nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

 rozmontowano TK i teraz poczynania władzy kontrolować będzie ulica 

 czy tego chciał karzeł ? 

 wspaniały budżet z rekordowym deficytem którego nie potrafią uchwalić bo nie mają kworum - no naprawdę  mistrzostwo 

 mści się niestety powoływanie się na naród bo ten poczuł się wywołany na ulicę  i zaczyna rozumieć że pisuar rozwala i zawłaszcza wszystko 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ciekawi mnie co byłoby gdyby role się odwróciły. PIS organizowałby protesty i blokował mównicę a PO uchwalałaby budzet za zamknietymi drzwiami. Co wtedy pisał by Mareczek, Staszek, Alamo czy Ela? Jestem niemal pewien  ze niemal dokładnie to co teraz klepie PO

 

Weź pod uwagę  to  że   PiS   się  tak nie zachowywało jak PO i nowośmieszni

W poprzedniej  Kadencji  Marszałkowie  Z PO  nie raz  odbierali  głos  posłom  PiS  pod błahymi  pretekstami

Nawet  siłą  z mównicy  posła  niezrzeszonego   wyrzucili  siłą

A  jak   TUSK  wykluczył  Leppera  z Obrad i Samoobrona  zablokowała mównicę

To  nazwano  to  Warcholstwem 

Czyli  PO Nowośmieszna  to  Warcholstwo ?????  bo  robią  to samo co Samoobrona

Ale  widać  na filmikach  jaka  grupa   prowokatorów  tam była  wysłana  że  nawet  sam Kijowski  nie mógł nad nimi zapanować 

 

 

marko-kolo -  nie nazywaj  garstki KODomitów  narodem  bo tam nawet  0,00001% Polaków  nie było  Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wszystko jest na dobrej drodze 

nie ma co się martwic bo pisuar sam się  pogrąży 

ma w tym doświadczenie i widać nie wyciągnął  żadnych wniosków 

jest wesoło i będzie jeszcze weselej więc spokojnie czekamy na więcej 

dziś nie ma żadnego hamulca więc katastrofa jest bliska  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Mareczek,pewnie że warcholstwo.

Pisałem wcześniej ze PIS szykował ustawkę dobierając tematy debaty tak by był punkt zapalny. Nawinął sie Szczerba a reszte już wszyscy znamy. 

Zapewne dasz sie pokroić za to że PIS to wyższa kultura i tak by sie nie zachowali. Ja uważam że to taka sama swołocz ale obecnych zaliczam do "głupich i pracowitych" więc o wiele groźniejszych od poprzednich. Jednak gdyby jakimś cudem role się odwróciły to co wtedy byś mówił, pisał. Że Po ignorując opozycje uchwala budzet za zamkniętymi drzwiami? Że sami sobie liczą głosy? Że nie liczą się z głosami opozycji? Byłaby ta sama śpiewka tylko w druga stronę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Tylko teraz Kuchciński wykluczył  Szczerbę  praktycznie bez powodu właściwie doszło do nieporozumienia po krótkim czasie sam to zrozumiał i był nawet gotów to odkręcić ale oczywiście włączył sie ten mściwy starzec i rozkazał mu zaostrzenie kursu.Teraz się wystraszył że to może być początek końca to posyła swoje służki na rozmowy  co by sprawić pozory ugody wszak dobra zmiana musi trwać póki winni nie zostaną ukarani.,

Winni zamachu jakby ktoś nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zaklinanie rzeczywistości nie może się opierać na kilku %. Tym razem zabrakło omamionych pozostali tylko poszkodowani i ich dni są policzone. Marko twoje starania tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Pisanie  co by było  gdyby  jest  żenujące  PiS  przez 8  lat  rządów  PO  mogło  to zrobić  dziesiątki  Razy  ale tego nie zrobili  bo nie zniżają  się  do takiego  poziomy

No właśnie  szczerba  zaatakował  Posła  PiS  czym  się  jeszcze  chwalili  w  Internecie  i sami siebie  pograżają

Ludzie  widzą  co się  dzieje   dlatego  tylko  taka  garstka  przyszła  na  ta  Demolke  pod sejm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

wszystko jest na dobrej drodze 

nie ma co się martwic bo pisuar sam się  pogrąży 

ma w tym doświadczenie i widać nie wyciągnął  żadnych wniosków 

jest wesoło i będzie jeszcze weselej więc spokojnie czekamy na więcej 

dziś nie ma żadnego hamulca więc katastrofa jest bliska  

Jakoś hamulcowych nie było jak zakutych dziennikarzy wyprowadzali z redakcji wprost, nie było też hamulcowych jak nie zgodzono się na upublicznienie zeznań komorowskiego w sprawie afery marszałkowskiej, nie było też hamulcowych jak milion podpisów wyrzucono do kosza, ale była za to demokracja.

 

Mareczek,pewnie że warcholstwo.

Pisałem wcześniej ze PIS szykował ustawkę dobierając tematy debaty tak by był punkt zapalny. Nawinął sie Szczerba a reszte już wszyscy znamy. 

Zapewne dasz sie pokroić za to że PIS to wyższa kultura i tak by sie nie zachowali. Ja uważam że to taka sama swołocz ale obecnych zaliczam do "głupich i pracowitych" więc o wiele groźniejszych od poprzednich. Jednak gdyby jakimś cudem role się odwróciły to co wtedy byś mówił, pisał. Że Po ignorując opozycje uchwala budzet za zamkniętymi drzwiami? Że sami sobie liczą głosy? Że nie liczą się z głosami opozycji? Byłaby ta sama śpiewka tylko w druga stronę

Sami sobie liczą głosy- a kto miał im liczyć platforma?( sowoją drogą w liczenie zaangażowani byli pracownicy chyba ministerstw z nawet 20 stażem pracy) Nie liczą się z głosami opozycji- nie poto ich wybraliśmy aby się teraz liczyli z głosami opozycji, no chyba że są zbieżne z programem pisu. Ba jakby się liczyli z głosem opozycji to by byli marionetką opozycji.

 

Ale spokojnie już za 3 lata wybory można smiało startować ale narazie ja nie widzę żadnych propozycji ze strony opozycji...

Edytowano przez grzepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o nic nie trzeba się starać  ;)

wszystko jest na dobrej drodze do samozagłady 

jedyny żal  jaki mam do PO i PSL to to że mieli takie gnidy jak ''zero '' itp. na widelcu i mogli postawić ich przed TS 

nie zrobili tego niech teraz giną , niech  patrzą do czego się przyczynili 

 

to towarzystwo leśnych dziadów musi się unicestwić - innej drogi nie ma aby weszli nowi i nie uwikłani 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

nowi i nie uwikłani- mówisz Petru i Schetyna?

 

Sprawa jest banalnie prosta. PO zamiast zająć się "pracą u podstaw" i zacząć odzyskiwać władzę od dołu poprzez dobre inicjatywy dla ludzi próbuje odzyskać władzę od góry wmawiając nam iż pisowi należy się tylko "przywalenie deską bo nic nie rozumią"- zgadnijcie jaki nasz bohater narodowy tak powiedział. Nie jestem ostro za pisem ale nóż mi się w kieszeni otwiera na to że blokowanie mównicy sejmowej to obrona demakracji...

 

Pis w 2007 roku doprowadził do przedwczesnych wyborów- poddał się ocenie wyborców dlatego też zaakceptował wybór suwerena i rządzenie Platformy... to jasno wskazuje że Pis nie ma ciągot dyktatorskich.

Dzisiaj Pis nie doprowadzi do przedwczesnych wyborów bo nie musi- ma większość w parlamęcie- pewnie by chcieli większość konstytucyjną ale nie mają. Opozycji została tylko praca z ludzmi- właściwe zdiagnozowanie ich potrzeb a nie buńczuczne "weź kredyt i zmień pracę" - niestety dopóki opozycję tylko na tyle stać dopóty nie odzyska władzy i tyle w temacie...

Edytowano przez grzepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nowi - czytaj młodzi i wykształceni a nie stare  cepy i niedouki - wieczne działacze 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dziś był sąsiad i mówił że wczoraj jego ojciec z płaczem przepraszał go że głosował na pisuar  :D  :D  :D

może to nic nie znaczy , ale jednak się dzieje i nie zakrzyczycie tego  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Wiem wiem ja tak przekornie- ale narazie nie bardzo widać takich młodych... Ps nie pozabijajcie się na tym forum dla całej naszej klasy politycznej jaka nas reprezentuje nie warto...Narazie

Edytowano przez grzepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja trzymam kciuki by pis wytrzymał do końca kadencji. Żadnych przedterminowych wyborów, w żadnym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Pisanie  co by było  gdyby  jest  żenujące  PiS  przez 8  lat  rządów  PO  mogło  to zrobić  dziesiątki  Razy  ale tego nie zrobili  bo nie zniżają  się  do takiego  poziomy

No właśnie  szczerba  zaatakował  Posła  PiS  czym  się  jeszcze  chwalili  w  Internecie  i sami siebie  pograżają

Ludzie  widzą  co się  dzieje   dlatego  tylko  taka  garstka  przyszła  na  ta  Demolke  pod sejm

 

Co by sie nie napisało to zawsze odpowiesz że 8 lat PO, KOD, Tusk, TK, ukradli, Ubecy, układ itd. 

Jastem pewien że gdyby role się odwróciły pyszczył byś tak jak teraz KOD bo nie masz własnego zdania a jedynie przyjmujesz bezmyslnie i bezrefleksyjnie narracje jednej strony

Nawet jesli weźmiesz pod uwage ostatnie zdanie swojego postu. Skoro to tylko garstka to czemu Błaszczak coś mamrocze o zamachu stanu, Premierowa orędzie w TVPis. Albo to nie była garstka albo Błaszczak jest idiota albo  jego gra jest obliczona na eskalację konfliktu. W ostatnie wyjście wątpie bo to przecięż  nie w stylu PIS. Spróbuj to jakoś pogodzić logicznie

 

Grzego - nie PO ma liczyć głosy ale niech to sie dzieje chociaż przy mediach. Niedawno zarzucali fałszowanie wyborów samorządowych a teraz sami na takie same zarzuty się narażaja. Wypisz wymaluj komuna wraca - wtedy mówiło się  " głosowali jak chcieli a wybrali jak trzeba" Pasuje  jak ulał do piątkowego posiedzenia sejmu. :P  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj na stoisku z karpiem, po sumie mały tłum około 30 osób przeważnie miastowi warszawka która przyjechała do rodziny na prowincję. I nagle ktoś trochę głośniej stwierdził, ryby i Polacy głosu nie mają. Na to drugi, trochę go znam, pochodzi od nas z okolicy ale 25 lat temu się wyprowadził jest jakimś kierownikiem  w dużej firmie w stolicy oburzony odburknął ,,na szczęście to powiedzenie zaczyna tracić moc i plemię czerwonych przestanie się panoszyć,, słychać było po głosach że każdy przyznał mu rację. jeden nawet się odważył głośniej krzyknąć ,,niby kaczka tak się śmieją a pająki wyniszczy, nie myślałem że tego doczekam...,, 

 

To o czymś świadczy jak obcy ludzie publicznie zaczynają się cieszyć z tego co rząd robi. Ja myślę że oni nie cieszą się z obecnego rządu, tylko z tego że oprawcom i zbrodniarzom ktoś do tyłków się dobiera.

 

EDIT: http://www.o2.pl/cytat/o-awanturze-w-sejmie-6070489231860353s

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale że marek nie i staszek nie załapali się na darmowe autobusy podstawione przez partię ;). Widać że za mało się staracie chłopaki 


I ty wojtek , tak blisko warszawy i nie jedziesz manifestować poparcia? Zapomniałbym - ty się boisz jak jest ięcej niż jedno skrzyżowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co by sie nie napisało to zawsze odpowiesz że 8 lat PO, KOD, Tusk, TK, ukradli, Ubecy, układ itd. 

Jastem pewien że gdyby role się odwróciły pyszczył byś tak jak teraz KOD bo nie masz własnego zdania a jedynie przyjmujesz bezmyslnie i bezrefleksyjnie narracje jednej strony

Nawet jesli weźmiesz pod uwage ostatnie zdanie swojego postu. Skoro to tylko garstka to czemu Błaszczak coś mamrocze o zamachu stanu, Premierowa orędzie w TVPis. Albo to nie była garstka albo Błaszczak jest idiota albo  jego gra jest obliczona na eskalację konfliktu. W ostatnie wyjście wątpie bo to przecięż  nie w stylu PIS. Spróbuj to jakoś pogodzić logicznie

 

Grzego - nie PO ma liczyć głosy ale niech to sie dzieje chociaż przy mediach. Niedawno zarzucali fałszowanie wyborów samorządowych a teraz sami na takie same zarzuty się narażaja. Wypisz wymaluj komuna wraca - wtedy mówiło się  " głosowali jak chcieli a wybrali jak trzeba" Pasuje  jak ulał do piątkowego posiedzenia sejmu. :P  

 

zrozum  to  wreszcie  że  role  by  sie  nie odwróciły   bo  PiS  by się  nie zniżył  do takiego  poziomu  jak PO i Nowośmieszni

Była  to próba  zamachu  stanu   ale  nieudolna  co  TVN głosił  że siłowo  będa  posłów  usuwać  

Poco  się  kładli  na ulice  i udawali rannych ????

Poco  rzucali  się  w tłum  swoich kompanów ????

Banda  warchołów  jak to mówili o  lepperze  zablokowała  mównice  to  gdzieś  musieli  przegłosować budżet   

 

 

Dajesz  sobą  manipulować  jak  małym dzieckiem   ich  maskarada  szybko  została  zdemaskowana  dlatego  nic  z tej manifestacji  nie wyszło  bo  ludzie  właśnie  zobaczyli  jaka jest  PO- Nowośmieszna

Jedynym  wygranym  tej  sytuacji  Będzie  Kukiz

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli czegoś jest 95 a przeciwności 5 to nikt nie widzi sensu aby te 95 jeszcze dodatkowo skandować gdyż samo przez się wybiło i każdy to dostrzega. manifestować trzeba te 5 aby robić sztuczne złudzenie powiększające.

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to że nawet nawet manifestować już nie ma komu :lol: i z 5 robi się 4 dalej 3 na koniec zostanie petru, kij schetyna i tak sobie będą manifestować.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Mareczek,grupka gównierzy miełaby dokonać zamachu stanu kładąć się na ulicy? Ty tak na poważnie? Kto tu daje soba manipulować? Zresztą , jakie państwo taki zamach stanu.
PIS niejednokrotnie zniżył się i niejednokrotnie jeszcze znizy się do tego poziomu.
Damian, skoro nie ma już komu manifestować to wytłumacz Mareczkowi że to nie zamach stanu bo się młodziak strasznie przestraszył

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

 

To o czymś świadczy jak obcy ludzie publicznie zaczynają się cieszyć z tego co rząd robi. Ja myślę że oni nie cieszą się z obecnego rządu, tylko z tego że oprawcom i zbrodniarzom ktoś do tyłków się dobiera.

 

 

 a piotrowicz i inni  to kto ? 

 szkoda że tak nie jest jak napisałeś ale widać dla ignoranta to nie ma znaczenia 

 liczy się przekaz a nie fakty  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj