nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

Domyślam się wszak wyznawcą pisu nie jestem. Czego tu się spodziewać wbili im do głów, że Polska to potęga. Nie wytłumaczyli tylko dlaczego. co za tą potęga stoi. Oczywiście wytłumaczyć im nie mogli. Bo za ta potęgą nie ma nic. Nie jesteśmy jakimś słabeuszem. Ale w pierwszym rzędzie światowych potęg też nigdy nie będziemy. Za to politycy pis zachowują się wobec innych państw tak jak byśmy byli mocarstwem co najmniej równym potęgą Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Z wielu przyczyn oczywiście nawet tego poziomu długo nie osiągniemy.  Ale co szkodzi śnić o potędze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weź rozbieg i walnij łbem w ścianę. Czy wśród wyznawców pisu naprawdę nie ma ludzi myslących? 500+ totalna głupota, jak wszelkie pozostałe zasiłki. Buta i arogancja wobec wszystkich dokoła. Jak jeden ci mówi, że robisz coś źle, może się mylić. Jak dwóch, powinieneś się zastanowić. Jak mówią tak wszyscy dokoła........

Hubertuss to nie do ciebie.

 

Dlaczego głupota uzasadnij o jakiej arogancji mówisz jeśli nazywanie rzeczy po imieniu to dla Ciebie arogancja to współczuję B)

Staszek po co ty w ogóle dyskutujesz? W każdym poście dajesz dowód, że nawet nie rozumiesz co czytasz. Na każdej stronie tego tematu musisz palnąć głupotę bo inaczej nie wytrzymasz.  Na poprzedniej Osterley napisał, że Komorowski nie był najlepszym prezydentem. Ty zrozumiałeś i skomentowałeś, że on napisał, że był. Teraz ja napisałem, że mogę wystawić 3 kosze. Ty zrozumiałeś, że wystawiam. Nie wiem lubisz tak się ośmieszać?

Co mnie obchodzą najbiedniejsi. Niech się wezmą do roboty będą bogatsi. A tak na poważnie. Większość z nich wcześniej śmieciami paliła lub woziła do lasu. Teraz każde gospodarstwo domowe płaci więc wozić do lasu się nie opłaca, czy palić za stodołą. Jeśli ktoś tak wcześniej robił to faktycznie może być nie zadowolony.

Skoro te surowce wtórne to taki biznes. To otwórz firmę, zbieraj je. Płać i zrobisz fortunę. Jaki problem? Albo niech ci najbiedniejsi zbierają, będą milionerami.

Staszku ciebie życie ukarało głupotą. Jako dorosły człowiek nie rozumiesz co czytasz w języku polskim. Czemu dajesz dowody na każdej stronie. To, że krytykuję 500 zł na dziecko nie oznacza, że dzieci nie mam, czy mam. Wielu moich znajomych mających dzieci krytykuje ten zasiłek. Ale nie dziwię się człowiekowi, którego kupiono populistyczną ustawą, że tego nie rozumie. Tak więc nie wyciągaj mylnych wniosków z tego co ktoś pisze o ustawie 500 plus. Bo możesz być zaskoczony.

Podsumowując dziecko zrobić może facet nawet w wieku 60 lat. Ale jeśli ktoś nie nauczył się w szkole podstawowej czytania ze zrozumieniem to i do 60 tki się nie nauczy.

Co do ustawy o darmowych lekach. To w kampanii było tak jak z tym 500 zł na każde dziecko. raz mówiono tak raz tak. Aby zamieszanie wprowadzić. Wiadomo populizm wpada łatwiej do ucha. Więc wielu zrozumiało, że darmowe wszystkie leki. Tak jak wielu zrozumiało, że 500 na wszystkie dzieci. Teraz okazało się tu i tu, że na nie wszystkie.

Widzisz Ty już masz tak mózg zryty że nic Ci nie pomoże jesteś nawiedzony jak Twój guru to i jego językiem mówisz z kim przystajesz takim się stajesz :D :D :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak zwykle nic ci nie zostało prócz obelg. Po prostu bezsilny jesteś. Do tego nie rozumiesz co czytasz. Zauważ, że tak się kończy każda twoja próba nawiązania polemiki ze mną. Nerwy ci puszczają i lecą epitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale z Tobą szkoda czasu na polemikę , gdzie Ty tu obelgi widzisz to są zwykłe fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

 

Dzisiaj musimy stanąć ponad animozjami,polityka lewicowego ideolo poprawności politycznej i partii których im po drodze doprowadza do wypaczenia normatyzmu w unii europejskiej,owoce tej polityki we wczorajszym dniu znów dały o sobie przypomnieć.Zapamiętajcie nie należy popierać partii które chcą wprowadzić zasadę lewicowego ideologizmu poprawności.Jeżeli nie obojętne jest wam zachowanie kultury chrześcijanskiej,bezpieczeństwa naszych kobiet,nas samych,i nie godzicie się na " bata na wnuki nasze",to nigdy nie dajcie dojśc do władzy takiej parti jak PO,PSL,Nowoczesna Targowica,SLD,czy Marksistowskiej-Razem

W końcu jakiś swój chłop .Ja tez jestem zdania  że tylko na Korwina warto głosować!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale z Tobą szkoda czasu na polemikę , gdzie Ty tu obelgi widzisz to są zwykłe fakty

 

Za każdym razem tak samo kończysz. Tydzień czy dwa temu też tak pisałeś. Najpierw sam zaczynasz komentować moje teksty. Głupoty ci wychodzą bo nawet nie potrafisz ich zrozumieć, jesteś bezradny, zaczynasz rzucać epitetami. A na końcu piszesz, że szkoda czasu.

Fakty to są takie, że nie rozumiesz co czytasz. Dałem ci dwa ewidentne przykłady i tyle w temacie. Nie musisz tu nikogo przekonywać bo wszyscy widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

To n ie jest obiektywna zróddło do szukania informacji typowa propaganda PO

Jakie jest więc to obiektywne źródło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Jakie jest więc to obiektywne źródło ??

 

na pewno nie wyborcza i tvn

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

To już wiem, zadałem pytanie jakie jest a nie jakie nie jest. Problemy w czytaniu ze zrozumieniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Panie Hubertus widzi pan w swoim mniemaniu drzazgi,zapodaje linki i próbuje kogoś namawiać na przychylną sobie opcję polityczną,zamierza pan wylewać swoje frustracje przez najbliższe 3,5 roku,szkoda zachodu,pańscy koledzy partyjni którym Wam poglądowo po drodze narobili tylu belek że nie przebije tego nikt.

 

1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy „Obywatelskiej” i PSL). 43) Podsłuchy 80 dziennikarzy, 44) Afera elektroniczna ,wywalone pieniądze w błoto, nie działające programy e-Podatki, e –Cło

 

 

Jak nie daj Boże będą kiedyś rządzili to podziękują ci w taki sam sposób jak rządzili,po prostu obsikają cię ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Żeby ciebie nie oleli czasami. Bo ja póki co do rządnej partii nie należę i nigdy nie należałem. Od żadnej partii niczego się nie spodziewam. Ponieważ zostałem wychowany tak, że nikt mi nic nie da. Na wszystko muszę sobie sam zapracować. Więc nie ma takiej opcji, aby mnie ktoś olał bo niczego nie oczekuję.

Olewa póki co to pis swoich wyborców ciepłym moczem. 500 plus i darmowe leki zrealizowano połowicznie. Bo w kampanii dawano do zrozumienia, że będzie to wyglądać inaczej. Wielu innych szumnie zapowiadanych do realizacji zaraz po wyborach ustaw ani widu ani słychu. Frankowicze olani. Więc uważaj bo ciebie szybciej oleją niż mnie.

PS na PO nigdy nie głosowałem i nie zagłosuję. Kiedyś napisałem tu dlaczego. Więc te frustracje, które to tak wyliczyłeś to nie do mnie. Wylewasz tu żale pod adresem już nie rządzących. To było, minęło. PO zapłaciła za to rachunek przy wyborach. A ty dalej rozpamiętujesz coś co już minęło i nie wróci. Ja oceniam sytuację bieżącą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Widocznie w takim stanie zostawiliście stan Polskich finansów.Audyt państwa jeszcze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Za śmieci płaciłeś wcześniej i płacisz teraz. Inaczej się to nazywa. Ale w moim przypadku oplata nie wiele wzrosła. I zamiast jednego kosza 160 l za który mama płaciła wcześniej i ani grama więcej wziąć nie chcieli. Teraz mogę wystawić 3 takie i słowa nikt nie powie za tą samą ryczałtową opłatę. No może dla ciebie ta opłata to faktycznie nowość. Bo wcześniej albo do lasu, albo spalanie za stodołą czy w piecu. To taki zdziwiony.  Widzisz jak wpadłeś. wydało się co ze śmieciami robiłeś. Bo jak ktoś płacił wcześniej i płaci teraz po zmianie prawa. To nie jest zdziwiony.

 

uwielbiam twoje teksty z cyklu ''w pogoni za rozumem''

przed ustawą śmieciową płaciłem za kosz 17zł. koszów w ciągu roku było ok.14 czyli za 240zł problem śmieci miałem rozwiązany na rok. Zapewniam że nic nie paliłem za stodołą ani po lasach nie wywoziłem. Na dzień dzisiejszy 56zł na miesiąc czyli 12x56zł.=672zł Możesz mi wytłumaczyć co nagle z dnia na dzień zdrożało 300%!!! Nie wspominając już  o tym że 240zł płaciłem za mieszany, a teraz 670 za posegregowany.

 

PS.

jeszcze duuuuuużo mama musi ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mi mama nic nie musi. Już z tego wyrosłem. Ale ty musisz dalej za rozumem gonić. Bo gdybyś go dogonił lub co nie co posiadał. Nie pisał byś tych bzdur. Bo do kogo ta pretensja, że tyle płacisz? Do PO czy do Tuska? A może miej ją do wójta lub burmistrza czy tam rady. Bo w Siemiatyczach kwartalnie za dwie osoby w domu jedno rodzinnym rodzice płacą 48 zł. Opłata wzrosła względem poprzedniej raptem kilka złotych na rok. I nie podrożała od czasu wprowadzenia nowej ustawy. Jeśli wytężysz swój umysł na stronie miasta powinieneś znaleźć.

Więc co ja mam ci tłumaczyć? To, że masz niezaradnych samorządowców? To, że sam jesteś nierozgarnięty? Czy to, że do przetargu stanęła jedna firma i walnęła wam takie ceny? Przecież ty i tak tego nie ogarniesz. Bo ty i tobie podobni myślicie, że to wina PO.

@Alamo nie strasz tymi audytami bo tylko się ośmieszasz jak ci z rządu. Na 100 dni zapowiadano publikację wyników szeregu wstrząsających audytów jakie to przeprowadzono w poszczególnych ministerstwach. Wg działaczy PiSu wyniki każdego miały być porażające. Nic z tego nie wyszło. Nic porażającego nie opublikowano. Pomimo szumnych zapowiedzi w tym temacie rząd po raz kolejny się ośmieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

 

 

Jak nie daj Boże będą kiedyś rządzili to podziękują ci w taki sam sposób jak rządzili,po prostu obsikają cię ciepłym moczem.

Oj ty niedobry  perwrsyjny fetyszysto  ty! 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

w poniedzialek du.a obchodzil swoje swieto-co prawda amerykanskie[nawet o nim nie wiedzialem] ale zawsze- dzien marionetki B)  B)  B)

 

alamo -zaklad o transporter wodki, jedna afera pis-u przykryje wszystkie po-psl- gdy do konca roku upadna 4 skoki[za ta informacje odwolano vice-ministra finansow] nikt o tych wczesniejszych nie bedzie pamietal, zreszta jedynym ministrem skazanym za korupcje byl ten z pis-u- zdaje sie ze swoje juz odsiedzial. punkt 42- to w tym polroczu zostanie pobity -nie trzeba 8 lat

 

 chyba cos przespalem- juz wielka sobota bo macierewicz z du.a sie jajeczkiem tracali,przy wielkanocnym sniadaniu- jakas staropolska tradycja :rolleyes:  -chyba jestem zacofanym konserwatysta, prawdziwym moherem. takim katolickim betonem, bo by mi taka profanacja do glowy nie przyszla, jakos ganianie po kosciolach nie przeklada sie na szacunek dla wiary i tradycji.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

dobrze max mówi :)

 

Premier Beata Szydło powiedziała:

„Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności. 

Kraje Unii Europejskiej zgodziły się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali.”

 

dobrze, że jest beata, nie ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie ma żadenej róznicy miedzy Ewą a Beata. Beata powiedziała że w tej chwili nie widzi mozliwosci. Za kilka tygodni dostrzeze taka mozliwość.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zgadza się to bardzo tani chwyt. Sprawa przycichnie to Szydło zobaczy taką możliwość i przyjmie tych uchodźców. To jest naprawdę płytkie zagranie bo pani premier wpisuje się w cele terrorystów, czyli rozbicie jedności i strach. A tym bardziej, że taki zamach zorganizować w Warszawie np. na dworcu centralnym to żaden problem. Nie potrzeba przyjmować uchodźców by ktoś mógł zorganizować w Warszawie podobne zamachy.

Tak więc kolejny chwyt na poziomie wyborcy pisu. Niby super bo nie przyjmiemy groźnych uchodźców. Wyborca pisu się cieszy. I nawet nie zdaje sobie sprawy, że to żaden problem dla terrorystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesteś takim fanatykiem że aż się boję abyś Ty jakiego zamachu nie dokonał :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Zgadza się to bardzo tani chwyt. Sprawa przycichnie to Szydło zobaczy taką możliwość i przyjmie tych uchodźców. To jest naprawdę płytkie zagranie bo pani premier wpisuje się w cele terrorystów, czyli rozbicie jedności i strach. A tym bardziej, że taki zamach zorganizować w Warszawie np. na dworcu centralnym to żaden problem. Nie potrzeba przyjmować uchodźców by ktoś mógł zorganizować w Warszawie podobne zamachy.

Tak więc kolejny chwyt na poziomie wyborcy pisu. Niby super bo nie przyjmiemy groźnych uchodźców. Wyborca pisu się cieszy. I nawet nie zdaje sobie sprawy, że to żaden problem dla terrorystów.

 

Może zobacz w statystyki kto ,w jakim wieku ,jak wykształcony glosował na Pis i przestań dzielić polaków i obrażać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

@Alamo nie strasz tymi audytami bo tylko się ośmieszasz jak ci z rządu. Nic z tego nie wyszło. Nic porażającego nie opublikowano. Pomimo szumnych zapowiedzi w tym temacie rząd po raz kolejny się ośmieszył.

Prawdy według Tisznera

-prawda

-tyż prawda

-g..prawda

 

z naciskiem na tą trzecią...

 

 

Zgadza się to bardzo tani chwyt. Sprawa przycichnie to Szydło zobaczy taką możliwość i przyjmie tych uchodźców. To jest naprawdę płytkie zagranie bo pani premier wpisuje się w cele terrorystów, czyli rozbicie jedności i strach. A tym bardziej, że taki zamach zorganizować w Warszawie np. na dworcu centralnym to żaden problem. Nie potrzeba przyjmować uchodźców by ktoś mógł zorganizować w Warszawie podobne zamachy.

Tak więc kolejny chwyt na poziomie wyborcy pisu. Niby super bo nie przyjmiemy groźnych uchodźców. Wyborca pisu się cieszy. I nawet nie zdaje sobie sprawy, że to żaden problem dla terrorystów.

kolejne fanaberie frustrata,mylenie pojęć,przyszywanie łatek według własnego upodobania.Ale nie ma sensu komentować.

 

Czy wyobrażacie sobie, co taki dany, przysłowiowy Leming czuć musi, jak kładzie się spać, albo jeszcze lepiej budzi się rano ze świadomością, że Kaczyński jest tu gdzie jest? A do tego nie widać żadnej szansy na to, żeby w bliżej nieokreślonej przyszłości onego Kaczyńskiego się pozbyć , bo w siłę rośnie, cokolwiek by nie zrobił? I to jest najgorsze! Wszystkie sprawdzone chwyty, hejty, manify, opluwania, zastraszania... wszystkoto, co zawsze tak niezawodnie działało...... nie działa, albo działa w stronę przeciwną! To zaś powoduje trwogę ogromną i wzajemne nakręcanie się Ludu Oświeconego, tak, że niczym za okupacji się czują! Po Starbaksach już można zaobserwować skulone wciśnięte w kąt grupy konspiratorów rozglądających się, nerwowo siorbiących latte i namawiających się na konspirę.... Tu nie ma co się śmiać! Wielu z Ludu Oświeconego zagrożonych wizytą Panów w ciemnych drelichach, z trzema literkami na plecach, jest skłonnych założyć podziemie zbrojne, aby wolność i majątek zachować. A jakież to interesy są zagrożone? Wielkie, miliardowe, w które zaplątane są dziesiątki, setki tysięcy Pasożytów. Tak naprawdę to cała nasza Ojczyzna została opleciona milionami interesów, układów, paśników i cycków, z których namaszczeni i nominowani doili wedle starszeństwa i uważania. Teraz to dojenie stało się niezwykle niebezpiecznym procederem. Wszyscy to podświadomie czują, chociaż nie widać jeszcze oznak burzy którą, jak zwykle zwiastuje cisza. Ale ja myślę Braciszkowie, że plan już zatwierdzony. Że lista zrobiona i podpisem Jarosława przypieczętowana. Mariusz, Antonii i Zbigniew palce na czerwonych przyciskach trzymają. Już za chwileczkę, już za momencik padnie ten złoty strzał, który dobije tę potworę spłodzoną jeszcze w Magdalence przez esbeków, dla esbeków. 

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj