nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

^^ spójrzcie na komentarze ..poniżej m.in.

"Jest i moja ulubiona posłanka pani Pawłowicz:)"

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

 

Czy Ci wszyscy to są świnie odrywane od koryta i błędnie interpretują ustawę?

podaj błędy ww interpretacji, nic więcej

 

 

 

co do pitery i thun:

 

Art. 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

 

wykonać :)

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co do emerytur to większość świadoma starzenia się społeczeństwa i spadku wpływu składek nie protestowała. Po wyborach nawet sam Duda przyznał, że po obniżeniu wieku emerytalnego emerytury nie będą za wysokie. Oczywiście jest grupa która dała się na to nabrać i oni na to czekają.. Tylko jaka będzie ta emerytura i kiedy ten wiek obniżą? 

Co do OFE to po pierwsze można było złożyć deklarację i zus nadal przelewa część pieniędzy na OFE jak ktoś chciał. Co dwa lata będzie można składać takie deklaracje. Jeśli ktoś za pomniał czy nie chciał a się namyślił.

Rola TK nie polega na tym co chce wam wmówić pis. Czyli na rozdawaniu ludziom przywilejów. Rola TK polega na badaniu zgodności z konstytucją. A zgodność z konstytucją to nie oznacza rozdawnictwa na które nas nie stać.

Co do Kukiza to ciekawe jest. Niby walczy z partiokracją. A jest przybudówką pisu. Popierają większość ustaw pisu a niby z nim walczą. To jest śmieszne.

Co do Tuska wszystko mi jedno. Ale myślę, że PiS go jednak poprze. Wojciechowski nie jest tak znany na Świecie jak Tusk. Odrzucenie kandydatury Wojciechowskiego przejdzie bez większego rozgłosu na Świecie. Gdyby Tuska nie poparł PiS odbije się to szerokim echem i przyniesie dla pisu wstyd.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Co do emerytur to większość świadoma starzenia się społeczeństwa i spadku wpływu składek nie protestowała. Po wyborach nawet sam Duda przyznał, że po obniżeniu wieku emerytalnego emerytury nie będą za wysokie. Oczywiście jest grupa która dała się na to nabrać i oni na to czekają.. Tylko jaka będzie ta emerytura i kiedy ten wiek obniżą? 

Co do OFE to po pierwsze można było złożyć deklarację i zus nadal przelewa część pieniędzy na OFE jak ktoś chciał. Co dwa lata będzie można składać takie deklaracje. Jeśli ktoś za pomniał czy nie chciał a się namyślił.

Rola TK nie polega na tym co chce wam wmówić pis. Czyli na rozdawaniu ludziom przywilejów. Rola TK polega na badaniu zgodności z konstytucją. A zgodność z konstytucją to nie oznacza rozdawnictwa na które nas nie stać.

Co do Kukiza to ciekawe jest. Niby walczy z partiokracją. A jest przybudówką pisu. Popierają większość ustaw pisu a niby z nim walczą. To jest śmieszne.

Co do Tuska wszystko mi jedno. Ale myślę, że PiS go jednak poprze. Wojciechowski nie jest tak znany na Świecie jak Tusk. Odrzucenie kandydatury Wojciechowskiego przejdzie bez większego rozgłosu na Świecie. Gdyby Tuska nie poparł PiS odbije się to szerokim echem i przyniesie dla pisu wstyd.

 

tak myśli propagandzista PO ,jak nie popieraja Wojciechowskiego to ok ,ofe też ciut zostawili,jest super

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

PO nigdy nie popierałem. Pisałem już tutaj dlaczego. Wojciechowskiego też nie lubię i cieszy mnie, że na ten stołek nie wlazł. Tak samo jak nie obchodzi mnie czy pis poprze Tuska czy nie. Co do ofe też nigdy nie popierałem tego posunięcia. Jednak przyznać trzeba, że ofe marnowały sporo naszych pieniędzy na reklamy i prowizję za zmiany funduszu. Kto chciał zostać mógł zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Daj Boże że nie poparli Tuska to może wróci i wystartuje w wyborach prezydenckich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wątpię w to bardzo on już jest spalony u nas kto by na niego głosował :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj Boże że nie poparli Tuska to może wróci i wystartuje w wyborach prezydenckich. 

(wybaczcie za obrazki... to takie śmieszne, że aż płakać się chce, ale z tego tragizmu polityki partyjnej)

6449271-mem.jpgecbaffff2ff17ba802c211840860d9b4.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

podaj błędy ww interpretacji, nic więcej

 

 

 

co do pitery i thun:

 

Art. 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

 

wykonać :)

 

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2015/2129

 

Tutaj masz wyrok Trybunału w tej sprawie które ma inną interpretację niż Twoja.

 

 

A co Pitera i Thun zrobiły na szkodzę kraju? Raz, że głosowanie jest tajne i nie wiadomo jak one głosowały. Dwa, zadając pytania Wojciechowskiemu który chciał wsadzać prezesa Trybunału do więzienia jest zabronione? Na 58 członków komisji, 5 jest z Polski z czego z PiS 2 więc to nie wina posłanek PO, że nie dostał pozytywnej opinii tylko może tego do jakiej partii należy i jakie ma poglądy?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszemq    0

A ja wam powiem cos innego.Polacy wyzywaja Unie jaka ta ona jest zla jacy to niemcy sa zli ale co 3 polak jadzi niemieckim samochodem a co drugi rolnik posiada ciagnik lub maszyne wyprodukowana w Niemczech.Ci co głosowali na Pis obudza sie z reka w nocniku pewnego dnia jak Unia zebierze nam dotacje z racji niedogadania sie rzadu Polskiego z Bruksela!!!I wtedy nawet wasz Bog nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tu się zgadza. Psy na uni się wiesza. Ale każdy łapę wyciąga. Unia ma dawać kasę i siedzieć cicho.

Co do Wojciechowskiego to oprócz niego odpadło jeszcze dwóch. Oczywiście z innych krajów. Może nie umieli zaprezentować się i przekonać komisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

A ja wam powiem cos innego.Polacy wyzywaja Unie jaka ta ona jest zla jacy to niemcy sa zli ale co 3 polak jadzi niemieckim samochodem a co drugi rolnik posiada ciagnik lub maszyne wyprodukowana w Niemczech.Ci co głosowali na Pis obudza sie z reka w nocniku pewnego dnia jak Unia zebierze nam dotacje z racji niedogadania sie rzadu Polskiego z Bruksela!!!I wtedy nawet wasz Bog nie pomoze.

Nieprzemyślany komentarz,nie mający kompletnego pokrycia z unijnym prawem.Zapewne chodzi Ci o sianie paniki wśród mało kumatych.. pozyskanie elektoratu dla lubianej przez siebie opcji politycznej.Rzeczywistość jest taka że,zanim jakiekolwiek sankcje miałyby wejść w zycie potrzebna będzie zgoda wszystkich państw członkowskich,a na to nie ma żadnych szans.

Śmiem twierdzić że Brukselę można zaszantażować jak UK to robi,gdyby łapę chcieli podniesć,podkulili by ogon w moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja wam powiem cos innego.Polacy wyzywaja Unie jaka ta ona jest zla jacy to niemcy sa zli ale co 3 polak jadzi niemieckim samochodem a co drugi rolnik posiada ciagnik lub maszyne wyprodukowana w Niemczech.Ci co głosowali na Pis obudza sie z reka w nocniku pewnego dnia jak Unia zebierze nam dotacje z racji niedogadania sie rzadu Polskiego z Bruksela!!!I wtedy nawet wasz Bog nie pomoze.

 

Jak już to nie niemieckim tylko chińskim :P :P a co ma PiS do dotacji ? Dopłaty dostajemy za utracone dochody . Zobacz jak wzrosły koszty produkcji po wejściu do Uni zastanów się zanim coś napiszesz jak już nowe konto założyłeś B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No niektórzy jakoś sobie to muszą usprawiedliwić. Urzędnicy pchają się do unii na stołki. Nie ważne czy z pisu czy z po. Dotacje każdy bierze jak może, w różnych dziedzinach gospodarki. Ale żeby nie było to się wymyśla utracone dochody i jest gitara. Nawet można sobie wmówić, że produkty są chińskie a nie niemieckie. Bo przecież Niemiec jest zły. A dumny Polak nie bierze jałmużny.

Ktoś tu parę dni temu wklejał wykres słupkowy z wartością polskiego eksportu. Proponuję popatrzeć jak wzrost poszybował w górę po wstąpieniu do ue. Chyba Krasus go wklejał.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszemq    0

Nieprzemyślany komentarz,nie mający kompletnego pokrycia z unijnym prawem.Zapewne chodzi Ci o sianie paniki wśród mało kumatych.. pozyskanie elektoratu dla lubianej przez siebie opcji politycznej.Rzeczywistość jest taka że,zanim jakiekolwiek sankcje miałyby wejść w zycie potrzebna będzie zgoda wszystkich państw członkowskich,a na to nie ma żadnych szans.

Śmiem twierdzić że Brukselę można zaszantażować jak UK to robi,gdyby łapę chcieli podniesć,podkulili by ogon w moment

Jestem bardzo ciekawy czy masz juz całą dotacje na koncie??UPS zapomnialem ARiMR kazała brac kredyty na poczet dotacji bo niestety zabraklo im na 500+.Faktycznie UK szantazuje Unie hahah widziales ile w 2015 roku wplacili na konto Brukseli???Chyba cos im nie wyszlo a pod publike w tv wszystko mowia jacy to oni samodzielni i ze wyjda z Unia-taaa jasne juz to widze. Ja tylko chce powiedziec tu wszystkim glosujacym na PIS jak dojdzie do wojny was wystawimy pierwszych na lini ognia bo żaden kraj za nami sie juz nie wstawi:):)

Edytowano przez Pszemq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

A czy w histori kiedykolwiek ktoś wstawił się za Polską, teraz schetynowcy i petrowcy nas szkalują za granicą to jest patryjotyzm !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ależ oczywiście, był to papież który podziękował carycy Katarzynie za "zaprowadzenia porządku" czyli rozbiór Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jestem bardzo ciekawy czy masz juz całą dotacje na koncie??UPS zapomnialem ARiMR kazała brac kredyty na poczet dotacji bo niestety zabraklo im na 500+.Faktycznie UK szantazuje Unie hahah widziales ile w 2015 roku wplacili na konto Brukseli???Chyba cos im nie wyszlo a pod publike w tv wszystko mowia jacy to oni samodzielni i ze wyjda z Unia-taaa jasne juz to widze. Ja tylko chce powiedziec tu wszystkim glosujacym na PIS jak dojdzie do wojny was wystawimy pierwszych na lini ognia bo żaden kraj za nami sie juz nie wstawi:) :)

 

Nie wiem czy wiesz ale ARMIR nie zajmuje się wypłatą 500 plus dopłaty otrzymaliśmy jak co roku jedni prędzej inni pózniej jak na razie biorą się za porządki możesz być z nich dumny . Jaka wojna z kim Ty chcesz walczyćć z KODem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie za porządki tylko za wymianę świń przy korycie. Poprzedni rzut sie upasł teraz wstawiany jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

'Sieci klientystyczne, kliki różnego rodzaju, nepotyzm - to nie jest istota demokracji. To jest patologia demokracji - grzmiał Jarosław Kaczyński w 2012 roku.

Jego kuzyn Jan Maria Tomaszewski został doradcą prezesa TVP.

Prezesem spółki grupy Tauron jest kolega Beaty Szydło z podstawówki Zdzisław Filip. Andrzej Grządziel, szef biura Agencji i Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Opatowie, to syn makijażystki prezesa Kaczyńskiego, Sabina Bigos-Jaworowska jest członkiem rady nadzorczej spółki PL 2012+ i znajomą Beaty Szydło, a Kamil Kamiński, wiceprezes Tauronu, przyjacielem Zbigniewa Ziobry oraz protegowanym Beaty Szydło'
 http://dzikikraj.interia.pl/mowatrawa/news-nepotyzm-przeciez-kazdy-ma-jakichs-znajomych,nId,2164752#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Gdy była wojna jakakolwiek to w większości narodowcy poszliby walczyć o kraj ,a Ty pszemqu mógłbyś spokojnie siedzieć ukryty s piwnicy. Jednak na żadną wojnę się nie zapowiada , także nie musisz jeszcze piwnicy sprzątać.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj