nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Krassus    97

A wy wierzyliście naprawdę, że obniży? Tracę nadzieję w ludzi...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

wypisał się z PiSu dobra bajeczka tam kaczyński bedzie za sznureczki szarpał,pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A wy wierzyliście naprawdę, że obniży? Tracę nadzieję w ludzi...

Cześć ludzi wręcz zachłysnęła się tą wiarą. Ci którzy nie wierzyli, ale chłodno ocenili obecną sytuację polityczną i możliwości naszego wciąż biednego państwa, głosowali na Bronka. Sporo ludzi wciąż wierzy, że same zmiany na scenie politycznej wystarczą.

 

wypisał się z PiSu dobra bajeczka tam kaczyński bedzie za sznureczki szarpał,pic na wode

Musiał się wypisać, zgodnie z konstytucją III RP prezydent ma być bezpartyjny. Oczywiście nie zmienia to faktu, że będzie po cichu wiwatował tej partii, z której się wywodzi. Dlatego jestem zdania, że lepiej żeby na jesieni wygrał PiS, nie ma nic lepszego dla demokracji, jak stabilność władzy.

Kaczyńskiemu będą pomagać hierarchowie KK, choćby ten artykuł jest tego świetną zapowiedzią: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18076000,Incydent_podczas_mszy_w_Swiatyni_Opatrznosci__Prezydent.html#Czolka3Img

Prawda jednak taka, że decydować będą w sprawach drugiej wagi, jak związki partnerskie czy in vitro, ale które będą rzutować na to, jak nas Polaków będą inni postrzegać.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam to gdzieś jak nas kto postrzega Komorowski też tylko podpisywał co mu pod nos podsunęli nic dobrego dla nas nie zrobił dla rodzin tymbardziej


O rolnikach to nawet nie wiedział Duda na pewno będzie o wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Szkoda, bo jak Cię widzą, tak Cię piszą. Duda też będzie podpisywał wszystko, nie tylko co mu Jarek pod nos podłoży, ale też polski episkopat.

To że będzie lepszy to też tylko wierzysz, czy masz na to dowody ?? Bo puki co, urzędu jeszcze nie objął, a narazie tylko duuuużo naobiecywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Cześć ludzi wręcz zachłysnęła się tą wiarą. Ci którzy nie wierzyli, ale chłodno ocenili obecną sytuację polityczną i możliwości naszego wciąż biednego państwa, głosowali na Bronka. Sporo ludzi wciąż wierzy, że same zmiany na scenie politycznej wystarczą.

 

 

Mój głos nie był poparciem Dudy, tylko głosem przeciw Komorowskiemu i myślę że Duda otrzymał większość głosów w ten sposób, a nie za całokształt swojej osoby jak i obiecanek przedwyborczych. Głosowałem  przeciw Lisowi, Karolakowi, Tadli, Bartoszewskiemu - temu który wyborców innych niż PO nazywał bydłem. Przeciw pysze i arogancji Bieńkowskiej która nazywa idiotami tych którzy zarabiają 6000zł. Całej obecnej władzy która żyje w oderwaniu od rzeczywistości w jakiej żyje reszta społeczeństwa, doskonałym przykładem popisał się Bronek odpowiadając na pytanie chłopaka który pytał się jak dorobić się mieszkania zarabiając 2000zł - jaka odpowiedz była wszyscy wiemy. Zresztą sam Komorowski w jednej z debat powiedział; pokaż kim są twoi przyjaciele, a powiem kim jesteś Ty. W ten oto sposób można było sobie wyrobić zdanie kim jest prezydent Komorowski.

 

Póki co najwyższym suwerenem jest naród i jeżeli prezydentura Dudy ograniczy się do zwiedzania kościołów to i jemu naród za 5 lat pokaże środkowy palec.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

A wy wierzyliście naprawdę, że obniży? Tracę nadzieję w ludzi...

Cóż, w zasadzie wszyscy wiedzą, że obietnice są tylko po to, żeby być wybranym. Spełnienia oczekują rozczarowani, którzy wciąż mają nadzieję, że znajdzie się polityk gotowy/władny spełnienia choćby 10% obietnic. Jeszcze tak nie było i nic nie wskazuje na to, by kiedyś być mogło, ale nadzieja w narodzie jest. Naiwnych nie sieją, sami się rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Mój głos nie był poparciem Dudy, tylko głosem przeciw Komorowskiemu i myślę że Duda otrzymał większość głosów w ten sposób, a nie za całokształt swojej osoby jak i obiecanek przedwyborczych. Głosowałem  przeciw Lisowi, Karolakowi, Tadli, Bartoszewskiemu - temu który wyborców innych niż PO nazywał bydłem. Przeciw pysze i arogancji Bieńkowskiej która nazywa idiotami tych którzy zarabiają 6000zł. Całej obecnej władzy która żyje w oderwaniu od rzeczywistości w jakiej żyje reszta społeczeństwa, doskonałym przykładem popisał się Bronek odpowiadając na pytanie chłopaka który pytał się jak dorobić się mieszkania zarabiając 2000zł - jaka odpowiedz była wszyscy wiemy. Zresztą sam Komorowski w jednej z debat powiedział; pokaż kim są twoi przyjaciele, a powiem kim jesteś Ty. W ten oto sposób można było sobie wyrobić zdanie kim jest prezydent Komorowski.

 

Póki co najwyższym suwerenem jest naród i jeżeli prezydentura Dudy ograniczy się do zwiedzania kościołów to i jemu naród za 5 lat pokaże środkowy palec.

No cóż, skoro postawa celebrytów bardziej Ci nie pasuje niż nadętego kleru, szanuję twój wybór. Ja głosowałem na Bronka jako na mniejsze zło. Co do tego mieszkania, wskaż mi choć jeden kraj w Europie, gdzie młoda osoba w pojedynkę może sobie pozwolić na jego zakup ??

Twoje ostatnie zdanie 100% racji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

Cześć ludzi wręcz zachłysnęła się tą wiarą. Ci którzy nie wierzyli, ale chłodno ocenili obecną sytuację polityczną i możliwości naszego wciąż biednego państwa, głosowali na Bronka. Sporo ludzi wciąż wierzy, że same zmiany na scenie politycznej wystarczą.

 

Musiał się wypisać, zgodnie z konstytucją III RP prezydent ma być bezpartyjny. Oczywiście nie zmienia to faktu, że będzie po cichu wiwatował tej partii, z której się wywodzi. Dlatego jestem zdania, że lepiej żeby na jesieni wygrał PiS, nie ma nic lepszego dla demokracji, jak stabilność władzy.

Kaczyńskiemu będą pomagać hierarchowie KK, choćby ten artykuł jest tego świetną zapowiedzią: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18076000,Incydent_podczas_mszy_w_Swiatyni_Opatrznosci__Prezydent.html#Czolka3Img

Prawda jednak taka, że decydować będą w sprawach drugiej wagi, jak związki partnerskie czy in vitro, ale które będą rzutować na to, jak nas Polaków będą inni postrzegać.

 

mógł startować jako nie zrzeszony i co nic by z tego nie bylo bo wtedy jarosław by wystawił innego pionka i naród polski by tego pionka wybrał, a żeby nie PO a ja było tak i jest i bedzie, bo nie wierzę ze nagle pan Duda zniesie embarga i bedzie lepiej i ruszymy z mlekiem,jabłkiem i tak dalej i tak dalej,NIKT NIE DA TYLE CO OBIECUJE PiS :) prawdopodobnie wybory na jesieni wygra PO i będzie " w koło macieju" http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/prezydent-elekt-andrzej-duda-lamie-obietnice-wyborcze-nie-bedzie-cofniecia-wieku-emerytalnego_618590.html  pozdrawiam pana Prezydenta

Edytowano przez weksel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

duda dzisiaj znowy msze zaliczyl - w sumie to moze i dobrze jak codziennie bedzie po roznych kosciolach urzedowal to mu  cala kadencja zleci, bo w polsce jest z 5 tys parafii. nic nie zdarzy spieprzyc :D  :D  . a tak calkiem na powaznie polska jest panstwem swieckim i nikt z urzednikow panstwowych nie powinien sie ze swoja wiara afiszowac i to glownie w telewizji- zeby wszyscy widzieli, prywatnie to sobie moze robic w niedziele i swieta co chce ale za swoja kase .kosciol predzej czy pozniej przekona sie ze na sojuszu z pis-em wyjdzie jak zablocki na mydle ale wtedy bedzie za pozno na zmiane i zostanie wszedzie jak w cywilizowanym swiecie enklawa dla 5 % spoleczenstwa, bo tyle jest wg badan socjologow polakow ktorzy wierza i praktykuja scisle wedlug zalecen kosciola katolickiego, niedawno widzialem program w ktorym jedna z rozmowczyn[oczywiscie niewierzaca] probowala znalesc wsrod licznej, mlodej publicznosci kogos kto zna na pamiec X przykazan- nikt nie znal i to jest cala prawda o sile i nauce kosciola ktory tylko z nazwy jest powszechnym. :lol:  :lol: 

 

wiecie w jakim zawodzie jest najwiecej homoseksualistow-oczywiscie w kosciele katolickim, prawie polowa ksiezy jest takiej orientacji, w usa niedawno zakazano przyjmowac homosekusalistow do seminariow bo zaczeli dominowac i byly problemy z wiernoscia partnerow-wiadomo duza konkurencja. :P 

 

duda zaczyna obsadzac kancelarie , juz zaczynam sie bac -sama ferajna z krakowa -takie same sk......ny jak ja ,wiec kto czyta moje posty wie czego sie spodziewac, jeszcze tylko pani premier z moich stron i jestescie zalatwieni na cacy. ale sami tego chcieliscie wiec mi was nie zal, ja w takim pisowskim srodowisku zyje od lat wiec sobie dam rade a znajac ich, wiem ze to takie same[tu wpiszcie sobie dowolne obrazliwe slowo] jak ci z po tyle ze bardziej obludni i falszywi.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ciekawe z ilu się jeszcze obietnic wycofa pan DUDA,wieku emerytalnego już nie cofnie- fajnie brawo panie Prezydencie!!!!!

bystrzaku poczytaj sobie trochę i może wtedy sie dowiesz kiedy będzie zaprzysiężony na prezydenta... wszystko co w tej chwili leży w kompetencjach prezydenta wychodzi od bronka (jego popleczników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

duda dzisiaj znowy msze zaliczyl - w sumie to moze i dobrze jak codziennie bedzie po roznych kosciolach urzedowal to mu  cala kadencja zleci, bo w polsce jest z 5 tys parafii. nic nie zdarzy spieprzyc :D  :D  . a tak calkiem na powaznie polska jest panstwem swieckim i nikt z urzednikow panstwowych nie powinien sie ze swoja wiara afiszowac i to glownie w telewizji- zeby wszyscy widzieli, prywatnie to sobie moze robic w niedziele i swieta co chce ale za swoja kase .kosciol predzej czy pozniej przekona sie ze na sojuszu z pis-em wyjdzie jak zablocki na mydle ale wtedy bedzie za pozno na zmiane i zostanie wszedzie jak w cywilizowanym swiecie enklawa dla 5 % spoleczenstwa, bo tyle jest wg badan socjologow polakow ktorzy wierza i praktykuja scisle wedlug zalecen kosciola katolickiego, niedawno widzialem program w ktorym jedna z rozmowczyn[oczywiscie niewierzaca] probowala znalesc wsrod licznej, mlodej publicznosci kogos kto zna na pamiec X przykazan- nikt nie znal i to jest cala prawda o sile i nauce kosciola ktory tylko z nazwy jest powszechnym. :lol:  :lol:

 

wiecie w jakim zawodzie jest najwiecej homoseksualistow-oczywiscie w kosciele katolickim, prawie polowa ksiezy jest takiej orientacji, w usa niedawno zakazano przyjmowac homosekusalistow do seminariow bo zaczeli dominowac i byly problemy z wiernoscia partnerow-wiadomo duza konkurencja. :P

 

duda zaczyna obsadzac kancelarie , juz zaczynam sie bac -sama ferajna z krakowa -takie same sk......ny jak ja ,wiec kto czyta moje posty wie czego sie spodziewac, jeszcze tylko pani premier z moich stron i jestescie zalatwieni na cacy. ale sami tego chcieliscie wiec mi was nie zal, ja w takim pisowskim srodowisku zyje od lat wiec sobie dam rade a znajac ich, wiem ze to takie same[tu wpiszcie sobie dowolne obrazliwe slowo] jak ci z po tyle ze bardziej obludni i falszywi. Ale Ty jesteś ograniczony że człowiek do kościoła chodzi tak Ci to przeszkadza? Duda jest wolnym człowiekiem i co na czas prezydentury Boga ma się wyrzec ?Wczoraj było Święto dziekczynienia ale Ty pewnie tylko pochody pierwszomajowe zaliczałeś to nie wiesz o tym

 

Typowa postawa ateisty bełkot zamiast rzeczowych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nie tyle ateisty tylko człowieka który naczytał się troli w internecie. wszyscy naskakują na dudę a jakoś nie patrzą na co przez ostatnie lata bronek pozwolił -jedna wielka wyprzedaż majątku polskiego. dlaczego niemieckie (głównie) media tak obsmarowują dudę? prosty wniosek można wyciągnąć... pomyślcie kto najwięcej wykupował? ktoś może pokusi się o odpowiedź? po prostu poczuli że skończą się złote lata wykupu za grosze cennego majątku i próbują siać panikę w naszym narodzie, która miejmy nadzieję że nic nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież wszyscy to wiedzą.....a o czym tu cały czas  się dyskutuje?....

O tym co Wy upraszczacie niepojęcie ...i powtarzacie  o czym już była mowa, albo medialne czy ambonalne news'y ..

Naprawdę ..................jesteście tak słabo pojętni, że szok!

..więc bez sensu ta dyskusja.......jesli nie czytacie dogłębnie a na wyrywki...to co jest pisane......

....We wszystkim jest złoty środek...........

Takie "niskie" podteksty i agresja (brak szacunku do wolności słowa), jest przyczyną tylko tego, że sami się gubicie nie mogąc spojrzeć prawdzie prosto w oczy.....

Ręce opadają, gdyż obrażacie się jak mali chłopcy..

Amen ( jak to Rolnik bywał rzec)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

nie tyle ateisty tylko człowieka który naczytał się troli w internecie. wszyscy naskakują na dudę a jakoś nie patrzą na co przez ostatnie lata bronek pozwolił -jedna wielka wyprzedaż majątku polskiego. dlaczego niemieckie (głównie) media tak obsmarowują dudę? prosty wniosek można wyciągnąć... pomyślcie kto najwięcej wykupował? ktoś może pokusi się o odpowiedź? po prostu poczuli że skończą się złote lata wykupu za grosze cennego majątku i próbują siać panikę w naszym narodzie, która miejmy nadzieję że nic nie przyniesie.

A dlaczego katolickie media tak Prezydenta Elekta chwalą ?? Tu też mamy się dopatrywać jakiejś spiskowej teorii ?? Czy raczej powiesz, że jest katolikiem i że to normalne ...

Każde media są stronnicze, a że Niemcy nie przepadają za PiS-em, i z wzajemnością, to jak mają się o nim pochlebnie wyrażać ??

Wykupowali Ci, co mieli pieniądze, Rosjanie nie mniej wykupili. No chyba mi nie powiesz, że rząd sprzedawał potajemnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Kaszlak zjedz snikersa i się nie napinaj. Bronka na szczęście już nie ma i nie będzie!!! Miał swój czas i go nie wykorzystał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A dlaczego katolickie media tak Prezydenta Elekta chwalą ?? Tu też mamy się dopatrywać jakiejś spiskowej teorii ?? Czy raczej powiesz, że jest katolikiem i że to normalne ...

Każde media są stronnicze, a że Niemcy nie przepadają za PiS-em, i z wzajemnością, to jak mają się o nim pochlebnie wyrażać ??

Wykupowali Ci, co mieli pieniądze, Rosjanie nie mniej wykupili. No chyba mi nie powiesz, że rząd sprzedawał potajemnie ...

poszukaj w internecie, a znajdziesz takie próby sprzedaży na szybkiego, najgłośniejszy przykład to kopalnie które miały przejść w niemieckie ręce bo nam się nie opłaca wydobywać węgla... jak coś ważnego ustalają latami a to... zebrali się jeszccze w nocy nad ranem na szybkiego i przegłosowali, n szczęście górnicy w porę się obudzili

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kaszlak zjedz snikersa i się nie napinaj. Bronka na szczęście już nie ma i nie będzie!!! Miał swój czas i go nie wykorzystał....

Ty się napij wody święconej, Ja potrafię zaakceptować Prezydenta Andrzeja Dudę, czego Ty nie potrafiłbyś zrobić z Bronkiem. W przeciwieństwie do Ciebie rozumiem i szanuję istotę demokracji. Zobaczymy co wyjdzie z entuzjastycznych obietnic nowego prezydenta, albo raczej co nie wyjdzie, bo jeśli miałby zrealizować choć część, to ciekawe za czyje pieniądze ?? Zważywszy na fakt, że państwo jako takie swoich pieniędzy nie ma ...

 

Szanowny kolego daremw, w jednym ze swoich postów piszesz:

 

...nie tyle ateisty tylko człowieka który naczytał się troli w internecie...

żeby parę wypowiedzi dalej radzić mi:

 

...poszukaj w internecie, a znajdziesz takie próby sprzedaży na szybkiego...

Czegoś tu nie rozumiem, uznajesz ten internet jako wiarygodne źródło informacji, czy tylko jako siedlisko "troli" ??

 

Co do sprzedaży polskiego majątku narodowego jak to hucznie nazywasz, ile to firm zostało oficjalnie i jawnie sprzedanych ?? Powiem tak, ja też bym wolał żeby "Biedronka" była polska a nie portugalska, "Zelmer" żeby nie był niemiecki, Zakłady Azotowe Kędzierzyn były nasze a nie Rosjan a nasze banki nie były polskie tylko z nazwy, ale pytam, gdzie byli ci polscy inwestorzy jak te i dziesiątki innych firm sprzedawano ??

Pan Prezydent-elekt Andrzej Duda zapowiedział z entuzjazmem repolonizację polskich banków, jestem za, ale już nie wyjaśnił jak ma zamiar to zrobić...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Dziś w tv ładnie pokazali różnicę między Polakami a Hiszpanami. Barcelony kibice po zdobyciu ligi mistrzów świętowali, bawili się. A Polscy kibice jak Lech Poznań zdobył mistrzostwo kraju to zrobili demolkę własnego miasta. Ot dzień i noc i co tu od Prezydenta wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Czy to kibic, czy to pseudokibic= obywatel kraju tu mieszkaniec Polski. Jakich mamy mieszkańców taki mamy kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

 

daremw  zaklaskaj uszkami jeszcze,cudownie oświecona postaci człowieka,nie mam zielonego pojęcia nic nie mówi mi słowo elekt nie wiem co bedzie  6 sierpnia :rolleyes: ,od bronka popleczników wyszło,lecz to duda obiecał wiek emerytalny cofnąc,a tu ładnie pięknie dwa tugodnie po wyborach, z przykrością oświadcza ze nie spełni swych obietnic,dziwne ze teraz a nie po zaprzysiężeniu do sierpnia trochę czasu więc stopniowo będzie sie wycofywał ze wszystkich ,i co tu kozakować rozdając kawe na ulicach ?może sie z powołaniem minął

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

"   z przykrością oświadcza ze nie spełni swych obietnic  "

 

podaj cytat

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj