nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

 

 

 

Ps.

Po  przerażającej  ilości  błędów  wnioskuję  że  jesteś   chyba  analfabetą  czy coś  w tym stylu :D :D

 

 

 

zanim wyciągniesz wnioski to sobie sprawdź znaczenie słowa którego użyłeś , bo widać  że masz problem     :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co  Tomasz  Lis    myśli  o was

https://www.youtube.com/watch?v=vodTM9AePCE     

 

 

 

Dzień Wykształciucha

8:00 – W-F -„Poranne Ćwiczenia skłonów, klekania i kłaniania
się w kierunku Brukseli i Moskwy”
9:00 – Laboratorium – „Szybkie mycie garów-nadciąga Irlandia”
10:00 – Wykład – „Mocheroznawstwo-Prowadzi S.Niesiołowski”
11:00 – Wykład – „Jak posiąść Profesure nie będąc Profesorem”
prowadzi p.o. profesora – Bartoszewski
12:00 – Przerwa obiadowa ( w menu: tanie jabłka i kurczaki)
12:30 – Ćwiczenia – „Szybka łapa – nie daj sie złapać”
Prowadzi POseł Beata Sawicka
14:00 – Ćwiczenia – POprawna mowa – dziś literka „r” –
prowadzi D.Tusk i H.G. Waltz
15:00 – Wykład – „Swoje chwalicie cudzego nie znacie –
Jamajka i Tel Awiw” – Prowadzi B. Komorowski i
B.Geremek
16:00 – Seminarium – „Idealna prasa w Polsce” Prowadzi
Profesor A. Michnik
17:00 – Laboratorium – „Techniki nagrywania” – prowadzi duet
Sekielski i Morozowski
18:00 – Wykład – „Kulturalne zachowanie” – prowadzi T. Lis

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO PSL nie pracowali nad ustawą o wstrzymaniu sprzedaży ziemi oni nie dbali o nic tylko o swoje interesy a nas wyzywali od FRAJERÓW zapomnieliście już ??? tą ustawę zainicjował PIS A nie PO-PSL teraz to co się dzieje dobrego PO sobie przypisuje ale zauważcie że do tych projektów byli bardzo bardzo sceptyczni, ale nie trzeba wmówić wszystkim że to co teraz się dzieje to nasza zmiana no cholera !! wy dajecie się na to nabrać ??? Najdroższe autostrady na ŚWIECIE kilkanaście afer a podejrzewam że to nie koniec afer.

IPN PO chce go zdelegalizować a prawda jest taka że to co wychodzi na światło dzienne to było naprawdę. 

 

Co do trybunału to PO-PSL pierwsi złamali konstytucję i jakoś nikt o tym nie mówił nie protestował a teraz co ? bo PIS rządzi ?? Jak były afery nikt nie protestował a teraz co donoszą do Unii mamy po to swoje granice by w państwie prać swoje brudy a nie wynosić je na arenę międzynarodową.

 

Ustawa Aborcyjna TO USTAWA OBYWATELSKA A NIE PIS.

 

A nowoczesna to partia która przeczy sama sobie co innego mają w punktach a o co innego dbają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co ty bredzisz człowieku  ? doczytaj jak nie wiesz bo to już naprawdę frajerstwo  i ignorancja totalna żeby mijać się z faktami 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mijam się z faktami taka jest prawdą skoro PSL krytykowało ustawę tak samo jak PO i reszta to jak oni ją napisali co ????


Nie mijam się z faktami taka jest prawdą skoro PSL krytykowało ustawę tak samo jak PO i reszta to jak oni ją napisali co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Czy jesteś sadownikiem? Jeżeli tak to do Ciebie była skierowana Wypowiedź o frajerach. Jeżeli nie jesteś sadownikiem to nie podpinaj się i nie rwij koszuli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co do trybunału to PO-PSL pierwsi złamali konstytucję i jakoś nikt o tym nie mówił nie protestował a teraz co ? bo PIS rządzi ?? Jak były afery nikt nie protestował a teraz co donoszą do Unii mamy po to swoje granice by w państwie prać swoje brudy a nie wynosić je na arenę międzynarodową.

 

Ustawa Aborcyjna TO USTAWA OBYWATELSKA A NIE PIS.

 

A nowoczesna to partia która przeczy sama sobie co innego mają w punktach a o co innego dbają .

 

Nie no wtedy  jak Po-PSL robiło  tą  swoją ustawę  o  TK  to  sędziowie  się  tym zaniepokoili  przecież  w e-mailach do siebie  pisali  że  PO może  przez  to  przegrać. Nie  Martfili się  o  Konstytucję  tylko o  swoich  Kolegów  a Teraz  są  wielkimi Strażnikami  Konstytucji,  Gdzie  już  prawie  2 czy 3 lata   nie mogą  rozpatrzyć   zgodności  ustawy  Reprywatyzacyjnej o  zgodność  z TK  nie mają  Czasu  Panowie  bo mają  ważniejsze  Zadanie  Walka  z PiS.

 

A dlaczego  wywlekają  to   na forum  UE  proste   Marzy   im  się  Druga  Targowica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś sadownikiem? Jeżeli tak to do Ciebie była skierowana Wypowiedź o frajerach. Jeżeli nie jesteś sadownikiem to nie podpinaj się i nie rwij koszuli. 

A teraz odpowiedz mi na kilka pytań na spokojnie  z jakich pieniędzy poprzedni rząd   ZAŁATAŁ DZIURĘ BUDŻETOWĄ ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie mijam się z faktami taka jest prawdą skoro PSL krytykowało ustawę tak samo jak PO i reszta to jak oni ją napisali co ????

Nie mijam się z faktami taka jest prawdą skoro PSL krytykowało ustawę tak samo jak PO i reszta to jak oni ją napisali co ????

człowieku ustawa autorstwa po - psl  została przegłosowana bodajże w czerwcu 2015 r i za głosował także  PIS 

została podpisana przez prezydenta dude a następnie  zawieszona po wygranych wyborach przez PIS  do 1 maja 2016 r 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wtedy  jak Po-PSL robiło  tą  swoją ustawę  o  TK  to  sędziowie  się  tym zaniepokoili  przecież  w e-mailach do siebie  pisali  że  PO może  przez  to  przegrać. Nie  Martfili się  o  Konstytucję  tylko o  swoich  Kolegów  a Teraz  są  wielkimi Strażnikami  Konstytucji,  Gdzie  już  prawie  2 czy 3 lata   nie mogą  rozpatrzyć   zgodności  ustawy  Reprywatyzacyjnej o  zgodność  z TK  nie mają  Czasu  Panowie  bo mają  ważniejsze  Zadanie  Walka  z PiS.

 

A dlaczego  wywlekają  to   na forum  UE  proste   Marzy   im  się  Druga  Targowica

taka jest prawda zaraz usłyszę tu że jestem za młody y rozmawiać o takich rzeczach co ja wiem o polityce !

 

 

Właśnie wiem wiele i ją rozumiem ale każdy ma swoje zdanie  

człowieku ustawa autorstwa po - psl  została przegłosowana bodajże w czerwcu 2015 r i za głosował także  PIS 

została podpisana przez prezydenta dude a następnie  zawieszona po wygranych wyborach przez PIS  do 1 maja 2016 r 

serio ?? daj mi link do tego co jak co al tamta nie zabraniała kupna obcokrajowcom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

PO PSL nie pracowali nad ustawą o wstrzymaniu sprzedaży ziemi oni nie dbali o nic tylko o swoje interesy a nas wyzywali od FRAJERÓW zapomnieliście już ??? tą ustawę zainicjował PIS A nie PO-PSL teraz to co się dzieje dobrego PO sobie przypisuje ale zauważcie że do tych projektów byli bardzo bardzo sceptyczni, ale nie trzeba wmówić wszystkim że to co teraz się dzieje to nasza zmiana no cholera !! wy dajecie się na to nabrać ??? Najdroższe autostrady na ŚWIECIE kilkanaście afer a podejrzewam że to nie koniec afer.

IPN PO chce go zdelegalizować a prawda jest taka że to co wychodzi na światło dzienne to było naprawdę. 

 

Co do trybunału to PO-PSL pierwsi złamali konstytucję i jakoś nikt o tym nie mówił nie protestował a teraz co ? bo PIS rządzi ?? Jak były afery nikt nie protestował a teraz co donoszą do Unii mamy po to swoje granice by w państwie prać swoje brudy a nie wynosić je na arenę międzynarodową.

 

Ustawa Aborcyjna TO USTAWA OBYWATELSKA A NIE PIS.

 

A nowoczesna to partia która przeczy sama sobie co innego mają w punktach a o co innego dbają .

No to pochwal się ile hektarów kupiłeś a które gdyby nie ustawa kupiłby niemiec ;) ? A ile hektarów kupili 5 hektarowi obszarnicy w twojej okolicy?

 

Bo u mnie jakoś tego nie widać żeby małe gospodarstwa kupowały hektary. Skupują duzi po znacznie niższych cenach.Sam kupiłem wiosną kilkanaście hektarów. Dużo taniej niż rok temu musiałbym zapłacić.

 

Limit 300ha to jest jedna wielka ściema bo wszyscy go omijają. 

 

Co do autostrad - powiedz proszę ile kilometrów zbudowano za rządów piss? No i obserwuj jak teraz będą budować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

taka jest prawda zaraz usłyszę tu że jestem za młody y rozmawiać o takich rzeczach co ja wiem o polityce !

 

 

Właśnie wiem wiele i ją rozumiem ale każdy ma swoje zdanie  

serio ?? daj mi link do tego co jak co al tamta nie zabraniała kupna obcokrajowcom 

co wujek gogle ci nie działa ?  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pochwal się ile hektarów kupiłeś a które gdyby nie ustawa kupiłby niemiec ;) ? A ile hektarów kupili 5 hektarowi obszarnicy w twojej okolicy?

 

Bo u mnie jakoś tego nie widać żeby małe gospodarstwa kupowały hektary. Skupują duzi po znacznie niższych cenach.Sam kupiłem wiosną kilkanaście hektarów. Dużo taniej niż rok temu musiałbym zapłacić.

 

Limit 300ha to jest jedna wielka ściema bo wszyscy go omijają. 

 

Co do autostrad - powiedz proszę ile kilometrów zbudowano za rządów piss? No i obserwuj jak teraz będą budować ;)

 

Szczerze przyznam się że mam 8 ha i nie mam problemów z kupnem ziemi przez tą ustawę a będę kupował ziemię dopiero za rok Słuchaj chodziło mi o ich ceny nasze są NAJDROŻSZE NA ŚWIECIE !!!  a jakość taka jakbyśmy na RUSKICH czekali.

 

Ustawę da się ominąć bo te przepisy są nieprecyzyjne ponieważ firma jak osiągnie limit 300 ha otwiera nową spółkę i dalej kupuje i tak caały czas bo kto zabroni rolnikowi prowadzić kilka firm 

co wujek gogle ci nie działa ?  ;)

skoro mówisz o tym to widać że masz do niej link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Do drugiej Targowicy brakuje jeszcze 10 biskupów, więc kworum się nie zbierze. 

Do Kolegi Konin - nie spinaj się tak, to forum masz swoje zdanie i już , tylko na Boga nie stawiaj się od razu jako prześladowany. Temat dziury ijej łatania był wałkowany przez parę stron, wyzwisk też leciało sporo więc chciałbym oszczędzić powrotu do tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

człowieku ustawa autorstwa po - psl  została przegłosowana bodajże w czerwcu 2015 r i za głosował także  PIS 

została podpisana przez prezydenta dude a następnie  zawieszona po wygranych wyborach przez PIS  do 1 maja 2016 r 

 

Komorowski jeszcze rządził inteligencie a w sierpniu zaprzysiężenie   dudy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do drugiej Targowicy brakuje jeszcze 10 biskupów, więc kworum się nie zbierze. 

Do Kolegi Konin - nie spinaj się tak, to forum masz swoje zdanie i już , tylko na Boga nie stawiaj się od razu jako prześladowany. Temat dziury ijej łatania był wałkowany przez parę stron, wyzwisk też leciało sporo więc chciałbym oszczędzić powrotu do tego wątku.

Szczerze nie spinam się i czy stawiam się jako prześladowany ?? nie i nie przeklinam i nie wyzywam bo szanuję wasze zdanie.

 

Czasami pewne ustawy mają inny sens spróbujcie je przeczytać i pomyśleć np więc tak ten punkt zakazuje kupna obcokrajowcom co jest dobre a ten wstrzymuje kupno gruntów agencyjnych zarazem ten wskazuje limit posiadanej ziemi ale nie ma przepisów by ten limit nie mógł być jakoś przeskoczony. serio ustawy mają też głębszy sens 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Kolego z Konina, Marko ma racje co do podpisania ustawy PO PSL. Zreszta zastanów się spokojnie. Jak PIS mogłoby głosowac za ustawa nie blokujacą zakupu cudzoziemcom a Duda ja podpisać? 

Jakośc autostrad nie jest zła więc nie dramatyzuj. Ciekawe czy PIS zbuduje cokolwiek, za ile i jaka bedzie jakość. Pozyjemy zobaczymy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Szczerze przyznam się że mam 8 ha i nie mam problemów z kupnem ziemi przez tą ustawę a będę kupował ziemię dopiero za rok Słuchaj chodziło mi o ich ceny nasze są NAJDROŻSZE NA ŚWIECIE !!!  a jakość taka jakbyśmy na RUSKICH czekali.

 

Ustawę da się ominąć bo te przepisy są nieprecyzyjne ponieważ firma jak osiągnie limit 300 ha otwiera nową spółkę i dalej kupuje i tak caały czas bo kto zabroni rolnikowi prowadzić kilka firm 

skoro mówisz o tym to widać że masz do niej link

rozumiem twoją frustrację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

A niby dlaczego miałbym się bać niemca czy holendra? Gdyby płacił dobrą cenę a ja chciałbym sprzedać to bym sprzedał. Teraz gdyby mi ktoś dał 80-100 tyś za hektar to nawet jutro możemy do notariusza jechać - i absolutnie nie interesuje mnie czy to polak,niemiec czy tez chińczyk. 

 

Zresztą ja jestem z tego gorszego sortu, ba nawet najgorszego - nie ma we mnie patriotyzmu ;).

 

A co ci "miastowi" na wsi przeszkadzają? Ja osobiście mieszkam w mieście bo mieszkanie na wsi to nie dla mnie - nie każdy lubi wiejski "klimat" - i nie widzę żeby wieśniaki" "miastowym" przeszkadzali.

 

osobiście zastanawiam się co taka osoba tu robi jak ty??? a co miastowy na wsi przeszkadza już ci tłumacze nie której patologi przejeżdżający  rozutnik z gnojem przeszkadza .. jej dziecko sie dusi i dostało astmy szkoda według takiej rolnik w chlewni nie choruje ??

 

dlatego nie masz ziemi i pier**lisz tu farmazony 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

 

Nigdy , ale to przenigdy nie zarzucaj nikomu pisania bzdur , jesli nie sprawdzisz wcześniej czy twój zarzut ma oparcie w przepisach.

Po prostu jest to żałosne .

 

Renta rodzinna z ZUS przysługuje członkom rodziny osoby, która w momencie śmierci była uprawniona do emerytury czy renty z tytułu niezdolności do pracy, albo też pobierała zasiłek przedemerytalny lub świadczenie przedemerytalne. Wysokość renty zależy od wysokości tego świadczenia, która przysługiwałoby zmarłemu.

 

 

oczywiscie baranie 900zł na 3 osoby po 300 sam dostawałem idioto 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Konina, Marko ma racje co do podpisania ustawy PO PSL. Zreszta zastanów się spokojnie. Jak PIS mogłoby głosowac za ustawa nie blokujacą zakupu cudzoziemcom a Duda ja podpisać? 

Jakośc autostrad nie jest zła więc nie dramatyzuj. Ciekawe czy PIS zbuduje cokolwiek, za ile i jaka bedzie jakość. Pozyjemy zobaczymy

 

 

 

 

Szczerze źle to napisałem chcieli zakazać ale były pewne luki które do do końca nie zakazywały ponieważ zagraniczny kapitał prowadzący już gospodarstwa miał możliwość kupna ziemi i to zauważyło też wiele rolników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

osobiście zastanawiam się co taka osoba tu robi jak ty??? a co miastowy na wsi przeszkadza już ci tłumacze nie której patologi przejeżdżający  rozutnik z gnojem przeszkadza .. jej dziecko sie dusi i dostało astmy szkoda według takiej rolnik w chlewni nie choruje ??

 

dlatego nie masz ziemi i pier**lisz tu farmazony 

Co tu robię? Forum rolnicze , ja rolnik więc się udzielam ;)

 

Jak by mi ktoś gnój pod ogródkiem rozrzucał to też by mi nie pasowało. Gdyby mi sąsiad świnie hodował i by śmierdziało to też bym skargi pisał. 

 

To że ktoś jest rolnikiem nie znaczy że musi mieszkać na wsi. To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że musi byc rolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj