nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wdaniel    52

"Wyjaśniając, w jaki sposób doszło do przyznania gen. Jaruzelskiemu odznaczenia, Urbański podkreślił w pisemnym oświadczeniu , że "pracownicy Kancelarii Prezydenta RP, z wieloletnim w niej stażem, wbrew woli prezydenta, a także bez wiedzy i zgody Dyrektora Biura Kadr i Odznaczeń, wpisali nazwisko generała na listę odznaczonych (listy zawierały nazwiska 1293 osó B) i przekazali do podpisu prezydentowi". "Prezydent akceptował tylko postanowienia, nie zaś listy osób" - zaznaczył Urbański."

Gadka - szmatka. Ratowali tylko swoje d*py. Sam Lechu tłumaczył się, że nie czytał, co mu dali do podpisu. Co to za prezydent, co nie czyta co podpisuje? Jak by mu podsunęli zrzeknięcie się części Polski na rzecz Niemca, Czecha i Rosji to też by podpisał i się tak później tłumaczył? To dzieciom w szkole podstawowej się cały czas wmawia, by czytali co podpisują.

Ojciec mój, jak zmieniał pracę i dali mu stertę papierów do podpisania, to przypomniał sobie to, co zawsze powtarzam: "czytaj co podpisujesz, a najbardziej to to, co jest małymi literkami". I zaczął czytać. Jednego dokumentu nie podpisał, bo była tam odpowiedzialność materialna tak napisana, że mijała się z Kodeksem Pracy. Przyniósł ten papierek do domu, by mi pokazać i mu odradziłem podpisania. Jak on nie podpisał, to pozostali zrobili pielgrzymkę do kadr, by wycofywać swoje oświadczenia. Wracając do tematu - Jakich prezydentów mieliśmy, takich mieliśmy, ale jak chodzi o Lecha, to nie potrafił czytać co podpisuje, i to samo robi teraz Andrzej z tym, że podpisuje nocami, by rano robić niespodzianki swoim wyborcom na otrzeźwienie. No, chyba że ktoś już ma tak wyprany mózg, że się godzi na te zamachy stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam sobie wygugluj bo Ci mózg zjadł KOD B) B)

 

Staszek dziwny masz tok rozumowania . Dla jasności - nigdy nie byłem za jakaś opcją polityczną czy też organizacją , staram się tylko rozróżnić coś głupiego od czegoś normalnego . Zgadnij gdzie bym cię sklasyfikował :P ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

"Dowiedziałem się, że podpis na wręczonej mi legitymacji znalazł się tam bez pańskiej wiedzy i woli" - napisał Jaruzelski do prezydenta - Wskazany został łańcuszek odpowiedzialnych, zapowiedziano surowe konsekwencje. "Ubolewam, że powstała sytuacja może sprawiać panu prezydentowi osobistą przykrość" - dodał.

 

 

Nie rozumiesz, że ten komuch zakpił i ośmieszył Kaczyńskiego. Ukazując bałagan jaki panował w jego kancelarii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Jaruzelski jaki był, taki był. Swój honor miał. Publicznie wyrzekł się wiary, a następnie na łożu śmierci niczym "dobry" (chociaż osobiście uznaję, że Kościół przesadnie tak go nazywa i powinien raczej nazywać go "nawróconym") łotr na krzyżu powraca na łono Kościoła, ma robiony pogrzeb z pompą i paradą oraz chowany jest na zaszczytnym miejscu...

Mam też swoje zdanie na ten temat, ale szanuję zdanie tych, którzy są w hierarchii państwowej, co nie znaczy, że się z nimi zgadzam. A historia pokarze czy słusznie go tam pochowali, czy też nie. Podobnie jak mam swoje zdanie na temat pochówki Lecha, ale też szanuję zdanie tych (tego) co je podjął, choć znam procedury lotnicze i dobrze wiem, że Lechu sam przyczynił się do swojej śmierci, bo to Prezydent, a nie kapitan, decyduje co piloci mają robić i jak powie, że mają lądować, to się nie mają prawa sprzeciwić. Lech już pokazał też kto rządzi na samolocie, bo wcześniej jeden z pilotów nie posłuchał jego zdania i poleciał na inne lotnisko, za co przypłacił zwolnieniem z pracy - i tu mamy mowę też o presji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że była presja na pilotów, że mają tam wylądować. Przecież powiedziane było wyraźnie, że musimy próbować do skutku. Teraz tymi wszystkimi miesięcznicami, komisjami, pomnikami próbuje się to zagłuszyć. Bo nie może wyjść, że ta katastrofa zdarzyła się na skutek politycznych planów Kaczyńskich i prowadzenia kampanii wyborczej na pomnikach i cmentarzach.

Co do miejsca pochówku to Dziwisza w konia zrobili. nagadali mu, że naród tak chce, narodowi powiedzieli, że to Dziwisz zaproponował. A gdy zapytano o to Dziwisza to powiedział, że on nic nie proponował. Ogólnie to tym wszystkim ludziom wszystko jedno, gdzie leżą. czy to Jaruzelski Bierut czy Kaczyński dla nich już i tak bez znaczenia. Tak samo jak dla Bieruta bez znaczenia, że ktoś pomazał jego pomnik. Dla mnie Bierut to był bandyta. Ale takie niszczeni czy tam pisanie po pomnikach jest po prostu głupie i bez sensu. Tym bardziej głupie i bez sensu jest mieszanie się ministra i prokuratora generalnego w obronę sprawców tej głupoty. Policja jest od łapania wandali nie zależnie co zniszczyli. Bo jak tak dalej pójdzie to policja będzie wybierać. jak pobiją wyborcę pisu to sprawców złapie. A jak pobiją wyborcę innej partii to nie będzie łapać. Do tego to zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Policja woli z alkomatem stać za przystankiem i łapać najlepiej rowerzystów. Ostatnio zatrzymywali mojego wujka, który ma 82 lata. Jak by go nie złapał za bagażnik, to wujek by dalej jechał, bo jakiś pajac bez kamizelki i bez lizaka go zatrzymywał. Pytał się najpierw, dlaczego nie chciał się zatrzymać do kontroli, to mu wujek powiedział, że nie wiedział, że go zatrzymuje. Kolejne pytanie było o dokumenty, których nie miał (bo po co po wiosce z dokumentami jeździć? - żeby zgubić?). A więc dmuchanie: 1...2...3...4... za piętnastym razem policjant pokazał mu na swoim przykładzie jak ma dmuchnąć, a sąsiedzi mieli ubaw po pachy, bo złapali tego, co przez całe życie nie pił :D, a w między czasie 2 przejechało, co pod sklepem się napili i do domu jechali.

Jak kolego piszesz - niech się bandytami zajmą i niech nie zapomną o tych, co robią zamachy stanów na konstytucję oraz na życie dzieci nienarodzonych - bez względu na przynależność do partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No pierwszego Dudę musieli by za łamanie konstytucji przymknąć. Niestety on ma immunitet. A, że konstytucję złamał i nie przyjął ślubowania od trzech legalnie wybranych sędziów to nie ulega wątpliwości.

Co do wujka, skoro nie widział, że go ktoś zatrzymuje to może powinien sobie rower już odpuścić. Masa rowerzystów ginie pod kołami. A że może akurat to zatrzymanie wyglądało komicznie. Policjanci nie muszą wiedzieć kto pije a kto nie. Moim zdaniem policjant nie jest od sądzenia na co może przymknąć oko na co nie. Ma przepisy i tak ma działać.

Co do dzieci nienarodzonych. Niech lepiej zostanie tak jak jest od lat. Wszelkie zaczepki tego tematu ze strony rządu czy opozycji służą raczej zagłuszaniu innych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Dziadek widzieć - widzi doskonale, lecz po prostu nie chciał się zatrzymać. Oni mają procedury, więc niech się ich trzymają, a tym bardziej ubioru, który mają jako obowiązkowy mieć podczas zatrzymania. Nie są to święte krowy i cały czas to powtarzam nawet dzwoniąc na 997 z informacją, jak stoją gdzie nie mogą, nie mają kamizelek czy włączają sygnały bez powodu, a jedynym powodem jest nie stanie w korku lub włączenie się do ruchu. Mi za taki czyn odebrali by uprawnienia na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych.

Policjant jak cię zatrzymuje musi mieć powód zatrzymania i podczas zatrzymania ma się przedstawić, powiedzieć z jakiej komendy on jest oraz podać powód zatrzymania. Jak tego nie zrobi, to mu przypomnij jego obowiązek, a nic ci nie zrobi, bo nie ma prawa - już nie raz miałem taką sytuację i teraz wiedzą i się w mojej okolicy pilnują.

Policjantowi nie musisz dać do ręki twoich dokumentów, bo prawo jasno jest napisane, że masz mu tylko okazać. Trzymasz w ręce i niech sobie spisze twoje imię, nazwisko i pesel, a następnie po peselu może cię sprawdzić.

I kończąc w tym wątku, bo z tego był tutaj cyrk - policjant musi mieć powód badania trzeźwości, a wszelkiego rodzaju łapanki każdego auta, bo im tak przełożony każe - są nie zgodne z prawem. Podobnie jak skierowanie na badanie krwi - musi mieć powód, a samo stwierdzenie, że ktoś może być nietrzeźwy, to najlepiej się zapytać na jakiej podstawie to stwierdził, skoro jechałeś prosto, mówisz logicznie i alkoholem też od ciebie nie czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie musi mieć żadnych powodów do zatrzymania, skontrolowania, wylegitymowania pieszego, rowerzysty czy auta. Powód badania trzeźwości? Odpowiednio umundurowany policjant może cię w każdej chwili zatrzymać jadącego samochodem czy rowerem. I czy to wylegitymować, czy sprawdzić stan twojej trzeźwości. Nie musi mieć żadnych powodów. Policjant może cię zatrzymać na chodniku idącego pieszo i poprosić o wylegitymowanie się. masz rację są na te okoliczności odpowiednie procedury ale policjant nie musi mieć żadnych powodów.

Powodem skierowania na badanie krwi jest albo to, że wykazał  jakieś spożycie test alkomatem. Albo zatrzymany nie chce takiemu się poddać. Żaden policjant nie skieruje cię na badanie krwi ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Oczywiście, że była presja na pilotów, że mają tam wylądować. Przecież powiedziane było wyraźnie, że musimy próbować do skutku. Teraz tymi wszystkimi miesięcznicami, komisjami, pomnikami próbuje się to zagłuszyć. Bo nie może wyjść, że ta katastrofa zdarzyła się na skutek politycznych planów Kaczyńskich i prowadzenia kampanii wyborczej na pomnikach i cmentarzach.

Co do miejsca pochówku to Dziwisza w konia zrobili. nagadali mu, że naród tak chce, narodowi powiedzieli, że to Dziwisz zaproponował. A gdy zapytano o to Dziwisza to powiedział, że on nic nie proponował. Ogólnie to tym wszystkim ludziom wszystko jedno, gdzie leżą. czy to Jaruzelski Bierut czy Kaczyński dla nich już i tak bez znaczenia. Tak samo jak dla Bieruta bez znaczenia, że ktoś pomazał jego pomnik. Dla mnie Bierut to był bandyta. Ale takie niszczeni czy tam pisanie po pomnikach jest po prostu głupie i bez sensu. Tym bardziej głupie i bez sensu jest mieszanie się ministra i prokuratora generalnego w obronę sprawców tej głupoty. Policja jest od łapania wandali nie zależnie co zniszczyli. Bo jak tak dalej pójdzie to policja będzie wybierać. jak pobiją wyborcę pisu to sprawców złapie. A jak pobiją wyborcę innej partii to nie będzie łapać. Do tego to zmierza.

Nigdy nie przyznają że była presja i że zgineli na własne życzenie tzn z własnej głupoty. Jeśli prezydent jest na tyle głupi by spowodować swoją i innych śmierć to Boże uchowaj przed takimi ludźmi bo strach pomyśleć co mogą zrobić z krajem. 

Co do Bieruta to faktem jest że kanalia to była ale czasy i układ polityczny był mocno nieciekawy Zapewne mógł postepować nieco inaczej ale gdyby pozwolił sobie na zbyt wiele to może stalibysmy się republiką radziecką. Jedno jest pewne  - nie mozna bemyslnie niszczyć własnosci czyjaby ona nie była. Nie maże się sprayem po płotach , murach, przystankach a tymbardziej po grobach. Ktokolwiek to podważa jest debilem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

To nie debile, Ulman tylko wolontariusze.Tak powiedziała pani która po ich zatrzymaniu wypowiadała się w mediach, Powiedziała też, że usprawiedliwia ich wysoki poziom emocji związany i tu nie wiem czy z Bierutem czy z nagrobkiem. No kurna nie wytrzymali i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Wiem bo słuchałem posłanki Gosiewskiej i nie dziwie się że wyszła za Śp Przemysława Gosiewskiego. bo poziom intelektualny zbliżony. Argumentacja i logika godna Monthy Pytona


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 Jedno jest pewne  - nie mozna bemyslnie niszczyć własnosci czyjaby ona nie była. Nie maże się sprayem po płotach , murach, przystankach a tymbardziej po grobach. Ktokolwiek to podważa jest debilem

Wcale nie jest to pewne. Co powiesz o napisach - Pawiak pomścimy

Co do Bieruta proponuję brać przykład z Ukrainców i przenieść truchło Bieruta pod mur kremlowski , gdzie będzie sobie spokojnie dogniwał w obecności swojego krajana Feliksa Dzierżynskiego zwanego podobnie jak on , czerwonym katem . 

Miejsce adekwatne do zainteresowań i życiorysu .

Tylko czy będą tam go chcieli , skoro 60 lat temu pojechał tam w futerku, a wrócił w kuferku

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/grob-bandery-w-monachium-znow-zbezczeszczony,539576.html

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jest pewne bo to są podstawy jakiegokolwiek ładu. Od dziecka się uczy małolaty mówić -  dziekuję , proszę dzień dobry, a także  nie smiecić , nie niszczyć, szanować zieleń oraz dobro wspólne czy własność  innych.  Ja bym Bieruta zostawił w spokoju skoro przez 60 lat wszystkim to "wisiało kalafiorem" a póki co ciesz się ze nie piszesz cyrylicą.

A według ciebie co należałoby zrobić z grobami Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego? Można tam coś namazać czy już nie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co kiedyś mogą zrobić z grobami członków PiSu w tym Kaczyńskiego? Naprawdę nie powinno się tego robić nie zależnie kto pod spodem leży. Bo ktoś kiedyś może zrobić podobnie tym co dzisiaj to pochwalają. Grób to grób temu co pod nim leży bez różnicy. A żyjący jeśli nie szacunek dla zmarłego, bo nie każdy zasługuje może. Powinni mieć szacunek do nie swojego mienia. Ale to jest działanie pisu. Najpierw popierają tak prostackie i prymitywne działania a potem płaczą, że są ofiarami przemysłu pogardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaruzelski jaki był, taki był. Swój honor miał. Publicznie wyrzekł się wiary, a następnie na łożu śmierci niczym "dobry" (chociaż osobiście uznaję, że Kościół przesadnie tak go nazywa i powinien raczej nazywać go "nawróconym") łotr na krzyżu powraca na łono Kościoła, ma robiony pogrzeb z pompą i paradą oraz chowany jest na zaszczytnym miejscu...

Mam też swoje zdanie na ten temat, ale szanuję zdanie tych, którzy są w hierarchii państwowej, co nie znaczy, że się z nimi zgadzam. A historia pokarze czy słusznie go tam pochowali, czy też nie. Podobnie jak mam swoje zdanie na temat pochówki Lecha, ale też szanuję zdanie tych (tego) co je podjął, choć znam procedury lotnicze i dobrze wiem, że Lechu sam przyczynił się do swojej śmierci, bo to Prezydent, a nie kapitan, decyduje co piloci mają robić i jak powie, że mają lądować, to się nie mają prawa sprzeciwić. Lech już pokazał też kto rządzi na samolocie, bo wcześniej jeden z pilotów nie posłuchał jego zdania i poleciał na inne lotnisko, za co przypłacił zwolnieniem z pracy - i tu mamy mowę też o presji.

 

Ta jasne znasz procedury lotu na wrotach od stodoły chyba :P :P :P :P B)

Jest pewne bo to są podstawy jakiegokolwiek ładu. Od dziecka się uczy małolaty mówić -  dziekuję , proszę dzień dobry, a także  nie smiecić , nie niszczyć, szanować zieleń oraz dobro wspólne czy własność  innych.  Ja bym Bieruta zostawił w spokoju skoro przez 60 lat wszystkim to "wisiało kalafiorem" a póki co ciesz się ze nie piszesz cyrylicą.

A według ciebie co należałoby zrobić z grobami Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego? Można tam coś namazać czy już nie?

 

Chłopie w jakim świecie Ty żyjesz chyba w PRL dziś funkcjonuje zasada Róbta co chceta dzieci w zerówce rodziców nie słuchają a co dopiero małolaty ;) B) bo dziś jest bezstresowe wychowamie nauczyciel to może co najwyżej poprosić by dziecko poszło do pedagoga ale z reguły tego nie robi bo rodzic jeszcze z ryjem wpadnie

Jaruzelski jaki był, taki był. Swój honor miał. Publicznie wyrzekł się wiary, a następnie na łożu śmierci niczym "dobry" (chociaż osobiście uznaję, że Kościół przesadnie tak go nazywa i powinien raczej nazywać go "nawróconym") łotr na krzyżu powraca na łono Kościoła, ma robiony pogrzeb z pompą i paradą oraz chowany jest na zaszczytnym miejscu...

Mam też swoje zdanie na ten temat, ale szanuję zdanie tych, którzy są w hierarchii państwowej, co nie znaczy, że się z nimi zgadzam. A historia pokarze czy słusznie go tam pochowali, czy też nie. Podobnie jak mam swoje zdanie na temat pochówki Lecha, ale też szanuję zdanie tych (tego) co je podjął, choć znam procedury lotnicze i dobrze wiem, że Lechu sam przyczynił się do swojej śmierci, bo to Prezydent, a nie kapitan, decyduje co piloci mają robić i jak powie, że mają lądować, to się nie mają prawa sprzeciwić. Lech już pokazał też kto rządzi na samolocie, bo wcześniej jeden z pilotów nie posłuchał jego zdania i poleciał na inne lotnisko, za co przypłacił zwolnieniem z pracy - i tu mamy mowę też o presji.

 

Jaki honor to był  Płatny ZDrajca  Pachołek Rosji :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 Grób to grób temu co pod nim leży bez różnicy.

Jeśli nie wierzy w Boga , jesli ma w duie 10 przykazań i jeśli ufa że po śmierci nikt o nim złego słowa nie powie a grób otoczony będzie szacunkiem to owszem .

W każdym innym przypadku , zastanowi się za życia - czy to co robię ma sens.

Dlatego , warto uzmysłowic każdemu materiałowi na przyszłą kanalię , że nawet po śmierci istnieje kara .

Nietykalni nie istnieją.

Ciekawe kto płaci za miejsce pochowku tych o których piszemy , bo jeśli państwo polskie miało gdzieś ludzi którzy o nie walczyli i częso kibice ratują spontanicznymi akcjami te groby , to czemu cham jeden z drugim ma mieć spokój w majestacie prawa .

http://www.tvn24.pl/poznan,43/grob-powstanca-do-likwidacji-na-takich-samych-prawach-jak-normalne-groby,368208.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie wydaje ci sie że jesteś amatorem teologiem anarchistą? Nie tobie oceniać kto jak wierzy ani czy był dobry czy zły Będziesz może wymierzał sprawiedliwość osobiście? Wielu PZPRowców juz nie zyje wiec bedziesz mógł sie realizowac malujac im grobowce. Do tego masz na cmętarzach pochowanego niejednego mordercę co taż go trzeba potepić. Bedziesz mógł latać ze sprayem do końca życia a później w imię nowej swieckiej tradycji ktoś odleje sie na twój grób.  :(

@staszek mój ty niezastapiony adwersarzu! Nie wiem jak ty wychowujesz swoje dzieci i czy je wogóle masz ale ja od swoich własnie takich podstaw wymagam


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

jakoś krzyż z puszek po piwie i sikanie do zniczy na krakowskim przedmieściu ci nie przeszkadzały

co się tak podniecacie grobami, (jak jakieś mohery:), przecież tam tylko kilka kości leży, jesteście zacofani, jaruzelski i bierut byliby zawiedzeni waszą postawą, tyle lat nauki poszło na cmentarz yyyyy .....to znaczy na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A to na Krakowskim przedmieściu mamy już jakiś cmentarz? Jakąś mogiłę, a może choć kurhan? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nie wydaje ci sie że jesteś amatorem teologiem anarchistą? Nie tobie oceniać kto jak wierzy ani czy był dobry czy zły Będziesz może wymierzał sprawiedliwość osobiście? Wielu PZPRowców juz nie zyje wiec bedziesz mógł sie realizowac malujac im grobowce. Do tego masz na cmętarzach pochowanego niejednego mordercę co taż go trzeba potepić. Bedziesz mógł latać ze sprayem do końca życia a później w imię nowej swieckiej tradycji ktoś odleje sie na twój grób.  :(

@staszek mój ty niezastapiony adwersarzu! Nie wiem jak ty wychowujesz swoje dzieci i czy je wogóle masz ale ja od swoich własnie takich podstaw wymagam

Więc na jakiej podstawie oceniasz Ukrainców ?

Skoro banderowcy byli chuiami , bo mordowali Polaków , to Bierut i jego koledzy byli przechuiami , bo mordowali również Polaków , 

Tyle że banderowcy mieli idee wolnej Ukrainy , natomiast Bierut , starał się by Polska nigdy wolna nie była.

Staram się tak żyć by na mój grób nikt nie lał , w zwiazku z tym nie zarzucaj mi że kogoś zamordowałem .

Skoro ja mam malować grobowce , rozumiem że ty bedziesz je czyścił.

Proponuję grobowiec Bandery , umarł i to co robił w/g ciebie starciło znaczenie , a po smierci należy mu się szacunek.

Nie nam oceniać czy był zły czy dobry.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nie musi mieć żadnych powodów do zatrzymania, skontrolowania, wylegitymowania pieszego, rowerzysty czy auta. Powód badania trzeźwości? Odpowiednio umundurowany policjant może cię w każdej chwili zatrzymać jadącego samochodem czy rowerem. I czy to wylegitymować, czy sprawdzić stan twojej trzeźwości. Nie musi mieć żadnych powodów. Policjant może cię zatrzymać na chodniku idącego pieszo i poprosić o wylegitymowanie się. masz rację są na te okoliczności odpowiednie procedury ale policjant nie musi mieć żadnych powodów.

Powodem skierowania na badanie krwi jest albo to, że wykazał  jakieś spożycie test alkomatem. Albo zatrzymany nie chce takiemu się poddać. Żaden policjant nie skieruje cię na badanie krwi ot tak.

Podaj mi podstawę prawną tego, że może ot tak?

 

Ta jasne znasz procedury lotu na wrotach od stodoły chyba :P :P :P :P B)

Staszek, zastanawiam się, czy ty żyjesz tylko w cyber świecie i gospodarstwo prowadzisz tylko na symulatorach, czy po prostu masz tak mózg wyprany, że nie widzisz realnego świata poza PISiorami? Otwórz okno, oddychnij świeżym powietrzem, następnie ubierz się ciepło, bo mamy 12stopni i wyjdź do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Więc na jakiej podstawie oceniasz Ukrainców ?

Skoro banderowcy byli chuiami , bo mordowali Polaków , to Bierut i jego koledzy byli przechuiami , bo mordowali również Polaków , 

Tyle że banderowcy mieli idee wolnej Ukrainy , natomiast Bierut , starał się by Polska nigdy wolna nie była.

Staram się tak żyć by na mój grób nikt nie lał , w zwiazku z tym nie zarzucaj mi że kogoś zamordowałem .

Skoro ja mam malować grobowce , rozumiem że ty bedziesz je czyścił.

Proponuję grobowiec Bandery , umarł i to co robił w/g ciebie starciło znaczenie , a po smierci należy mu się szacunek.

Nie nam oceniać czy był zły czy dobry.

Jak juz ci wcześniej pisałem - ciesz się że nie piszesz cyrylicą. Ile osób zamordował Bierut bo nie mogę znaleźć by porównać z upaińcami. 

Zapewne nikogo nie zamordowałeś ale zdziczenie obyczajów zacznie się od profanowania grobu Bieruta a za kilka lat bedą niszczyć groby bo nie spodoba im sie nazwisko na grobowcu . 

Bandera umarł, historia już go oceniła a jego działalność ma i będzie miała znaczenie. Natomiast nigdy i pod zadnym pozorem nie sprofanowałbym jego grobu w jakikolwiek sposób. Szacunek dla grobowców i  zwłok zmarłych byc musi i kropka.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podaj mi podstawę prawną tego, że może ot tak?

 

Staszek, zastanawiam się, czy ty żyjesz tylko w cyber świecie i gospodarstwo prowadzisz tylko na symulatorach, czy po prostu masz tak mózg wyprany, że nie widzisz realnego świata poza PISiorami? Otwórz okno, oddychnij świeżym powietrzem, następnie ubierz się ciepło, bo mamy 12stopni i wyjdź do ludzi

 

Tobie świerze powietrze się przyda bo brednie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj