nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

nie    2060

PiS zabił konia Rolling Stonsom. Ale będzie jatka na demonstracjach w weekend. USA wyrzuci nas z NATO i z układu słonecznego.Z tego się już nie podniosą. Ratuj się kto może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PiS zabił konia Rolling Stonsom. Ale będzie jatka na demonstracjach w weekend. USA wyrzuci nas z NATO i z układu słonecznego.Z tego się już nie podniosą. Ratuj się kto może.

Biedny koń ma stać się trojańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A czy w histori kiedykolwiek ktoś wstawił się za Polską, teraz schetynowcy i petrowcy nas szkalują za granicą to jest patryjotyzm !.

 

Masz rację. Najpierw Duda, później Macierewicz z Fotygą jak i cały klub PiS szkalował nasz kraj czy to przed USA, UE czy nawet Niemcami a teraz chcą go bronić i mianują siebie na patriotów! Nie maja wstydu!

No niektórzy jakoś sobie to muszą usprawiedliwić. Urzędnicy pchają się do unii na stołki. Nie ważne czy z pisu czy z po. Dotacje każdy bierze jak może, w różnych dziedzinach gospodarki. Ale żeby nie było to się wymyśla utracone dochody i jest gitara. Nawet można sobie wmówić, że produkty są chińskie a nie niemieckie. Bo przecież Niemiec jest zły. A dumny Polak nie bierze jałmużny.

Ktoś tu parę dni temu wklejał wykres słupkowy z wartością polskiego eksportu. Proponuję popatrzeć jak wzrost poszybował w górę po wstąpieniu do ue. Chyba Krasus go wklejał.

 

Pamiętaj, statystyka to lewacki wymysł aby otumanić masy. Prawdziwy Polak musi dotknąć i zobaczyć osobiście jak ciężarówki jadą na Zachód z naszym towarem. Jeżeli nie widział to znaczy, że tak nie było.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tylko czy powinny jechać na zachód? Zachód jest zły i chce zrobić krzywdę Polsce. O wschodzie już nie wspomnę. Także dla pisowca to faktycznie nie argument, bo skoro wysyłamy towary na zachód to wspieramy wroga hehe. Zobaczcie jak nie którzy już sobie wmawiają, że nie niemieckie tylko chińskie. Bo kupując na zachodzie też wspieramy wroga heheh.

To jest typowo pisowskie rozdwojenie jaźni. Macierewicz i pis z jednej strony poucza i strofuje Amerykanów z drugiej strony chce, aby pomogli w śledztwie Smoleńskim czy w zwiększaniu potencjału obronnego Polski. Np tworząc bazy NATO.

Z jednej strony pis krytykuje ue. Ale z drugiej strony kasę stamtąd bierze. 

"Sieci klientystyczne, kliki różnego rodzaju, nepotyzm - to nie jest istota demokracji. To jest patologia demokracji - grzmiał Jarosław Kaczyński w 2012 roku". Tak było wcześniej, teraz pisowscy aparatczycy rzucają się na te posady całymi rodzinami. Łącznie z Jarosławem, który też dba o swoich znajomych np Janinę Goss z rdzennie polskim nazwiskiem. Przypadki można by mnożyć. Wyborcy się powie co innego, zrobi się co innego. Ale wyborca usłyszy, łyknie i będzie zadowolony bo pis mu to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A jak tam wasze zapowiedzi że euro i dolar będa po 5 zł?  Niedługo poparcie dla waszych góru wskoczy na poziom jedno cyfrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petru znów zaliczył wpadkę. Internet pęka ze śmiechu

635938364497990155.jpg

 

Ryszard Petru zaliczył kolejną wpadkę, tym razem "kosmiczną". Lider Nowoczesnej w swoim tekście na portalu natemat.pl, chciał napisać "Houston, mamy problem". Sęk w tym, że niepoprawnie napisał nazwę miasta. A internauci już śmieją się z wpadki i wpisując #MiastaPetru wymieniają się pomysłami, jak Petru mógłby przekręcić nazwy innych miast.

 

Dopiero internauci skończyli śmiać się ze "Święta Sześciu Króli" i „Davida Kameruna” w wykonaniu Ryszarda Petru, a lider Nowoczesnej znowu zaliczył wpadkę! Swój tekst w portalu natemat.pl chciał  zatytułować "Houston mamy problem", jednak zamiast tego napisał "Huston'.http://niezalezna.pl/77785-miastapetru-internet-smieje-sie-z-kolejnej-zenujacej-wpadki  .   :) IM DŁUŻEJ SŁUCHAM TEGO GŁUPKA TYM BARDZIEJ JESTEM PRZEKONANY ŻE JEST NIEŚLUBNYM SYNEM KOMOROWSKIEGO  :)

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ty pewnie napisał byś nazwy wszystkich miast bez ani jednego błędu. Posłuchaj Macierewicza to dopiero śmiech. A co do dolara i euro. Kurs skoczył do góry. Teraz lekko spadł. Ale i tak jest drożej niż na jesieni. Nie ma się z czego cieszyć. PiS ma w planach wiele ustaw zadłużających jeszcze bardziej państwo. Mało pomysłów na zarobienie pieniędzy więc wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Gra toczy się światopoglądowo,człowiek o poglądach konserwatywnych nie przekona lewactwa,LGBT i wszelkiego gov..na.. choćby nie wiem co,nie ważne że Amberpaństwo kwitło,afera goniła aferę,nieomal każdego dnia..zamiatanie pod dywan..korupcja,zegarki..to była codzienna rzeczywistość..nie ważne że Schetyna lata do Brukseli,prosi o interwencje,działając na szkodę i wizerunek pastwa Polskiego.Wyznawca lewactwa ma w nienawisci kościół katolicki,brzydzi się kulturą słowiańską,dorobkiem historii Polski,tym samym będzie miał w nienawiści partie konserwatywne.Dlatego nigdy jedna drugiej strony i odwrotnie nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Tu nie chodzi o jedną pomyłkę tylko ciągle mylenie faktów. Wiadomo człowiek nie musi być dobry we wszystkich dziedzinach, ale jakieś podstawy trzeba znać. Jeśli się nie wie jak coś napisać to się to sprawdza.
Co do kursów to jedni się cieszą z tego ze kurs jest niski , a inni z tego ze kurs jest wysoki.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 czy ta pomyłka wywołała jakieś zagrożenie albo katastrofę ? 

 czy to co plotą czołowi politycy pisuaru to jest znajomość podstawowych faktów ?

 czy prawa fizyki są im znane ? 

 czy może myślą że ich nic nie obowiązuje i nie dotyczy bo ''ślepy naród '' dał im władzę ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciągłe mylenie faktów? Wymieni przykłady po kolei. Teraz Schetyna lata do Brukseli. Wcześniej latali na skargi Ziobro, Macierewicz, Fotyga. I dobrze było. Jak Świat Światem a opozycja opozycją. Zawsze jak samo słowo wskazuje, opozycja będzie przeciwko rządowi. Więc nie rozumiem narzekań PiSu na opozycję. Bo oni do niedawna to samo robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6378

No to USA zaj..ło ćwieka oszołomom. Odtajnili dokumenty, a tam przymiarki i deklaracja ZSRR zaprowadzenia porządku w Polsce siłami bratnich armii. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Gra toczy się światopoglądowo,człowiek o poglądach konserwatywnych nie przekona lewactwa,LGBT i wszelkiego gov..na.. choćby nie wiem co,nie ważne że Amberpaństwo kwitło,afera goniła aferę,nieomal każdego dnia..zamiatanie pod dywan..korupcja,zegarki..to była codzienna rzeczywistość..nie ważne że Schetyna lata do Brukseli,prosi o interwencje,działając na szkodę i wizerunek pastwa Polskiego.Wyznawca lewactwa ma w nienawisci kościół katolicki,brzydzi się kulturą słowiańską,dorobkiem historii Polski,tym samym będzie miał w nienawiści partie konserwatywne.Dlatego nigdy jedna drugiej strony i odwrotnie nie przekona.

Wiecej wiary! Bedą i afery i zegarki i od Amber gold też gorsi nie bedą. Trzeba dać im tylko więcej czasu by śię zadomowili i gdzieś po 2 latch będą pierwsze owoce. Większośc to jełopy i gołodupce więc będą kraść tym więcej im będą mieli gorsze notowania i mniejsze szanse w kolejnych wyborach. Plus jest taki że jest tam grono nawiedzonych i zapewne zbyt głupich by kraść.

 Co do lewactwa to masz rację  że są różnice na poziomie światopoglądu i tu można wyodrębnić prawo i lewo. Na płaszczyźnie gospodarczej najwieksze lewactwo to program PIS.. 

Przykład dla  przykładu http://www.money.pl/ubezpieczenia/wiadomosci/artykul/patrycja-kotecka-dostala-posade-w-link4--,225,0,2043105.html

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeszcze pis w opozycji był, jeszcze koryta nie wąchał jak Bielecki kasę do Luksemburga ze skoków pompował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiecej wiary! Bedą i afery i zegarki i od Amber gold też gorsi nie bedą. Trzeba dać im tylko więcej czasu by śię zadomowili i gdzieś po 2 latch będą pierwsze owoce. Większośc to jełopy i gołodupce więc będą kraść tym więcej im będą mieli gorsze notowania i mniejsze szanse w kolejnych wyborach. Plus jest taki że jest tam grono nawiedzonych i zapewne zbyt głupich by kraść.

 Co do lewactwa to masz rację  że są różnice na poziomie światopoglądu i tu można wyodrębnić prawo i lewo. Na płaszczyźnie gospodarczej najwieksze lewactwo to program PIS.. 

Przykład dla  przykładu http://www.money.pl/ubezpieczenia/wiadomosci/artykul/patrycja-kotecka-dostala-posade-w-link4--,225,0,2043105.html

 

Ratuj Ulman!!!!! Na kogo głosować w tym skolonizowanym terytorium  byłej RP ? :D :D

A dla Ciebie już posady nie było? No tak teraz tacy jak ty będą musieli pracować na tych uczciwych no nie ma n ic za darmo :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Panie hubertus nie wiem czy to do mnie było, bo napisane nie czytelnie, ale juz wcześniej wiele osób wymieniało różne wpadki tego szanownego ,lecz nie koniecznie inteligentnego polityka Petru.
Jednak czy osoby z PiS latały na Zachód Europy w celu prośby o sankcje na Polskę? Jeśli tak to proszę o linki do tych informacji lub w jakiś inny sposób przedstawienie tego,ale nie wyłącznie słowny.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Najpierw wymień te wpadki Petru. A potem poszukaj sobie wystąpienia np. Ziobry w parlamencie UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

@staszek, po pierwsze nie specjalnie wiem co miałeś na myśli pisząc post Po drugie , jeśliś łaskawy odnoś się do  tego co piszę albo nie pisz wcale jesli to ma nic nie wnosić. Twój post odnosi się do mnie osobiście a raczej do twojego wyobrażenia o mnie a jakoś nie przypominam sobie byśmy się spotkali. Zapewniam cie że guzik o mnie wiesz a jeśli masz inne zdanie zaczynaj zdanie od " nie zgadzam się bo...." lub "mam inny pogląd  na..." 

Nie wiem skad czerpiesz wiedzę i wiarę w to że PO kradła a PIS nic nie ukradnie. Wiem ze dobrze jest mieć nadzieję ale wiadomo czyja to matka. Pisałem wielokrotnie ale powtórzę raz jeszcze PO i PIS to dwie strony tej samej monety. Oni się kompletnie niczym nie różnią


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Ulman - staszek chciał chyba powiedzieć żeteraz tacy jak ty będą musieli pracować więcej żeby wystarczyło na socjal dla takich jak staszek. Ot pissowska filozofia;).

 

 

Właśnie czytałem artykuł o wypadku rezydenta dudy i o oponie co to strzeliła. Mi to wygląda że to piss zrobił nieudany zamach na swojego prezydenta. Chcieli go pewnie męczennikiem za "dobrą zmianę" zrobić a kaczyńskiego na króla koronować.

 

 

Coraz bardziej mi się podoba w tej nowej pissowej Wolsce - jest przynajmniej śmiesznie. Z KODem można pospacerować , jest się z kogo pośmiać jak się wiadomości ogląda (bo takich błaznów przy władzy już dawno nie było) , można poczytać takiego staszka i kilku innych. Jest wesoło.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

 

http://wpolityce.pl/m/polityka/284937-zrobia-wszystko-by-zaszkodzic-niesiolowski-apeluje-do-ue-nalozcie-sankcje-na-polske-nie-wahajcie-sie-nie-mamy-juz-demokracji-wideo kolejny pseudo polityk który pokazuje sobą totalny debilizm. Nawet nie używa słów : "nalożcie sankcje na polski rząd" , a używa słów :" nalożcie sankcje na Polske". Niech na siebie nałoży sankcje ćwierć inteligent.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

http://wpolityce.pl/m/polityka/284937-zrobia-wszystko-by-zaszkodzic-niesiolowski-apeluje-do-ue-nalozcie-sankcje-na-polske-nie-wahajcie-sie-nie-mamy-juz-demokracji-wideo kolejny pseudo polityk który pokazuje sobą totalny debilizm. Nawet nie używa słów : "nalożcie sankcje na polski rząd" , a używa słów :" nalożcie sankcje na Polske". Niech na siebie nałoży sankcje ćwierć inteligent.

 

Niesiołowski to niebezpieczny fanatyk i chory z nienawiści człowiek który swoją ojczyznę ma gdzieś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj