nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5571

Nasz kraj brnie już nawet nie w socjalizm a w komunizm (na poziomie gospodarczym) i stwarza dogodne warunki do nie pracowania. Zdolny i pracowity powinien mieć bardzo dobrze a głupi i leniwy bardzo źle, ale właśnie taki naturalny stan rzeczy jest w komuniźmie nie do przyjęcia. A bo zły system , a to sprawiedliwość społeczna, a to sprawiedliwe i opiekuńcze państwo.......Czasem się zastanawiam że taki system jest bardzo mocno wbrew naturze bo wg teorii Darwina każdy gatunek ewoluuje nabywa i utrwala cechy poprawiajace jego byt. Jesli tak, to jednostki zaradne i odnoszące sukcesy powinny być przykładem dla innych, powinny się bez przeszkód mnożyć i przekazywać dobre geny dalej. W komunie jest odwrotnie,  mamy pielęgnowanie dziadostwa i takie społeczeństwo się samo degraduje.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmKVZ7y.jpg


Polska spłaciła w styczniu niecałe 60 milionów euro kredytu zagranicznego. I prawie 10 razy tyle odsetek.

 

 

58,6 milionów euro czyli prawie 254,5 miliona złotych spłaciła Polska w styczniu z tytułu kapitału od długu zagranicznego. Odsetki spłacone w styczniu wyniosły 559,5 miliona euro czyli niecałe 2,5 miliarda złotych. Tym samym więc kwota odsetek wynosi prawie 10 razy tyle ile kwota kapitału. To rezultat polityki finansowej poprzednich rządów i długów zaciąganych głównie przez Jacka Rostowskiego.


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

To piss powołał tego pana na ministra czy ty dddddddddddddd masz jakieś miłe wspomnienia z tym panem związane? Bo aż nie wiem jak interpretować twoje wklejki ;).

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

gmKVZ7y.jpg

Polska spłaciła w styczniu niecałe 60 milionów euro kredytu zagranicznego. I prawie 10 razy tyle odsetek.

 

 

58,6 milionów euro czyli prawie 254,5 miliona złotych spłaciła Polska w styczniu z tytułu kapitału od długu zagranicznego. Odsetki spłacone w styczniu wyniosły 559,5 miliona euro czyli niecałe 2,5 miliarda złotych. Tym samym więc kwota odsetek wynosi prawie 10 razy tyle ile kwota kapitału. To rezultat polityki finansowej poprzednich rządów i długów zaciąganych głównie przez Jacka Rostowskiego.

To tylko świadczy o tym że prawie nie spłacamy kapitału i nie ma wiekszego znaczenia. Jeśliby mieli wiecej środków mogliby spłacić kwotę kapitału 10 krotnie wiekszą od odsetek lecz zasadniczo nie zmieniłoby to sytuacji  zadłuzenia. Pewne jest jedno - wszelka socjalistyczna swołocz czy to z PO czy z PIS będzie nas zadłużać co też czynią pod zmieniajacymi się szyldami od 26 lat. I niech nawet nikt nie powie że ktokolwiek jest bez winy no może poza Kukizem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A do jakiego działania jak ostatnie 8 lat? :D :D :D Przeciwko czemu ludzie mają się buntować że państwo oddaje im część ich pieniędzy?

 

Powiedział Bronek i Donek B)

Jakoś nie widać aby ludzie protestowali no oprócz grupki nawiedzonych kodowców ale ostatnio coraz mniej ich na ulicach podobno kasa się skończyła i przestali im płacić :P :P

 

Ci co ostatnie 8 lat działali zapłacili za to przy ostatnich wyborach. Jak rozumiem pisząc to uważasz, że ci co teraz rządzą za swoje działania zapłacą tez przy najbliższych wyborach. Jak najbardziej podzielam ta myśl. Ci co rządzili 8 lat zapłacili i ci co rządzą teraz zapłacą. Piszesz, że ludzie nie protestują. A co mają wyjść jako kto, marsz oszukanych przez pis? Marsz ludzi naiwnych, czy jak się mają nazwać? Ludzie są wkurzeni. Dzisiaj rozmawiałem z kolegą, który głosował na pis i jeszcze dwa, trzy miesiące temu ich bronił. Jest wszystko super nareszcie porządek. Miesiąc temu już krytykował atak na stołki całymi rodzinami, prywatę i kolesiostwo. Dzisiaj przyznał to co ja mówiłem od początku.  Koryto to samo tylko świnie się zmieniły. Powiedział, że dzieje się to co za PO. A drugi kolega też wyborca pisu dodał, że jak będą dalej robić takie numery jak podwyżki cen paliw itd. To strzelają sobie w kolano. Ku mojemu zdziwieniu obaj zgodnie stwierdzili, że jak tak dalej pójdzie to ten rząd nie doczeka końca kadencji. Czym wprawili mnie w zdumienie. Bo aż takim optymistą ja nie jestem.

Podsumowując nie piszcie, nie wklejajcie tego, że po zrobiła to czy tamto. Bo oni za to zapłacili przy wyborach. Więc to żaden argument. Chyba, że twierdzicie, Tak jak ja, że pis też zapłaci przy wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jak już tak dobrze idzie wam myślenie to wskażcie państwo, które działa wg tych waszych złotych myśli, nikomu nic nie zabiera i nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Wszystkie raje podatkowe. Wystarczy że nic nie zabieraja i zobacz jak się ludzie garna do nich. Nam się za to mówi że to jest zło wcielone i trzeba ścigać za niepłacenie podatków bo z czego będą te miernoty rządzące żyły jak nie z nas? No z czego?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Problem jest, gdy państwo chce dawać więcej i obiecuje, że da więcej, ale tego państwa na to nie stać. Moi znajomi opisywani powyżej stwierdzili, że pis wiedział co obiecuje, i wiedział kto za to zapłaci. Tylko tego drugiego przed wyborami nie mówił. Dwóch wyborców pis już na pewno stracił. Nie zagłosują oni może na Petru ale na pis tez na pewno nie. Już drugi raz oszukać się nie dadzą.

A co do państwa które nic nie zabiera i nic nie daje. To niech pis weźmie się za reformy. Niech uszczelnią system podatkowy, niech szukają pieniędzy u naprawdę bogatych. Bo na razie dużo obiecali. A ściąganie środków na te obietnice to najlepiej im idzie z ludzi biednych. To tak jak z tym podatkiem od sklepów. Miał uderzyć w zachodnie sieci. A uderzył by w polskie sklepiki. A czekają jeszcze kosztowne obietnice jak podniesienie kwoty wolnej od podatku czy wieku emerytalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

U bogatych to oni guzik znajdą bo jest ich zbyt mało i są zbyt zaradni. PIS bierze przykład z czarodzieja z Torunia. On co prawda nie wprost ale poprzez radio mówi regularnie do kilku milionów atarych babek by dały po złotówce. Z podatkiem musi być podobnie , musi on dotykać możliwie jak nawiększe masy i podatek od banków , sklepów czy od paliwa to spełnia. Od kilkudziesięciu milionów żywicieli po np 100 Pln i już jest kilka mld Pln. Dlatego bogatym nic nie zabiorą i takie głupie podatki jak np od KGHM zlikwidują. Zamiast tego zciągna po pare Pln od kilkuset tysięcy takich @staszków a oni jeszcze sie z tego ucieszą


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nasz kraj brnie już nawet nie w socjalizm a w komunizm (na poziomie gospodarczym) i stwarza dogodne warunki do nie pracowania. Zdolny i pracowity powinien mieć bardzo dobrze a głupi i leniwy bardzo źle, ale właśnie taki naturalny stan rzeczy jest w komuniźmie nie do przyjęcia. A bo zły system , a to sprawiedliwość społeczna, a to sprawiedliwe i opiekuńcze państwo.......Czasem się zastanawiam że taki system jest bardzo mocno wbrew naturze bo wg teorii Darwina każdy gatunek ewoluuje nabywa i utrwala cechy poprawiajace jego byt. Jesli tak, to jednostki zaradne i odnoszące sukcesy powinny być przykładem dla innych, powinny się bez przeszkód mnożyć i przekazywać dobre geny dalej. W komunie jest odwrotnie,  mamy pielęgnowanie dziadostwa i takie społeczeństwo się samo degraduje.

 

Czyli Ci co za najniższą na umowach śmieciowych pracują to głupcy i lenie? Bogu dzięki że ten gatunek się nie mnoży bo by wszystko zagarnął a resztę społeczeństwa przez Oświęcim przepuścił :D :D

Ci co ostatnie 8 lat działali zapłacili za to przy ostatnich wyborach. Jak rozumiem pisząc to uważasz, że ci co teraz rządzą za swoje działania zapłacą tez przy najbliższych wyborach. Jak najbardziej podzielam ta myśl. Ci co rządzili 8 lat zapłacili i ci co rządzą teraz zapłacą. Piszesz, że ludzie nie protestują. A co mają wyjść jako kto, marsz oszukanych przez pis? Marsz ludzi naiwnych, czy jak się mają nazwać? Ludzie są wkurzeni. Dzisiaj rozmawiałem z kolegą, który głosował na pis i jeszcze dwa, trzy miesiące temu ich bronił. Jest wszystko super nareszcie porządek. Miesiąc temu już krytykował atak na stołki całymi rodzinami, prywatę i kolesiostwo. Dzisiaj przyznał to co ja mówiłem od początku.  Koryto to samo tylko świnie się zmieniły. Powiedział, że dzieje się to co za PO. A drugi kolega też wyborca pisu dodał, że jak będą dalej robić takie numery jak podwyżki cen paliw itd. To strzelają sobie w kolano. Ku mojemu zdziwieniu obaj zgodnie stwierdzili, że jak tak dalej pójdzie to ten rząd nie doczeka końca kadencji. Czym wprawili mnie w zdumienie. Bo aż takim optymistą ja nie jestem.

Podsumowując nie piszcie, nie wklejajcie tego, że po zrobiła to czy tamto. Bo oni za to zapłacili przy wyborach. Więc to żaden argument. Chyba, że twierdzicie, Tak jak ja, że pis też zapłaci przy wyborach.

 

Masz rację zapłacili tyle że naszym kosztem co Cię tak dziwi że zmieniają ludzi przejołbyś firmę to też byś swoimi obsadził a nie trzymał tych co byli każda partia tak robi

Wszystkie raje podatkowe. Wystarczy że nic nie zabieraja i zobacz jak się ludzie garna do nich. Nam się za to mówi że to jest zło wcielone i trzeba ścigać za niepłacenie podatków bo z czego będą te miernoty rządzące żyły jak nie z nas? No z czego?

 

Tyle ze te kraje są dla gospodarki bez znaczenia a ludzie się garną bo kradzione trzeba gdzieś schować :lol: ostatnia afera pokazała jak zaradni inwestują niech się Eurokołchoz tym zajmie a od Polski wara swołocz :ph34r:

Jak im oddaje to chyba lepiej żeby po prostu nie zabierało.Nie bedzie kosztów egzekucji, ściągania, koszto i czasochłonnych procedur, urzędników będzie mniej i po drodze nie zmarnotrawią części środków. Same zalety......

To tak jakbyś pożyczył komuś 100Pln on oddałby ci 80 Pln a ty jeszcze cały w skowronkach że dostałeś cokolwiek. Z czego się tu cieszyć? Że umoczyłeś 20 Pln? :blink:

@jacek1296 masz 100% racji. Witamy w klubie normalnie myślących!

 

Jest dokładnie tak jak piszesz za każde 100 zł Unia oddaje 80 % a chłop jeszcze tablicę wiesza na stodole że UE go utrzymuje :D :D

A lepiej by było aby nie zabierali i nie trzeba by nic wieszać B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

NIE chodzi o to że PO zapłaciło wynikiem wyborczym, ilu ludzi powiesiło się przez nich ilu zbankrutowalo przy wielkich budowach ,jakie bezprawie komorników ,jak manipulowali mediami ,byli bezkarni ,to była ich demokracja ,układy i propaganda ,nie rozmawiali z nikim ani związki ani podpisy złożone do sejmu nic sie ni liczyło jak kibice się wychylili to ich pozamykali , robili idiotów i debili z ludzi którzy o coś się upominali ,strzelali do górników ,wjazd do redakcji ,to byla demokracja,wtedy unia nie widziała tego,bo to chodzi o kasę a nie a żadną demokrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Czyli Ci co za najniższą na umowach śmieciowych pracują to głupcy i lenie? Bogu dzięki że ten gatunek się nie mnoży bo by wszystko zagarnął a resztę społeczeństwa przez Oświęcim przepuścił :D :D

 

 

Tyle ze te kraje są dla gospodarki bez znaczenia a ludzie się garną bo kradzione trzeba gdzieś schować :lol: ostatnia afera pokazała jak zaradni inwestują niech się Eurokołchoz tym zajmie a od Polski wara swołocz :ph34r:

Oczywiście że pracujacy za minimum są najczęściej niezaradni i niewykształceni albo bez ambicji i winiacy wszystko i wszystkich oprócz siebie. Głupi i leniwi nigdzie nie pracują tylko żyją m in. za moje podatki co nie jest normalne. 

To czy sa to silne czy słabe gospodarki jest zupełnie bez znaczenia. Niektórzy może piorą pieniadze ale tego nie wiemy. Widać natomiast jak na dłoni że normalny osobnik ludzki (nie socjalista) gdy ma wybór że nic nie dostanie ale też że nic mu nie zabiorą to woli takie rozwiazanie niż być oskubanym i coś potem dostać. Niepłacenie podatków powoduje uszczuplenie budzetu ale też uniemożliwia kascie urzędniczej zmarnotrawienie pieniędzy i pozostawia duzo wiecej pieniądza na rynku. Zastanawiałes się co to powoduje? Te pieniądze są wydawane , krążą, napędzaja gospodarkę. Broniłeś 500 plus bo wróci do gospodarki. Obniżenie podatków dałoby to samo ale nie karmilibyśmy urzędasów.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie bankrutowali, wieszali się przed rządami Po. Za rządów PO. Tak samo będą robili za rządów PiS i po rządach PiS. Taki jest świat. Co do mediów pooglądaj tvp. Np. wiadomości to zobaczysz jak się manipuluje. Takiej prostackiej manipulacji to nawet za PO nie było.

 

 

Masz rację zapłacili tyle że naszym kosztem co Cię tak dziwi że zmieniają ludzi przejołbyś firmę to też byś swoimi obsadził a nie trzymał tych co byli każda partia tak robi

 

 

Zapłacili swoim kosztem. Bo stracili władzę. Ale w sumie i naszym kosztem też bo teraz męczymy się z PiSem. Mnie bardzo dziwi, że zmieniają ludzi w taki sposób. Ja myślałem, że dobra zmiana będzie polegała na wyrzuceniu zatrudnionych po znajomościach przez PO. A poszukaniu ludzi w oparciu o wolną konkurencję, kwalifikacje, doświadczenie itd. A tym czasem dobra zmiana wg pisu polegała na zmianie klik. Klikę po zastąpiła klika PiS. I to właśnie wielu, którzy głosowali na PiS się nie podoba. I twierdzą, że Po i PiS to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jaka miazga? Na moje oko to nie bardzo się ten stan zmienia. PiS ma przewagę u trzymującą się w obrębie 34 - 38 %, ale do wyborów jeszcze trochę zostało. Na razie dali tylko 500 zł a czeka jeszcze wiele trudnych decyzji. Z drugiej strony nie wiem skąd te sondaże? O swoich dwóch znajomych głosujących na pisa a teraz go krytykujących pisałem wyżej. Z innym znajomym, który tez popiera pis rozmawiałem o nowej ustawie na temat ziemi. Gość nie jest za bardzo zadowolony z tego, że większe prawa od niego będzie miał w tym zakresie ksiądz. Nie twierdzę, że moi znajomi to jakaś reprezentatywna grupa. Ale w rozmowach jak to mówią na ulicy pojawia się coraz więcej głosów krytyki obecnej władzy. A tu takie sondaże. Poczekajmy do wyborów. Myślę też, że to wina opozycji, która nie bardzo wie co ma robić. Po prostu za słabo punktują i krytykują wpadki pisu. Zwłaszcza nowoczesna mogła by tu mieć pole do popisu. Np. wydatki Dudy na loty do Krakowa i okolic czy tam szereg innych wpadek tego rządu, których nie brakuje. Trzeba je tylko umiejętnie wyeksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Odeszliście Panowie od tematu głównego - a mianowicie pacynki udającej prezydenta.

 

 

A więc - wczoraj napisał że jego żona się nie wypowie bo ma do tego prawo. Chodzi o ustawę antyaborcyjną.

 

No i teraz pytanie - dlaczego według Du.y jego żona ma prawo a inne kobiety mają być swoich praw pozbawione? Czyżby dlatego że żona Du.y nazywa się Kornhauser (jakoś tak po żydowsku ;) , aż dziw że pisiaki jeszcze nie protestują) czy może podobnie jak jej mąż ma gó.wno do powiedzenia bo rządzi prezes?

 

 

 

 

post-177160-0-45327500-1460180902_thumb.jpg

Edytowano przez osterley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co tam gajowy porabia czy Donek posadkę mu już załatwił w UE? Bo z jego umiejętnościami to niewiele mu da robotę ;):P


Niech już będzie jak dawniej powiedziała Michałowa i Danuska może nic dla ludzi nie robili ale czułyśmy się bezpieczne no leżę i kwiczę :D :D :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Jaka miazga? Na moje oko to nie bardzo się ten stan zmienia. PiS ma przewagę u trzymującą się w obrębie 34 - 38 %, ale do wyborów jeszcze trochę zostało. Na razie dali tylko 500 zł a czeka jeszcze wiele trudnych decyzji. Z drugiej strony nie wiem skąd te sondaże? O swoich dwóch znajomych głosujących na pisa a teraz go krytykujących pisałem wyżej. Z innym znajomym, który tez popiera pis rozmawiałem o nowej ustawie na temat ziemi. Gość nie jest za bardzo zadowolony z tego, że większe prawa od niego będzie miał w tym zakresie ksiądz. Nie twierdzę, że moi znajomi to jakaś reprezentatywna grupa. Ale w rozmowach jak to mówią na ulicy pojawia się coraz więcej głosów krytyki obecnej władzy. A tu takie sondaże. Poczekajmy do wyborów. Myślę też, że to wina opozycji, która nie bardzo wie co ma robić. Po prostu za słabo punktują i krytykują wpadki pisu. Zwłaszcza nowoczesna mogła by tu mieć pole do popisu. Np. wydatki Dudy na loty do Krakowa i okolic czy tam szereg innych wpadek tego rządu, których nie brakuje. Trzeba je tylko umiejętnie wyeksponować.

 

A moi znajomi co głosowali na PO ,mówią że dopiero teraz widzą jak byli manipulowani propagandą PO ,platforma do sejmu by nie weszła gdyby media uczciwie pokazywały.Wczoraj Kopacz po wywiadzie w tvp info wyszła oburzona cytat ;gdybym wiedziała że będą takie pytania to bym nie pszyszła; biedna ,skończyly się czasy że to ona dyktowała z Kamińskim pytania jakie dziennikarze mają zadawać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No tak, te wpadki rządu opisywane w znikających  artykułach internetowych powinny zainteresować opozycję. Mogliby sie pogrążyć totalnie jakby przegrali kilka spraw w sądach, bo teraz prokuratorzy już z automatu nie bedą umarzać, a sędzia jaki sie trafi nigdy nie wiadomo. Także opozycja musi jednak troche ważyć słowa w odróżnieniu od luźnych gatek na forach internetowych gdzie mozna bezkarnie teorie spiskowe snuć i powtarzać. I działa to w dwie strony bo o każdym polityku mozna jakieś fanaberie w sieci znaleść. Jak wyniki tych sondaży to nie miazga to ciekawe jak to się ma do tych waszych marzeń o przedterminowych wyborach. Czasem Pis by zyskało z Kukizem 2/3 i  szybko by sie skończył spór o trybunał. Lepiej spokojnie czekać na wybory 2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

Jest dokładnie tak jak piszesz za każde 100 zł Unia oddaje 80 % a chłop jeszcze tablicę wiesza na stodole że UE go utrzymuje :D :D

A lepiej by było aby nie zabierali i nie trzeba by nic wieszać B)

Czyli jak nasz rząd oddaje 80% to dobrze a jak unia to źle? Rozumiem że się cieszysz z 500+ plus bo to pewnie pierwsze wsparcie jakie dostaniesz skoro z dotacji unijnych nie skorzystałeś. Nie dziwi mnie też twoja frustracja bo jeśli tej złej unii dałeś 100 a nie dostałeś nic to musisz czuć się jak frajer :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie korzystałem ale i nie dałem sobie zabrać taki cwaniaczek ze mnie ;) więc jestem 100 do przodu plus 500 = 600 a u jednych komornik B)


Za nic nie muszę Uni dziękować i tablic zawieszać że mnie utrzymuje w końcu żyjemy w wolnym kraju i każdy żyje jak mu się podoba z kim chce i jak chce B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U bogatych to oni guzik znajdą bo jest ich zbyt mało i są zbyt zaradni. PIS bierze przykład z czarodzieja z Torunia. On co prawda nie wprost ale poprzez radio mówi regularnie do kilku milionów atarych babek by dały po złotówce. Z podatkiem musi być podobnie , musi on dotykać możliwie jak nawiększe masy i podatek od banków , sklepów czy od paliwa to spełnia. Od kilkudziesięciu milionów żywicieli po np 100 Pln i już jest kilka mld Pln. Dlatego bogatym nic nie zabiorą i takie głupie podatki jak np od KGHM zlikwidują. Zamiast tego zciągna po pare Pln od kilkuset tysięcy takich @staszków a oni jeszcze sie z tego ucieszą

A PO mazańcy niby co robili podatek śmieciowy podatetek na promocję zachodniego mięsa płacony przez Polskich hodowców teraz jeszcze wymyślili dla Swoich podatek na niezapłacone należności za faktury mam nadzieję  że to nie przejdzie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak to nir dałeś sobie zabrać? Jakim cudem?

Co do podatków to juz nie wiem jak z toba polemizować. Jesli piszę że PIS nas zaczyna doić to się do tego nie odnosisz tylko od razu wrzutki że PO to czy tamto. Usprawiedliwianie działań PIS działaniami PO jest na bardzo niskim poziomie intelektualnym i nie wierzę że lepiej nie potrafisz. Chyba że argumentów nie masz......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj