nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

To i całą Amerykę oszukiwały. To nie były sondaże tylko prawdopodobieństwo na podstawie sondaży, preferencji wyborców itd. Chyba prawie wszystkie modele dawały większą szansę na wygraną Clinton.

I pewno tak było , tyle że 

http://aszdziennik.pl/118843,pilne-hillary-c-zatrzymana-pod-wplywem-alkoholu-przejechala-na-pasach-zakonnice-w-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Może ty jako właściciel "wielkich jaj" , mieszkający na grzędzie dasz przykład i przekroczysz granice . Tam pójdziesz do jakiejkolwiek knajpy i najebiesz ze trzem Ukraincom . Tak dla przykładu

Bo widzę ze rwiesz się do boju .

Choć jak mniemam pierwszy byś spie...lał i to w podskokach .

Tak dla przykładu? No proszę....  Ufam że stać cię na więcej! Proste metody sa dla prostych ludzi. ^^

Musiałes miec pod górke do szkoły skoro geograficzny termin "grzeda"tak cie zajmuje :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

scoffer czyżby TVN jednak nie był lewacki? ;)                                                                                                                                                                                                              Deputowani Dumy Państwowej przyjęli wiadomość o zwycięstwie Donalda Trumpa gromkimi oklaskami. Prezydent Władimir Putin już z rana wysłał depeszę gratulacyjną do zwycięzcy, wyraził nadzieję na poprawę stosunków rosyjsko-amerykańskich, zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby do tego doprowadzić.

Zaraz też w szybkich mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się spisy pobożnych życzeń, które można by zebrać pod wspólnym tytułem „Co Trump teraz powinien zrobić dla Rosji?”. Krótko rzecz ujęła szefowa rosyjskiej tuby propagandowej na zagranicę, telewizji RT, Margarita Simonjan: uznanie Krymu za rosyjski, zdjęcie sankcji, ugoda w Syrii, uwolnienie Assange’a. Ciekawy zestaw. Poprzeczka zawisła wysoko. Ale czy nowo wybrany amerykański prezydent faktycznie spełni pokładane w nim przez rosyjski establishment nadzieje?                          Tygodnik Powszechny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Chmmmm Tygodnik Powszechny , 

Ciepły reportaż o Urbanie, przyjazne zainteresowanie ideologią gender, nieustanna krytyka biskupów i równie zawzięta obrona satanisty Nergala czy rozmaitych kościelnych odszczepieńców – to „dzieło” Tygodnika Powszechnego i skupionego wokół niego środowiska.

 

http://wpolityce.pl/media/231589-tygodnik-powszechny-dzis-autorzy-z-wyborczej-zwichnieci-moralnie-artysci-ataki-na-biskupow-i-ksiezy

 

pierwszy lepszy komentarz

Jarzebinka 49

Raz tylko kupiłam tego szmatławca i od razu mi śmierdział lewizną i czosnkiem,,,,,,

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tygodnik jest więc pismem „postępowym”, tak jak „postępowy” jest genderyzm. Dlatego walczy z rzekomą „ciemnotą” biskupów, atakuje wielkie ewangelizacyjne dzieło ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka

 

I najlepsze:

 

Ów „postęp” osiągnął swój szczyt, kiedy ks. Adam Boniecki, lider tygodnikowego środowiska, zbratał się z muzykiem Adamem Darskim, lepiej znanym jako Nergal. Ręka w rękę wystąpili na festiwalu Owsiaka, bawiąc zgromadzoną pod sceną młodzież. Ks. Bonieckiemu nie przeszkadzało też, że Darski został jurorem w programie nadawanym przez publiczną telewizję. Adam jest naprawdę spokojnym i mądrym mężczyzną— rozpływał się w zachwytach ksiądz Boniecki.


 

Już wiem dlaczego wolę czytać Wyborczą niż wSieci czy doRzeczy. 

 

I od kiedy stronniczość mediów wam nie przeszkadza? Jak TVN czy Wyborcza sympatyzuje z PO czy Petru to oburzenie, jak wpolityce, niezależna są w rękach ludzi z PiS to już obiektywne media?

http://mm.salon24.pl/b7/28/b7280f09aabdec831b6a61d0-a439c87,2,0.jpg

 

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Wiekszej "lewizny" od PIS raczej w Polsce nie ma. Co do czosnku - Morawiecki, Karski czy Widstein dobrze sie tam wkomponowali


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jak scofi zaczyna szalec to warto mu przypomniec fiata 125 p i jest juz pokorny jak baranek.

ulman ja mieszkam w bramie -krakowskiej oczywiscie :P

 

kampania wyborcza w ameryce juz sie skonczyla i nowy prezydent spelni swoje wyborcze obietnice podobnie jak polski :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

No to Uważam Rze          

Czarne scenariusze dla Polski

PAWEŁ ROŻYŃSKI

Co będzie, gdy wybory w USA wygra kochający Rosję Donald Trump, znów rozgorzeje konflikt na Ukrainie, Chiny znajdą się w recesji, a rynki finansowe załamią się jak w 2008 r.? A jeśli rozpadnie się strefa euro albo cała Unia Europejska? Czy jesteśmy na to gotowi?                                                                  chodzi o to ,jeśli nie rozumiesz ,że podajesz -TVN się smuci czyli nie chce Trampa który kocha Rosje?Strzał chyba kulą w płot.Przecież powinni się cieszyć.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

B.Obama popełnił niewybaczalny  błąd . 

Mogł wysłać komisję wyborczą w USA na szkolenie do Moskwy ,  korzystać z ruskich serwerów wyborczych , podobnie jak zrobił antyrosyjski rząd PO-PSL w Polsce

Swiadczyło by to o jego antyrosyjskości i zablokowało przyjacielowi Rosji , Trumpowi, wygranie wyborów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

No to Uważam Rze          

Czarne scenariusze dla Polski

PAWEŁ ROŻYŃSKI

Co będzie, gdy wybory w USA wygra kochający Rosję Donald Trump, znów rozgorzeje konflikt na Ukrainie, Chiny znajdą się w recesji, a rynki finansowe załamią się jak w 2008 r.? A jeśli rozpadnie się strefa euro albo cała Unia Europejska? Czy jesteśmy na to gotowi?                                                                  chodzi o to ,jeśli nie rozumiesz ,że podajesz -TVN się smuci czyli nie chce Trampa który kocha Rosje?Strzał chyba kulą w płot.Przecież powinni się cieszyć.

 

Tak  jesteśmy gotowi na to  aby UE  się  rozpadła 

I będziemy  skakać  z Radości  i  świętować  jak to  się  stanie

:D :D :D

:D  :D 

:D

145086209311329274221.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To mnie bawi. Społeczeństwo światowe, nie chce wspólnoty, nie chce liberalizmu. Chce wolności i samo stanowienia. Popularność Orbana, wybory w Polsce,USA i niedługo w Austrii, Brexit dobitnie o tym świadczą. A Euroidioci zamiast się reformować to proponują jeszcze więcej lewactwa, cóż przynajmniej szybko się ich pozbędziemy.Lewicowe i skrajnie liberalne "elity" europejskie oderwane od narodów wpadają w popłoch i dobrze,to koniec niszczenia fundamentów naszej cywilizacji przez skajnych lewaków i liberałów.

 

To jest początek końca lewicowo-liberalnej kołtunerii w UE ;) 



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Czyli wracamy do pańszczyzny Panowie, bo to jednak lewacy uratowali chłopów przed niewolnictwem czy podarowali im ziemię. Który pierwszy dla przywrócenia łady i porządku odda ziemię byłym właścicielom?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czyli wracamy do pańszczyzny Panowie, bo to jednak lewacy uratowali chłopów przed niewolnictwem czy podarowali im ziemię. Który pierwszy dla przywrócenia łady i porządku odda ziemię byłym właścicielom?

 

W twoich  storach  gdzie   cywilizacja  zawsze  jest  parę  lat  za zachodem tak było  ale  na zachodzie  Polski   było  inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Z historii jak pamiętam, to pańszczyzna na zachodnich ziemiach parę lat wcześniej niż na moich, wschodnich ziemiach. Więc jak? Wracamy do pańszczyzny i dziesięciny? W końcu na tym przez wieki opierała się Europa i dopiero lewactwo to zniosło.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Czyli wracamy do pańszczyzny Panowie, bo to jednak lewacy uratowali chłopów przed niewolnictwem czy podarowali im ziemię. Który pierwszy dla przywrócenia łady i porządku odda ziemię byłym właścicielom?

Najpierw podarowali , a pózniej krwawo odebrali , co zgodnie z przysłowiem kto daje i zabiera ................  , doprowadziło ich do miejsca naleznego w historii .

A nie prościej było im po prostu umożliwić kupno i trwać na wieki ?

Tyle, że by cokolwiek sprzedać trzeba to posiadać , z kradzionym się tak nie da .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Póki co to na pis głosują w największych ilościach najsłabiej wykształceni. Więc uważaj z tym jaka partia tacy wyborcy. W 2010 roku były wybory prezydenckie. A z tego co pamiętam to Komorowski nie podnosił wieku emerytalnego. Ale skąd tak dobrze wykształcony ktoś jak ty może o tym wiedzieć. Za to jeden pan po kampanii powiedział, że nie wie co mówił w tej kampanii bo był na tabletkach. Więc masz rację jaka partia, tacy wyborcy

 

Podpis pod ustawą podwyższającą wiek emerytalny to pewnie za tego pasożyta złożyły krasnoludki. On był jak Bolo, za a nawet przeciw.przecież nawet ZAPOWIADAŁ obniżenie wieku emerytalnego, oczywiście z nożem na gardle. Tylko wyborcy już nie nabrali się na te jego zapowiedzi.

 


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

I bardzo dobrze, że wiek został podwyższony. Inaczej młodzi ludzie musieliby płacić coraz większy ZUS ale co Ciebie to obchodzi, siedzisz na KRUSie więc masz to w nosie.

 

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To tylko młodzi ludzie płacą ZUS ? A co z 40 latkami i 65 latkami , są jakieś ulgi czy tez zwolnienia ?

Bo o ile mi wiadomo pensja zależna jest minn. od stażu pracy i doświadczenia , a składka ZUS jest podobno pochodną pensji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tak  jesteśmy gotowi na to  aby UE  się  rozpadła 

I będziemy  skakać  z Radości  i  świętować  jak to  się  stanie

Głupki są na wszystko gotowi. Jak ktoś nie rozumie świata to co mu tam. Niech się rozpada. Jak to się stanie to nie będziesz skakał tylko wył. Putin tylko o tym marzy. By nasz region stał się wolny od związków z Europą. Dało by mu to łatwiejsze pole manewru do nękania nas czy krajów nadbałtyckich. Tak jak teraz robi to z Ukrainą a kiedyś z Gruzją. Czy ty i tobie podobni naprawdę nie rozumiecie, że ta unia chociaż czasami morze się nie podobać. To jest pewną osłoną dla nas przed zapędami Putina. Putin nie warzy się atakować krajów powiązanych ściśle gospodarczo z zachodem. Lepsza ochronę stanowi euro. Dlatego kraje bałtyckie są bezpieczne.

To mnie bawi. Społeczeństwo światowe, nie chce wspólnoty, nie chce liberalizmu. Chce wolności i samo stanowienia. Popularność Orbana, wybory w Polsce,USA i niedługo w Austrii, Brexit dobitnie o tym świadczą. A Euroidioci zamiast się reformować to proponują jeszcze więcej lewactwa, cóż przynajmniej szybko się ich pozbędziemy.Lewicowe i skrajnie liberalne "elity" europejskie oderwane od narodów wpadają w popłoch i dobrze,to koniec niszczenia fundamentów naszej cywilizacji przez skajnych lewaków i liberałów.

 

To jest początek końca lewicowo-liberalnej kołtunerii w UE ;) 

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wyniki-wyborow-w-usa-wygral-trump-ale-clinton-zdobyla-wiecej-glosow/wnntkq7

 

Nie to, że tak nie chcą tej wspólnoty te społeczeństwa. Po prostu w USA Trumpowi pomógł system liczenia głosów. Gdyby wybierano tam prezydenta na tych samych zasadach jak w Polsce wygrała by Clinton. Dlatego pojawiły się komentarze, że się sondaże myliły. Jak widać nie do końca. Bo przed samymi wyborami poparcie w sondażach dla dwójki kandydatów było podobne.

Za Brexit kilku naszych rodaków zapłaciło już życiem. A ty dalej się cieszysz. Czy ty naprawdę nie rozumiesz, że te nie chcenie wspólnoty może lepiej by wyszło potęgom takim jak USA. Ale gorzej nam Polakom? Czy ty naprawdę jesteś aż tak nie rozgarnięty?

Skoro społeczeństwa nie chcą wspólnoty to niech pis wywali z Polski wszystkie amerykańskie wojska. Po co nam taka wspólnota? Po co lewacki społecznie pis zabiega o nowe oddziały amerykańskie w Polsce? Po co jakieś wojska rotacyjne? Przecież to wspólnota. Niech pis ich wywali z Polski.

Czy ty naprawdę jesteś tak głupi, że nie wiesz co piszesz o tej wspólnocie?

 

Podpis pod ustawą podwyższającą wiek emerytalny to pewnie za tego pasożyta złożyły krasnoludki. On był jak Bolo, za a nawet przeciw.przecież nawet ZAPOWIADAŁ obniżenie wieku emerytalnego, oczywiście z nożem na gardle. Tylko wyborcy już nie nabrali się na te jego zapowiedzi.

 

Podpisać podpisał. Co nie zmienia faktu, że to nie była jego propozycja tylko PO. A że się wyborcy nie nabrali to i dobrze. Był kiepskim prezydentem. Niestety ten nie jest lepszy. Podpisuje wszystko co mu podsuną. Nawet w nocy. czego Komorowski nie robił.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I bardzo dobrze, że wiek został podwyższony. Inaczej młodzi ludzie musieliby płacić coraz większy ZUS ale co Ciebie to obchodzi, siedzisz na KRUSie więc masz to w nosie.

 

KRUS to żadna łaska dla rolnika tylko kolejny podatek rolnik przejdzie na emeryturę a w gospodarstwie najczęściej tak pracuje ja jeśli miałbym zdrowie to mogę pracowć i do 80 lat i złotówki od nikogo nie chcę tylko niech odemnie nie hcą i czas skończyć zz tymibajkami że ktoś rolnikom do KRUS dopłaca B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pamiętamy te czasy gdy tak było niedouku bo KRUS to nie taka stara instytucja 

tacy mądralę jak ty to i owszem będą  pracowały i mieszkały  pod parnikiem w świńskiej kuchni  ;)

więc nie kuś losu synu bo nie wiesz co bredzisz 

popytaj starszych to ci może opowiedzą jak traktowano  ojców czy dziadków jak nie było rent i emerytur na wsi 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Głupki są na wszystko gotowi. Jak ktoś nie rozumie świata to co mu tam. Niech się rozpada. Jak to się stanie to nie będziesz skakał tylko wył. Putin tylko o tym marzy. By nasz region stał się wolny od związków z Europą. Dało by mu to łatwiejsze pole manewru do nękania nas czy krajów nadbałtyckich. Tak jak teraz robi to z Ukrainą a kiedyś z Gruzją. Czy ty i tobie podobni naprawdę nie rozumiecie, że ta unia chociaż czasami morze się nie podobać. To jest pewną osłoną dla nas przed zapędami Putina. Putin nie warzy się atakować krajów powiązanych ściśle gospodarczo z zachodem. Lepsza ochronę stanowi euro. Dlatego kraje bałtyckie są bezpieczne.

 

Putin  się  boi  unii  nie rozśmieszaj  mnie 

Jedynie  czego  się  boi  to  NATO  a  nie unii

:lol: :lol: :lol:

:D :D

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Zaczęło się od tego. 

Ty odpisałeś, że to nie kpina tylko to pochwalasz. Teraz domagasz się konkretów. Tylko problem w tym, że skoro teraz się ze mną zgadzasz to po co ta cała dyskusja. Po co wtedy zaprzeczałeś, że to nie kpina?

Jak już ustaliliśmy ten  pierwszy post był na innym forum. Ale to drobiazg. 

 

 

Tak, zgadza się. Ustaliliśmy również, że ta moja wypowiedź tyczyła się całej ustawy, a nie tylko jednego Art., którego treści nawet nie znałeś. Ustaliliśmy również, że nie znasz ustawy, którą krytykujesz. Aż w końcu ustaliliśmy, że jesteś zbyt krótki w uszach, by mi odpowiedzieć na krótkie pytania:

Zacytuj mnie, gdzie napisałem, że pieniądze te odciągną kobiety od aborcji? Zacytuj też akt jakiś prawny, który będzie świadczył o tym, że te pieniądze mają na celu odciągnięcie kobiet od aborcji - jesteś w stanie?

I nie pisz kolejnych elaboratów, tylko odpowiedz konkretnie, tak jak to żądasz od zwolenników PIS, bo w tej chwili nie różnisz się niczym od nich. Już nie każę ci odpowiadać na wszystkie zadane przeze mnie pytania, bo i tak nie znasz na nie odpowiedzi, a jak znasz, to by wyszło, że miałem rację.

Ty natomiast znowu dałeś wywód w stylu PIS, a więc pisać o  wszystkim i o niczym, by tylko odwrócić kota ogonem. A starczyło napisać:

"- w tym poście napisałeś, że te pieniądze odciągną kobiety od aborcji: ...."

"- tu masz akt prawny: ..."

Ty nie jesteś w stanie tego zrobić, bo tego nie znajdziesz ani na tym forum, ani na forum prawniczym, ani też na żadnym innym, a już na pewno na forach ministerialnych, bo by sobie sami strzelili w kolano.

Na tym kończę polemikę z tobą, bo widzę, że żądasz dowodów od wszystkich, a sam upierasz się przy czymś, na co nie masz dowodów. Ja ci dałem podstawy prawne, do których ty nawet nie zajrzałeś, bo wiesz, że i tak nie zrozumiesz. 

I nie rzucaj się jak młody szczupak, bo jesteś zbyt krótki w uszach tym bardziej, że nie masz żadnych argumentów na swoją obronę.

 

 

Putin  się  boi  unii  nie rozśmieszaj  mnie 

Jedynie  czego  się  boi  to  NATO  a  nie unii

 

Putin nie boi się ani Unii ani NATO. Jak by tak było, to nie naruszał by amerykańskich stref powietrznych. Boi się jedynie Chińczyków, ale z nimi jak na razie ma sojusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W którym poście napisałem, że te pieniądze nie odciągną kobiet od aborcji to ci z dziesięć razy wklejałem. Jak jesteś tak naiwny, i sądzisz, że znajdziesz w jakimś akcie prawnym napisane wprost, że to za odciągnięcie kobiet od aborcji zapłata no to cóż ja ci takiego nie znajdę. Co ciekawe sam w zasadzie przyznałeś mi rację

To ty tego nie rozumiesz, bo przecież wyżej ci już napisałem w pierwszym poście, którym odpisywałem na twoje wyzwiska, że suma ta nie zmusi nikogo do rodzenia i po raz kolejny ci to piszę (zanim ty to napisałeś, to ja już to napisałem). Nawet jak by dawali 10tyś, to też by to nikogo nie odciągało od aborcji. Nie mniej jednak pokaż mi zapis w tej ustawie, że kwota ta jest jako odciąganie od aborcji? Jest to twoja nadinterpretacja przepisu (która po części mimo, że nie ma jej nigdzie napisanej jest również i w moim odczuciu poniekąd prawdą). 

To są przecież twoje słowa. Napisane 8 listopada Aż dziw bierze o co ty jeszcze pytasz. Sam przyznajesz, że to prawda chociaż nigdzie tak nie napisano.

Te naruszanie przestrzeni to nie akt odwagi. Ani nie dowód, że się Putin nie boi. Rosjanie po prostu sprawdzają system reakcji NATO. Jak szybko ich namierzą jak odpowiedzą itd.

@marekfarmer a cóż to jest NATO? Luźny związek. Jestem w stanie sobie wyobrazić ataki zaczepne Rosji na jedno z państw i to, że NATO nie uderzy od razu całą siłą. Bo najpierw będą negocjacje Typu weźcie tylko trochę dalej nie ruszajcie. Unia Europejska a tym bardziej strefa EURO To związek gospodarczy. Atak na który kolwiek kraj nie jako zmusza pozostałe do obrony. Bo kraje UE/EURO są powiązane relacjami gospodarczymi nie jak w NATO gdzie są powiązane papierowymi umowami. ro***erducha w którym kolwiek kraju UE a jeszcze bardziej Euro naraża pozostałe na gigantyczne straty ich gospodarek. Nie pisze tu, że NATO totalnie nic nie znaczy. Ale w przypadku Polski UE to jak NATO razy dwa  Kolejny bezpiecznik. W krajach UE i EURO to jest jak NATO razy trzy. Gdybyśmy byli gdzieś na miejscu Hiszpanii to mogli byśmy se unię olać. Ale tutaj gdzie jesteśmy lepiej w niej być. Bo nikt nie wie kto się trafi za Putina w Rosji za jakiś czas. Może być lepszy Ale może być gorszy.

Staszek a jak byś nie miał zdrowia? Jak młody to każdy gieroj. Starość niestety weryfikuje wiele spraw i człowiek zaczyna się zastanawiać czemu noga czy ręka nie zgina się jak dawniej. Zaczyna zauważać, że szybciej się męczy refleks i umysł już nie taki bystry. Z drugiej strony skoro mógł byś do 80 pracować po co narzekać, że wiek emerytalny podnieśli?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj