nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

W zasadzie masz rację , tyle ze skoro zegarek porządny , to czemu nie rezydencja i Bentley na podjezdzie .

Musisz przyznać ze taki Patek wcale nie odmierza dokładniej czasu jak Casio za 30 zł, natomiast w Bentleyu , nieco inny komfort jak w Dacii , wiec jego zakup to nie tylko snobizm .

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

 

Na zdrowy rozum to minister powinien tyle zarabiac by zegarek za kilka dych mógł sobie kupić raz do roku jak ma potrzebę.

to już nie liczy się ekonomia, wolny rynek i prawo podaży i popytu

ma tyle zarabiać bo jest ministrem i już - socjalistyczne poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Z tym zegarkiem jest wogóle ciekawy temat. Generalnie opozycja w czasie rządów PO miała z tego tytułu używanie i znalazła poklask szerokiej opinii publicznej. Zastanawia mnie jak wielkie są w Polsce pokłady zazdrości, frustracji, zawiści i jak wielka jest rzesza nierobów i gołodupców tymi przymiotami obdarzonych.

Na zdrowy rozum to minister powinien tyle zarabiac by zegarek za kilka dych mógł sobie kupić raz do roku jak ma potrzebę. Ale nie - u nas minister musi zarabiać jak podrzedny menadzer w firmie prywatnej bo przcież swołocz by go zagryzła jakby dostawał miesięcznie 30 czy 40 koła. Jak ma za drogi krawat to źle, jak ma dodatkowa działalnośc to źle, jak zaradny i zamożny to źle. Trzeba go zrównać do poziomu tłuszczy. Niech wyglada jak dziad, niech bieduje bo wtedy jest swój. Eeehhh Piłsudski miał racje-  "naród wspaniały tylko ludzie k**wy"  

 

Minister  30-40  to Premier  i   Prezydent  ile  100-200  tyś . miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A niby co to jest 30tyś miesięcznie dla ministra zarządzającego miliardami? Oczywiście powinien tyle zarabiać bo w przeciwnym wypadku nikt wybitny nie zechce piastować takich funkcji.

 

Bieńkowska dobrze mówiła o tych 6 tysiącach. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No też bym tyle chciał za zażądzanie czyjąś kasą :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

trzeba się było uczyć to byś może tyle zarabiał ;). Ja jestem w trakcie rozmów z nowym partnerem do interesu. Chodzi o przedstawicielstwo handlowe pewnej dużej firmy (coś na zasadzie wyłączności na pewien teren Polski) właśnie rozmawiamy na temat finansów. Jestem małym żuczkiem ale mam pewną bazę klientów (z racji dotychczasowej działalności), mam doświadczenie i wiedzę - i rozmowę zaczęliśmy od 15 tyś netto podstawy + negocjowany % od sprzedaży (wiadomo odejdą koszty - leasing nowego auta,czas, pracownik alei tak zostaje 10 tyś |+%). A jestem drobnym przedsiębiorcą/rolnikiem tyle że pewnego rodzaju fachowcem w swojej branży. A taki minister ma zarabiać 5-10 tyś. Przecież śmiechem bym zabił jakby ktoś chciał dać mi taką pensję za taką odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz tyle że Ty odpowiadasz za  swoje a on nie odpowiada za cudze ;) a to jednak różnica B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Jako podsumowanie tego wątku nasuwają przypominają mi się  słowa nieżyjącego już kolegi, który mawiał. "Oni udają że nam płacą, a my udajemy że pracujemy." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Widzisz tyle że Ty odpowiadasz za  swoje a on nie odpowiada za cudze ;) a to jednak różnica B)

Idąc tym tokiem rozumowania , najlepszym sposobem wydaje się wynajęcie specjalistów z zagranicy (za duuuuże pieniądze) do zarządzania polskimi ciemniakami. 

Widzisz tyle że Ty odpowiadasz za  swoje a on nie odpowiada za cudze ;) a to jednak różnica B)

Idąc tym tokiem rozumowania , najlepszym sposobem wydaje się wynajęcie specjalistów z zagranicy (za duuuuże pieniądze) do zarządzania polskimi ciemniakami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

to już nie liczy się ekonomia, wolny rynek i prawo podaży i popytu

ma tyle zarabiać bo jest ministrem i już - socjalistyczne poglądy

Jaka jest podaż , popyt  i rynek ministrów? :blink: Skoro wójtowie zarabiaja 10-15tys to jak wycenisz ministra, premiera. Socjalizmem jest to że by sie podobać nierobom nie można zarobić za wiele. Jesli teraz minister zarabia kilkanascie "bo tak ma być" to nie jest  socjalizm?

 

Minister  30-40  to Premier  i   Prezydent  ile  100-200  tyś . miesięcznie

Może nie stówkę ale niech premier ma te 50-60tys.  Żałujesz wybrańcom narodu? Niech maja ale niech cos mądrego za ta kase robią.  To tylko ok 2 gr od obywatela rocznie wiec o nie wiem o co ci chodzi.

 

Widzisz tyle że Ty odpowiadasz za  swoje a on nie odpowiada za cudze ;) a to jednak różnica B)

Skoro nie odpowiada za cudze to jak oczekiwać odpowiedzialności za Ojczyznę ze strony PIS czy jakiejkolwiek innej partii Byle kto, robi byle co i mamy byle jak


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

 

Niech maja ale niech cos mądrego za ta kase robią.

i tu jest pies pogrzebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

duda dzisaj byl na pogrzebie wajdy-ciekawe czy w nocy przysni mu sie niemen


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

chyba te co na wmurowaniu kamienia wegielnego nie dzialaly, ale znalazla sie usluzna pani ktora swoj pozyczyla :D  :D  :D

byl tez komorowski, majchrowski-prezydent krakowa i minister z kancelarii prezydenta-ksywa mis colargol- co robil kariere na ksero w urzedzie wojewodzkim[ w piwnicy pracowal].

pelno aktorow i rezyserow, siostra widziala ze ludzi nie bylo przesadnie duzo......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Co by nie zamieniać to i tak cham chamem pozostaje....

 

 

Za wikipedia:

Cham (hebr. חָם Ḥam), – według biblijnej Księgi Rodzaju jeden z 3 synów Noego, przodek ludów Kanaanu i Afryki. Od jego imienia wzięła się nazwa ludu Chamici. Za swoje zachowanie w stosunku do ojca został, wraz z potomstwem, przeklęty przez Noego (stąd chamem określa się człowieka źle wychowanego, gbura, prostaka).

 

Można powiedzieć że ojcem jest Naród , a wyklęciem będzie Trybunał Stanu. 

 

I wypełni się Słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No trzeba by być ułomnym żeby nie przenieść działalności gospodarczej za granicę jak generuje godziwe zyski. Jeszcze jak jest to handel niestacjonarny lub usługi to absolutnie nie ma się nad czym zastanawiać.

 

 

Kilka dni temu w okolicach Rzeszowa widziałem na Orlenie kilka aut na czeskich rejestracja oklejonych po polsku i PH rozmawiali też po polsku. Więc to już się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

I PIS zgłupieje kompletnie jak podatki podniosa a wpływy im spadną. Jak to możliwe? :blink:  Pewnie to wina UE, zydów masonów i Putina  albo zemsta francuzów za Caracale. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. PIS wstanie z kolan i potem padnie na pysk własnie przez gospodarkę.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

No trzeba by być ułomnym żeby nie przenieść działalności gospodarczej za granicę jak generuje godziwe zyski. Jeszcze jak jest to handel niestacjonarny lub usługi to absolutnie nie ma się nad czym zastanawiać.

 

 

Kilka dni temu w okolicach Rzeszowa widziałem na Orlenie kilka aut na czeskich rejestracja oklejonych po polsku i PH rozmawiali też po polsku. Więc to już się dzieje.

  GŁUPOTA LUCKA NIE ZNA GRANIC PRZY PROPAGANDZIE ORLEN CHYBA WYKUPIŁ RAFINERIE CZESKĄ??

 

http://www.cityindex.pl/wiadomosci-analizy-rynkowe/wiadomosci-finansowe/wiadomosci-gospodarcze-ze-swiata/8486422015/czeskie-rafinerie-przejete-przez-polski-pkn-orlen/

Zobaczył prezes że ludzie jednak potrafią wyjść na ulicę to i z podwyżek pozwolił szydłowej zrezygnować . Po prostu boją zaogniać sytuacji społecznej bo wiedzą że ludzie w polsce to nie tylko ci co potrafią godność za 500 zł sprzedać. 

 

Jak tam wykopki na wawelu? 

 

JAKĄ GODNOŚĆ W EUROPIE TAKIE FUNDUSZE DZIAŁAJĄ OD 20 LAT I JESZCZE TAKIE COŚ     Urlaubsgeld Świadczenie urlopowe (też: Extra wakacje , Urlaubsgratifikation lub 14-te wynagrodzenia ) jest dodatkową opłatę od pracodawcy do swoich pracowników lub pracodawca jego urzędników . Jest on wypłacany albo w określonym czasie, bez względu na święta, albo razem z wynagrodzenia urlopowego. Świadczenie urlopowe należy odróżnić od wynagrodzenia urlopowego , do ciągłej wypłaty wynagrodzenia / pensji podczas urlopu. 5 INNYCH DODATKOWYCH SWIACZEN ,NO ALE CO TAM GÓWNO LEWACKIE ZASIANE PROPAGANDĄ

 

A TERAZ CO DO 500+ MASZ OK 40 LAT UMIERASZ NA RAKA TWOJA ŻONA ZOSTAJE Z 3 MAŁYCH DZIECI IDZIE LUB NIE IDZIE DO PRACY ZA 1500ZŁ NIE UTRZYMA SIEBIE  NA OPIEKUNKĘ NIE STAĆ ,ALE ŚWINIA TAKA JAK TY LEWACKA INNYM NIE DA SAM NIE ŻER  KIJOWSKI I PETRU NAMAWIALI ŻEBY  NIE BRAĆ A SAMI BIORĄ

 

NIESTETY TACY ŻYJĄ POLSCE JAKA WŁADZA TACY LUDZIE DLATEGO NIE MAM NADZIEJ II

JAK WYBORCY POPAPRACUW NAZYWAJĄ PRO EUROPEJSKĄ PARTIĄ  ALE TO TA PARTIA NIE POMOGŁA NIKOMU TYLKO SAMYM SOBIE I JESZCZE NA ART DZIECIĘCE WAT DZWIGLI   PODAJŻE 8 NA 23

 

AHA A CO WY NATO JAK RZEPLIŃSKIEGO SPONSOROWAŁ BANK NIEMIECKI

NAZIŚCI ŁADNIE STERUJĄ POLSKĄ   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Wszystko możliwe , tyle że prognoza Korwina mało wiarygodna. Od czasu podniesiesienia progu nwyborczegon do sejmu do 5 % , nigdy już w nim nie zasiadł.

A zawsze miał pewność..

Nie to żebym miał coś do chłopa , ale od czasu rozwodu z Michalkiewiczem , jego gwiazda jakby przygasła .

No cóż i księżyc swieci , tyle że jest to swiatło odbite .

Więc pozostała mu typowa komercja .

Byle by świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A wy w szkole specjalnej tak po nocach możecie korzystać z internetu?

 

 

Komentujesz wpis którego nie rozumiesz to nie dziw się że mają cię za debila. Wiesz co znaczy PH? Wiesz że na Orlenie można się spotkać na kawę. A wyczytałeś debilu że napisałem że były oklejone po polsku? Tak polskia firma zarejestrowana w Czechach.

 

 Skąd się takie tłuki jak ty biorą?!?!?!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

Już nawet się boisz wymienić mojego nicka. Bo wiesz, że to oznaczało będzie dla ciebie kolejne upokorzenie i ośmieszenie z mojej strony. 

Akurat mnie w tej materii cechuje skromność,a Ciebie,przez jak to ujmę,samo ocena własnego (Ja) prostactwo i buta.

 

 

Wiem co to jest ideologia lewacka. Ale jak ktoś pisze, że lewacka jest po czy nowoczesna to niech popatrzy na program pisu

czasem trzeba byka rozjuszyć, sprowokować do szarży i finezyjnie sprawić, by sam walnął tępym łbem o ścianę zanim oddzieli ideologie od socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Wszystko możliwe , tyle że prognoza Korwina mało wiarygodna. Od czasu podniesiesienia progu nwyborczegon do sejmu do 5 % , nigdy już w nim nie zasiadł.

A zawsze miał pewność..

Nie to żebym miał coś do chłopa , ale od czasu rozwodu z Michalkiewiczem , jego gwiazda jakby przygasła .

No cóż i księżyc swieci , tyle że jest to swiatło odbite .

Więc pozostała mu typowa komercja .

Byle by świecić.

Jak doczytasz to na dole strony jest podane źródło Jak to klikniesz to pojawi sie oryginał. Dla ułatwienia  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/533122,podatek-jednolity-uderzy-w-przedsiebiorcow-zaplaca-16-miliardow-zlotych-wiecej.html

 

@Alamo - to socjal może być prawicowy?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jemu pis wmówił, że socjal może być prawicowy i on myśli, że tak jest. Za nic na świecie nie przyjmie do wiadomości, że socjal to domena lewicy.

 A TERAZ CO DO 500+ MASZ OK 40 LAT UMIERASZ NA RAKA TWOJA ŻONA ZOSTAJE Z 3 MAŁYCH DZIECI IDZIE LUB NIE IDZIE DO PRACY ZA 1500ZŁ NIE UTRZYMA SIEBIE  NA OPIEKUNKĘ NIE STAĆ ,ALE ŚWINIA TAKA JAK TY LEWACKA INNYM NIE DA SAM NIE ŻER  KIJOWSKI I PETRU NAMAWIALI ŻEBY  NIE BRAĆ A SAMI BIORĄ

 

NIESTETY TACY ŻYJĄ POLSCE JAKA WŁADZA TACY LUDZIE DLATEGO NIE MAM NADZIEJ II

Bzdury piszesz za każdym razem. Jak umrze ojciec pracujący trójki czy tam iluś dzieci. To dzieci dostają rentę po ojcu w wysokości 900 zł na każde dziecko do 26 roku życia lub ukończenia nauki. Jeśli umrze jedno z małżonków, które zarabiało istotnie więcej od drugiego i ponosiło główny ciężar utrzymania rodziny to drugiej osobie przysługuje tez renta. Z tytułu spadku dochodów. Nawet gdy dzieci są już dorosłe.

A wy w szkole specjalnej tak po nocach możecie korzystać z internetu?

 

 

Komentujesz wpis którego nie rozumiesz to nie dziw się że mają cię za debila. Wiesz co znaczy PH? Wiesz że na Orlenie można się spotkać na kawę. A wyczytałeś debilu że napisałem że były oklejone po polsku? Tak polskia firma zarejestrowana w Czechach.

 

 Skąd się takie tłuki jak ty biorą?!?!?!? 

 

NIESTETY TACY ŻYJĄ POLSCE JAKA WŁADZA TACY LUDZIE DLATEGO NIE MAM NADZIEJ II

 

Widzisz czasami i jemu uda się prawdę napisać. Chociaż łamaną polszczyzną. Ale nie zmienia to faktu, że teraz rządzi pis. A jego tutaj występy pokazują kto ten pis wybrał. Nie na darmo wiele sondaży pokazuje dane. Że przeciętny wyborca pisu jest gorzej wykształcony. To forum potwierdza tylko tę statystykę. A sami wyborcy pisu uparcie to tutaj udowadniają.

Akurat mnie w tej materii cechuje skromność,a Ciebie,przez jak to ujmę,samo ocena własnego (Ja) prostactwo i buta.

 

 

czasem trzeba byka rozjuszyć, sprowokować do szarży i finezyjnie sprawić, by sam walnął tępym łbem o ścianę zanim oddzieli ideologie od socjalu.

Prostactwo i buta to raczej twoje cechy Nie raz pisałeś tu o mnie czy innych bez najmniejszej argumentacji. Wylewałeś tu swoje żale i jad niczym Niesiołowski. Bez podania żadnych argumentów. Za to była masa wycieczek osobistych. Skromności w tobie nie ma za grosz. Za to jest masa pychy i jadu. Co nie raz pokazujesz w swoich postach. W których nie odnosisz się merytorycznie do przeciwnika tylko personalnie.  Oczywiście nie wątpię po tym co piszesz, że sam uważasz się za doskonałego bo jak to piszesz przecież jesteś skromny.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra zmiana przyśpieszyła wypłaty czemu o tym nie piszecie??Jak ich poprzednicy w ubiegły roku zawaili to na PiS nie zostawialiście suchej nitki i co można było? B) Brawo PiS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj