nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wdaniel    52

A jeszcze jedno-wiesz wszystko o Jarku to może też wiesz dlaczego nie był internowany? -taki wielki antykomunista.

 

Poczytaj jego "Autobiografię" - tam znajdziesz odpowiedź na to pytanie :D

PS: nie polecam czytania osobom, które nie potrafią mieć swojego zdania, bo okaże się, że Jarek jest lepszy pod każdym względem od Putina, gdyż to właśnie Jarek obalił komunizm, liderem Solidarności był Lech Kaczyński itp. itd...

 

Kolejny  Raz  Bredzisz   Grzegorz  Bierecki  nie jest  Senatorem  PiS

:D :lol: :D

:D :D

:D

 

Kolego, zamiast bredzić to może zaczniesz odpowiadać na pytania? Albo po prostu odpowiedz: " nie odpowiem, bo te pytania pogrążają moje kochane PIS, które wyprało mi mózg i nie mogę odpowiadać w taki sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Manipulacje słowne- nie jest w tej chwili ale kiedy SKOKI były to nie miał nic wspólnego z PIS?


A wy myślicie,że o co na prawdę chodzi z reformą oświaty-zmienią się książki zwłaszcza historia i dopiero się zdziwicie co było.Młode umysły są bardzo chłonne a rodzice nie zawsze mają czas wszystko wytłumaczyć.Cały czas powtarzam nie jestem fanem PO ale to co PIS tworzy jest niebezpieczne.Politycy wszystkich partii -bez wyjątku-są umoczeni w przeróżne machloje i kombinacje.Dla niektórych są jednak kryształowe ugrupowania i to trzeba docenić-ortodoksyjna wiara czyni cuda.To już nie są klapki na oczach-to jest moher zaciągnięty po samo krocze.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie kpina. To akurat już pochwaliłem, lecz trochę późno i to o kilkanaście lat jest zauważony ten problem:

 

Kpiną było dawanie 4tyś. matce (bo przecież nie dziecku), która poczęła z gwałtu - o tym też pisałem, że nawet w małżeństwie może dochodzić do gwałtów.

 

Wszystko się zgadza. Ale ktoś musi w końcu mieć z tego korzyści. Czy podniesienie ubezpieczenia lub droższa akcyza poprawi bezpieczeństwo? - Wątpię, bo młodzi gniewni cały czas byli, są i będą.

Poprawić bezpieczeństwo natomiast mogło by zabieranie pojazdów:

- osobom, które prowadzą po spożyciu

- osobom, które prowadzą bez prawa jazdy (nie tym, co zapomnieli, lecz tym, co nie posiadają, bo nie zrobili, albo zabrano im w postępowaniu administracyjnym)

- osobom, które łamią przepisy RD w rażący sposób

Samochód taki powinien być zlicytowany i jak ktoś sobie go wykupi, to będzie miał. Jak ktoś pożyczy komuś pojazd, to też będzie się zastanawiał 2 razy nad tym, czy ma pożyczać czy nie...

Zabieranie prawa jazdy po przekroczeniu 50/h w terenie zabudowanym też na początku dawało efekt, bo każdy się bał, ale teraz widzę, że powoli ten straszak przestaje działać.

 

Do pisu się zapisałeś czy jak? 4 tys przy opiece nad niepełnosprawnym lub ciężko chorym dzieckiem to są grosze. Pokaż mi kobietę, która wiedząc, że nosi nie odwracalnie uszkodzony płód zdecyduje się go urodzić za 4 tys. Wiedząc, że dziecko po urodzeniu umrze lub będzie wymagało skomplikowanego i kosztownego leczenia bądź opieki. Oczywiście biorąc pod uwagę kobiety, których światopogląd dopuszcza rozważenie wyboru aborcji w takiej sytuacji.

Z tym zabieraniem samochodów to już w ogóle pojechałeś. Bogaci po kupili by se trupy do jazdy po pijaku. A biedni by cierpieli. Bo gdyby ojcu alkoholikowi zabrali auto cała rodzina by cierpiała. Jak bogatemu zabiorą to żona i dzieci i tak mają po samochodzie. Nie mówiąc o tym, że pijak kupił by se drugi. To jest populistyczne hasło.

 

 

Prawda  jest  taka  że  Nie  jest  Senatorem PiS

Startował   jako   Kandydat  niezależny

Co najwyżej  to  jest  Były  Senator  PiS

 

 

Wiesz nie każdy da się nabrać na takie tanie chwyty. Bierecki jest od dawna związany z pis. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Bierecki

 

W 2010 prezydent RP Lech Kaczyński powołał go na członka Narodowej Rady Rozwoju. W wyborach parlamentarnych w 2011 wystartował do Senatu jako bezpartyjny kandydat z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 17 (Biała Podlaska). 

W marcu 2015 na własną prośbę został zawieszony w prawach członka klubu parlamentarnego PiS w związku z publikacjami prasowymi na temat nieprawidłowości, do jakich miało dochodzić w systemie SKOK

W przyjętym we wrześniu 2015 przez Sejm VII kadencji sprawozdaniu podkomisji nadzwyczajnej do spraw realizacji ustaw o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych zarzuciła ona Grzegorzowi Biereckiemu wykorzystywanie kas do prywatnego bogacenia się oraz konflikt interesów. Miał on polegać m.in. na łączeniu funkcji prezesa Kasy Krajowej i prezesa zarządu Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych, któremu Kasa Krajowa i nadzorowane przez nią SKOK-i zlecały płatne usługi, byciu współwłaścicielem spółki, która wynajmowała lokale podległym Kasie Krajowej SKOK-om oraz udział we władzach kilkunastu spółek zarabiających na usługach dla kas nadzorowanych przez Kasę Krajową, której Grzegorz Bierecki był prezesem, i która nakazem lub zaleceniami miała nakłaniać je do korzystania z usług tych spółek. Majątek fundacji po jej likwidacji przekazano prywatnemu podmiotowi, której głównymi udziałowcami byli bracia Grzegorz i Jarosław Biereccy. Grzegorz Bierecki objął także stanowisko prezesa spółki SKOK Holding S.à.r.l. założonej w 2007 w Luksemburgu, która przejmowała większość zysków należnych Kasie Krajowej. Wnioski podkomisji kwestionowali posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz Kasa Krajowa, zarzucając m.in. „jednostronny przebieg prac.

2015 został ponownie wybrany na senatora, kandydując jako niezależny (PiS nie wystawiło kontrkandydata w tym okręgu) i otrzymując 42 862 głosy. W Senacie przystąpił ponownie do klubu PiS, został przewodniczącym senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych

 

To, że nie przyznaje się do bycia w pis. Nie znaczy, że nie jest człowiekiem Kaczyńskiego. Czytałem już gdzieś kilka razy, że są podejrzenia, że wyprowadzone prze niego do Luksemburga pieniądze posłużyły. Do sfinansowania pisowskiej pralni mózgów naiwnym. Za tą kasę ponoć uruchomiono niezależną od rzeczy w sieci i tym podobne. Pis blokował również proponowaną przez po i psl ustawę. Która nakazywała Komisji Nadzoru Finansowego kontrolę instytucji takich jak skoki tak samo jak banki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Do pisu się zapisałeś czy jak? 4 tys przy opiece nad niepełnosprawnym lub ciężko chorym dzieckiem to są grosze. Pokaż mi kobietę, która wiedząc, że nosi nie odwracalnie uszkodzony płód zdecyduje się go urodzić za 4 tys.

Żeby zapisać się do PIS-u, to nie wiem, co by mi musieli dawać... No, chyba że posadę zamiast Kaczyńskiego czy Macierewicza, bo wtedy bym mógł coś zmienić. Co do tych 4 tyś., to uczepiłeś się samej kwoty. Przeczytaj dokładnie co napisałem jeszcze prócz tej kwoty, a może zrozumiesz.

Myślisz, że wszyscy są materialistami? Masz dzieci? Miałeś styczność z dzieckiem autystycznym, z zespołem downa, czy wodogłowiem? Z dziećmi, którym jakaś kończyna się nie wykształciła? Po tym, co piszesz, to wątpię. Jeżeli tak, to porozmawiaj z tymi rodzicami i zapytaj się czego tak naprawdę potrzebują:

- po pierwsze - do pogodzenia się z myślą o chorobie dziecka potrzebny jest specjalista z dziedziny psychologii

- po narodzinach - psycholog i konsultacje ze specjalistami danej dziedziny związanej z chorobą dziecka - oczywiście wszystko refundowane

- dostępność do darmowych leków lub leków za symboliczną złotówkę

- dostępność do sprzętu rehabilitacyjnego, materacy przeciwodleżynowych itp. również darmowego lub za symboliczną złotówkę (taki np. materac to koszt ponad 500zł. Symboliczna złotówka to symboliczna złotówka i nie więcej niż 10zł.)

Te 4 tyś. tak naprawdę jest mniej rodzinom potrzebne jak 4 tyś świadczenia pogrzebowego za zgon ubezpieczonego. Dziecko jest dzieckiem, bez względu jakie się ma urodzić. Zanim się urodzi, to cała rodzina już je kocha - nawet roczne dziecko, które jest zazdrosne o pierś matki ssaną przez noworodka też kocha to maleństwo. Nie piszę tu o patologiach, o syndromie poaborcyjnym - gdzie też powinien wkroczyć psycholog... Te 4 tyś. jest niczym becikowe dla zdrowego dziecka, a ono nikogo nie zmusi do rodzenia ani do usuwania ciąży. Prawda jest taka, że przy zdrowym dziecku nie masz takich wydatków, jak przy zdrowym, czasu poświęconego też masz dużo mniej, bo chore dziecko będzie potrzebowało tej opieki (co niektóre) aż do jego śmierci.

 

Z tym zabieraniem samochodów to już w ogóle pojechałeś. Bogaci po kupili by se trupy do jazdy po pijaku. A biedni by cierpieli. Bo gdyby ojcu alkoholikowi zabrali auto cała rodzina by cierpiała. Jak bogatemu zabiorą to żona i dzieci i tak mają po samochodzie. Nie mówiąc o tym, że pijak kupił by se drugi. To jest populistyczne hasło.

Na podział biednych i bogatych bardzo sobie ładne rozwiązanie znalazły kraje skandynawskie - stamtąd zapożyczyłem sobie ten wątek zabierania samochodów. Jedź tam i zobacz jak to funkcjonuje. A co do tego, że niby "pojechałem" - to odpowiem: "tak, pojechałem... i tym jechaniem zwiedziłem prawie całą Europę od Węgier po Hiszpanię i Anglię. Nie byłem tylko w Portugalii i nie byłem we Włoszech. Kilometrów dużo nie robiłem, jeździłem zgodnie z Tachografem, a mandaty miałem do zapłacenia 2: w Niemczech na kwotę 15Euro za poluzowaną śrubę mocującą kontener do przyczepy (udało się inspektorowi BAG raz ją obrócić) i w Czechach 50 Euro za przekroczenie szybkości o 11km. Jak wiedziałem, że jadę, to dzień wcześniej już nie piłem, bo dla zawodowego nie ma normy 0,2 lub 0,5 w Niemczech, tylko norma to 0.0. Kontroli co przeszedłem, to zliczyć się nie da, bo były dni, że i kilka na raz, ale jakoś nic nie wykazywały prócz tych, o których pisałem wyżej.

A skoro piszesz, że pojechałem, to wysłał bym ciebie do rodziny, w której dziecko zginęło właśnie dlatego, że bawiło się na placu zabaw, a jakiś pijak wjechał samochodem do piaskownicy i je zabił. Powiesz im, że to głupi pomysł, by samochody zabierać? Ale tak w 4 oczy?

Jak rodzina biedna i straci auto, bo ojciec pijak, to nawet jak by to auto było w rodzinie, bo by nikt nie zabrał tego auta, to kto będzie woził autem, skoro ojciec tylko jeździ? Twoim zdaniem lepiej jak pijany ojciec zawiezie całą rodzinę do kościoła samochodem i po drodze spotka się z ciężarówką zabijając siebie i dzieci?

A teraz z jednej z rozmów z matką rodziny patologicznej (sorki, że tyle "z", ale to celowo): "Jak by zabrali mu auto, a nie prawo jazdy, to by w końcu był spokój, bo bez prawa jazdy dalej jeździ, a jak bym mu zabrała kluczyki to jeszcze by i mnie zabił..."

 

Słucham krytyki nie tylko tych z PIS, lecz każdej osoby...

 

I jeszcze jedno - nie jestem stronniczy. Już wiele razy powiedziałem, że jak PIS zrobi coś na +, to też to pochwalę, o ile nie będę miał jakichś sprzeciwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Ja bym poszedł jeszcze dalej -spowodowanie wypadku śmiertelnego pod wpływem jakichkolwiek substancji odurzających traktować jako zabójstwo,analogicznie uszczerbek na zdrowiu-usiłowania zabójstwa.Kara bezwzględnego więzienia oraz odszkodowania i renty na poziomie odszkodowań"smoleńskich" i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Kara bezwzglednego więzienia jest średnio sensowna.(za wyjatkiem wypadku smiertelnego) Klient idzie do paki, traci pracę i siłą rzeczy przestaje jeździć, kupować paliwo, płacić podatki,  jednocześnie stajac sie utrzymankiem Państwa. Odszkodowania powinny być - to racja.

Ostatnio niejaki Ziobro wymyslił ze alimenciarzy do paki bedzie wsadzał i tym samym będzie ich utrzymywał. Ciekawe czy jest mozliwe by zagonić takie towarzystwo do łopaty albo do miotły by był jakikolwiek pożytek.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niestety więźniów nie można zmuszać do pracy. Ale ponoć jak się siedzi ileś lat to praca i możliwość wychodzenia z celi jest nagrodą. Ciekawe tylko czy dalej było by nagrodą gdyby kasa nie szła na konto więźnia.

@wdaniel widzę, że dalej nie rozumiesz o co mi chodzi z tymi 4 tysiącami. Skoro rozumiesz ile opieki i troski wymagają takie dzieci. Co wymieniasz od myślników. To powinieneś zrozumieć, że 4 tys nie załatwia wcale tej sprawy. Sam więc zapytaj tych rodziców o których piszesz. Czy im 4 tys sprawę rozwiązuje? Bo oczywiście te 4 tys to jakieś pieniądze. Ale przy takich dzieciach to jest drobiazg. I na koniec najważniejsze do czego dążę i o co mi chodzi. Jeśli kobieta ma urodzić takie dziecko to je urodzi bez względu czy jej 4 tys dadzą czy nie Jeśli zdecyduje się usunąć ciążę to te 4 tys też jej nie przekona aby tego nie robiła. To tak jak z 500 plus. Niby ma zwiększyć dzietność. Ale prawda jest taka, że jak ludzie zechcą dziecko to będą je mieli. Jak kobieta zajdzie w ciąże przypadkowo to też urodzi. I żaden normalny człowiek nie zaplanuje dziecka bo mu 500 zł będą płacić. Tak jak żaden nikt normalny nie zdecyduje się na urodzenie chorego lub upośledzonego dziecka bo dostanie 4 tys. Nie licząc nie planowanych ciąż. U normalnych ludzi decyzja o posiadaniu dziecka chorego lub zdrowego to przesłanki takie jak miłość, światopogląd, wartości rodzinne, więzi i tak dalej. A nie 500 czy 4 tys zł.

Jeśli myślicie, że odbieranie samochodów sprawi, że nie będzie na drogach pijaków to powodzenia. Szkoda tylko, że nie zauważacie, że pijak nie myśli o tym jak wsiada do samochodu bo jest pijany. I koło się zamyka. Odbierają prawko za szybką jazdę. I co mamy rekordy wypadkowości w świąteczne weekendy. Zaostrzyli kary dla pijanych i co jak pili tak piją. Nie przyrównujcie Skandynawii do Polski. Bo tam inny naród, inna kultura picia, inna kultura jazdy, inna siec drogowa.

@Zbigniew3003 jeśli ktoś kogoś zabije jadąc autem po pijaku to trafia do więzienia. Tak jest od dawna. I po pijaku dalej jeżdżą. Wypacanie przez sprawców takich rent jest możliwe. Tylko znowu mamy to samo. Pijak może sprawić, powodując taki wypadek, że reszta rodziny trafi na ulicę. Bo cały majątek pójdzie na rentę. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Na wszystko jest sposób. By znaczaco ograniczyć liczbę pijanych na drogach wystarczy podnieść norme do 0,5 promila :D

Co do więźniów - niech kazdy dzień przepracowany w więźniu bedzie traktowany jak dwa dni normalnej odsiadki. Komu zależy będzie zapierniczał by szybciej wyjść.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tylko  gdzie  mają pracować  ci  więźniowie ???

PiS  właśnie  wprowadza to żeby  więźniowie  pracowali  są  budowane  zakłady  pracy w obrębie  więzień

I  jak na razie  jest  więcej  chętnych  do pracy  jak miejsc Pracy

:D B) :D

:D :D

:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Więzienie pracowali już przed objęciem władzy przez pis. Więc nie ekscytuj tak się tym, że pis coś tam buduje. Prace porządkowe, budownictwo i inne są stosowane już od wielu lat. Nie wszyscy więźniowie mogą brać udział w takich pracach. I nawet jeśli powstaną jakieś zakłady w więzieniach to i tak nie wszyscy będą mogli tam pracować. A chętnych jest więcej też nie od dziś. Bo jak pisałem praca przy długiej odsiadce jako możliwość wyjścia z celi jest nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Powstają   już  pierwsze  zakłady  są  i więźniowie Pracują  i  Zarabiają  na swoje  utrzymanie  i  na długi  jakie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Tylko  gdzie  mają pracować  ci  więźniowie ???

PiS  właśnie  wprowadza to żeby  więźniowie  pracowali  są  budowane  zakłady  pracy w obrębie  więzień

I  jak na razie  jest  więcej  chętnych  do pracy  jak miejsc Pracy

:D B) :D

:D :D

:D

 

Trzeba być debilem by budować zakłąd pracy w obrębie więzień. Oni nie mają obowiązku pracy i jak im sie odechce to zakład leży i beczy :D Uzaleznienie sie od siły roboczej która nic nie musi a której nie zwolnisz  to twór czysto komunistyczny. Zeby cos takiego wymyślić trzeba sie logiki w burdelu uczyć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 wszystko to już było przerabiane i dobrze wiemy jak się skończyło 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To co zarobią więźniowie w tych zakładach czy innych miejscach pracy. idzie tylko i wyłącznie na ich potrzeby. Państwo nic z tego nie ma. Lepiej więc zamiast wydawać ciężki szmal na budowę takich zakładów przy więzieniach. Wysyłać ich do pracy przy porządkowaniu miast i innych terenów na budowy i tym podobne. Zarobią to samo. A państwo mniej dołoży do interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Na wszystko jest sposób. By znaczaco ograniczyć liczbę pijanych na drogach wystarczy podnieść norme do 0,5 promila :D

Co do więźniów - niech kazdy dzień przepracowany w więźniu bedzie traktowany jak dwa dni normalnej odsiadki. Komu zależy będzie zapierniczał by szybciej wyjść.

 

To  gdzie  mają  Pracować   w więzieniu  jak nie  w  Zakładzie  Pracy  stworzonym na terenie  Zakładu Karnego  ????

Chyba że  mają  zastąpić  strażników ???

Trzeba być debilem

 

Chciałbyś  sprowadzić  wszystkich  do  swojego  poziomu 

Pokonać  doświadczeniem

:D B) :D

:D :D

:D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Moze im jeszcze w wiezieniu koścół wybudować bo lubia się modlić?

 

"w więźniu " czyli podczas odbywania kary co nie uznacza że fizycznie w budynku wiezienia, o ile to  zrozumiesz na co nie ma wielkiej nadziei.

Gdybyś nie był taki ułomny jak jesteś wiedziałbyś że więźniowie wielokrotnie wykonuja prace poza więzieniem pod okiem pilnujących ich strazników. Jest sprawa oczywistą że w zewnetrznym zakładzie pracy jest mozliwe zorganozowanie im pracy w okreslonym dziale zapewniając nalezyty nadzór. Z takich "atrakcji" wyłączeni są niebezpieczni którzy poza pakę nie powinni wychodzić.

Co do debili - nie musisz się martwić . Masz nie  zagrozone pierwsze miejsce.  B)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie  muszą   budować  Kościołów  są  już  kaplice  ale ty jako Naczelny Debil   zapomniałeś  o ty.

Ciekawe  ilu  chętnych  znajdziesz którzy  będą  chcieli   zatrudnić  więźniów  poza murami

A budowa  Miejsca pracy na Terenie  ma same  plusy 

Ale Debile  jak ty  zalani nienawiścią  do  wszystkiego  co  PiS  zrobi  tego  nie rozumieją

Na szczęście  Debili takich jak ty  jest tylko  kilkanaście procent

:D B) :D

:D :D

:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Oj Mareczek, 

Pobudziłes się nadto ale dla PISu to normalne. W tej sekcie oprócz tego że dominują głupi i pracowici znajdują się młodzi gniewni (jak ty) i starzy wkur..ni (jak Jarosław i Antoni) ;)

Warsztaty robocze też maja a jednak trzeba wybudować im zakłady. Co te zakłady miałyby produkować 

 

PS. Debili jest wiekszość i dlatego PIS wygrał wybory.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

http://wpolityce.pl/polityka/314437-znamienne-walesa-apeluje-w-niemieckim-dzienniku-o

-usuniecie-polski-z-ue-tak-bardzo-bola-go-rzady-pis

 

W końcu   Wałęsa  wymyślił  coś  mądrego 

Oby  go  UE  posłuchała  i  Polskę  wyrzuciła  z  Uni

:lol:  B)  :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

Ps.  Debili   jest  mniejszość i jest  ich  coraz  mniej.

    Obchodzą  oni  święto  6 króli

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Debili jest wiekszość bo jak nazwać grupę która uwierzyła że Państwo im da wiecej, nie zabierając wiecej ? 
Jesli chodziłes do normalnej szkoły (nie specjalnej) to zapewne pamiętasz że uczniów "piątkowych" było znaczaco mniej niz "dostatecznych"  i tak jest niestety w całej populacji. Przecietniaków, niedouków, debili, leni i  ciemniaków jest wiekszość i nic tego nie zmieni. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Skoro zostało już kilkanaście % debili-Czyżby poparcie dla jedynie słusznej partii było już na poziomie ponad 80%,no,no.......chyba się mylę ale najwięcej wyceniają 38% czyli tak na prawdę 62% nie popiera PIS-u.Przyjmując 30% PO I Nowoczesna, koło 10% Kukiz,dalsze 10% inne partie,pozostaje 12% niezdecydowanych czyli też nie ma pewności że popierają PIS.W ogóle system wyborczy jest do doopy ponieważ pan K. cały czas wmawia wszystkim,że dostali mandat od większości narodu,no chyba że głosy ludzi lepszego sortu liczą się podwójnie ba potrójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Macierewicz szaleje ;). To jest 100% czubek. 

 

Dyskusja z markiemfarmerem (a właściwie co on tak po "amerykańsku" - powinno być marekrolnik) nie ma najmniejszego sensu. Przecież ten typeknie napisał jeszcze nic sensownego i od siebie. Otumaniony debil którego trzeba ignorować. 

 

Całe szczęście coraz więcej ludzi którzy głosowali na pis otwiera oczy i zaczyna coraz głośniej mówić że pis ich oszukał. Zostanie tylko motłoch który żyje z socjalu tyle że jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu składać się na zapomogi dla takich markówfarmerów. 

Smutne ale wychodzi na to że jedynym co nas spotka za rządów pis to bankructwo państwa - tak więc Panowie i Panie , jak macie oszczędności to sugeruję ulokować je za granicą (to żaden problem) zanim złotóweczkami będzie można w piecu palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dość tego. Państwo jest po to, aby chronić obywateli, jeśli trzeba powinno twardymi metodami zwalczać przestępczość - mówił prezes PiS.

- W najbliższym czasie złożymy projekt zmiany kodeksu karnego, w tym przywrócenie kary śmierci za szczególnie drastyczne zabójstwa. Proponujemy także wysokie kary za zabójstwa, a także ograniczenie zwalniania przed terminem - dodał Jarosław Kaczyński.

- Jeśli chodzi o stanowisko Kościoła, to Kościół przez wiele wieków akceptował karę śmierci. Jestem katolikiem praktykującym, gotowym uczynić wiele dla Kościoła, a nie uważam kary śmierci za niedopuszczalną. - Znajduję tutaj także poparcie w różnego rodzaju dokumentach Kościoła, które w dalszym ciągu obowiązują - powiedział Kaczyński.

 

Jeśli to fakt to dałabym PLUS!

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PO 30 %  dobre  dobre    ledwno  co  15%  Ciemnogrodu  na nich  głosującego  zostało

A  nowoczesnych  to już  lepiej nie mówić

Co  świętują  6 króli

W ciąży chodzą  12-20 miesięcy

I Psują  się  od  głowy

Dokonują  zabiegu Ciąży

:D B) :D

:D :D

:D 

B3Agro -  Zapomogę  z PiS   bierze  twój  kolega  z forum  Jacuś  który  coś  ostatnio się  uspokoił  :lol: :lol: :lol:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj