nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Tylko czemu nasz rząd tak walczy o prawdę, o Katyń, o prawdę o holokauście, o to by nie fałszować historii II wojny, a co do ponad 100 000 cywili zatłuczonych czym popadnie to mowę odjęło? Ja nie potrafię tego zrozumieć więc może fani opcji rządzącej spróbują wytłumaczyć

Ja także takiego postępowania nie rozumie i potępiam . A dlaczego rządzący tak robią to nie trudno się domyśleć - PO tak postępowała bo takie otrzymała dyrektywy z Berlina i Brukseli .PiS bo uważa Rosję za największego wroga Polski .Lecz niemożna sprzymierzać się ze zbrodniarzem przeciw innemu zbrodniarzowi .Coś zbudowane na kłamstwie i fałszu długo nie przetrwa . Obecny rząd powinien postawić Ukrainie ultimatum  : ich wybielanie i kłamstwa o UPA  albo Polska pomoc i prawda o Wołyniu .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Jak ostatnio przemawiał PAD to wkółko padały słowa - naród, prawda, patriotyzm, tradycja, historia, ojczyzna itp Jak to się ma do aktualnych poczynań względem UPAiny i tzw. polityki historycznej? Stosujemy równe kryteria wobec wszystkich czy wybiórczo?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

oczywiscie ze wybiorczo- kazdy normalny kraj tak traktuje historie, mlodzi i glupi jestescie,dzisaj w interesie polski jest istnienie wolnej i silnej ukrainy a jutro moze byc inaczej.

 

ukrainscy nacjonalisci maja podobne poparcie jak i polscy w ostatnich wyborach mieli w sumie[podobnie jak polscy sa podzieleni] niecale 5 %, podobnie jak w polsce sa spychani na margines i otoczenie "kordonem  sanitarnym" , kazdy nacjonalista polski czy ukrainski to ten sam typ idioty, gdyby xD byl ukraincem to co by pisal na ichnim agrofoto, to samo co tutaj tylko cyrylica i z 2 slowami zmienionymi ...

 

jak slysze ze ktos wyciera sobie gebe slowami-bog, honor,ojczyzna-to wiem od razu ze to tak naprawde najwiekszy skur....n

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

A to Trybunał Konstytucyjny działa jak prywatna firma. Sądy też? To Ci się porównanie udało. To może Rzepliński powinien sam o wszystkim decydować?Poco ta cała szopka, kto da prywatnej firmie o nazwie Trybunał więcej ten ma racje. Demokracje na całego.

 

No własnie,On sobie myśli że to prywatny folwark.Mamy do czynienia z groteską,nie ważne jak bardzo się ośmieszyć,ważne by trafić do mało kumatych,podatnych na propagandę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Gdy w grudniu funkcję prezesa TK obsadzi swoim człowiekiem PiS. Ten prezes będzie mógł tak samo karać pracowników TK którzy będą głosili inne zdanie.

Ale to będzie ten właściwy, polsko-katolicki prezes ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

oczywiscie ze wybiorczo- kazdy normalny kraj tak traktuje historie, mlodzi i glupi jestescie,dzisaj w interesie polski jest istnienie wolnej i silnej ukrainy a jutro moze byc inaczej.

 

ukrainscy nacjonalisci maja podobne poparcie jak i polscy w ostatnich wyborach mieli w sumie[podobnie jak polscy sa podzieleni] niecale 5 %, podobnie jak w polsce sa spychani na margines i otoczenie "kordonem  sanitarnym" , kazdy nacjonalista polski czy ukrainski to ten sam typ idioty, gdyby xD byl ukraincem to co by pisal na ichnim agrofoto, to samo co tutaj tylko cyrylica i z 2 slowami zmienionymi ...

 

jak slysze ze ktos wyciera sobie gebe slowami-bog, honor,ojczyzna-to wiem od razu ze to tak naprawde najwiekszy skur....n

Jaki my mamy interes w silnej UPAinie i co stoi na przeszkodzie by jasno postawić sprawę Wołynia? 

Ukraińscy nacjonaliści może nominalnie maja 5% ale jest cała masa frakcji nacjonalistycznych lub sympatyzujacych w innych partiach.Jest to poważna siła co widać po uchwałach parlamentu, władz miejskich nazywajacych ulice Bandery i Szuchewycza, czy ich IPNu zapierajacemu się wydarzeniom na Wołyniu. Ich nacjonaliści maja w dodatku bardzo brutalne wzorce i tradycje z 43 roku i oby nie chcieli ich kultywować. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

WROGOWIE NASZYCH WROGOW SA NASZYMI PRZYJACIOLMI-to podstawowa zasada dyplomacji i polskiej racji stanu

 

a obecnie co sie dzieje w polskiej polityce historycznej-fetowanie polskich upowcow czyli "zolnierzy wykletych", kto niby w polsce stawia niejasno sprawe wolynia-ci co mowia o zbrodniach po obydwoch stronach, pamietaja o ok 50-60 tys zamordowanych w odwecie ukraincow ,ci co bija sie tez we wlasne piersi, czemu na podolu nie bylo duzo takich zbrodni-swiat nie jest czarno-bialy, II rp solidnie sobie zapracowala na taka nienawisc.

twoi przodkowie chyba musieli duzo majatku po wysiedlonych ukrainskich sasiadach zachachmecic -bo nie widze innych powodow twojej nienawisci do naszych najlepszych sasiadow.

moja corka chodzi do klasy z 17 ukraincami i jakos nie widze u niej niecheci do nich.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Dlatego naszymi przyjaciółmi sa rosjanie bo ukraińcy są ewidentnie wrogami. Moi przodkowie to moja spawa ale z racji zamieszkania wiem dobrze do czego są zdolni i uwierz mi że naszą życzliwość i przyjaźń mają głęboko w d..ie. Zresztą nasze wsparcie jest bez sensu bo jest to naród niezdolny do stworzenia państwowości. Sami siebie oszukują, zdradzają i okradają a potem wsadzają do więzień  i na dłuższą metę ten kraj nie przetrwa.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

No własnie,On sobie myśli że to prywatny folwark.Mamy do czynienia z groteską,nie ważne jak bardzo się ośmieszyć,ważne by trafić do mało kumatych,podatnych na propagandę 

 

O Jarosławie piszesz? 100 % racji nic dodać nic ująć.

Kibice wygwizdali na Finale Pucharu Polski Dudę. Widać jak go lubią.

A tym czasem kolejna agencja szykuje obniżkę notowań polskiej gospodarki. PiS co prawda usiłuje wmówić wszystkim, że to przez Rzeplińskiego. Ale prawda jest taka, że te decyzje agencja Moodys już podjęła. Bo takie decyzje podejmuje się na podstawie wielu analiz. A 13 maja jedynie ją ogłosi. List Szałamachy to czysta zagrywka, że to niby Rzepliński winien. A przecież Polska zadłuża się szybciej niż za czasów Gierka. Zapowiadane są kolejne kosztowne reformy. Więc co ma Rzepliński do stanu polskiej gospodarki. Gdyby Szałamacha miał czyste intencje to by przynajmniej spotkał się z Rzeplińskim. O co go Rzepliński zresztą prosił.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

;) https://www.youtube.com/watch?v=ThPzYdMu0z8


Jutro tęczowi KODofile znowu będą sobie paradować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No przecież za rządów PiS nie zrobią kabaretu z posiedzenia rządu jak za PO. Z KODu można się śmiać z PiSu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O Jarosławie piszesz? 100 % racji nic dodać nic ująć.

Kibice wygwizdali na Finale Pucharu Polski Dudę. Widać jak go lubią.

A tym czasem kolejna agencja szykuje obniżkę notowań polskiej gospodarki. PiS co prawda usiłuje wmówić wszystkim, że to przez Rzeplińskiego. Ale prawda jest taka, że te decyzje agencja Moodys już podjęła. Bo takie decyzje podejmuje się na podstawie wielu analiz. A 13 maja jedynie ją ogłosi. List Szałamachy to czysta zagrywka, że to niby Rzepliński winien. A przecież Polska zadłuża się szybciej niż za czasów Gierka. Zapowiadane są kolejne kosztowne reformy. Więc co ma Rzepliński do stanu polskiej gospodarki. Gdyby Szałamacha miał czyste intencje to by przynajmniej spotkał się z Rzeplińskim. O co go Rzepliński zresztą prosił.

 

A kogo jakieś Modys obchodzi ;) ;) każdy ma to gdzieś nikt zdrowo myślący poważnie tego nie traktuje B)

To nasza gospodarka zależy teraz od kibiców :D :D :D :D ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Skąd kibice tylko wygwizdali Dudę. A kogo Moodys obchodzi zobaczysz jak złotówka jeszcze bardziej spadnie. I np. paliwo podrożeje. Nie wspominam o tym, że koszt długu, który rząd Szydło tak ochoczo zaciąga szybciej od Gierka wzrośnie. Jak ktoś coś kuma co się dookoła dzieje to go obchodzi. A, że ciebie nie obchodzi nawet zdziwiony nie jestem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

A kogo jakieś Modys obchodzi ;) ;) każdy ma to gdzieś nikt zdrowo myślący poważnie tego nie traktuje B)

To nasza gospodarka zależy teraz od kibiców :D :D :D :D ;) ?

Biednych kryzys nie dotyka a ignorantów nic nie obchodzi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd kibice tylko wygwizdali Dudę. A kogo Moodys obchodzi zobaczysz jak złotówka jeszcze bardziej spadnie. I np. paliwo podrożeje. Nie wspominam o tym, że koszt długu, który rząd Szydło tak ochoczo zaciąga szybciej od Gierka wzrośnie. Jak ktoś coś kuma co się dookoła dzieje to go obchodzi. A, że ciebie nie obchodzi nawet zdziwiony nie jestem.

 

Oj już się boimy B) :P :P drżyj narodzie cena paliw już 4 pln przekroczyła chyba podniosę ceny na zboże bo koszty mi wzrosły zaraz się zaczną zawirowania na rynku jak wstrzymam dostawy :lol: :lol:

http://www.wiocha.pl/1348351,Bo-prezes

http://www.wiocha.pl/1348343,SOWA

czy mozna zrobic kabaret z posiedzen rzadu pis-u- teatr marionetek sam w sobie jest smieszny.

 

Podobnie jak Ty ;) ;) a dziadka miałeś w Wermachcie :P :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Wiara w PIS mimo że bezpodstawna,i bez argumentów jakże głęboką jest......... 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiara w PIS mimo że bezpodstawna,i bez argumentów jakże głęboką jest......... 

 

A wiara w Petru i w KOD? To trzeba mieć coś nie tak z głową by się z nimi po ulicach prowadzać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Masz oczywistą rację tylko w twojej logice nie mieści się nic wiecej jak tylko dwubiegunowość - PIS albo PO. Wg. mnie nic ich nie różni i dlatego nieustannie muszą się wzajemnie negować by wykazać że się różnią. 

Jeśli ratingi nie maja znaczenia to czemu wg twej logiki Szałamacha pisze listy do Rzeplińskiego ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to są tylko takie ich zagrywki a w rzeczywistości wszyscy grają do jednej bramki nie muszę Ci tłumaczyć do której wskaż mi jedną opcję która będzie dbała o szarego człowieka no chyba że przed wyborami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

Donald Tusk:

"Byliśmy i będziemy w Europie - to coś więcej niż polityczna deklaracja i geograficzny opis. W jakimś sensie Europa jest aktem wiary."

 

 

Niezwykle szczere wyznanie Tak, UE staje się wiarą, której nie idzie już rozumem uzasadnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A wiara w Boga? Dlaczego oparcie naszego kraju na chrześcijaństwie jest lepsze niż Polska w UE?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@nie czy wiesz, że Jarosław szkodnikiem cię nazwał? On dzień czy dwa temu mówił o wszystkich, którzy negują polskie członkostwo w UE czy chcą w tej sprawie referendum nazywając ich szkodnikami.

A może nam jeszcze wiarę w Boga uzasadnisz przy pomocy rozumu. Udowodnij, że jest przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

No i może dodaj jeszcze, że to jak dobrze pamiętam cytat Tuska przemawiającego z racji przyznania Papieżowi nagrody Karola Wielkiego. Zaproszono wiele delegacji unijnych państw. Lecz niestety polskiej nie było. Skutek dobrej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj