nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3039

myslalem ze przedstawiasz peany kaczynskiego na temat merkel z ostatniego wydania bilda-  chyba byl na prochach.

z innej beczki:

sdm to chyba ostatni poryw wolnego swiata, mlodzi,rodosni,ludzie nie bojacy sie nikogo i niczego pelni radosci, setki tysiecy rozmodlonej  mlodziezy, pierwszy raz widzialem trzezwego mlodego anglika. :D , u mnie pelno wlochow, niedaleko chinczyczy mieszkaja, czesi na rowerach do krakowa jechali, biali,czarni, czerwoni i zolci razem sie bawia i to bez alkoholu,

 

a z drugiej strony snajperzy na dachach, kazdy dom na trasie sprawdzony, 30 tys sluzb, drogi pozamykane nawet na wsiach wkolo krakowa, podmiejski autostrada jezdzi, miasto opustoszalo prawie ze stalych mieszkancow[z reszta w scislym centrum to juz malo kto mieszka]

 

oddzielny temat to sama postawa i przeslanie papieza-diametralnie rozne od polskiego "katolicyzmu" , politycy ktorzy pouczaja papieza co i o czym ma mowic, posel winnicki ktory sam bedzie niedlugo kandydowal na stanowisko papieza[ to jest zgodnie z przepisami mozliwe] takie ma przekonanie o swojej racji. teraz widac wyraznie falsz i oblude prawych i sprawiedliwych pseudo-katolikow, ktorzy kosciol wykorzystuja instrumentalnie przy okazji wyborow. 

ogladnijcie dzisiejsza droge krzyzowa- moze cos zrozumiecie

mam czas sledzic dokladnie wizyte bo u mnie pogoda jak w krakowie i zniwa w zawieszeniu. B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No trzeba przyznać, że Kaczyński w Niemieckiej prasie dal popis. Nawet na tym forum wymyślano Merkel wszelkie winy. Teraz już się tak nie będzie pisać bo wg prezesa ona jest dobra. I tak mi śmiech z wyborców czy posłów pisu. Bo muszą tak śpiewać jak im prezes zagra. najpierw Merkel zła teraz dobra. A biedny pisior się mota.

Tak samo ze słowami papieża. Biedaki z katolickiej partii już nie wiedzą co mówić mają. Fałsz obłuda i zakłamanie. To chyba najlepsza dewiza pisu.  Bo albo po słowach jednego człowieka partia musi zmienić pogląd o 180 st krytykując kogoś ma zacząć chwalić. Albo ta sama partia mieniąc się katolicką stojąca na straży chrześcijańskich i katolickich wartości. Nie słucha i przekręca słowa człowieka, który stoi na czele kościoła, którego pis niby tak broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Pewnie zaraz sie wyda że Papierz działa na szkodę kościoła a tak wogóle to nasłali go oczywiście ruscy. Potem Jarosłąw doprowadzi do rozłamu w kościele po czym ogłosi sie Papierzem, Zbawicielem i Królem w jednej osobie :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Po pierwsze, już na początku wizyty rząd zaznaczył żeby się słowami papieża zbytnio nie przejmować bo nie są skierowane do nas. Po drugie, ruchy Turcji która powiedziała że ma gdzieś odsyłanych uchodźców ,albowiem teraz to muszą wyłapać puczystów oraz innych z listy wymuszają przymilenie się do Niemiec.

Po trzecie papież nie poparł i nie umocnił moherowego elektoratu, tylko całą tą dekadencką, wielokolorową, młodzieżową ekipę bawiącą się i modlącą w Krakowie i nie tylko.

Ja cały czas obstają przy zdaniu że przyroda wyleczy się sama i jak na razie dobrze jej to idzie. Mgła zapomnienia opadnie na oszołomów wszelkiej maści.

A co do Winnickiego to pozostaje tradycyjne zawołanie "Boże kopsnij rozumu" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W artykule widać wyraźnie pranie mózgów prawicowych publicystów serwowane dla prawicowych wyborców. Bo kto słucha choć czasami przy okazji nawet przypadkiem słów Papieża wypowiadanych z Watykanu. To nie tylko Polskę nakłania on do przyjmowania uchodźców i pomagania im. To są słowa kierowane ogólnie do wszystkich na świecie. Ale pisowska propaganda zrobi sobie jeszcze jednego wroga co to czyha na Polskę. Nic im nie przeszkadza, że to Papież. Mówi inaczej niż rząd to wróg.

No i ten Tusk. Jeszcze parę dni temu była by i Merkel ale po słowach prezesa nie można. Widać, że ci ludzie na punkcie tego Tuska mają jakieś obsesje.

A to, że portale celebryckie piszą o Kindze czy Agacie Dudzie no cóż. Nie one pierwsze i nie ostatnie. Ale pisowcom i to przeszkadza.

No i tak to widać to pranie mózgów. Wymyślanie dookoła wrogów nawet Papieża, przekręcanie lub manipulowanie wypowiedziami, wybieranie zdań z kontekstu. Ważne aby pranie mózgów było. Ważne też, że nowi nie dają się na to nabrać. Pis rozdaje jałmużnę 500 + a jednak poparcie już nie rośnie a nawet spada. Widać nie wszystkich da się kupić za parę złotych. A najlepszy przykład to koryto +, które nie wypaliło. Bo naród się nie dał nabrać.

PS widziałem jak Duda z żoną i Papieżem szli chyba na jakimś przywitaniu. Pani Duda nie wypadła oszałamiająco. Szła jakoś tak sztywno jak by maszerowała i do tego pół kroku lub krok przed Prezydentem i Papieżem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Zgadzam się z tobą  , od czasu kiedy pierwszy raz zobaczyłem poprzednia prezydentową , do tej pory trwam w takim oszołomieniu , że nic już mnie nie zaskoczy, a tym bardziej obecna.

P.s 

To nie artykuł , to blog.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że poprzednia wyglądał od tej gorzej. W sumie to wyglądała i najlepsza robotę robiła Kwaśniewska. Jeździła za granicę reprezentowała Polskę. Na spotkaniu królowych i innych ważnych kobiet zrobiła furorę. Prowadziła fundacje, odwiedzała szpitale było ją widać. Pod kątem tej dyskusji o pensjach i emeryturach dla pierwszych dam to tylko jako tako ona na to zasłużyła. Od obecnej prezydentowej nawet Maria Kaczyńska udzielała się więcej w życiu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2063

Jak już pisałem, sekta antypisa ma swój świat. Oto kolejne przykłady:

 

posel winnicki ktory sam bedzie niedlugo kandydowal na stanowisko papieza

 

śmiech z wyborców czy posłów pisu. Bo muszą tak śpiewać jak im prezes zagra.

 

Pewnie zaraz sie wyda że Papierz działa na szkodę kościoła a tak wogóle to nasłali go oczywiście ruscy.

 

Potem Jarosłąw doprowadzi do rozłamu w kościele po czym ogłosi sie Papierzem, Zbawicielem i Królem w jednej osobie

 

Po pierwsze, już na początku wizyty rząd zaznaczył żeby się słowami papieża zbytnio nie przejmować bo nie są skierowane do nas

 

Ale pisowska propaganda zrobi sobie jeszcze jednego wroga co to czyha na Polskę. Nic im nie przeszkadza, że to Papież. Mówi inaczej niż rząd to wró

Mają tam swoje autorytety i swoje szwarccharaktery, jednoczące poczucie wyższości nad chamstwem zbuntowanym, które zamiast pracować bierze pięćset plus i przepija. Mają swoje żarty i memy, które innych zupełnie nie śmieszą, swoich satyryków, swoich celebrytów, swoją sztukę, swoją literaturę i swój pop, swój Kościół ze swoimi księżmi i swoich ekspertów od formułowania tez w obrębie enklawy obiegowych w sposób jeszcze bardziej kategoryczny, jeszcze ostrzejszy i bardziej brutalny niż to się dotąd udało. Skoro bowiem nie muszą się tam ścierać z poglądami odmiennymi, aktywność umysłową sprowadzili do licytowania się w uskrajnianiu obowiązującej w enklawie narracji.

W Polsce panuje faszyzm, narodowy socjalizm. Pisowcy twierdząc, że Wałęsa był konfidentem, Lech Kaczyński wiceprzewodniczącym "Solidarności", a Jarosław współpracownikiem KOR, próbują napisać historię na nowo. Terroryzm chrześcijański jest gorszy od muzułmańskiego. W związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w heteroseksualnych, a nawet więcej. W Polsce, wskutek powszechnego tu katolicyzmu, jest największe przyzwolenie na przemoc wobec kobiet, czego dowodem jest to, że Polki zgłaszają się na policję i przyznają w sondażach do doznania w życiu przemocy bądź kontaktu z nią najrzadziej w całej Unii - tak są zastraszone. W Polsce trwa ten sam proces, co w Turcji. Kaczyński starannie ukrywa swą fascynację Erdoganem. PiS chce zabrać internet, każdego podsłuchuje, Rzeplińskiego wyprowadzą w kajdankach, Kijowskiego aresztują... I tak dalej - dla ludzi z zewnątrz brednie, ale oni tam są zachwyceni: o, ten to powiedział! Dobrze powiedział, dobrze im przywalił!

Trudno na to wszystko patrzyć inaczej niż z podchodzącym pod gardło obrzydzeniem, ale gdy upadła elita wycina z Polski swoją Polskę, w której jej elitarność pozostanie - w przeciwieństwie do całości - niekwestionowana, to inaczej po prostu być nie może. Gdzie drwa robią, tam wióry lecą.

Gdzie nadrzędną zasadą totalniackiej etyki, estetyki i polityki jest "nasizm" i "precz z kurduplem", tam totalniacy nie cofną się przed żadnym obrzydlistwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

naćpałeś się ? pisuar to  swołocz  i sługusy pedofil w sukienkach ...to niekwestionowana chora umysłowo elita durniów , robiąca obciach dla tego kraju na cały świat  :(


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odnośnie wizyty Ojca Świętego możemy być dumni na cały Świat jak dobrze wszystko było przygotowane B)  i nawet tramwaj się nie wykoleił no ale wiadomo fachowcy to robili nie co POprzednicy :P :P :P :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@nie zacytowałeś kawałek mojego zdania. W którym pisałem, że wyborcy pisu musza śpiewać jak im prezes zagra. Pisząc, że sekta antypisu ma swój świat. A czy to nie prawda jest? Merkel była wrogiem teraz jest dobra. Masz to jak na dłoni. Szary wyborca pisu czy nawet polityk tej partii z członkami rządu i prezydentem ma guzik do gadki. Mówi prezes, a ten mówi co chce i jak chce. Reszta ma się dostosować nawet jeśli zdanie zmienia się o 180 stopni. To nie jest żaden świat antytypisu. To jest szara zwykła rzeczywistość. I nie raz widać jak wymienieni politycy mają trudności z nadążaniem za zmiennym zdaniem prezesa i komentowaniem tego.

Piszesz o autorytetach memach, żartach i tym wszystkim ogólnie. Pis ma tak samo swoje autorytety swoje memy, żarty. To wszystko co napisałeś pod cytatami można powiedzieć ogólnie czy o opozycji czy o pisie. Tylko, że opozycja dopuszcza krytykę. A pis się obraża. W myśl zasady krytykować to my ale nie nas.

Ja patrzę z obrzydzeniem jak politycy pisu dają się upadlać jednemu człowiekowi. Który robi z nich głupków zmieniając zdanie co chwila i każe im mówić i wierzyć w to co sam wymyśli. Aż się sami w tym gubią.

Podsumowując jak pisowskie media prawdopodobnie finansowane przez kasę ze skoków wyprowadzoną przez Bieleckiego mieszają z błotem nie zawsze zasłużenie i merytorycznie polityków opozycji. To ci przechodzi przez gardło bez obrzydzenia. A jak piszą o twoich to już obrzydzenie. naucz się, że każdy może krytykować każdego. A nie tylko w jedną stronę. A że poziom debaty po obu stronach jest jaki jest to inna sprawa. Ale zawsze ma to działać w dwie strony. A nie tak jak wy chcecie w jedną.

Staszek szkoda, że w Polsce po wizycie każdego papieża. Zostaje tylko duma. Jak to w Polsce na pokaz. Niestety mało kto przejmuje się tym co papież mówi i rzadko kto to stosuje. Poczynając od szarego obywatela, poprzez kler na rządzie kończąc. Twoje słowa to potwierdzają. Ważne, że pokazówka na świat się odbyła. A to co papież powiedział już nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak wizyta Ojca Świętego to dla Ciebie tylko pokazówka to wspólczuję zobacz ilu młodych ludzi zjechało aby wziąć udział w tych uroczystościach a tu próbujecie wmówić że kościól wymiera B) ;) i pustoszeje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Bo papież nie mówił, o tym co chce usłyszeć pislam i kk. Nie słyszałem ani słowa o aborcji, o homoseksualizmie, o związkach na kocią łapę, nie pochwalił polskich biskupów i władzy mimo ewidentnego włazidupstwa. I taki papież im nie pasuje. Zauważcie kiedy papież był na luzie i uśmiechnięty, a kiedy zafrasowany i jakby nieobecny. Marionetki chciały się ogrzać w jego  blasku i nie wyszło. Kogo zaprosił papież do papamobile? Duda chyba wyczaił o co biega i spierniczył po pierwszym dniu, widać za to ile rozumu posiada Szydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

cały świat zachwycony Polską na ŚDM tylko lewactwo widzi coś innego ,KE też no i najgorsze że o trybunale cisza chociaż TVN nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dziś  wiara  kojarzy się z ciemnogrodem i tego nikt już nie zmieni 

ta mafia w sukienkach jest skończona i o tym właśnie mówi Papież , tylko oni udają że nie słyszą  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

naćpałeś się ? pisuar w sukienkach ...to elita  , :(

 

   m-felga    to  swołocz  i sługus, pedofil,  niekwestionowany chory umysłowo dureń robiący obciach dla tego kraju na cały świat,

kojarzący  się z ciemno grodem

 

 

wyrwałem te cytaty z twoich własnych wypowiedzi i skierowałem je do twojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś  wiara  kojarzy się z ciemnogrodem i tego nikt już nie zmieni 

ta mafia w sukienkach jest skończona i o tym właśnie mówi Papież , tylko oni udają że nie słyszą  

 

Tak to sobie tłumacz jeśli sprawia Ci to przyjemność widzisz głuchy jesteś to słyszysz to co chciałbyś usłyszeć ale przesłanie było zupełnie inne

Bo papież nie mówił, o tym co chce usłyszeć pislam i kk. Nie słyszałem ani słowa o aborcji, o homoseksualizmie, o związkach na kocią łapę, nie pochwalił polskich biskupów i władzy mimo ewidentnego włazidupstwa. I taki papież im nie pasuje. Zauważcie kiedy papież był na luzie i uśmiechnięty, a kiedy zafrasowany i jakby nieobecny. Marionetki chciały się ogrzać w jego  blasku i nie wyszło. Kogo zaprosił papież do papamobile? Duda chyba wyczaił o co biega i spierniczył po pierwszym dniu, widać za to ile rozumu posiada Szydło.

 

Ha ha dobre :P :P :P :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

   

 

 

wyrwałem te cytaty z twoich własnych wypowiedzi i skierowałem je do twojej osoby

 

 

wiem że boli bo  poczułeś się odbiorcą tych słów  :D  :D  :D

kieruj gdzie chcesz, niczego to nie zmieni  ..fakty są jakie są i nikt tego nie zaszczeka  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No jak wizyta Ojca Świętego to dla Ciebie tylko pokazówka to wspólczuję zobacz ilu młodych ludzi zjechało aby wziąć udział w tych uroczystościach a tu próbujecie wmówić że kościól wymiera B) ;) i pustoszeje B)

 

Staszek po raz kolejny pokazujesz, że guzik rozumiesz z tego co czytasz. To nie jest dla mnie pokazówka tylko dla ciebie. O czym sam piszesz. Bo tak ci pis mówi. Propaganda pisowska mówi o dumie by zagłuszyć słowa papieża. Ty możesz sobie być dumny nikt ci nie broni. Ale dla papieża ważniejsze jest byś ty czy każdy z nas, czy kler czy rząd zapamiętał co on powiedział i tego posłuchał. Niestety słowa papieża są dla rządu czy kleru nie wygodne. Więc lepiej mówić o dumie niż o sensie przekazu. Lepiej zrobić z tego widowisko na kształt meczu czy koncertu co to był, było ładnie i minęło. Niż skupić się na słowach. Bo co kler ma wcielać w życie słowa papieża o zbyt wysokich cenach za sakramenty? A może rząd ma wcielać słowa o miłosierdziu? Lepiej więc mówić o dumie.

@ela3225 co z tego, że cały świat zachwycony jest Polską. Za chwilę będzie zachwycony olimpiadą. Pisowi właśnie o to chodzi by wpierać wam do głów słowa o zachwycie i dumie i zagłuszać tym słowa przekazu papieża. Tu lewactwo nie ma nic do rzeczy. Bo prawica równie dobrze olewa słowa papieża jak lewica.

Podsumowując dumni możecie być nikt wam nie broni. Ale tu przede wszystkim chodzi o słowa papieża. Które pis wam gadką o dumie zagłusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Lewactwo ma to do tego wszystkiego, że dało wszystkim możliwość wyboru kim chce być w życiu. Dało socjal , powszechną edukację, opiekę zdrowotną. 

Spowodowało reformę rolną,oraz kilka innych plag które nawiedziły wieś.

To dzięki niemu nikt nie musi być parobkiem na pańskiej ziemi. A teraz możecie mnie opluć albo zastanowić się przez chwilę kogo opluwacie, bo na razie to rodziców i dziadków. Przypominam że żołnierze wyklęci walczyli z reformą rolną - to tak żeby uprzedzić kilka wpisów których się spodziewam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

wizyta papieza sie przedluza-potezna burza przeszla, na szczescie telewizora mi nie spalilo, jak podczas ogladania pozegnania jp II parenascie lat temu. nawet troche udalo sie dzisiaj skosic.

stasiu-idioto-to chyba powinien byc twoj oficjalny tytul, krakowem rzadzi po jakbys nie wiedzial :D , w upalne lato to nawet szyny sie wybrzuszaja i niejeden tramwaj sie wykoleil.

opustoszal to krakow ze stalych mieszkancow, takie pustki to tylko w niedziele wczesnym porankiem, kiedys to wystarczylo polakow z poludnia zeby 1,5 mln sie zebralo na bloniach a teraz mlodzi z prawie calego swiata ,w tym i moja mlodziez sie wybrala.nawet  stara pojechala zegnac papieza B)  

 

dudusiowi sie juz znudzilo "kosciolkowanie" przeciez do wyborow daleko a pisuary pamiec maja bardzo krotka-widzieliscie jak telewizja pokazala go przez moment podczas  kazania, patrzyl po chmurach znudzony ale jego zona pilnie czytala tlumaczenie slow papieza - wiecej go nie pokazali, nie to co prezesa i brozke, co chwile byli na wizji.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No ale między mszami miał czas podpisać kolejny bubel prawny o TK. Pis po słowach papieża o miłosierdziu wziął się za lustrowanie 99 letniego powstańca. To pewnie z okazji rocznicy obchodów chcieli dziadkowi prezent zrobić. Normalnie żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać żeś głuchy i słowa Papieża do Ciebie nie dotarły podobnie do Jacusia nie może się z tym pogodzić kapitalista za grosz :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj