nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbigniew3003    18

Czyli proces zakończony- widzisz tylko to co chcą byś zobaczył.Jak w  Asterixie -będziesz kotem,będziesz kotem........jeśli rozumiesz aluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czyli proces zakończony- widzisz tylko to co chcą byś zobaczył.Jak w  Asterixie -będziesz kotem,będziesz kotem........jeśli rozumiesz aluzje.

 

A ty  tam byłeś  widziałeś  i  z nimi  piłeś  ??

:lol: :lol: :lol:

:D :D

B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Ciebie tam tez  nie było wiec i  nie wiesz na pewno ze nie pił. :P

No to które konkretnie media są wiarygodne, polskie i niezalezne?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Na filmie z Magdalenki Widać  dokładnie Kto z kim pił  i  radośnie  się  klepał po plecach.

Nie mogę  robić  tutaj  Reklamy   Medią  bo  to  zabronione

:D :D :D

:lol: :lol:

B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

A krytykować Wyborczą i robić antyreklamę to już mozesz? Masz odwage i jaja żeby to przyznać jak mężczyzna?

Moze Lecha nie fillmowali bo był wtedy nikim i gdzieś w kącie siedział.....


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

A ty byłeś?Jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz albo sprawdź-internet przecież masz.Może jednak wypowiedź na temat podniesienia wieku,o faktach możesz dyskutować czy tylko o dobrej stronie mocy.A może o tym jak Jarosław wyszedł z sali sejmowej podczas uczczenia pamięci Andrzeja Wajdy ,czyżby kara ,że nie wyreżyserował "SMOLEŃSKA",no chyba ,że prostata. A co z panią prezydentową?Narodowość Ci przeszkadza czy nie?TYLKO NIE WKLEJAJ -napisz chociaż dwa zdania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A ty byłeś?Jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz albo sprawdź-internet przecież masz.Może jednak wypowiedź na temat podniesienia wieku,o faktach możesz dyskutować czy tylko o dobrej stronie mocy.A może o tym jak Jarosław wyszedł z sali sejmowej podczas uczczenia pamięci Andrzeja Wajdy ,czyżby kara ,że nie wyreżyserował "SMOLEŃSKA",no chyba ,że prostata. A co z panią prezydentową?Narodowość Ci przeszkadza czy nie?TYLKO NIE WKLEJAJ -napisz chociaż dwa zdania.

 

Żadnego Wieku emerytalnego  nie  Podnieśli  także  nie pisz bzdur

Też  bym wyszedł z Sali sejmu jakby upamiętniali Wajdę

Jego filmy to  jedno wielkie  0

 A co  ma być  z Panią  Prezydentową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Podobno żyją jeszcze wyznawcy hitlera którzy twierdzą że nie było holocaustu.Moim zdaniem szkoda waszego czasu jak to mówią miłość jest ślepa.A Wajdę to za film o Wałęsie prezes ukarał pośmiertnie.Kornhauser -Duda

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

 

Żadnego Wieku emerytalnego  nie  Podnieśli  także  nie pisz bzdur

Też  bym wyszedł z Sali sejmu jakby upamiętniali Wajdę

Jego filmy to  jedno wielkie  0

 A co  ma być  z Panią  Prezydentową ???

 

Ty byś nie wyszedł bo nikt by cie tam nie wpuscił. :P

Wiek rolnikom podniosa ale pewnie jakoś ci to wytłumacza. Tak samo wierzyłeś że podaków nie podniosa a tu bzik :blink:  

Dlaczego sądzisz że filmy Wajdy to zero? Dlatego ze prezes tak sie zachował czy dlatego że jesteś wiejskim głupkiem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

O matko kryzysowa Katyń też.No chłopie grabisz u Kaczyńskiego.A oglądając film z Magdalenki guru nie rozpoznałeś?Prezydentowa jest z pochodzenia żydówką-mnie nie przeszkadza a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A u pisiorów to ilu  w ławach sejmowych zasiada  towarzyszy z pzpr wiesz czy nie? Niektórzy nawet w pierwszych szeregach jak  S.Piotrowicz twarz pis zmian w trybunale prokurator stanu wojennego dwoi się i troi od pierwszych dni i nocy nad jego sparaliżowaniem.He he a przed chwilą pokazywali urywki z sejmu z dziś jak marszałek Brudziński przeprasza ów pana prokuratora za gorzkie słowa opozycji w związku z uchwalaniem kolejnej ustawy paraliżującej jego pomysłu.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jakoś  bym  i mnie  wp

 

Ty byś nie wyszedł bo nikt by cie tam nie wpuscił. :P

Wiek rolnikom podniosa ale pewnie jakoś ci to wytłumacza. Tak samo wierzyłeś że podaków nie podniosa a tu bzik :blink:  

Dlaczego sądzisz że filmy Wajdy to zero? Dlatego ze prezes tak sie zachował czy dlatego że jesteś wiejskim głupkiem?

Jakoś  byłem i mnie  wpuścili  do Sejmu  RP

Jasnowidz jesteś  że  wiesz że  podniosą ???

Podatków  mi  PiS  nie podniósł   także  nie wiem o czym ty piszesz

Dlaczego  Bo  dla mnie Filmy  Wajdy  to  flaki z Olejem

 

O matko kryzysowa Katyń też.No chłopie grabisz u Kaczyńskiego.A oglądając film z Magdalenki guru nie rozpoznałeś?Prezydentowa jest z pochodzenia żydówką-mnie nie przeszkadza a Tobie?

 

Tak  Katyń  też

Byłem w kinie  jak leciał  i na szczęście  w połowie  wyłączyli  Prąd  i zwrócili  pieniądze

:lol: :lol: :lol:

Czy ja napisałem że  Lecha  Kaczyńskiego  tam nie było 

Był  ale  nie  zachowywał  się  tak jak  Wałęsa  czy  Michnik

Mi to nie przeszkadza   chyba  tobie  skoro  jest  to  wytykasz  i  dzielisz  Polaków

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

I prezydencka córka tez wyznania mojżeszowego po matce. Ciekawe czemu Rydzyk i moherowe babki jakos o tym nie mówią wszak jeszcze kilka lat temu Ojciec Tadeusz jechał po "braciach starszych w wierze"  jak po burej suce......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wy  wklejacie to  ja też  wam  coś  Pokażę

Parlamentarny zespół ds. obrony wolności słowa zwróci się do Najwyższej Izby Kontroli, a później być może do prokuratury o wyjaśnienia ws. przeznaczania publicznych pieniędzy na ogłoszenia w niektórych mediach. Zespół opublikował raport: "Wydatki KPRM i ministerstw na ogłoszenia i komunikaty w środkach masowego przekazu w latach 2008 - 2012". Dane są porażające - do mediów z ministerstw w ciągu pięciu lat popłynęło 124 622 539 zł. Niestety, raport pokazuje dobitnie, że nie wszystkie media mogą liczyć na hojne granty z resortów.

Gazeta Wyborcza dostała ponad połowę (51,6 proc.) wszystkich pieniędzy wydanych przez ministerstwa rządu Donalda Tuska na ogłoszenia i reklamy w dziennikach ogólnopolskich w ostatnich pięciu latach.

W segmencie telewizji, w latach 2008-2012 najwięcej publicznych pieniędzy popłynęło do TVP, ale biorąc pod uwagę tylko rok 2012 widać inną tendencję - ministerstwa zamówiły w Grupie TVN ogłoszenia i reklamy za prawie 6,5 miliona złotych (TVP - 3,8 mln, Polsat - 3,6 mln zł).

 

Najwięcej pieniędzy na reklamy i ogłoszenia wydał resort edukacji narodowej - to ponad 25 milionów złotych. Duża część z tej kwoty została wydana na promocje akcji posyłania sześciolatków do szkół.

Najbardziej kuriozalnym jest jednak budżet reklamowy ministerstwa zdrowia, który w 2008 roku na reklamę i ogłoszenia w mediach wydał niespełna 45 tysięcy złotych. W roku 2012 ta kwota wzrosła do ponad 7,8 miliona (!) złotych.

 

Źródło:http://wpolityce.pl/polityka/172660-zobacz-jak-rzad-tuska-pompuje-publiczne-pieniadze-w-gazete-wyborcza-tvn-i-inne-posluszne-media-szokujacy-raport-sejmowego-zespolu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Kaczyński się pewnie obraził bo liczył że zamiast Pana Tadeusza  Wajda nakreci Pana Jarosława :D

 

125mln na 5 lat to 25 mln rocznie czyli 2 mln miesięcznie. Jak ostatnio bodajże Szyszko wydał 400 tys Pln  na balangi z biskupami to nie wiem czy to faktycznie taki skandal 

 

Rozumiem że poprzednia władza dawała kontrakty tym złym i obcym mediom więc ponawiam pytanie - które media sa wiarygodne, polskie i niezależne. Jak jestes przekonany że nie można reklamować (mimo ze to głupawa wymówka) to wykropkuj pare liter - na pewno odgadniemy........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

I prezydencka córka tez wyznania mojżeszowego po matce. Ciekawe czemu Rydzyk i moherowe babki jakos o tym nie mówią wszak jeszcze kilka lat temu Ojciec Tadeusz jechał po "braciach starszych w wierze"  jak po burej suce......

 

Kolejny Raz  Bredzisz.

:D :D :D

:lol: :lol:

B)

Matka  Agaty Dudy  była  Katoliczką  Ojciec  żyd  Ateista

Więc  oczy  ty  znowu  bredzisz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

No, no , no .....to jakie sa te prawdziwe , prawdomówne polskie niezalezne media?

Skoro prezydentowa żydówka po ojcu to prezydentówna po matce tymbardziej

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jakoś  i  Prezydentowa  i  jej córka  to  Katoliczki  więc  co ty  bredzisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Geremek też się przeżegnać umiał :P

No to co z tymi jedynie wiarygonymi polskimi mediami z których wklejasz co poniektóre "zatrważajace wiadomosci" Zdradzisz nam tajemnice tytułów tych zacnych periodyków?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

toć to szlachetny rodowód  ;)

mało tego zagraniczny  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Geremek też się przeżegnać umiał :P

No to co z tymi jedynie wiarygonymi polskimi mediami z których wklejasz co poniektóre "zatrważajace wiadomosci" Zdradzisz nam tajemnice tytułów tych zacnych periodyków?

 

Nie zdradzę

Bo twój  Zalany nienawiścią  mózg  tego  nie ogarnie

:D :D :D

:lol: :lol:

B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

No nie badż taki :mellow:    Chyba nie wstydzisz sie źródeł swojej inspiracji a wiele osób z chęcia zaczerpnęło by z tej krynicy prawdy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj