKaczor Donald a prawie robi wielką różnicę

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprawiedliwości na podstawie tego bubla?

Sprawiedliwość z powodu zerwania układu. Teraz prawdziwa opozycja jeszcze jest w zalążku ale najważniejsze że nikt jej nie zgasi w tej fazie i już nie zgasi w żadnej. A żydokomuna, obecnie przerodzona w marionetki brukseli przeminie raz na zawsze. Oczywiście wszyscy w odpowiedniej kolejności, nawet ta żydokomuna która pieskami brukseli nie chce teraz być. A po tym wszystkim zacznie panować patriotyczna opozycja.

 

Jego wulgaryzmy są mniej więcej na poziomie strasznej zniewagi jakiej dopuścił się poseł Szczerba. Marszałek Kuchciński nie potrafił sobie z tym poradzić  bo intelektu zbrakło, więc też uznał to za obrazę majestatu Najjaśniejszej RP

Jesteś nie stały w zeznaniach. Raz twierdzisz że wulgaryzmów nie ma, następnie piszesz że są ale od razu je porównujesz w celu usprawiedliwienia.

 

Wiesz jak tego typu zachowanie się nazywa? I jak się postrzega osobę tak postępującą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Prawdziwa opozycja jest w zalążku? To jednak nie pis nią jest? Póki ten zalążek się rozwinie to pis na tyle obrzydzi społeczeństwu rządy prawicy. Że zalążek pozostanie zalążkiem. A i esbecy i ubecy zdążą poumierać naturalnie ze swoimi wysokimi emeryturami. Których pis przy pomocy swoich ustaw bubli nie zdąży im obniżyć.

 

W między nogi wsadz swój tvn,waszą niemiecką plujkę jedynej słusznej narracji lewicowo-liberalnej.

 

Piotr Duda: O szKODnikach Przygotowujemy się w "Solidarności" do wyjścia na ulice i policzenia się. "My ich czapkami przykryjemy!"wpolityce.pl/ (...) czapkami-przykryjemy

Jestem za :) 

 

Ja wiem, że tvn cię boli bo np wczoraj pięknie obnażył kłamstwa Kaczyńskiego i Kuchcińskiego. Konfrontując je ze sobą. Pokazując konkretne fakty i wypowiedzi. Widać niemieckie media w Polsce są bardziej obiektywne niż te niby Polskie. Tobie pozostaje jedynie argumentacja typu wsadź se. Bo z faktami, że obaj panowie wczoraj kłamali nie możesz podjąć nawet najmniejszej merytorycznej dyskusji.

Co do wypowiedzi Piotra Dudy ja wiem, że stronie rządowej marzy się rozwiązanie siłowe. Tak jak za komuny stronie rządowej takie rozwiązania były potrzebne. To widać w wypowiedziach polityków pis jak np Brudzińskiego czy P Dudy. Czy waszych, twojej czy Staszka parę stron temu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Sprawiedliwość z powodu zerwania układu. Teraz prawdziwa opozycja jeszcze jest w zalążku ale najważniejsze że nikt jej nie zgasi w tej fazie i już nie zgasi w żadnej. A żydokomuna, obecnie przerodzona w marionetki brukseli przeminie raz na zawsze. Oczywiście wszyscy w odpowiedniej kolejności, nawet ta żydokomuna która pieskami brukseli nie chce teraz być. A po tym wszystkim zacznie panować patriotyczna opozycja.

 

Jesteś nie stały w zeznaniach. Raz twierdzisz że wulgaryzmów nie ma, następnie piszesz że są ale od razu je porównujesz w celu usprawiedliwienia.

 

Wiesz jak tego typu zachowanie się nazywa? I jak się postrzega osobę tak postępującą?

Co do żydokomuny  to czy przypadkiem wicepremier nie jest z nimi w zmowie? 

 

Najwyraźniej powinienem wstawić w ten tekst kilka  :D  :lol:  :P  i nie miałbyś się czego czepić bo doskonale rozumiesz ze twoje czepianie się "wulgaryzmów" jeno oznaką niemocy jest..Jeśli ci to nie przeszkadza to zacytuj kilka wujgaryzmów i wtedy zapewne przekonasz nie tylko mnie ale też udowodnisz swą merytorykę 

Jak mnie postrzega ktokolwiek mam głęboko w poważaniu. Jaśli lubisz brać udział w teatrze pozorów i dbasz o swój wizerunek by zadowolić innych a nie być soba, to wiesz jak się to nazywa?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdyby nie bezczelne łamanie prawa konstytucyjnego to prawdopodobnie mieli by coś pod 50% i prawie żadnych protestów ale to też do czasu bo kasa za rok góra 2 się skończy a za tym pójdą gorączkowe jej poszukiwania w kieszeniach obywateli no chyba że w pierwszej kadencji oszczędzą ludzkość kosztem ogromnego zadłużenia z myślą o wygraniu 2 kadencji a w drugiej oskubią nas na cacy.No i cel najwyższy wodza ukrzyżować Tuska a na to potrzebne dwie kadencje."Później chodźby potop"

 

Polecam ,może Gwiazdor Wam pod choinkę przyniesie http://bibsy.pl/RsJc5M0L/znany-od-wielu-pokolen-niepierdolteraz-w-nowej-mocniejszej-dawce-max-dziala-nawet-w-przypadkach-opowiadania-ni  ;) ;)

Prawdziwa opozycja jest w zalążku? To jednak nie pis nią jest? Póki ten zalążek się rozwinie to pis na tyle obrzydzi społeczeństwu rządy prawicy. Że zalążek pozostanie zalążkiem. A i esbecy i ubecy zdążą poumierać naturalnie ze swoimi wysokimi emeryturami. Których pis przy pomocy swoich ustaw bubli nie zdąży im obniżyć.

 

 

Ja wiem, że tvn cię boli bo np wczoraj pięknie obnażył kłamstwa Kaczyńskiego i Kuchcińskiego. Konfrontując je ze sobą. Pokazując konkretne fakty i wypowiedzi. Widać niemieckie media w Polsce są bardziej obiektywne niż te niby Polskie. Tobie pozostaje jedynie argumentacja typu wsadź se. Bo z faktami, że obaj panowie wczoraj kłamali nie możesz podjąć nawet najmniejszej merytorycznej dyskusji.

Co do wypowiedzi Piotra Dudy ja wiem, że stronie rządowej marzy się rozwiązanie siłowe. Tak jak za komuny stronie rządowej takie rozwiązania były potrzebne. To widać w wypowiedziach polityków pis jak np Brudzińskiego czy P Dudy. Czy waszych, twojej czy Staszka parę stron temu.

 

http://bibsy.pl/RsJc5M0L/znany-od-wielu-pokolen-niepierdolteraz-w-nowej-mocniejszej-dawce-max-dziala-nawet-w-przypadkach-opowiadania-ni

 

i tu masz rację ta władza sam się unicestwi a TS będzie miał roboty na lata 

nic co zbudowane na oszustwie i sługusach nie przetrwa i żadne rozgrzeszenie tej władzy  nie uczyni z komucha bohatera 

mogą sobie dawać apanaże i zaszyty takim piotrowiczom , misiewiczom itp . .. wszystko to trafi na śmietnik historii  bo to jest granda i pogarda dla narodu i dla ludzi którzy walczyli i odbudowali ten kraj 

 

 

zobaczymy jak będziesz się zapierać że popierałeś te gnidy ..już to widzę bo to typowy styl takich pajaców 

 

http://bibsy.pl/RsJc5M0L/znany-od-wielu-pokolen-niepierdolteraz-w-nowej-mocniejszej-dawce-max-dziala-nawet-w-przypadkach-opowiadania-ni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

W między nogi wsadz swój tvn,waszą niemiecką plujkę jedynej słusznej narracji lewicowo-liberalnej.

 

Piotr Duda: O szKODnikach Przygotowujemy się w "Solidarności" do wyjścia na ulice i policzenia się. "My ich czapkami przykryjemy!"wpolityce.pl/ (...) czapkami-przykryjemy

 

Jestem za :) 

 To proszę konkretnie, za czym jesteś ? Jesteś za tym aby Piotr Duda wyszedł na ulicę? A może za tym aby związkowcy wyszli na ulicę i w ramach patroli( robotniczo-chłopskich) wyłapywali opozycję. A może jesteś za dyplomacją ala kaliber 7,62mm a w ostateczności 9mm?

Piotr Duda z dumą nosi odznakę skoczka spadochronowego. To nie jest symbol związku hodowców drobiu. To zobowiązuje, wiem że nie musi to iść w parze z przymiotami umysłu ale trochę skromności i rozwagi jest mile widziane. Facet pozuje na twardziela ale czasy się zmieniły i swoim nawoływaniem może rozpętać piekło gdzie nie będzie zwycięzców. Jeden przyjmie to jako pomrukiwanie lidera związkowego, a znajdzie się taki który złapie siekierę i zacznie robić porządek. Potem będą marsze przeciw przemocy i inne pierdoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co do żydokomuny  to czy przypadkiem wicepremier nie jest z nimi w zmowie? 

 

Najwyraźniej powinienem wstawić w ten tekst kilka  :D  :lol:  :P  i nie miałbyś się czego czepić bo doskonale rozumiesz ze twoje czepianie się "wulgaryzmów" jeno oznaką niemocy jest..Jeśli ci to nie przeszkadza to zacytuj kilka wujgaryzmów i wtedy zapewne przekonasz nie tylko mnie ale też udowodnisz swą merytorykę 

Jak mnie postrzega ktokolwiek mam głęboko w poważaniu. Jaśli lubisz brać udział w teatrze pozorów i dbasz o swój wizerunek by zadowolić innych a nie być soba, to wiesz jak się to nazywa?

 

A to nie  przypadkiem Teściowie  Bronisława  uciekli   do  Izraela  ???

Są Żydami  czy jak ????

Chyba powinieneś  wiedzieć  coś  o  swoim kandydacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Skąd wnioskujesz ze to mój kandydat?

Pewnie są żydami tak jak wicepremier, teściowie Prezydenta, Michnik.lub Wildstein . 

Lepiej niech już siedzą w Izraelu a nie będą tak mieszać jak ci co tu siedzą ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@marekfarmer A co powiesz o teściu Andrzeja Dudy? Nie uważasz, że takie czepianie się rodzin jest po prostu chamskie? Co zaraz będziesz życzenia świąteczne składał? Tak jak jeden co parę dni temu od gówna wyzywał. A potem życzenia złożył.?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Skąd wnioskujesz ze to mój kandydat?

Pewnie są żydami tak jak wicepremier, teściowie Prezydenta, Michnik.lub Wildstein . 

Lepiej niech już siedzą w Izraelu a nie będą tak mieszać jak ci co tu siedzą ;)

 

Ja nie wiem  pytam  się  tylko  chyba na Andrzeja  Dudę  nie głosowałeś

 

 

hubertuss -  ja pamiętam  że  to  wy  tutaj  się  czepialiście  właśnie  rodziny Agaty  Dudy   a o  Komorowskiego teściach  zapomnieliście.  Czepianie się  Rodziny  Andrzeja Dudy  jest  OK  ale Komorowskiego  już  nie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ty masz ciągle bipolarny świat. To innych kandydatów na swiecie nie ma oprócz Bronka i Jędrusia?

Czepiamy się Dudy bo to on teraz pełni funkcję Prezydenta. Bronek był słabiutki tak jak Jędruś teraz. Jedyny plus jest taki że ma niezłą zonkę

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

hubertuss -  ja pamiętam  że  to  wy  tutaj  się  czepialiście  właśnie  rodziny Agaty  Dudy   a o  Komorowskiego teściach  zapomnieliście.  Czepianie się  Rodziny  Andrzeja Dudy  jest  OK  ale Komorowskiego  już  nie  

 

 

Jakie wy.? Pokaż mi gdzie to robiłem, zacytuj? Grzebanie w życiorysach to domena pisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 

W sieci pokazało się coś takiego,podpucha czy.... szykuje się dym?

 

 To policjant niemiecki go zabił! COS CIEKAWEGO OTRZYMALEM PRZED CHWILĄ,,,,, UDOSTEPNIAJCIE 1. Polak został porwany i wykorzystany do tego żeby pojechać ciężarówką na tę ulicę, bo terrorysta nie potrafił sobie poradzić z jazdą TIRem 2. terrorysta groził mu nożem i nie miał żadnego pistoletu, Polak nie był świadomy gdzie i po co jedzie 3. kiedy dojechali na ulicę, terrorysta kazał się Polakowi przesiąść na fotel pasażera i potem gwałtowanie przyspieszył wciskając gaz 4. kiedy Polak się zorientował, że on wjeżdża na teren jarmarku i cgce zabijać, rzucił się na muslima i zaczęła się walka, 5. Polak został dźgany nożem i pokonany. Żył jeszcze w samochodzie po ataku. 6. kiedy TIR się zatrzymał terrorysta uciekł i nie strzelał do Polaka wcale, 7. kilka chwil później padły strzały do środka kabiny, strzelał jakiś policjant kiedy zobaczył ruch i osobę w środku. Polak został zabity przez niemieckiego policjanta. 8. właścicielowi firmy okazano tylko zdjęcie Polaka i nie okazano ciała. Rodzinie ani konsulowi RP także nie pozwolone obejrzeć do tej pory ciała. 9. Jaki sens byłby aby muslim dźgał Polaka nożem, ryzykując że ciężki 130kg Polak może mu go wyrwać, jeśli miałby pistolet. Pistoletu po prostu nie miał ! On nie strzelał do Polaka, 10. Niemcy teraz będą tuszować sprawę że sami zastrzelili niechcący Polaka, i będą robić z niego bohatera odwracając wtedy od tego faktu uwagę opinii publicznej. 11. Trzeba sprawdzić jakie pociski i z jakiej broni (czy policyjnej) były w ciele Polaka i samochodzie. Tego prokuratura nie może odpuścić Niemcom!!!! 12. W niemieckich mediach na żywo przez chwilę po ataku było pokazywany wywiad ze świadkiem, który mówił że widział jak terrorysta wyskoczył z samochodu ale nie było żadnego strzału. Strzały popadły dopiero po dłużej chwili. 13. Już tego w mediach niemieckich nie usłyszycie, bo film zniknął i nie jest dostępny. Świadek ten jest utajniony.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Od momentu gdy policja podała że znaleźli dokumenty tego araba sprawa zaczęła sie robić podejrzana. Wychodzi na to że większość terrorystów ma dziurawe kieszenie bo jakimś cudem jak jest problem ze znalezieniem sprawcy to nagle pojawiają sie jakieś dowody tożsamości czy karty pobytu. Wystarczy tylko znaleźć  sprawcę  zastrzelić go i sprawa załatwiona. Europa szybko uczy sie od Amerykanów tam też samoloty wyparowują ale dowody terrorystów juz nie. 

Edytowano przez OKEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Dla mnie jak najbardziej prawdopodobna wersja. Nawet sam z rodziną rozmawiałem na ten temat zanim  to się w sieci pojawiło.

Jest drugie dno, bo za dużo krętactwa ze strony niemieckiej. Na dobrą sprawę samochód miał GPS. Można prześledzić cała trasę. U nas niemalże  na każdym skrzyżowaniu są kamery, a co dopiero na zachodzie. Po drodze na pewno były jakieś sklepy, biura, bankomaty i inne. Tam wszędzie jest monitoring. Nie wierzę, że nie znalazłyby się jakieś nagrania z ciężarówką.

Ala najważniejszy przekaz jaki poszedł w świat - polski samochód wjechał, polski kierowca żył + wyjątkowo dobre zbliżenia tablic rejestracyjnych i nazwy firmy. Zwyczajowo takie dane się zamazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Stoisz w cieniu i zawsze w nim będziesz stał, nie ważne co i gdzie przedstawiasz to i tak grasz drugie skrzypce. Nigdy i w niczym nie będziesz najlepszy chociaż w tym konkretnym przypadku jest to powód do radości.

 

 

bardzo trafnie się oceniłeś , myślę że nikt lepiej tego by nie zrobił bo tylko ty znasz swoje słabości najlepiej 

co do mojej retoryki to nigdy nie zniżam się niżej od przeciwnika i o tym pisałem 

dostałeś popalić w tym temacie i nie tylko od wielu chłopaków i nadal tak będzie 

troszkę popłaczesz w kącie i wrócisz i kto inny się po tobie przejedzie  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj