nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

daremw    128

Mądrych prezydentów to my już wybieraliśmy może teraz czas wybrać jakiegoś miej rozgarniętego  może zacznie myśleć i to na dobre nam wyjdzie.

obecny pasuje do twego opisu ale jakoś chyba nie zaczął myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

@TomekCosi  napisałeś kilka postów wcześniej, że nie chciałbyś być skazany na GMO. Jeśli spożywasz mięso, to od wielu lat jesteś żywiony w pewnym sensie GMO jak my wszyscy. Cała nasza hodowla lub przynajmniej jej większość (Mleko, mięso) opiera się na żywieniu zwierząt soją GMO. Praktycznie każdy białkowy dodatek do pasz treściwych ma zamieszczone to w etykiecie. Był wielki szum, że Polska nie chce GMO a od lat sprowadzamy soje z Ameryki Południowej i nie świecimy w nocy od tego :)  Może i nie uprawiamy w naszym kraju roślin GMO ale je sprowadzamy i w pewnym sensie spożywamy.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Temat brzmi czy Duda będzie dobrym Prezydentem 

Odpowiedź brzmi z klakierami PiS-u nie on jako sam jest ciekawą propozycją ale i tak zostaniemy przy Komorowskim.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

nie będzie dobrym prezydentem bo to zwykły farmazon ziom, przydupas kaczora. gada tak jakby czytał z kartki albo jakby się wyuczył na pamięć( w sumie to i tak 100 razy lepiej niż kopacz i 200 razy lepeij niż komorowski) poza tym prezydent w Polsce nic nie może, pieprzenie o gospodarce, mieszkaniach, homo i hetero czy rolnictwie to nic nie warty bełkot. prezydenta powinni wybrać w sejmie w ciągu jednego dnia i byłby święty spokój, a tak to pół kraju przez półtora roku podnieca się kto zostanie wybrany na nic nieznaczącym stanowisku. ludzie ogarnijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

chuck00

nie jem mięsa ani pochodnych nawet produktów od zwierzerzęcych spożywam bardzo mało i to właśnie dlatego że kupić mięso które jest mięsem jest w naszym kraju bardzo ciężko wiem że rolnicy są wyciskani na max i jeżeli nie stosują gmo to produkcja mało że jest nieopłacalna a wręcz musieli by do niej dopłacać

wiem też że hodowca mięso dla siebie hoduje oddzielnie i wcale mu się nie dziwię

ale to nie wszystko proces przetwórstwa mięsa gdzie z 1kg żywca oddanego przez was w cudowny sposób przemienia się w 1,5kg mięsa gotowego to dopiero jest hamstwo

 

a to wszystko dzieje się za sprawą procedur UE które to wg mnie są układane przez kogoś jeszcze wyżej a mają na celu ni mniej ni więcej, a depopulacje społeczeństwa

to już nie jest teoria spiskowa a fakt grupa bildenberg ma nad wszystkim kontrolę

jeżeli dalej będziemy podzieleni i nie dojdziemy do porozumienia jako naród to wyginiemy

 

filantrop

jesteś kolejnym który twierdzi że prezydent nic nie może, idąc tym tokiem myślenia niema sensu iść do glosowania

ja uważam że nowy prezydent to pomost dla partii do dostania się do sejmu więc wg mnie wybieramy nie prezydenta lecz partie rządzącą

nie czarujmy się kandydat na prezydenta jakikolwiek by nie był to tylko marionetka

czy Bronisław Komorowski (Od 2001 był członkiem zarządu krajowego PO, a od 2006 wiceprzewodniczącym) nie był przypadkiem wepchnięty na stanowisko prezydenta przez premiera Tuska ???

 

czy nie nadarzyła się okazja po tragicznej śmierci Lecha Kaczyńskiego

 

dodam wam jeszcze fakt iż w 2014r na spotkanie grupy bildenberg nie został zaproszony reprezentant Polski co było bardzo wymowne,zwłaszcza, że omawiany ma być problem Ukrainy. Może po prostu nie ma takiej potrzeby, bo nasze władze posłusznie wykonają ustalone agendy. Zwraca też uwagę obecność Węgier w gronie państw mających swoich przedstawicieli na spotkaniu. Były premier tego kraju Gordon Bajnai będzie jedynym reprezentantem krajów z Europy Wschodniej.

Edytowano przez TomekCosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaL    5

wydaje mi się, że o cieplejszych stosunkach z Rosją, o handlowaniu z nimi - można już spokojnie zapomnieć

 

dopiero co pokazywali Putina jak się ściskał z jakimś szejkiem w sprawie porozumienia dotyczącego handlu bronią

 

nie wierzę że z Ruskimi jeszcze wróci handel - prędzej przyjdą i sami sobie wezmą za darmo :]

 

 

 

a jeśli chodzi o głosowanie - niech by się Naród wreszcie obudził, niezależnie od preferencji - IDŹCIE NA WYBORY!!!

 

zróbmy im taką rekordową frekwencję jak jeszcze nigdy, niech wiedzą, że nie jest nam wszystko jedno!

Edytowano przez AniaL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

zatem drogą dyskusji przegłosowaliśmy iż dla polskiego rolnika a co za tym idzie powszechnego zjadacza chleba kandydat PO jest do d.... co wszyscy wiemy

 

AniaL

podsumowała kandydaturę SLD że też jest do d....

 

więc kontynuując dalej wątek pytam na kogo mamy się zdecydować bez przepychanek i utarczek osobistych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Trzeba odsunąć od władzy tę żydowsko-banderowską hołotę to może Rosjanie zechcą z nami rozmawiać. Czym będą Polacy płacić za gaz skoro będzie to handel wyłącznie jednostronny. Znów nabiorą kredytów a nam każą to spłacać. Dzisiaj cena paliwa to nie więcej jak cena litra mleka. Reszta to podatki i opłaty dla złodziejskiego żydo rządu. Kiedy żydo rząd kradnie to nazywa się to prawem a w przypadku obywatela bezprawiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaL    5

zatem drogą dyskusji przegłosowaliśmy iż dla polskiego rolnika a co za tym idzie powszechnego zjadacza chleba kandydat PO jest do d.... co wszyscy wiemy

 

AniaL

podsumowała kandydaturę SLD że też jest do d....

 

więc kontynuując dalej wątek pytam na kogo mamy się zdecydować bez przepychanek i utarczek osobistych

 

nikogo nie miałam zamiaru podsumowywać - jeśli tak wyszło to sorry

 

taki mam po prostu ogólny wniosek dotyczący handlu z Rosją, jak obserwuję co się na świecie dzieje

 

Putinowi się marzy nowy-stary związek radziecki, a Polska wyjątkowo pyskata i niepokorna jest, będzie nas gnoił nawet wbrew interesom własnego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Zachowujesz się jak troll z Ukrainy.To że nie będzie chandlu z Rosją to winni są rządzący w PL,wszelkiej maści opozycja i media.Jeśli chodzi o Dudę to powinien się wypowiedzieć jaki ma pogląd w stosunku do Rosji?.Czy będzie ja atakował tak jak reszta oszołomów z PiS?!!!. Jeśli tak to ja nie mam zamiaru wysyłać nasze dzieci na śmierć o Ukrainę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

nie wiem dlaczego nazywasz mnie trollem i to na dodatek z ukrainy jak już coś wolałbym być trollem ze skandynawii tam są przynajmniej legendy o trollach

 

a tak na marginesie to ja absolutnie nie upieram się przy jakimkolwiek kandydacie i aby rozwiać twoje obawy napiszę że ja też obawiam się po części prezydenta prorosyjskiego obawiam się powtórzenia sytuacji z majdanu i akcji obalenia prorosyjskiego prezydenta jakim był Wiktor Janukowycz

 

co do handlu z rosją to nic nie wiadomo jeżeli sprawdzi się czarny scenariusz to Putin już ma plan na handel z innymi krajami

potrzebujemy kandydata który będzie umiał rozmawiać z brukselą i zadba o Polskę i jej obywateli a nie tak jak nasz dotychczasowy rząd potrafi tylko upaść na kolana i ......

..... zgodzić się na wszystko

 

czy nie widzisz tego że to UE powoduje nasze problemy z handlem przez narzucanie sankcji na rosję

 

UE i USA jest daleko zaś my jesteśmy bezpośrednim sąsiadem i to my najpierw po d*pie dostaniemy

 

jeżeli ma być prezydent ze starego układu to niech choć będzie stanowczy

 

 

Edytowano przez TomekCosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaL    5

a mógłbyś - zamiast mnie wyzywać (chyba że troll to nie do mnie-doprecyzuj)  powiedzieć, jak wyobrażasz sobie dyplomatyczne rozmowy z Rosją jakiegoś super-nowego-Polskiego-prezydenta?

 

to że jest źle to chyba każdy widzi, to że rząd podejmował różne błędne decyzje - to też

 

ale z drugiej strony to mleko się wylało, nie bardzo mam pomysł co można zrobić żeby to odkręcić (no ale dyplomata ze mnie też żaden, może są jakieś cudowne sposoby na uzdrawianie relacji)

 

no i nie mam też pewności, czy inne decyzje czy działania naszego rządu w stosunku do Rosji miały by jakiś diametralnie inny finał od tego co dzieje się teraz, wydaje mi się że Rosja realizuje od dawna jakiś swój konkretny plan 

 

 

również obawiam się o swoje dzieci - jak każdy

Edytowano przez AniaL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

TomekCosi nie pisałem do Ciebie i w pełni sie zgadzam z Tobą.A co do Prezydenta prorosyjskiego to nie ma u nas już takiego to raczej majdanu nie będzie.   Nie chcę mi sie już nawet pisać o Rosji bo ja widzę same korzyści z tego co robi a nie jak cały świat że to jest najgorszy wróg.To co zrobiła Ukrajna na nacji wschodniej to nic innego jak mord na Polakach i żadem amerykan czy angol mnie nie przekona że nie było tam ludobójstwa na Ukraińcach pochodzenia Rosyjskiego.                                                                                              

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0
AniaL

a może sposobem byłoby odizolowanie się na jakiś czas od UE -- tylko że to mrzonka

 

jak to pięknie by było gdybyśmy stworzyli własny kraj taki samowystarczalny, aż się rozmarzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Zmienić rząd.... tylko w PL jest wymóg badań ziemniaków eksportowych.... debile skończone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

AniaL

a może sposobem byłoby odizolowanie się na jakiś czas od UE -- tylko że to mrzonka

 

jak to pięknie by było gdybyśmy stworzyli własny kraj taki samowystarczalny, aż się rozmarzyłem

 

 

Odetnij polskie samorządy od unijnych pieniędzy to zobaczysz co się będzie działo.

Jest już na świecie samowystarczalny kraj. Korea Płn i jakoś słabo jej to idzie. Samowystarczalności jest najbliżej Rosja ale widzimy jak jej to wychodzi mimo posiadanych warunków.

TomekCosi nie pisałem do Ciebie i w pełni sie zgadzam z Tobą.A co do Prezydenta prorosyjskiego to nie ma u nas już takiego to raczej majdanu nie będzie.   Nie chcę mi sie już nawet pisać o Rosji bo ja widzę same korzyści z tego co robi a nie jak cały świat że to jest najgorszy wróg.To co zrobiła Ukrajna na nacji wschodniej to nic innego jak mord na Polakach i żadem amerykan czy angol mnie nie przekona że nie było tam ludobójstwa na Ukraińcach pochodzenia Rosyjskiego.                                                                                              

 

Fajna moralność. Rosjanie i Niemcy podczas II wojny zabili ponad 5 mln naszych obywateli a UPA od 100 tys do 500 tys (zależy kto liczy) i to Ukraińców uważa się za największych wrogów III RP a Rosjanie to nasi przyjaciele tylko Tusk tego nie potrafi docenić.

  • Like 1

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Czytając ciebie to w oczach mam Schetyne który stwierdził że to nie Rosjanie pognali niemców tylko ukraińcy.Jeszcze chwila a powiesz mi że niemcy traktowałi nas jak ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Z opowieści dziadka i innych starszych ludzi którzy żyli podczas II wojny światowej to wszyscy oni woleli okupację niemiecką niż radziecką. Też ich Schetyna omamił? I fajne wyzwolenie, spod jednej okupacji pod drugą a dzisiaj płaczemy, że Zachód jest lepiej rozwinięty gospodarczo od nas. Ciekawe dzięki komu...?

 

Nie rozumiem Was. Putin jest wychwalany na genialnego przywódcę, który chce odbudować dawną potęgę ZSRR a gdy NATO mu przeszkadza to się go usprawiedliwia za działania wojenne na UA. Gdy Polscy politycy robią to samo, czyli w obawie przez Rosją i Putinem chcą wciągnąć UA do naszej strefy wpływów to uważa się ich za zdrajców narodu działających na naszą niekorzyść.

Edytowano przez Krassus
  • Like 1

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Ty to pewnie masz we krwi by psuć ludziom krew.Przeżyłem ponad pół wieku i żaden Rosjanin mi nie ublizył a niemiec nie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

kto lepszy był w czasie ostatniej wojny i po niej to jak wybór pomiędzy dżumą a cholerą, jedni i drudzy dopuki się przeciwko sobie nie obrócili pokazali na co ich stać, i świetnie im sie żyło nad wisłą obok siebie

rosja ma jeden plus, jest niesamowystarczalna żywnosciowo, zachód... jaką ma zaletę, daje polskim niewolnikom produkować swoje wyroby, płacąc... niewiele

 

polecam oglądać programy historyczne, np lecą na np TVP Historia programy o latach okołowojennych np białoruskie, i o dziwo dość przychylne dla polaków, jak na komunistyczną propagandę co mówiła jakto polacy tamte ludy uciskali, ucisk to oni poznali dopiero pod sowieckim butem

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Fajnie tu macie. Jedenm uważa Rosjan za przyjaciół bo żaden rosjanin go nie obraził a jak 3/4 naszej żywności eksportujemy na Zachód czy daję pracę w naszym kraju to mało ważne i tak.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Mój ojciec był wysiedlony w wojne  pod LUBLIN ,to jak tam mieszkali to niemca się nie bali ,a ukrainców to byli straszni ludzie wszystko okradali ,ucinali języki i gorsze rzeczy ale nie bede pisał.OT TAKA DOBRA UKRAINA

Edytowano przez miwigos
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

wracając do tematu moim zdaniem to najgorsza możliwość to już lepszy Palikot kto wstrzymał ubuj rytualne? kto pierwszy poleciał na majdan? może nie sam Duda ale z jakiego ugrupowania startuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj