nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agromatik    1029

Postkomuniści są zarówno w PO jak i w PiS ( i dlatego nigdy nie głosowałem na żadną z tych partii ).

Ale jest jedna zasadnicza różnica - PiS chce pozbawić sbeków , zomowców i innych pachołków obcego totalitarnego systemu nieprzysługujących im świadczeń  - a PO tych świadczeń broni !

 

Dlatego do jednego wora wrzucono długoletnich pracowników MSW i kadetów którzy na swoje nieszczęście zaczynali studia w szkołach policyjnych zarządzanych przez MSW, a stopień oficerski i służbę w policji odbyli w wolnej Polsce.

 

A tu taka humoreska:

 

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Na razie przynosi duże dochody więc nie ma co sprzedawać. Ale właśnie kawę z sąsiadem wypiłem bo przyszedł od razu jak przyjechałem do gospodarstwa - 7 hektarów do sprzedania ma. 40 tyś zł hektar ,III klasa , w 2 kawałkach.

 

A że przy głównej drodze i w "zasięgu" mojej głębinówki więc w poniedziałek notariusz ;).

 

 

powiedz mi czy twoja rodzina przynależała pzpr tz parti dostawaliście bez zwrotne pożyczki na gospodarstwa  ???

dlatego tego układu bronisz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Roman specjalnie dla Ciebie, abyś troszkę się rozweselił.

J.Kaczyński i M.Błaszczak rozmawiają między sobą . 
W pewnym momencie podchodzi do nich P.Kukiz i pyta: 
- o czym rozmawiacie? 
- robimy plan dezubekizacji 
- o, to ciekawe, a jakie są plany? 
- zamierzamy zabrać emerytury 32 tysiącom policjantom i jednemu dentyście. 
Zdezorientowany Kukiz pyta-, Czemu jednemu dentyście? 
Kaczyński klepie Błaszczaka po plecach i mówi: 
- a nie mówiłem, że nikt nie będzie pytał o policjantów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

 

Dlatego do jednego wora wrzucono długoletnich pracowników MSW i kadetów którzy na swoje nieszczęście zaczynali studia w szkołach policyjnych zarządzanych przez MSW, a stopień oficerski i służbę w policji odbyli w wolnej Polsce.

 

Wiele ludzi było w tych służbach, bo musieli. Wykonywali po prostu polecenia przełożonych. Byli i tacy, którzy robili to w imię wolności, bo żyli w przekonaniu takim samym, jak teraz wyznawcy PIS, że musi być obalony TK, musi być łamane prawo w imię dobra wyższego i muszą być tłumione krzyki protestacyjne, gdyż są one niczym zło, które trzeba zwalczyć... O kurcze - prawie jak w latach 80-tych. Czyżby historia zatoczyła koło?

Zło jest złem i należy nazywać je po imieniu. Było za co pochwalić - też pochwaliłem, aczkolwiek jest wiele do zrobienia, by to doprecyzować, czego nie robią obecni rządzący zajmując się pierdołami (podobnie jak robiło PO)

Postkomuniści są zarówno w PO jak i w PiS ( i dlatego nigdy nie głosowałem na żadną z tych partii ).

Ale jest jedna zasadnicza różnica - PiS chce pozbawić sbeków , zomowców i innych pachołków obcego totalitarnego systemu nieprzysługujących im świadczeń  - a PO tych świadczeń broni !

Tak, tylko że PIS rozlicza wszystkich prócz siebie. Skoro wszystkich, to dlaczego nie pozbawią też świadczeń i stołków sb-ków będących w ich szeregach? Rozumiem, że każdy ma prawo do nawrócenia się, ale skoro mowa o nawróceniu się, to jak mierzą to nawrócenie? Przynależnością partyjną, czy rozgrzeszeniem Rydzyka? 

I kolejna sprawa, pomijając:

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

powiedz mi czy twoja rodzina przynależała pzpr tz parti dostawaliście bez zwrotne pożyczki na gospodarstwa  ???

dlatego tego układu bronisz 

Synku - moja rodzina ma piękną historię walki o wolność Polski.  Od Armii Andersa , Armii Krajowej do podziemia w czasach Solidarności. Więc taki pastuch jak ty może sobie co najwyżej na forum jakieś insynuacje powypisywać.

 

Marek pytał o 13 grudnia. Ja będę w Warszawie na proteście przeciwko piss. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz do tego prawo są przyjemniejsze żeczy niż wałęsać się po ulicach ale jak masz ochotę nikt Ci nie broni ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Synku - moja rodzina ma piękną historię walki o wolność Polski.  Od Armii Andersa , Armii Krajowej do podziemia w czasach Solidarności. Więc taki pastuch jak ty może sobie co najwyżej na forum jakieś insynuacje powypisywać.

 

Marek pytał o 13 grudnia. Ja będę w Warszawie na proteście przeciwko piss. 

 

hyyy ciekawe

Piszesz  że  twoi  przodkowie  walczyli  za  wolną  Polskę    dobrze  może  tak było  nie  przeczę

Ale  ty  widzę  nie idziesz  ich  drogą

Jeszcze  nie tak dawno  pisałeś  bodajże  ty  jeśli się  mylę  to   przepraszam ale  Pisałeś  bodajże  że  śmieszy cie  Polska  i  Polacy

Piszesz  że  13  idziesz  protestować  przeciwko  PiS 

A  nie  przeszkadza  ci  że  obok  ciebie  będą  stali  i  protestowali  byli  UB SB   PZPR ????

Co by na to  powiedzieli  twoi  przodkowie  jak by  to  zobaczyli  jak w ramie w ramie  protestujesz  z tymi  z kim oni  walczyli ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Skoro pisowcom robiącym ponoć dezubekizację i dekomunizację nie przeszkadzają w szeregach ich partii byli członkowie pzpr czy prokurator ścigający opozycjonistów. To dlaczego mają przeszkadzać sb cy idący sobie ulicą obok niego czy każdego z nas. Nikt z nas ich tam nie zapraszał. A skoro nie są pozbawieni wolności ani praw obywatelskich mogą sobie maszerować. Zresztą nie mają na czołwach wypisanego kim byli. A kim był Piotrowicz i co robił każdy w pisie wie i jakoś im nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

hyyy ciekawe

Piszesz  że  twoi  przodkowie  walczyli  za  wolną  Polskę    dobrze  może  tak było  nie  przeczę

Ale  ty  widzę  nie idziesz  ich  drogą

Jeszcze  nie tak dawno  pisałeś  bodajże  ty  jeśli się  mylę  to   przepraszam ale  Pisałeś  bodajże  że  śmieszy cie  Polska  i  Polacy

Piszesz  że  13  idziesz  protestować  przeciwko  PiS 

A  nie  przeszkadza  ci  że  obok  ciebie  będą  stali  i  protestowali  byli  UB SB   PZPR ????

Co by na to  powiedzieli  twoi  przodkowie  jak by  to  zobaczyli  jak w ramie w ramie  protestujesz  z tymi  z kim oni  walczyli ???

 

 

Że śmieszy mnie to nie pisałem - ale to że nie uważam się za patriotę to pisałem jak najbardziej. Nie walczyłbym w imię "Bóg,Honor Ojczyzna" - co najwyżej sam Honor.

 

Mi jest absolutnie obojętne w jakim języku mówię , jest nie istotne jaka opcja polityczna rządzi , jaka religia jest wyznawana. Zwisa mi to do momentu dopóki - nikt nie nakazuje mi zmieniać języka , nie ogranicza mojej wolności , ludziom żyje się dobrze , nikt nie narzuca mi swojej religii. Bo jeżeli te rzeczy się dzieją to wtedy już jest o co podnosić szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

 

 

Marek pytał o 13 grudnia. Ja będę w Warszawie na proteście przeciwko piss. 

Żebyś się tylko nie zgubił .Ale w razie czego spytasz o drogę jakiegoś zmierzającego na manifestację ZOM-owca  ;) .

CvCPQ1MXgAAfx9f.jpg
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 i co pisuary, jutro męcząca'' miesiączka'' ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

500+ to dobry program nie ma co mówić, wielu ludziom pomaga, a przy przy okazji powoduje podwyżki pensji. Taki program chwali się i nie ważne kto go wprowadził


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

jak to mówią ,,Ciągnie  swój  do swego,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ogólnie rzecz biorąc nie przemawia do mnie wychodzenie na manifestacje 13 grudnia , tak jak nie przemawiało wystawanie w tym dniu pod domem Jaruzelskiego.

Jest IPN niech bada, publikuje ku przestrodze nie pozwoli zapomnieć. Po śmierci Jaruzelskiego zbiórki pod jego domem straciły trochę na sile rażenia, chyba że ktoś wpadnie na pomysł wmurowania tablicy pamiątkowej, wtedy będzie do czego przychodzić.

Co do Wałęsy , to chyba ktoś próbuje firmować przedsięwzięcie jego nazwiskiem i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jak rozmawiam ze znajomymi mieszkająymi w Waszawie o znaczna większość idzie 13 grudnia. I ma nadzieję że to będzie początek końca pissu. W Korei Południowej udało się pogonić prezydent więc może i u nas jest szansa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

500+ to dobry program nie ma co mówić, wielu ludziom pomaga, a przy przy okazji powoduje podwyżki pensji. Taki program chwali się i nie ważne kto go wprowadził

Ten program to patologia. By nie podnosić pensji pozwala się odejść z pracy beneficjentom 500+ i zatrudnia za te same pieniądze tych co 500+ nie dostają.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Jak rozmawiam ze znajomymi mieszkająymi w Waszawie o znaczna większość idzie 13 grudnia. I ma nadzieję że to będzie początek końca pissu. W Korei Południowej udało się pogonić prezydent więc może i u nas jest szansa. 

Kochani obrońcy demokracji największy problem maja z samą demokracją.

Nie jestem fanem pis ani innej partii systemowej ale za nawoływanie do zamachu stanu w każdym demokratycznym kraju byłby poważne konsekwencje.

Kim jest niejaki Kijowski czy Petru aby nawoływać do obalenia wybranego w demokratycznych wyborach rządu.

Może im się nie podobać to co robi pis, mogą protestować jako obywatele ale nawoływanie wojska lub policji do wypowiedzenia posłuszeństwa to chyba lekka przesada.

Ja jak większość obywateli tego kraju nie życzymy sobie aby osoby nieupoważnione wypowiadały się w imieniu polaków - jaki wynik osiągną Petru? Kijowski taki cwaniak to czemu nie założył partii lub nie startował z ramienia nowoczesnej?

KOD - Kijowski Obrońca Debili bo z obroną demokracji nie ma to nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

"Mogą protestować" jak piszesz ale pytanie jak długo będą mogli?Pytam w kontekście aktualnie procedowanej ustawy ograniczającej swobodę zgromadzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Legalnie wybrana władza zaczyna wprowadzać zamordyzm. Więc nie można się temu przyglądać tylko trzeba działać zanim będzie za późno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak rozmawiam ze znajomymi mieszkająymi w Waszawie o znaczna większość idzie 13 grudnia. I ma nadzieję że to będzie początek końca pissu. W Korei Południowej udało się pogonić prezydent więc może i u nas jest szansa. 

 

nO pewnie marzenia nic nie kosztują ;) ;)  poza tym jaki Ty masz  honor że protestujesz przeciwko władzy wybranej w wolnych wyborach jesteś dziad i tyle :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj