nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6383

A to informacja godna IPN. A ja już wątpiłem w sens istnienia tej instytucji, a tu masz taka ciekawostka. Zwiększyć budżet dwukrotnie, autorów książki odznaczyć czterokrotnie i dać jeszcze pierścień. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

A to nie głupi pomysł . Tym bardziej, że w tym przypadku są na to środki finansowe .

Ze`sprzedaży butelek.

Co do sposobu wykonania kary smierci , to idąc tropem myślenia @Ulman , okaże się że Maksymilian Kolbe miał lajtową smierć-zastrzyk.w serce .

Wobec czego , czemu ma status męczennika ?

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Wobec Kolbego nigdy nie orzeczono kary śmierci. W obozie zabijano, bo takie było jego przeznaczenie. Kolbe poszedł za innego więźnia, więc się poświęcił. Gdy żołnierz oddaje życie dokonując aktu poświęcenia zostaje bohaterem, a gdy ksiądz to mamy męczennika, W jakiej firmie służysz tak Cię będą określać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

przypomnij fiata z 69 r i scoffer przestanie dyskutowac o moralnosci. jak to w zyciu bywa kolbe mial parszywe zycie i smierc, to byl taki owczesny rydzyk tyle ze do kwadratu. czy jednym czynem mozna odkupic winy calego zycia-chyba mozna -jaruzelski juz jest w niebie,  B)

 

 moze ktos pamieta  ile "malpek" [0,2]rocznie zamawiala kancela prezydenta kaczynskiego, przy okazji jakiegos lotu podobno 100 poszlo........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

"W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus - 2 but., wódka - 289 but., wino - 158 but., winiak i koniak - 59 but., szampan - 238 but., piwo - 1115 but." - to fragment jednego z raportu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, który znalazł się w książce autorstwa Tomasza Kozłowskiego i Grzegorza Majchrzaka.

Swój chłop! Kto nie pije ten donosi. :D

Ja dzis wypiłem 40 piw 7 butelek wódki i kontener spirytusu, Mam 14 promili i nadal pisze :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Po rządzi w Warszawie 10 lat a złodziejskiej prywatyzacij winny Pis ,czy ta płyta jeszcze się nie zdarła?

Jasne, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

 

Te pryatyzacje miały miejsce jeszcze wcześniej o ile mi wiadomo, naet za rządów Kaczyńskiego w stolicy

\

Za rządów Kaczyńskiego dojechali nawet stocznie do końca. Jeżdżąc w 2008r. zestawami na trasach międzynarodowych, w nocy włączyłem sobie za granicą Radio Maryja (tylko to polskie radio łapie się za granicą) i tam mieli tzw. "rozmowy niedokończone". Redaktor zapytał się zaproszonych gości z zarządu stoczni: "a gdzie wy macie te statki, o których mówicie, bo w stoczni ich nie widać?" - odpowiedź: "bo my je zlecamy Chinom, bo jest taniej...". Jak Rząd mógł do tego dopuścić, by swoim nie dawać pracy, tylko Chińczykom zlecać? I to jeszcze żeby jaki rząd, ale propracowniczy, prorodzinny itd.  

PS: za chwilę ktoś powie z zwolenników PIS, że to nie rząd, tylko zarząd, to uprzedzę ich i jak ktoś tak chce odpowiedzieć, to niech najpierw mi odpowie dlaczego w takim razie PO było odpowiedzialne za dokończenie tego, co PIS zaczął, a mianowicie sprzedaż? A następnie Tuska winili o to, że kupiec nie przyjechał i nie prowadził budowy statków w wyznaczonym terminie?

 

No właśnie jak Rzepliński kieruje Państewem gonić dziada z tego kraju na wychodzctwo :P :P

Kolejny raz powtórzę: jak ci wyprali mózg, to usiądź przed telewizorem i słuchaj dalej tych bredni, a nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia.

 

Tak naprawdę mamy pierwszy rząd od 39 roku (prócz krótkotrwałych rządów Olszewskiego) który jest za polską racją stanu.

Andrzej Duda? bardzo dobry prezydent,jeżeli zarzucasz że jest stronniczy,niech ci będzie,zapamiętaj-nie ma,i nie było prezydentów apolitycznych 

Tak, oczywiście. PIS najlepszy, w końcu dba o dobro dla wszystkich obywateli, ustawia nawet prawo tak, by obronić się przed "Czerwonymi" i "Europą". Duda The best, bo w końcu zawsze uśmiechnięty, a szydło przy jego boku aż lśni niczym Madonna. Kolejna osoba z wypranym mózgiem nie widząca, że PIS robi wszystko, by utrzymać stołek i by się bronić przed tym, by nikt ich nie zrzucił. Do tego jednak trzeba mieć media, które mówią prawdę, szkoda tylko że nie całą, a tą, która im pasuje; oraz TK, który w razie orzeczenia wyroku nie takiego, jaki by chcieli - wyrzucają poszczególnych sędziów, gdyż taką władzę ma mieć prezydent (teoretycznie już ma, lecz przez wzgląd na aferę siedzi cicho).

 

Pewnie przed tym strzałem w tył głowy , więziona była w Arłamowie , tym samym w którym katowano L.Wałęsę różnymi specjałami 

"W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus - 2 but., wódka - 289 but., wino - 158 but., winiak i koniak - 59 but., szampan - 238 but., piwo - 1115 but." - to fragment jednego z raportu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, który znalazł się w książce autorstwa Tomasza Kozłowskiego i Grzegorza Majchrzaka.

A podali w jakim czasie to wypił? To dawka na dzień, na tydzień, czy na miesiąc?

 

 kolbe mial parszywe zycie i smierc, to byl taki owczesny rydzyk tyle ze do kwadratu. czy jednym czynem mozna odkupic winy calego zycia-chyba mozna -jaruzelski juz jest w niebie,  B)

Nie mieszaj Jaruzelskiego, Kolbe i Rydzyka, gdyż te 3 osoby mają się jak kot, pies i lew. Kolbe poszedł na śmierć głodową. Nie jedz przez 2 dni, to będziesz widział jak żołądek będzie ci się skręcał i że to też boli. O zastrzyku, o którym było tu wspomniane, to dostał go w celu dobicia, bo do celi śmierci został wrzucony 29lipca a zastrzyk dostał 14 sierpnia. Ja ci proponuję nie jeść i nie pić 2 dni, a nie 2 tygodnie... A za kogo poszedł do celi śmierci? Za ojca dzieci, którego wybrano wraz z innymi 9-cioma więźniami na śmierć za ucieczkę innego więźnia (jeden ucieka - 10 ginie śmiercią głodową).

Jaruzelski - wiadomo kim był. Niby ateista, który wiary wyrzekł się publicznie, ale podobno nawrócił się niczym łotr na krzyżu. Nie mi go osądzać, bo nie jestem sędzią.

Rydzyk - wprawdzie uznawany przez jego wyznawców (bo inaczej nie mogę powiedzieć) za męczennika, kolejnego mesjasza itd. (starczy posłuchać jak dewotki dzwonią i się użalają, a zarazem płaczą dziękując Bogu, że się dodzwoniły, że mogły go widzieć w Częstochowie itd. Nie mówiąc już o zachowaniu ludzi przy wręczaniu kopert, jak przed nim padają na kolana, całują w rękę itd., a ten bierze kopertę i najlepiej jak by powiedział "wypad", a świadczą o tym jego gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

Ludziom nie przemówisz,gdyż każda władza ma swoją tube propagandową i niech mają za to im płacą (PIS ma Rydzyka i jego ludzi ) Za PO propagandą była odpowiedzialna Gazeta Gówniana (cała Agora), Newsweek, TVN. A teraz szKODniki płaczą bo oni nie mają władzy a tymi ludźmi steruje Alimenciarz (za pośrednictwem Merkel, Sorosa, Michnika i judaszy donosicieli) z PO i N.PO, PSL (niby partia rolnicza)), Niech robią co chcą lecz Pan Bóg na Sądzie Ostatecznym ich rozliczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Ludziom nie przemówisz,gdyż każda władza ma swoją tube propagandową i niech mają za to im płacą (PIS ma Rydzyka i jego ludzi ) Za PO propagandą była odpowiedzialna Gazeta Gówniana (cała Agora), Newsweek, TVN.

Tak, ale takiej, jak to nazwałeś: "tuby propagandowej", jak PIS, to w historii Polski od czasów wyzwolenia od czerwonych jeszcze nikt nie miał. Wszystko, co jest robione, to jest robione dla dobra narodu. Trybunał rozwalili i sobie podporządkowali - dla dobra narodu. TVP sobie podporządkowali - dla dobra narodu. TVN też zaczyna już tańczyć, jak im PIS zagra. Rolnikom wstrzymano dopłaty - również dla dobra narodu i oczywiście rolników, którzy czekali na dopłaty, by zatankować sprzęt, kupić materiał siewny i nawozy itd., ale to dla dobra narodu. Jak zaczęły się strajki, w Internecie zamieszczano filmiki z przepychankami rolników z policją, które zresztą do 2 dni znikały z sieci, to zaraz minister rolnictwa poleciał do Rydzyka i miał 3 godzinną audycję na ten temat jak to dobrze w rolnictwie, teraz wspierają małe gospodarstwa, mały dostanie na sprzęt, na rozbudowę, większy oczywiście też, ale musi poczekać tak do września tego roku. Wrzesień za parę dni mamy. Ja nie jestem duży, ale nic prócz kredytów rzędu 9% w skali roku mi nie oferują. Niby 9%, ale jak sobie człek potrafi liczyć, to sobie policzy, że jak weźmie 10tyś, to musi oddać prawie 15tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co Ty bredzisz komu dopłaty wstrzymano chyba Tobie bo każdy w terminie dostał B)


Co do kredytów to lepiej żebyś ich nie brał bo tak Cię n a spłatę nie stać przy Twoim toku rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Staszek, kiedy w terminie otrzymałeś? W terminie dostali ci, co za PO mieli wypłacone zaliczki, bo to system dalej wypłacał, a więc możesz podziękować tylko poprzedniemu rządowi. Jak otrzymałeś w terminie, to należysz do przedziału między 40 a 60% rolników (w zależności od województwa), którzy dostali. W woj. opolskim było to 60%, w niektórych (jak mi powiedziano w ARiMR) zaledwie 40%. Jak pytałem się o przyczynę, to w ARiMR otrzymałem odpowiedź, że pieniądze zabrała Warszawa, zabrała też wszystkie wnioski, tak że oni nie wiedzą co się dzieje. Warszawa jak im da znać, że dany rolnik ma mieć wypłacone pieniądze, to powiatówki wciskają Enter, że jest w porządku, a Warszawa dalej wypłaca. Zapytała się też mnie, czy dodałem jakieś działki, albo działkę podzieliłem - no dodałem, a więc dla tych w "Warszawie już jest to podejrzane" - cyt. Pani, która siedzi w Opolu we wnioskach. I nie bredź mi tu o Bogu Jarosławie, jego synu Zbawicielu Andrzeju, niewiaście Beacie oraz ostatniemu prorokowi zapowiadającemu nadejście mesjasza - Tadeuszowi. Jak masz wyprany mózg i nie widzisz co się dzieje, to żyj w swojej grze komputerowej. Ja nie mam zamiaru ani żyć w tym zakłamaniu ani siedzieć cicho, bo ktoś niebo maluje na różowo i próbuje wmawiać, że czarne jest białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Oj tam nie czepiaj sie naszego Staszka. Byłoby nudno  gdyby przestał wstawiać głupawe usmieszki, bronić PISu w tematach które spierniczyli ewidentnie, a przy braku argumentów skomentuje twój sposób rozumowania  :blink: Ma chłop swoje zdanie i się z nim zgadza :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/prezes-arimr-od-pazdziernika-zaliczki-na-poczet-doplat-bezposrednich,66477.html b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Staszek, kiedy w terminie otrzymałeś? W terminie dostali ci, co za PO mieli wypłacone zaliczki, bo to system dalej wypłacał, a więc możesz podziękować tylko poprzedniemu rządowi. Jak otrzymałeś w terminie, to należysz do przedziału między 40 a 60% rolników (w zależności od województwa), którzy dostali. W woj. opolskim było to 60%, w niektórych (jak mi powiedziano w ARiMR) zaledwie 40%. Jak pytałem się o przyczynę, to w ARiMR otrzymałem odpowiedź, że pieniądze zabrała Warszawa, zabrała też wszystkie wnioski, tak że oni nie wiedzą co się dzieje. Warszawa jak im da znać, że dany rolnik ma mieć wypłacone pieniądze, to powiatówki wciskają Enter, że jest w porządku, a Warszawa dalej wypłaca. Zapytała się też mnie, czy dodałem jakieś działki, albo działkę podzieliłem - no dodałem, a więc dla tych w "Warszawie już jest to podejrzane" - cyt. Pani, która siedzi w Opolu we wnioskach. I nie bredź mi tu o Bogu Jarosławie, jego synu Zbawicielu Andrzeju, niewiaście Beacie oraz ostatniemu prorokowi zapowiadającemu nadejście mesjasza - Tadeuszowi. Jak masz wyprany mózg i nie widzisz co się dzieje, to żyj w swojej grze komputerowej. Ja nie mam zamiaru ani żyć w tym zakłamaniu ani siedzieć cicho, bo ktoś niebo maluje na różowo i próbuje wmawiać, że czarne jest białe.

A kto nie stworzył systemu do naliczania dopłat?,hipokryzja niektórych nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

w sumie 8 lat rządów PO to ciągłe spóżnianie się dopłat tylko 3 razy miałem w grudniu  a tak to musiałem czekać do stycznia i lutego a raz chamy dopiero w marcu mi dali. Złodzieje


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Kolega wdaniel to chyba jedyny mądry tutaj, który trzeźwo widzi i obseruje rzeczyistość. Pis ma propagandową TVP, którą człowiek o innych poglądach nie da rady obejrzeć bo nie ytrzyma tych bzdur . Ma prezydenta i premiera, którzy łamia prawo na każdym kroku. Zniszczył TK, dla tych, którzy mają wyprane mózgi, TK to jedyna instytucja, która stoi na straży praorządności ustaw. Bez niego PIS może bezkarnie łamać prawo. Następny będzie SN. A wy dalej wierzcie w złego rzeplińskiego. Dalej sprawa z KO)D, PIS łatwo wam wmówił, że KOD jest zły. A co mają mówić o nowym ruchu opozycyjnym>?Że bardzo dobrze, że prostestują? PIS wyprał wam mózgi coniektórym i nienawidzicie Kijowskiego, niewiadomo za co tak naprawdę. Prowokacja niby Kodu w czasie pogrzebu Inki. A co nie m9gli tam pójść? neofaszyści z ONRU mogli i RN też mgł, tak? a KOD Nie? PIs dał 500 zł, dał chleb, teraz czekają nas igrzyska, czekają nas pokazowe procesy, ściganie Tuska i innych i zniszczenie opozycji. PIS ma już bojówkę złożoną z ONR, która w razie czego rozprai się z KODEM.PIS będzie grzebał w ordynacji wyborczej.Kolejna sprawa to Smoleńsk i wyczytywanie nazwisk. Zawładniają wszystkie uroczystości pod Smoleńsk. W którym zamachu nie było i kaczyński to dobrze wie, natomiast wykorzystuje ciemnotę Polakjów i mówi to co lud chce usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

w sumie 8 lat rządów PO to ciągłe spóżnianie się dopłat tylko 3 razy miałem w grudniu  a tak to musiałem czekać do stycznia i lutego a raz chamy dopiero w marcu mi dali. Złodzieje

 

Pierwszy rok rządów pisu i wypłacali kwiecień,maj, czerwiec. W grudniu, styczniu czy lutym dostali bardzo, bardzo nie liczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

czekają nas pokazowe procesy, ściganie Tuska i innych i zniszczenie opozycji.

Tego się raczej nie doczekamy, chyba że będą mieli 100% w TK i w SN oraz opanują zagraniczne media. Wałęsa nie rozliczył komuny, więc oni tym bardziej nikogo nie rozliczą prócz głupiego gadania czego to nie zrobią. Dlaczego? Ponieważ Tusk ich też nie rozliczył, oraz mają świadomość, że po zakończeniu rządów również mogą być rozliczani. A tak - "my was nie rozliczaliśmy, to wy nas też nie..." Ręka rękę myje. Przypomina mi się piękna scena z Kariery Nikosia Dyzmy. Jak pijani posłowie rozmawiają o tym, że Nikoś publicznie w mediach opowiedział o wałach jakiegoś polityka. Po skończonej rozmowie wszyscy posłowie zgodnie zaczęli ubolewać nad oskarżonym posłem pomimo tego, że był z opozycji - "jak można bez powodu innemu tak zniszczyć życie". Tak właśnie wygląda polska polityka.

 

Pierwszy rok rządów pisu i wypłacali kwiecień,maj, czerwiec. W grudniu, styczniu czy lutym dostali bardzo, bardzo nie liczni.

No nie żartuj... Przecież kolega Staszek PIS-ał, że wszystko było w terminie. W Radio Maryja też mówili w styczniu, że 87% rolników ma pieniądze na kontach (a może chodziło o kąty a nie konta...), w lutym nagle spadł odsetek do 75%, ale do marca wszyscy mieli mieć na kontach...

Prawda natomiast jest taka, że w grudniu - lutym dostali ci, co im system wypłacił, bo wcześniej mieli zaliczki. Ja w listopadzie dostałem protokół z kontroli, że wszystko mam w porządku, a w grudniu, informację, że przez wzgląd na jakieś nieścisłości termin rozpatrywania przesunięto na 25maj. Szwagier miał przesunięty termin na któryś czerwiec, a zgodnie z protokołem pokontrolnym wszystko było w porządku. Poszedłem do agencji i się dowiedziałem, że 60% rolników takie pisma dostało, a są województwa, w których i więcej... Oraz że jak podzieliłem jakąś działkę lub dodałem, to dla nich jest to podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Pierwszy rok rządów pisu i wypłacali kwiecień,maj, czerwiec. W grudniu, styczniu czy lutym dostali bardzo, bardzo nie liczni.

.Zapomniałeś dodać że w roku wyborczym zmieniły się przepisy prawa przyznawania dopłat,które mieliście przygotować

Frajerski wpis na miarę propagatora KODowego,który przyszedł z zabandażowaną ręką do tłumu,wmawiając potem opinii publicznej że mu tam rękę skaleczono.

Czego się po was spodziewać manipulatorzy,nie ważne jak łgać,byle do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tego się raczej nie doczekamy, chyba że będą mieli 100% w TK i w SN oraz opanują zagraniczne media. Wałęsa nie rozliczył komuny, więc oni tym bardziej nikogo nie rozliczą prócz głupiego gadania czego to nie zrobią. Dlaczego? Ponieważ Tusk ich też nie rozliczył, oraz mają świadomość, że po zakończeniu rządów również mogą być rozliczani. A tak - "my was nie rozliczaliśmy, to wy nas też nie..." Ręka rękę myje. Przypomina mi się piękna scena z Kariery Nikosia Dyzmy. Jak pijani posłowie rozmawiają o tym, że Nikoś publicznie w mediach opowiedział o wałach jakiegoś polityka. Po skończonej rozmowie wszyscy posłowie zgodnie zaczęli ubolewać nad oskarżonym posłem pomimo tego, że był z opozycji - "jak można bez powodu innemu tak zniszczyć życie". Tak właśnie wygląda polska polityka.

 

No nie żartuj... Przecież kolega Staszek PIS-ał, że wszystko było w terminie. W Radio Maryja też mówili w styczniu, że 87% rolników ma pieniądze na kontach (a może chodziło o kąty a nie konta...), w lutym nagle spadł odsetek do 75%, ale do marca wszyscy mieli mieć na kontach...

Prawda natomiast jest taka, że w grudniu - lutym dostali ci, co im system wypłacił, bo wcześniej mieli zaliczki. Ja w listopadzie dostałem protokół z kontroli, że wszystko mam w porządku, a w grudniu, informację, że przez wzgląd na jakieś nieścisłości termin rozpatrywania przesunięto na 25maj. Szwagier miał przesunięty termin na któryś czerwiec, a zgodnie z protokołem pokontrolnym wszystko było w porządku. Poszedłem do agencji i się dowiedziałem, że 60% rolników takie pisma dostało, a są województwa, w których i więcej... Oraz że jak podzieliłem jakąś działkę lub dodałem, to dla nich jest to podejrzane...

 

Bo to są kolego chore Unijne procedury które nakazują Agencji takie bezsensowne pisma wydawać a za całe zamieszanie odpowiada poprzednia ekipa dobrze o tym wiesdz i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da że system nie będzie gotowy było wiadomo już od dawna

Pierwszy rok rządów pisu i wypłacali kwiecień,maj, czerwiec. W grudniu, styczniu czy lutym dostali bardzo, bardzo nie liczni.

 

No i widzisz sam że jednak wypłacali w terminie a co niektórzy piszą że nie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

.Zapomniałeś dodać że w roku wyborczym zmieniły się przepisy prawa przyznawania dopłat,które mieliście przygotować

Frajerski wpis na miarę propagatora KODowego,który przyszedł z zabandażowaną ręką do tłumu,wmawiając potem opinii publicznej że mu tam rękę skaleczono.

Czego się po was spodziewać manipulatorzy,nie ważne jak łgać,byle do celu

 

Skoro jak sam piszesz zamieszczasz tu frajerskie wpisy to nie dziwne, że konkretów nie ma. Jak się te przepisy zmieniły, że dopłat ludziom na czas nie wypłacali? Przecież napisałem, że bardzo nie liczni dostali. Ale bardzo duża większość dostała dużo później niż zwykle. Dodaj jeszcze, że te opóźnienia spowodowane zostały między innymi wymianą około 300 szefów powiatowych oddziałów arimr. Na między innymi sprzedawców ze sklepów meblowych. Bo to właśnie tacy zostawali nowymi dyrektorami arimr za rządów pisu. Jak zwykle w twoich wpisach zero konkretów masa epitetów.

Staszek nie którzy odstali w terminie. Ale było ich bardzo malutko. Bardzo dużo ludzi dostało bardzo długo później niż za zwyczaj dostawali. W moim rejonie jest onw. To jednym dali podstawowe drugim onw. A pozostałe po kilku miesiącach. Ludzie jeszcze w maju dostawali. Gdzie wcześniej w maju dawali dopiero po przeprowadzonych kontrolach. A za pisu bez kontroli dopiero w maju.

Z wami jest taki problem, że nigdy argumentów nie macie. Większość waszych teorii da się szybciutko i łatwo obalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Bo to są kolego chore Unijne procedury które nakazują Agencji takie bezsensowne pisma wydawać a za całe zamieszanie odpowiada poprzednia ekipa dobrze o tym wiesdz i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da że system nie będzie gotowy było wiadomo już od dawna

 

No i widzisz sam że jednak wypłacali w terminie a co niektórzy piszą że nie B)

Tak, oczywiście, a świstak dalej siedzi i zawija je w te sreberka. Cały czas tylko słyszę, że to wina poprzedniego Rządu, skoro tak, to odpowiedz mi na pytanie:

- dlaczego za poprzedniego rządu zaczęli wypłacać zaliczki, co wstrzymał obecny rząd?

- dlaczego w lutym kasę dostali ci, co im poprzedni rząd dał zaliczki, a tym, co obecny rząd wstrzymał nawet zaliczki - kasę dostawali w maju, czerwcu i lipcu, a ci co mieli ONW to nie dostali wszystkiego zgodnie z tym, co był kurs przyjęty?

Za poprzedniego rządu onw miałem wypłacane na przełomie października i listopada, a resztę dostawałem w grudniu - ale co ty tam możesz wiedzieć o onw, skoro dla ciebie ziemia 4-tej klasy to już słaba

 

Przecież napisałem, że bardzo nie liczni dostali. Ale bardzo duża większość dostała dużo później niż zwykle. Dodaj jeszcze, że te opóźnienia spowodowane zostały między innymi wymianą około 300 szefów powiatowych oddziałów arimr. Na między innymi sprzedawców ze sklepów meblowych. Bo to właśnie tacy zostawali nowymi dyrektorami arimr za rządów pisu. Jak zwykle w twoich wpisach zero konkretów masa epitetów.

Widocznie nie tylko ja piszę o opóźnieniach, skoro jest tu takich rolników mnóstwo, ale kolega Staszek wie lepiej... Kaczyński wezwał kierownictwo ARiMR z całej Polski do warszawy, by o godz. 8,15 powiedzieć im, że już nie pracują, a o godzinie 11 już były stanowiska obsadzone nowymi ludźmi - tak jak pisze kolega Hubertus. W woj. opolskim w pow. opolskim przyszedł też, co nie rozróżnia jęczmienia od pszenicy, w pierwszym dniu wszedł do pokoju, gdzie są kontrolerzy terenowi i zadał pytanie kto kontrolował gospodarstwo ... ( rolnik z rejonu Paczkowa)? Wstał ten, który kontrolował i powiedział, że on. Kontroler dostał najpierw zjeby dlaczego nałożył na tego rolnika sankcje (miał ugory, a pisał, że ma zboże), a następnie nowy kierownik wręczył mu wypowiedzenie.... (tak to już jest, jak ktoś nie rozróżnia perzu i chwastów od zboża).

Ale cóż, za chwilę Staszek powie, że tamci robili przekręty i dlatego ich kaczor wywalił. A ja powiem, że w urzędach państwowych stanowiska kierownicze otrzymuje się przez ogłoszenie konkursu, a nie przez kolesiostwo - jak tu miało miejsce. Konkurs jest najpierw ogłoszony, kandydaci mają wyznaczony czas na zgłoszenia się do konkursu, a następnie jest rozstrzygany. Ale co tam możesz wiedzieć o zasadach, skoro jak by nie to, że trzeba pójść po chleb do sklepu , czy wyjechać w pole, to byś widział niebo tak samo jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek i wielu zwolenników pisu po części wiedzą co i jak. Ale za nic nie przyznają tego. Bo wyszło by, że dali się nabrać na dobrą zmianę. Jeśli chodzi o kolesiostwo, kumoterstwo czy inne patologie ten rząd niczym nie różni się od po. Ale oni nigdy tego nie przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak, oczywiście, a świstak dalej siedzi i zawija je w te sreberka. Cały czas tylko słyszę, że to wina poprzedniego Rządu, skoro tak, to odpowiedz mi na pytanie:

- dlaczego za poprzedniego rządu zaczęli wypłacać zaliczki, co wstrzymał obecny rząd?

- dlaczego w lutym kasę dostali ci, co im poprzedni rząd dał zaliczki, a tym, co obecny rząd wstrzymał nawet zaliczki - kasę dostawali w maju, czerwcu i lipcu, a ci co mieli ONW to nie dostali wszystkiego zgodnie z tym, co był kurs przyjęty?

Za poprzedniego rządu onw miałem wypłacane na przełomie października i listopada, a resztę dostawałem w grudniu - ale co ty tam możesz wiedzieć o onw, skoro dla ciebie ziemia 4-tej klasy to już słaba

 

Widocznie nie tylko ja piszę o opóźnieniach, skoro jest tu takich rolników mnóstwo, ale kolega Staszek wie lepiej... Kaczyński wezwał kierownictwo ARiMR z całej Polski do warszawy, by o godz. 8,15 powiedzieć im, że już nie pracują, a o godzinie 11 już były stanowiska obsadzone nowymi ludźmi - tak jak pisze kolega Hubertus. W woj. opolskim w pow. opolskim przyszedł też, co nie rozróżnia jęczmienia od pszenicy, w pierwszym dniu wszedł do pokoju, gdzie są kontrolerzy terenowi i zadał pytanie kto kontrolował gospodarstwo ... ( rolnik z rejonu Paczkowa)? Wstał ten, który kontrolował i powiedział, że on. Kontroler dostał najpierw zjeby dlaczego nałożył na tego rolnika sankcje (miał ugory, a pisał, że ma zboże), a następnie nowy kierownik wręczył mu wypowiedzenie.... (tak to już jest, jak ktoś nie rozróżnia perzu i chwastów od zboża).

Ale cóż, za chwilę Staszek powie, że tamci robili przekręty i dlatego ich kaczor wywalił. A ja powiem, że w urzędach państwowych stanowiska kierownicze otrzymuje się przez ogłoszenie konkursu, a nie przez kolesiostwo - jak tu miało miejsce. Konkurs jest najpierw ogłoszony, kandydaci mają wyznaczony czas na zgłoszenia się do konkursu, a następnie jest rozstrzygany. Ale co tam możesz wiedzieć o zasadach, skoro jak by nie to, że trzeba pójść po chleb do sklepu , czy wyjechać w pole, to byś widział niebo tak samo jak świnia.

 

Zaliczki to zaczęli wypłacać po to by wygrać wybory wiadomo tonący brzytwy się chwyta a nowi przestalli bo termin wypłat się skończył i nie można było wypłacać dłużej co do wymiany kierowników biur to nie wszędzie z meblowych zatrudniali np u mnie jest osobą co prascowała na podobnym stanowisku 30 lat więc nie uogólniajmy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

U ciebie jest, co pracowała 30 lat i z pewnością był ogłoszony konkurs, do konkursu się nikt nie zgłosił tylko ta jedna osoba, więc ją wybrano ;)

Wiesz jak działa PIS? Powiem ci, ale nie z obserwacji z zewnątrz, lecz z samego środka na przykładzie wyborów przewodniczącego PIS woj. opolskiego:

Przyjechała delegatura z Wa-wy, było zebranie wszystkich PIS-owców z powiatów i delegatura przeczytała nazwisko jednej osoby. Z Kędzierzyna się odezwali, że oni mają swojego kandydata. Delegaci stwierdzili, że Pan Jarosław nie dał im takiego nazwiska, więc nie biorą go pod uwagę. W związku z powyższym, że brak innych kandydatów: kto jest za?, kto jest przeciw, kto się wstrzymał? Jednogłośnie (głos Jarosława) uznajemy, że nowym przewodniczącym jest ...  - brawa!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

Widocznie nie tylko ja piszę o opóźnieniach, skoro jest tu takich rolników mnóstwo, ale kolega Staszek wie lepiej... Kaczyński wezwał kierownictwo ARiMR z całej Polski do warszawy, by o godz. 8,15 powiedzieć im, że już nie pracują, a o godzinie 11 już były stanowiska obsadzone nowymi ludźmi - tak jak pisze kolega Hubertus. W woj. opolskim w pow. opolskim przyszedł też, co nie rozróżnia jęczmienia od pszenicy, w pierwszym dniu wszedł do pokoju, gdzie są kontrolerzy terenowi i zadał pytanie kto kontrolował gospodarstwo ... ( rolnik z rejonu Paczkowa)? Wstał ten, który kontrolował i powiedział, że on. Kontroler dostał najpierw zjeby dlaczego nałożył na tego rolnika sankcje (miał ugory, a pisał, że ma zboże), a następnie nowy kierownik wręczył mu wypowiedzenie.... (tak to już jest, jak ktoś nie rozróżnia perzu i chwastów od zboża).

Ale cóż, za chwilę Staszek powie, że tamci robili przekręty i dlatego ich kaczor wywalił. A ja powiem, że w urzędach państwowych stanowiska kierownicze otrzymuje się przez ogłoszenie konkursu, a nie przez kolesiostwo - jak tu miało miejsce. Konkurs jest najpierw ogłoszony, kandydaci mają wyznaczony czas na zgłoszenia się do konkursu, a następnie jest rozstrzygany. Ale co tam możesz wiedzieć o zasadach, skoro jak by nie to, że trzeba pójść po chleb do sklepu , czy wyjechać w pole, to byś widział niebo tak samo jak świnia.

Zamieńmy role,to pis przegrywa wybory po 8 latach, a wasza platforma (,czy jaka tam partia wam pasuje) wygrywa,nie zmieniają na swoich? pewnie że zmieniają,i nie bądzcie śmieszni jeden z drugim,nie wiem dlaczego nie jest wam to logiczne,chyba wy wolicie żeby ktoś kija w szprychy wkładał,jak robi to warszawski ratusz.Dziś, gdy przegraliście i zostaliście "wysadzeni z siodła", usiłujecie z całą Polską zrobić to, co swego czasu z SDP - stworzyć własną, choćby miała to być tylko malutka enklawa, i otoczyć ją zasiekami oraz rowami, aby nie wdarła się do niej zaraza "nie-naszości". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj