nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Paweł45    9

@jacus
Nic nie wróci. Oni się zachowują dokładnie jak AWS i tak samo zakończą. Chyba jako jedyny tutaj śledzę wydatki budżetowe. I ciekawe jak Oni sfinansują 500+ w przyszłym roku? Zapowiadają przywrócenie wieku emerytalnego - tylko w 2017 to ponad 8 mld zł według ministerstwa finansów. Mityczne poprawienie sciagalnosci VAT nie jest taka proste, bo np bardzo duży odsetek karuzel jest robionych na śrucie sojowej.

Nie ma czym się przejmować. Sami się wypieprzą. Polska nie zbankrutuje tylko straci płynność.
Po decyzji PAD o nie zaprzysieżeniu, rating znowu nam we wrześniu poleci. A pożyczyć trzeba z zachodu. U nas nie ma takiego kapitału.

Ta władza jest ciemna. I tyle. A jak ktoś chce to w nich wierzy. Aczkolwiek matematyka to nie jest sprawą wiary...

Edytowano przez Paweł45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Uszczelnienie systemu podatkowego i rozliczenie "złodziei" to była woda na młyn całej kampanii wyborczej PiS-u włącznie z PAD-em, bo ten nie jest niezależnym prezydentem wszystkich Polaków ale trybikiem w maszynie Jarosława Kaczyńskiego, który to oficjalnie jest szeregowym posłem. Jest spora część ludzi w tym temacie, która nie zdaje sobie sprawy z roli obcego kapitału w gospodarkach rozwijających się. Są i tacy, którzy twierdzą że kapitał III RP to był ów "majątek narodowy" który odziedziczyliśmy dumnie po PRL-u a który złe Solidaruchy wyprzedały Niemcom za bezcen.

"państwu teorytycznemu" - Jakiemu ? :o :huh:

Pewnie miało być "państwu teoretycznemu" - lepiej byłoby napisać "państwu na niby", w tym wyrażeniu naprawdę ciężko jakiś błąd popełnić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Alamo, w 29 Cze 2016 - 08:51, powiedział:snapback.png

Sobie załóż firmę i rób tam dyktaturę niedouku. KODziary Twoje ogasły,tak jak mówiłem, będzie to chwilowy teatrzyk,rząd ma poparcie większe niż twoja opozycja totalna,a Ty klep dalej bezsensowne wpisy,ludzie za dobrze POznali się na waszych Libertynkach,dawaliście kartofel do garka i wykresy,które nic dobrego nie przyniosły. 

 

 

 

 

Sądząc po prostackim tonie niedoukiem sam jesteś. Bo nawet nie rozumiesz na jakiej zasadzie działają firmy czy instytucje. Obowiązuje hierarchia. Pracownik nie powinien prezentować publicznie zdania innego niż to oficjalnie prezentowane przez szefostwo. Jeśli to robi to wie, że naraża się na konsekwencje. Taki ktoś jak Zaradkiewicz powinien to przewidzieć. Teraz pis da do kartofli. Bo przecież w komunie każdemu według jego potrzeb, każdemu po równo. Żeby tylko was od tych obietnic brzuchy z przejedzenia nie rozbolały.

 

Trybunał jako ważna instytucja czuwająca nad konstytucją powinna swiecić przykładam poszanowania wyrażania opinii,w przeciwnym razie po cóż jej członkowie nieuku?,cały ten teatrzyk utrzymywania darmozjadów? gdy w kazdej sprawie ostatnie zdanie zależy od poglądów dyktatora.Chciałbyś POwrotu aferałów,dlatego tak piszesz,nie wiesz już co wymyśleć.Niestety,dla rokoszan pudło rezonansowe jest zamknięte.

 

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

Oj lewaki,należy was nagrzewać goracym żelazem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Kwintesencja polskiego wygnańca\emigranta. Po przeczytaniu w/w tekstu w pełni rozumiem angoli - ''wracajcie do domu, polskie szumowiny'' czy ''koniec z polskimi pasożytami'' Jeżeli tacy ludzie reprezentowali Polskę na wyspach to musiało się to skończyć, jak się skończyło.

Kolego @binek zgadzam się z tobą w 100% .Angole nie chcieli dalej utrzymywać takiej roszczeniowej patologi jak @akko i zdecydowali o opuszczeniu UE .Przez takie indywidua wizerunek Polski i Polaka na wyspach  jest popsuty i trudno będzie go naprawić  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Alamo, w 29 Cze 2016 - 08:51, powiedział:snapback.png

 

 

 

Trybunał jako ważna instytucja czuwająca nad konstytucją powinna swiecić przykładam poszanowania wyrażania opinii,w przeciwnym razie po cóż jej członkowie nieuku?,cały ten teatrzyk utrzymywania darmozjadów? gdy w kazdej sprawie ostatnie zdanie zależy od poglądów dyktatora.Chciałbyś POwrotu aferałów,dlatego tak piszesz,nie wiesz już co wymyśleć.Niestety,dla rokoszan pudło rezonansowe jest zamknięte.

 

 

Oj lewaki,należy was nagrzewać goracym żelazem B)

 

 

To co tu piszesz tylko dowodzi, że to ty jednak jesteś tym nieukiem. Trybunał Konstytucyjny daje możliwość sędziom składu orzekającego do złożenia zdania odrębnego przy ogłaszaniu wyroku. Tego nieuku nie wiedziałeś. Każdy sędzia może złożyć zdanie odrębne, zostaje ono odczytane publicznie przed odczytaniem wyroku. Za takie zdanie nikt tego sędziego nie prześladuje ani nie krytykuje. Tak więc każdy sędzia ma prawo do wygłoszenia swobodnej opinii. Tak więc TK jak mało która instytucja czy firma jest bardzo w tym temacie otwarty i szanujący opinie nawet odrębne od ogółu składu sędziowskiego. Zaradkiewicz natomiast jest biurowym pracownikiem, który nie został upoważniony do prezentowania zdania na zewnątrz. Doskonale o tym wiedział. I kto wie czy nie zrobił tego specjalnie czując zmieniającą się władzę w TK.

 

Lewaki głosują teraz na pis. Dzięki lewakowi pis odjął samodzielne rządy. Więc szykuj to gorące żelazo na siebie lewaku. Bo partia której tu bronisz ma najbardziej lewicowy program z wszystkich, które są teraz w sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jak pisałem wiekszość wyborców nie wie za czym głosuje. Bedąc przekonanym o swej prawicowości głosuje na partię skrajnie lewicową ale mieniącą sie prawicową. Potem ci prawicowi wyborcy lewicowego programu wyzywaja innych od lewaków i chcą ich przypalać żelazkiem. Wniosek jest taki że wyborcy PISu są  najbardziej radykalnym i skrajnym odłamem lewactwa. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kolego @binek zgadzam się z tobą w 100% .Angole nie chcieli dalej utrzymywać takiej roszczeniowej patologi jak @akko i zdecydowali o opuszczeniu UE .Przez takie indywidua wizerunek Polski i Polaka na wyspach  jest popsuty i trudno będzie go naprawić  .

Dobrze napisałeś Angole, bo to w Anglii przeważyły głosy za wyjściem z UE. Anglicy jednak chyba zapomnieli, że głosując za wyjściem z jednej wspólnoty sami jako państwo tworzą wspólnotę krajów zwaną Wielką Brytanią ... Może teraz być tak, że przez prawicowy populizm rozwali się Zjednoczone Królestwo a Szkoci po ponad 300 latach znowu pokażą Angolom środkowy palec.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Kwintesencja polskiego wygnańca\emigranta. Po przeczytaniu w/w tekstu w pełni rozumiem angoli - ''wracajcie do domu, polskie szumowiny'' czy ''koniec z polskimi pasożytami'' Jeżeli tacy ludzie reprezentowali Polskę na wyspach to musiało się to skończyć, jak się skończyło.

Do debili pisze się debilnym językiem bo tylko taki rozumieją .Co ty wiesz o UK ? Podejrzewam że tyle co z miski zjesz :D Proponuję więc mordę w kubeł  w tej sprawie jak nie masz nic do powiedzenia mądrego .Ja od 1995 roku pracuję za granicą bo nie myślę pracować za śmieszne pieniądze  jakie płaci się w Polsce .Mój ojciec jak miałem 15 lat to wyjechał do pracy do USA na 3 lata .Po trzech latach stać go było na dom 450 metrów kwadratowych,nowe maszyny do gospodarstwa,nowy samochód i wiele innych rzeczy .W Polsce zapewne dorobił by się garba .Kumasz czaczę dlaczego ludzie masowo opuszczają Polskę by mieć godne życie na starość i nie obciążać swoich dzieci .Dają też dzieciom lepszy start w życiu .To są powody a nie twoje wypociny .Ty zapewne dasz dzieciom swoim to http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,PiS-chce-papieza-w-szkolnym-elementarzu,wid,18402192,wiadomosc.html

 

 

 

wojtekd, w 30 Cze 2016 - 12:19, powiedział:   Kolego @binek zgadzam się z tobą w 100% .Angole nie chcieli dalej utrzymywać takiej roszczeniowej patologi jak @akko i zdecydowali o opuszczeniu UE .Przez takie indywidua wizerunek Polski i Polaka na wyspach  jest popsuty i trudno będzie go naprawić  .

Patologia to ty jesteś debilu z ONR   który jedyne co w życiu widział to łysą glacę kolejnego debila przed sobą .Zwykła zawistna gnida jesteś że innym może być lepiej :D Twoje jedyne życiowe osiągnięcia to zapewne produkowanie odchodów z tego co zjesz i podarek niewolniczy dla dzieci w tej postaci http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,PiS-chce-papieza-w-szkolnym-elementarzu,wid,18402192,wiadomosc.html

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Anglicy stwierdzili że muszą opuścić UE jak się dowiedzieli że Jarosław ich wybrał na najbliższego sojusznika :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Najlepsze jest to jak Jarek oskarża Tuska, że nic Anglikom nie dał i to przez niego Anglicy chcą wyjść z UE. A wychodzi na to, że to rząd PiSu był przeciwko. Bo Anglicy chcieli zaostrzenia kryteriów dostępu do świadczeń socjalnych dla emigrantów. Oraz zaostrzenia kryteriów dostępu do rynku pracy dla emigrantów. Oczywiście obie te sprawy bardzo dotyczyły Polaków. Tak więc znowu pranie mózgów pisowskim wyborcom. Oskarżają kogoś o coś w czym sami zawinili. Tak jak wyzywają innych od lewaków a sami nimi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jarosław z Lechem tez kiedyś lansowali ideę armii europejskiej a jak z początkiem tego tygodnia padł ten pomysł od niemców to lament bo to ograniczenie suwerenności. Jedno co u nich stałe to zmienność.

Ciekawy film w ostatnim poscie http://www.agrofoto.pl/forum/topic/62653-jkm-powr%C3%B3t-%C5%9Bwira-czy-mo%C5%BCe-geniusza/page-24

Jeden z niewielu co nie zmienia zdania


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Zdania to tylko krowa nie zmienia . Skąd Ty jesteś że tego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Skądinąd. 

Jak się zmienia o 180 stopni to znaczy że albo jest się oportunistą albo nie ma sie własnych poglądów. Nie wiem co gorsze


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co ci innego zostało napisać. Musisz pisać tak jak ci Jarek powie. Jak mówi tak to ty też piszesz tak. Jak mówi odwrotnie to ty też będziesz  pisał odwrotnie. Pranie mózgu zrobiło swoje.  Mi się idea wspólnej armii nie podobała kiedyś i nie podoba dziś. Ty musisz zmieniać zdanie jak ci wódz każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Możesz uzasadnić?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Do debili pisze się debilnym językiem bo tylko taki rozumieją .Co ty wiesz o UK ? Podejrzewam że tyle co z miski zjesz :D Proponuję więc mordę w kubeł  w tej sprawie jak nie masz nic do powiedzenia mądrego .Ja od 1995 roku pracuję za granicą bo nie myślę pracować za śmieszne pieniądze  jakie płaci się w Polsce .Mój ojciec jak miałem 15 lat to wyjechał do pracy do USA na 3 lata .Po trzech latach stać go było na dom 450 metrów kwadratowych,nowe maszyny do gospodarstwa,nowy samochód i wiele innych rzeczy .W Polsce zapewne dorobił by się garba .Kumasz czaczę dlaczego ludzie masowo opuszczają Polskę by mieć godne życie na starość i nie obciążać swoich dzieci .Dają też dzieciom lepszy start w życiu .To są powody a nie twoje wypociny .Ty zapewne dasz dzieciom swoim to http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,PiS-chce-papieza-w-szkolnym-elementarzu,wid,18402192,wiadomosc.html

 

Patologia to ty jesteś debilu z ONR   który jedyne co w życiu widział to łysą glacę kolejnego debila przed sobą .Zwykła zawistna gnida jesteś że innym może być lepiej :D Twoje jedyne życiowe osiągnięcia to zapewne produkowanie odchodów z tego co zjesz i podarek niewolniczy dla dzieci w tej postaci http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,PiS-chce-papieza-w-szkolnym-elementarzu,wid,18402192,wiadomosc.html

 

po wuja opowiadasz całą historię swojej rodziny? obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. Jeżeli chcesz odpowiedzieć konkretnie to odpowiedz - czy chamstwo które reprezentujesz to rzecz nabyta przez lata wygnania, czy może odziedziczone po mamusi i tatusiu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 nie kumasz że jaki przeciwnik taki język 

 to najlepiej działa i boli gdy  chamstwo i debilizm zwalczasz tym samym 

 więc czego tu nie rozumiesz ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Są bardziej, lub mniej uszczypliwe uwagi do kontradwersarzy i dotyczy to obydwu stron.Niestety to co reprezentuje akko to rynsztok i dobrze wiesz że jeszcze kilka lat temu za takie teksty z forum wyleciałby na zbity pysk

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

po wuja opowiadasz całą historię swojej rodziny? obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. Jeżeli chcesz odpowiedzieć konkretnie to odpowiedz - czy chamstwo które reprezentujesz to rzecz nabyta przez lata wygnania, czy może odziedziczone po mamusi i tatusiu?

 

 

Zabolało pislamistę   :D Wzór czerpię z tego ścierwa np (niejaka  Krystyna Pawłowicz ) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Petru-Krystyna-Pawlowicz-powinna-stracic-immunitet,wid,18403578,wiadomosc.html?ticaid=117491 Jest też więcej podobnych wzorów np http://probus.blogspot.co.uk/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html i http://probus.blogspot.co.uk/2015/07/skopiowane-bez-reklam-i-innych-tresci.html Takie pislamskie   ścierwa jak  Kaczyński , Pawłowicz i wielu innych  należy wieszać na latarni albo na moście na Wisłą przy zgromadzonej publice  .Życie przez lata emigracji nauczyło mnie jednego .sk***ysyństwo zwalcza się sk***ysyństwem bo tylko wtedy daje to należyte efekty i dociera odpowiednio do pustostanów umysłowych .Dzisiaj w Polsce takim sk***ysyństwem jest sekta PIS i wszystkie jej przybudówki aż skończywszy na sekcie belzebuba z Torunia 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co ci innego zostało napisać. Musisz pisać tak jak ci Jarek powie. Jak mówi tak to ty też piszesz tak. Jak mówi odwrotnie to ty też będziesz  pisał odwrotnie. Pranie mózgu zrobiło swoje.  Mi się idea wspólnej armii nie podobała kiedyś i nie podoba dziś. Ty musisz zmieniać zdanie jak ci wódz każe.

 

A i Tak mućka sąsiada ma więcej rozumku .

 

Pięknie pomogłeś mi siebie podsumować. Połącz oba napisane jeden zaraz podd drugim posty w całość i przeczytaj sobie. A dojdziesz do wniosku, że napisałeś to o  sobie. W sumie patrząc na te twoje wyczyny to z tą mućką masz rację. I tak oto kolejny wyborca pisu zrobił z siebie głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To co tu piszesz tylko dowodzi, że to ty jednak jesteś tym nieukiem. Trybunał Konstytucyjny daje możliwość sędziom składu orzekającego do złożenia zdania odrębnego przy ogłaszaniu wyroku. Tego nieuku nie wiedziałeś. Każdy sędzia może złożyć zdanie odrębne, zostaje ono odczytane publicznie przed odczytaniem wyroku. Za takie zdanie nikt tego sędziego nie prześladuje ani nie krytykuje. Tak więc każdy sędzia ma prawo do wygłoszenia swobodnej opinii. Tak więc TK jak mało która instytucja czy firma jest bardzo w tym temacie otwarty i szanujący opinie nawet odrębne od ogółu składu sędziowskiego. Zaradkiewicz natomiast jest biurowym pracownikiem, który nie został upoważniony do prezentowania zdania na zewnątrz. Doskonale o tym wiedział. I kto wie czy nie zrobił tego specjalnie czując zmieniającą się władzę w TK.

 

Nie interesuje mnie ustawa tylko ta konkretna sprawa nieuku,Zaradkiewicz jest pracownikiem naukowym i z tego tytułu jest jak najbardziej uprawniony do publicznego prezentowania poglądów naukowych.(Opinia podpisana przez wielu sędziów) co ty myślisz że twoja gazeta wyborcza i ty wiecie lepiej?

pobierasz korepetycje u Putina?

 

 

 

 

 

Lewaki głosują teraz na pis. Dzięki lewakowi pis odjął samodzielne rządy. Więc szykuj to gorące żelazo na siebie lewaku. Bo partia której tu bronisz ma najbardziej lewicowy program z wszystkich, które są teraz w sejmie.

Gorszych pierdół nie czytałem,tu należy oddzielić socjal od ideologizmu manipulatorze,idąc tym tokiem mogę napisać że ostatnio Twoja PEŁO  po przegranych wyborach stała się bardzo socjalna,co więcej was cechuje ideologizm lewicowy (patrz 8 lat waszych rządów)

 

Tak zajadle bronisz swoich aferałów że gubisz się we wszystkim,a wszystko to w jednym celu,nie ważne jak,ważne by osiągnać cel,mamić tych bardziej mniej kumatych.Bedziesz klepał Trzy tysięczną trzysta trzydziestą trzecią stronę i żadnych rezultatów nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No oczywiście jak ci nie pasuje to cię nie interesuje. Ale w TK zasady są jakie są. Sędziowie mogą składać zdanie odrębne bez żadnych konsekwencji. Jest ono prezentowane publicznie i nikt nie ma z tym problemu. Zaradkiewicz jest jak zauważyłeś pracownikiem. Może być, że naukowym. Ale na jego stanowisku nie ma upoważnienia do prezentowania swoich poglądów na forum publicznym. On zresztą doskonale o tym wiedział. Mógł je prezentować co najwyżej sędziom na forum zamkniętym, gdy ci poprosili go o opinię. A nie latać po telewizjach. Tego nic nie zmieni. Choć byś nie wiem ile razy udawał, że nie rozumiesz.

Możesz se odróżniać socjał od czego chcesz. Robisz to i tak sam dla siebie, aby sam przed sobą nie przyznać się, że głosowałeś na socjał głoszony przez lewaków z pisu. Socjalny program to na całym świecie program partii lewicowych. Jak byś tu się nie wykręcał, jak byś nie odróżniał to tego nie zmienisz lewaku. Pis ma lewicowy program i tego nie zmienisz. Jak to kiedyś Dorn określił PiS jest lewicą żołądka. A SLD lewicą stref erogennych.

No i na końcu lewicowy nieuku przyjmij do wiadomości, bo już nie wiem ile razy to tu piszę. Nigdy nie głosowałem na PO ani na żadnego z jej kandydatów np. na prezydenta. Nigdy tez nie mam zamiaru. Kiedyś nawet napisałem dlaczego. Ale czy taki nieuk jak ty to zrozumie. Dla was tylko o PO do głów nakładli i wy wkoło to powtarzacie. Nie ważne z kim dyskutujecie to tylko PO.

PS na razie to dla Putina pracuje PiS. Który między innymi w Europarlamencie głosuje tak jak partie anty unijne finansowane przez Kreml. To pisowski rząd walczy z U E co też jest na rękę Putinowi. Więc zastanów się co piszesz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj