nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krassus    97

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sondaz-ibris-dla-onetu-ryszard-petru-ponownie-liderem-zaufania/ekpr4g

Jak tak sondażami się już chwalimy.

Na czele rankingu osób publicznych, które cieszą się największym zaufaniem, ponownie wysunął się Ryszard Petru. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Onetu. Lider Nowoczesnej cieszy się zaufaniem 42 proc. Polaków. Drugie miejsce zajmuje Andrzej Duda (37,5 proc.), a na najniższym miejscu podium plasuje się Donald Tusk (36,2 proc.).

 

To co? 2019 Petru na premiera RP a w 2020 Tusk na prezydenta RP?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Wychodzi też na to że Białystok przemienia się w polską stolicę faszyzmu które promuje ONR .Oczywiście pislamiści nie widzą problemu bo te młotki to ich wyborcy .Nawet Piłsudski przed wojną ich kazał delegalizować po 3 miesiącach ich działalności takich to rządząca partia ma wyborców

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sondaz-ibris-dla-onetu-ryszard-petru-ponownie-liderem-zaufania/ekpr4g

Jak tak sondażami się już chwalimy.

Na czele rankingu osób publicznych, które cieszą się największym zaufaniem, ponownie wysunął się Ryszard Petru. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Onetu. Lider Nowoczesnej cieszy się zaufaniem 42 proc. Polaków. Drugie miejsce zajmuje Andrzej Duda (37,5 proc.), a na najniższym miejscu podium plasuje się Donald Tusk (36,2 proc.).

 

To co? 2019 Petru na premiera RP a w 2020 Tusk na prezydenta RP?

 

Ci panowie nie mają szans mogą co najwyżej sprzątać po pochodach kotu :D :D :D

 

A i niech po drodze nie zapomną zabrać swoich sieci handlowych no większych głupot dawno nie czytałem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek ale to jest tylko twoje zdanie , jako niedouk masz prawo tak twierdzić ;) 

mało tego nikt tu nie oczekuje więcej od ciebie  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiesz nie każdy co innego widzi a co innnego rozumie jak Ty np B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak zwykle @Staszku z twoich postów możemy się dużo dowiedzieć. Mam złudną nadzieję, że oświecisz nas co w tym artykule jest stekiem bzdur?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest napisany na zamówinie widać to gołym okiem przez pożal się Boże eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Chciałem żebyś konkretnie obalił "bzdury" z artykułu a nie oczerniał autora tekstu.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ach to ja go oczerniam? Ciekawe może Ty uzasadnisz co to za zagrożenie że złodzijski kapitał z kraju ucieka? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Już nie raz pisałem, że ty nic mądrego tutaj nie napisałeś i nie napiszesz. Człowiek zadał ci konkretne pytanie. Ty opdowiedziałęś pytaniem. Bo na nic innego cię nie stać.Jednie twoje pisanie ogranicza się do epitetów i inwektyw. Kapitał może być jak chcesz złodziejski daje miejsca pracy i podatki. Nie będzie pracy, nie będzie podatków. Nie podatków to nie będzie na obiecanki rządu. Nie będzie na obiecanki to będzie spadek poparcia i zmiana włądzy. Mam nadzieję, że ci prosto wytłumaczyłem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jest napisany na zamówinie widać to gołym okiem przez pożal się Boże eksperta

 

No to mamy starcie tytanów, Tomasz Urbasia:

Urodzony w 1970 w Gdyni. Żonaty, ojciec trzech synów. Absolwent Finansów i Bankowości Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalista prawa nieruchomości. Od 1998 wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości.

i @Staszka:

??????


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Kurcze, może faktycznie boją się powrotu Tuska i startu w wyborach prezydenckich. Taśmy smoleńskie pokazują że wyroku skazującego nie da się ukręcić, na razie żadnego gó..wna w wentylator nie da się wrzucić, to na wszelki wypadek dołują sondażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i co człowiek jakieś tam szkoły skończył ma trzech synów( Przecież to już patologia prawie Ostrley by napisał) i ma być wyrocznią ? :D :D :D  Albo się komuś coś opłaca albo nie nie ważne kto jest przy władzy zachód niby embargo na Putina nałożył a z drugiej strony całuje go w odwłok aby z nim interesy robić 

A jakich nieruchomości tych właścicieli reprezentuje tych bezprawnie sprywatyzowanych za symboliczną złotówkę?

Czy to nie jego kolega ze szkolnej ławy widać że to specjaliści pierwszego sortu

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Blad-w-sprawozdaniu-finansowym-zaszkodzi-Nowoczesnej-Chwedoruk-slaby-komunikat-dla-wyborcow-Konarski-sytuacja-ta-pokazywalby-ze-panstwo-chce-egzekwowac-prawo,wid,18278018,wiadomosc.html

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Po cytować Ci troche JKM? Wiem, ludzie nie rozumieją co ma na myśli, ale przy nim każdy inny wydaje się bardziej poukładany.

A tutaj tak żebyście całkowicie nie stracili kontaktu z realnym światem http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najnowszy-sondaz-PiS-i-dlugo-dlugo-nikt,wid,18276946,wiadomosc.html?ticaid=116db7

Pocytuj, pocytuj., może poczytasz te cytaty i coś zrozumiesz.  Sondaz mnie nie zaskakuje bo wiadomo że głupich jest wiecej niz mądrych.

 

Sezon cudów się zaczyna - właśnie w telewizorze nasza władza ogłasza sukces " Żaden górnik nie zostanie zwolniony i żadna kopalnia nie będzie zamknięta a za dwa lata Polska Grupa Węglowa sprawi że interes będzie rentowny"  Ciekawe ile wiecej zaczniemy do górnictwa dokładać?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto się tam Tuska boi Ambergold ? :lol: :lol:


Pocytuj, pocytuj., może poczytasz te cytaty i coś zrozumiesz.  Sondaz mnie nie zaskakuje bo wiadomo że głupich jest wiecej niz mądrych.

 

No tyle że to Ci mądrzy kraj rujnują a głupi muszą na nich pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

A pokaż mi kraj który dzięki głupim się rozwinął? 

Tak jak mówiłem nic się nie zmieniło PAD i Pani Premier dziś na obchodach u pejsatych na baczność stoją i wszyscy dziennikarze w reżimówce  z  gwiazdą dawida w klapie paradują. Zagłada pejsatych z wielką pompą a rocznica Rzeżi Wołyńskiej przemilczana......... Polityka historyczna......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Tuska ratuje to, że właśnie teraz niema go w kraju. Jak już wszyscy przestaną obrzucać się łajnem, a wyborcy będą szukać jakieś znanej sobie twarzy, to właśnie on będzie się jawił jako niezbrukany tym bajzlem. A jeśli trafi się przed końcem kadencji jakiś sukces np. pozostanie UK w unii to będzie się czym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A tym czasem rząd i prezydent pięknie kompromitują się na arenie międzynarodowej. Wczoraj Waszczykowski i kancelaria prezydenta powiedziały, że nie zapraszały Fransa Timmermansa. Po tym gdy ten stwierdził, że przyjedzie do Polski. Dzisiaj Waszczykowski robi z siebie durnia i przyznaje, że jednak zapraszał. Podobnie zaczyna tłumaczyć się kancelaria prezydenta. Normalnie mistrzowie robienia z siebie durni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Tuska ratuje to, że właśnie teraz niema go w kraju. Jak już wszyscy przestaną obrzucać się łajnem, a wyborcy będą szukać jakieś znanej sobie twarzy, to właśnie on będzie się jawił jako niezbrukany tym bajzlem. A jeśli trafi się przed końcem kadencji jakiś sukces np. pozostanie UK w unii to będzie się czym pochwalić.

 

I to przeraża że ludzie zapomną i znów łykną tego kłamce sprzedawczyka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pokaż mi kraj który dzięki głupim się rozwinął? 

Tak jak mówiłem nic się nie zmieniło PAD i Pani Premier dziś na obchodach u pejsatych na baczność stoją i wszyscy dziennikarze w reżimówce  z  gwiazdą dawida w klapie paradują. Zagłada pejsatych z wielką pompą a rocznica Rzeżi Wołyńskiej przemilczana......... Polityka historyczna......

 

Ty się tu licz ze słowami bo Ciocia Angela już jednego pod sąd za obrazę posłała :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

A coś mądrego do powiedzenia masz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

No i co człowiek jakieś tam szkoły skończył ma trzech synów( Przecież to już patologia prawie Ostrley by napisał) i ma być wyrocznią ? :D :D :D  Albo się komuś coś opłaca albo nie nie ważne kto jest przy władzy zachód niby embargo na Putina nałożył a z drugiej strony całuje go w odwłok aby z nim interesy robić 

A jakich nieruchomości tych właścicieli reprezentuje tych bezprawnie sprywatyzowanych za symboliczną złotówkę?

Czy to nie jego kolega ze szkolnej ławy widać że to specjaliści pierwszego sortu

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Blad-w-sprawozdaniu-finansowym-zaszkodzi-Nowoczesnej-Chwedoruk-slaby-komunikat-dla-wyborcow-Konarski-sytuacja-ta-pokazywalby-ze-panstwo-chce-egzekwowac-prawo,wid,18278018,wiadomosc.html

 

Cztery linijki z czego trzy dotyczą autora a jedna jego tekstu a na końcu zmiana tematu na Petru. Brawo, szalejesz.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj