nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5572

Skad najbiedniejsi maja pieniadze ze daja na maszyny bogatym?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Albowiem biedny proletariat pracuje i pomnaża dobra kapitalistom a potem jeszcze dotuje ich aby mogli zakupić nowsze maszyny, przy obsłudze których proletariat już nie będzie niezbędny. A wtedy proletariat obrazi się, odnajdzie w sobie pokłady patriotyzmu i ostro skarci swych ciemiężców. 

Kolejność będzie jak zawsze taka sama czyli Żydzi, masoni , cykliści, wegetarianie i ci którzy nie są z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Skad najbiedniejsi maja pieniadze ze daja na maszyny bogatym?

pewnie kradną  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skad najbiedniejsi maja pieniadze ze daja na maszyny bogatym?

 

Z podatków które płacą kupując żywność czy cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Przeciez z biednych mało podatków bo nie smierdzą groszem. Bogaci płacą wiecej podatków bo kupuja wiecej. Tak wiec sami sobie finansuja dopłaty do maszyn. 

Teraz Państwo bedzie jeszcze mocniej wspomagać bogatych dajac biednym 500+. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Ulman

Nie jestem komunistą. gdybym nim był to bym był za tym wsparciem a jestem przeciw. Mówisz że biedni nie mają pieniędzy bo nie chcą pracować. Nie w każdym przypadku tak jest. Idąc tym tropem wytłumacz mi dlaczego 48lub 49% z najbogatszych ludzi na ziemi posiada 51% światowego kapitału. Czyli oni pracują najwięcej i dlatego tyle zarabiają. Ja osobiście jestem za wolnym rynkiem tylko że to nie istnieje gdy władza się wtrąca lub sama jest powiązana z grupami finansjery

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie ,nie Staszku to nie tak. "Biedni" pracują u "bogatych" i tam dostają pieniążki. Oprócz tego pracodawca płaci równocześnie wszelkie zobowiązania dla państwa. Wtedy dopiero "biedny"może wydać swoje pieniążki w dowolnie wybrany przez siebie sposób, płacąc za produkty wyprodukowane dla innego "bogatego" przez jego "biednych, czytaj pracowników. Oczywiście tam też jest danina dla państwa. 

Tak na mój rozum to kręci się to tylko dlatego że są jeszcze ludzie którym wydaje się że są bogaci i chce im się zatrudniać tych którym wydaje się że są biedni. Kiedy taki bogaty opamięta się i stwierdzi że wcale się nie bogaci to piźnie interesem i zwolni "biednych". I to jest właśnie ten moment kiedy prawdziwa bieda zagląda w oczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Zawsze w historii swiata było tak ze stosunkowo wąska grupa posiadała wiekszośc dóbr. Czemu tak jest? Nie jest prosto wytłumaczyć - jedni maja szczęście inni sa wybitni, , myślą szeroko, abstrakcyjnie,  wielopoziomowo, maja niebywałe predyspozycje i uzdolnienia. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Dodaj to tej listy układy, układziki i zwykłe złodziejstwo czyli tzw bogactwo z jednej noc. A z początkiem się zgadzam tylko żeby porównać te czasy z tamtymi musiałbyś uwzględnić stosunki społeczne. Przykładowo ww systemie feudalnym władca miał więcej ale przynajmniej miał obowiązek bronić poddanych i jako tako to robił. A czy te szare eminencje które posiadają faktyczną władze tj. niewyobrażalny kapitał ochronią kogokolwiek oprócz siebe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

m wejściu na żywo po meczu piłkarskiej reprezentacji Polski dziennikarze TVN zderzyli się z przykrą rzeczywistością.

kibice-skandowali-je-c-tvn_910737.jpg
Kibice głośno skandowali "je**ć TVN".
 

Wczoraj w Warszawie miał miejsce mecz pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Danii w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, które mają się odbyć w roku 2018 w Rosji. Biało-czerwoni prowadzili już w spotkaniu 3-0, lecz w drugiej połowie stracili dwie bramki. Duńczykom nie udało się wyrównać wyniku, tak więc po trzech bramkach Roberta Lewandowskiego nasza kadra zwyciężyła i obecnie z 4 punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli za reprezentacjami Czarnogóry i Rumuni. Mimo że gra naszej kadry nie zachwycała aż tak, jak to miało miejsce na Euro 2016, to kibice i tak okazywali duże zadowolenie z powodu zwycięstwa. Pecha mieli reporterzy stacji #TVN, którzy transmitowali na żywo nastroje kibiców w specjalnym wydaniu na kanale TVN24. W trakcie materiału licznie zgromadzeni ludzie zaczęli skandować "Je**ć, je**c, je**ć TVN! Je**ć, je**ć TVN!". Realizatorzy czym prędzej zatrzymali przekaz i przenieśli transmisje do studia stacji. Ostatnio omawiana telewizja ze względu na manipulacje została zobowiązana na mocy wyroku sądu do publicznych przeprosin oraz zapłacenia kwoty 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia za oczernienie niewinnej kobiety w programie "Uwaga!". W tym tygodniu również stacja otrzymała ostrą reprymendę od KRRIT za jawną manipulację, jakiej dopuściła się w związku z fałszywym wywiadem przeprowadzonym z technikiem Jaka-40.

Zła opinia o TVN

TVN niestety nie szczyci się najlepszą opinią wśród polskiego społeczeństwa. Kilka miesięcy temu wyraz tego dali polscy kibice, którzy pojechali do Francji na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Po zorientowaniu się, że mają do czynienia z dziennikarzami tej stacji, odmówili udzielenia komentarza. Nieco podobna sytuacja miała miejsce podczas Światowych Dni Młodzieży, które w lipcu obecnego roku odbywały się w Krakowie. Jeden z reporterów TVN próbował przeprowadzić wywiad z franciszkaninem, który z początku wyraził zgodę na skierowanie kilku słów do kamery. Jednakże sytuacja zmieniła się o 180 stopni, kiedy to zakonnik obrócił kostkę na mikrofonie reportera i spostrzegł, że ma do czynienia ze stacją TVN. Wtedy też z uśmiechem na twarzy powiedział "dzięki" i usiadł z powrotem obok współtowarzysza. Niestety namolny dziennikarz nie dawał na wygraną i na siłę próbował kontynuować dyskusję z duchownym, który nie był już jednak skory do pogawędek na żadne tematy.

źródło: facebook.com, fanpage: Typowy dziennikarz TVN-u

Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na blastingnews.com bez pisemnej zgody Blasting Sagl zabronione. #Eliminacje MŚ #Rosja 2018

 
  •  
  • 0
     
 
  •  
  • 0
     
  •  
  • Oceń artykuł 0 z 5 - 0 gwiazdek
Udostępnij ten artykuł i zarabiaj. Kliknij tutaj po więcej informacji!
 
 
Blasting Sagl, IDI CHE-247.845.224, Ulica Livio 14 - 6830 Chiasso (Szwajcaria), Tel. 0041 091 690 19 19 - © 2013-2022 The Blasting News
 
Wyraź swoją opinię. Dodaj komentarz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Tedek, pamiętaj że władza zawsze deprawuje zaś władza absolutna, absolutnie deprawuje. Czyli i m większa władza tym gorszy i szybszy koniec - albo jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Wiem o tym. Popatrz taki pan w systemie feudalnym miał dużo mniejszą władze. Choćby te ustawy o aborcji, wtedy władca nie decydował w bezpośredni sposób o dziecku w łonie matki, a jak już o tym pisze moim zdaniem ta dyskusja o aborcji ma odwrócić uwage od złego stanu naszej gospodarki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

@Tedek Szybko tworzone fortuny sa nietwałe. Łatwo przychodzi i łatwo sie rozchodzi. Myslisz chyba o małych cwaniaczkach w skali swiatowej, ale np. taki Steve Jobs, Bill Gates, to wybitne umysły i jeszcze śzczęsciarze. Masz szejków arabskich którzy maja mase szczescia ale sa juz w tej chwili bardzo dobrze wykształconymi ludżmi a z drugiej strony Chaveza w Wenezueli która ma mnóstwo bogactw a nie umie zrobić pieniedzy. Łączy ich inna percepcja otaczajacego ich świata i lepsza umiejetność poruszania się w otaczajacych realiach plus wizja odwaga i inteligencja oraz pewnie mnóstwo innych przymiotów. Od takich ludzi trzeba sie uczyc bo osiagneli wiele wiecej niż ktokolwiek kiedy osiagnie na tym forum (szczerze zycze bym sie w tym ostatnim mylił)

Co do aborcji, sądzenia Tuska, komisji Amber gold żołniezy wykletych czy Smoleńska to sa wszystko tematy zastepcze bo program gospodarczy rządu przypomina pożar w burdelu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Miał taką samą władzę odnośnie aborcji. Z tym że dokonywał tego pozbywając się matki i dziecka za jednym zamachem. A czasem dokonywała tego jego prawowita małżonka. Sposoby były różne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Wymień też osoby które dokonały odkryć wartych miliony ale zostały oszukane i ich wynalazki przypisano innym. A o bogactwie tzw łatwym"John D. Rockefeller, zaczął obstawiać „czarne złoto”, czyli wydobycie ropy naftowej w Pensylwanii i swojej kampanii wydobywczej nadaje nazwę „Standard Oil” – nazwę równie „czytelną” w kontekście obydwu wojen światowych i rewolucji bolszewickiej. Z chwilą gdy zdominował rynek naftowy, podnosi cenę baryłki z 10 centów do 20 dolarów'' Źródło http://wolna-polska.pl/miedzynarodowe-zydowskie-dynastie-pieniadza-henryk-pajak

 


Mirro piszesz o kochance władcy/ nałożnicy, a nie o każdej kobiecie a ustawa dotyczy każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Piszę o każdej kobiecie w zasięgu władcy, a każda była w jego zasięgu. Bo był władcą. A egzekwowanie władzy nie odbywało się wtedy metodą negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Z chwilą gdy zdominował rynek naftowy, podnosi cenę baryłki z 10 centów do 20 dolarów'' 

Bardzo racjonalne zachowanie. Nie mów ze zachowałbyś sie inaczej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

W zasięgu to nie znaczy ze każdą czekał los który opisałeś. I zauważ nie każda zae społeczeństwa spotkała się z władcą, a dziś każda z ustawą. A po za tym czy małą dzisiejszych polityków zachowuje sie jak władca którego Ty opisałeś. I nie każdy z nich jest na szczeblu władcy ze średniowiecza


Chciałeś mnie nazwać komunistą a sam popierasz nie uczciwą konkurencje tj. monopol


Ostatnio rozmawiałem z kolegą o pewnej organizacji która pomaga biednym i o tym jaka teraz jest tam afera. Mój kolega mnie spytał czy gdybym był w tej organizacji i miał możliwość czerpać zyski na lewo kosztem nieszczęścia innych to czy bym to zrobił. Odp brzmiała nie. Oczywiście mój kol pow jak to przeciez łatwa kasa i ta pokusa. Wiadomo jednak są rzeczy ważniejsze w życiu człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Monopol jest nieuczciwy dla socjalistów/komunistów dlatego sa wszelkiej masci urzedy antymonopolistyczne. Na kazdym kroku masz monopol. Kazdy patent jest forma monopolu, Złoza soli potasowej, rzadkie metale, czy nawet głupi system Windows to monopole. Jedne są w skali lokalnej inne w globalnej ale to zawsze było i bedzie.

Najbardziej namacalny monopol ma Prezes Kaczyński - monopol na prawdę i racje.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Mylisz się to w takim razie nie istniał by system android :rolleyes:  Koncentracja przemysłu i powstanie monopoli to tożsamość komunizmu w prl


W socjalistycznej gospodarce to przedsiębiorstwa państwowe miały dawać prace i pieniądze społeczeństwu wiec tworzono monopole żeby chronić je przed prywaciażami lub żeby ich atakować.


Mam nadzieje że w końcu wszyscy Polacy bedą myśleć jak Ty w ostatnim zdaniu. Tu się zgadzamy w 100 %

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Ile w skali swiata znaczy android? Komunizm lubił monopol bo to dawało władzę ale tylko w przypadku gdy był to państwowy twór. Natomiast absolutnie monopol nie jest wymysłem komunistycznym. Jest stary jak świat bo zawsze dawał władzę.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Pójdź kupić nowy telefon a zobaczysz. W tej branży wiecej niż windows. Tożsamość nie znaczy że komunizm stworzył monopol ale on godzi w wolnosc. Komunizm nie stworzył ruchów robotniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Przykład Androida to idealny przykład,  na to jak ruch rewolucyjny, oddolny, antysystemowy mający łamać monopol rozrastając się sam staje się monopolistą. Alternatywa staje się systemem. 

Przypominam że to lewacy sprzeciwiali się dominacji jednej partii, w tym wypadku komunistycznej i teraz nie wiem kogo powinno się nimi nazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przeciez z biednych mało podatków bo nie smierdzą groszem. Bogaci płacą wiecej podatków bo kupuja wiecej. Tak wiec sami sobie finansuja dopłaty do maszyn. 

Teraz Państwo bedzie jeszcze mocniej wspomagać bogatych dajac biednym 500+. 

 

Bogacitak naprawdę istnieją tylko dzięki biednym bo bez nich ich bogactwo byłoby bezwartościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Pójdź kupić nowy telefon a zobaczysz. W tej branży wiecej niż windows. Tożsamość nie znaczy że komunizm stworzył monopol ale on godzi w wolnosc. Komunizm nie stworzył ruchów robotniczych

Telefony to tak ale w  laptopach i stacjonarce jest nieco inaczej http://www.pcworld.pl/news/399720/Windows.az.91.popularnosci.wsrod.systemow.operacyjnych.na.swiecie.html

 

Monopol godzi w wolność ale daje władzę 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj