nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

TomekCosi    0

tak właśnie uważam gdyż 80% kat.A wyjechała do angli etc i w obliczu publicznego powołania nie będą odczuwać potrzeby słuchania radia oglądania tv itp a tym samym "nie będą wiedzieli o powołaniu" 

 

mało tego większość z finansowych emigrantów nie czuje się już polakami (bo i za co??)

 

i kto wg Ciebie zgłosi się do WKU lub JW ??

 

rozejrzyj się po ulicach kogo mijasz, większość mijanych nie ma bladego pojęcia o walce,

0,5% populacji w wieku nie objętym powszechnym obowiązkiem służby wojskowej miało do czynienia z ASG lub czymś podobnym pozostali nie mieli nigdy broni w ręce i śmiem uważać że wielkim ryzykiem byłoby im to umożliwić

 

kibice którzy są ostatnią deską ratunku ale z gołymi rękami ewentualnie maczety (Kraków) i baseball-e (reszta polski) wiele nie zdziałają

 

kto pozostaje ..... wiem kombatanci co pamiętają II w.ś. chylę przed nimi czoła ale co zrobią ubiorą galowe mundury i co dalej ???

 

dalej licząc wiekiem mamy całą rzeszę pracowników corpo którzy cały czas dymani przez nasze instytucje ..... wątpie aby poczuli obowiązek patryjotyczny

 

wszelakiego rodzaju :metroseksualni drwaloseksualni etc w spodniach rurkach ????

 

gimbaza ????

 

kto jeszcze ?? czy kogoś pominąłem ??

 

uważam że odbiegliśmy od tematu i lepiej wrócmy do niego moim celem było zasygnalizowanie że konflikt zbrojny jest najgorszym możliwym scenariuszem i powinniśmy starać się go uniknąć za wszelką cenę --- nawet bratania się z wrogą potęgą

 

jestem zdania że w sytuacji w której nie jestem w stanie pokonać wroga należy zadbać o pozytywne relacje z nim

 

ddddd... bardzo proszę skończmy dywagacje na ten temat gdyż to nie ten dział a my w ten sposób go zasmiecamy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja mam większą wiarę w moją wspaniałą ukochaną ojczyznę i w moich wspaniałych rodaków . Ale zgoda kończymy  dyskusję .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3438

O co walczyć chory jesteś dobrze się schować i przeczekać ,ostatni patryjoci to wygineli na II wojnie światowej gdzie ty żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a o co mam walczyc dla unie europejskiej jak maja nas niemcy i inni obcokrajowcy wykupic wszystko ziemi itd to lepiej zeby ruski to zrobili to wejdzie komunizm socjalizm i parcelacje i reforma rolna lepiej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi3t3k    0

jeżeli dalej będziemy się spierać o wszystko to nic się nie zmieni. nie szukajmy tego, co nas dzieli. znajdźmy choć jedną rzecz która połączy. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

a o co mam walczyc dla unie europejskiej jak maja nas niemcy i inni obcokrajowcy wykupic wszystko ziemi itd to lepiej zeby ruski to zrobili to wejdzie komunizm socjalizm i parcelacje i reforma rolna lepiej bedzie

 

I mam nadzieję, że Ciebie jako pierwszego dla przykładu podzielą. Bo dla jakże słusznej idei zrobisz to dla narodu i się poświęcisz?

  • Like 1

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

Niestety jak zauważył  mi3t3k jesteśmy podzieleni bo najłatwiej zapanować nad narodem podzielonym tu jest nasza słabość

 

lecz nie znajduje na to lekarstwa bo czytając tekst "Andrzej Duda --najlepszym prezydentem dla rolników" to mnie krew zalewa gdyż jedyne co widzę jako powód takiego stwierdzenia to na złość PO wybiore PiS --- niestety tak większość myśli lecz nie jest to rozwiązanie gdyż odpędzając jednego złodzieja wpuścimy innego

 

poza tym jak wcześniej zauważyłem PiS to nie jest dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o polskiego rolnika --- zatarg z wschodnim odbiorcą towaru nam nie potrzebny

 

kierując się planem odświeżenia elit rządzących powinniśmy istotnie wybrać partię z poza układu (nie istniejącą w sejmie) i na nią wspólnie zagłosować

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jesteśmy podzieleni , trzeba to zmienić . Do władzy powinny dojść osoby dla których najważniejsze jest dobro Polski . Polskie fabryki , zakłady produkcyjne , banki i ziemia muszą  być w rękach Polaków . Stop z wyprzedażą polskiej własności !!! Musimy dbać o dobro naszej Ojczyzny . Co do wyboru kogokolwiek z naszej ,,elity'' politycznej to wybór jest mniej więcej taki, jak wybór czy chcesz mieć biegunkę , sraczkę czy rozwolnienie .Nazwy różne , a efekt końcowy ten sam . ps Przepraszam za to porównanie , ale gdy myślę o politykach to  takie porównania same się nasuwają .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

moim skromnym zdaniem ... nic się w polsce nie zmieni jesli u władzy będą osoby wychowane i ukształtowane w PRL ... ani PiS ani PO nie zagwarantują rozwoju i zjednoczenia Polaków bo tkwią menalnie w systemie w którym podział na osoby z "partii" i reszczie był naturalnym stanem rzeczy ... potrzeba jest głebokiej wymiany pokoleniowej ... a to bez jakichś radykalnych wydarzeń (wojna , rewolucja itp) zajmie jeszcze dużo czasu bo "dziadki polityczne" nie mają zamiaru ustapić nawet na milimetr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

sam nie wiem kto jest lepszy bo jak wiadomo zamiarów człowieka nie można prześwietlić ,poza tym jakiegokolwiek uznałbym za lepszego to zostanie on natychmiast shejtowany przez innych użytkowników forum 

 

wskazałem sld jako szanse na ocieplenie stosunków z rosją i zostałem skrytykowany choć to forum rolnicze i zdecydowana większość użytkowników czerpie zyski ze sprzedaży płodów rolnych, myślę że wielu zapomina na czym tak właściwie im zależy ,wiem też jak wzrastał dług publiczny za rządów Leszka Millera i SLD ale dług publiczny wzrasta niezależnie od rządzących, jednakże zauważam też że chwilowy wzrost PKB w okresie władzy PiS to spuścizna po SLD bo jak wiadomo wskażnik PKB jest opózniony w stosunku do decyzji rządu

17037026488705614293.jpg

 

reasumując wybór Magdaleny Ogórek mógłby dać korzyść z ocieplenia stosunków Polska-Rosja acz niekoniecznie gdyż nie znamy faktycznych zamiarów prezydenta Putina

faktem jest że dotacje z UE znikną i może się okazać że polscy rolnicy obudzą się z ręką w nocniku gdyż pomimo posiadania nowoczesnego parku maszynowego nie będą w stanie zarabiać, dziś wielu utrzymuje się z dotacji, widzę wiele pól utrzymywanych tylko w tym celu, na polskiej wsi brakuje perspektywicznego myślenia wielu do tej pory myśli "dziś" a nie myśli "jutro"

 

ja rolnikiem nie jestem i wielu z was może napisać po co piszę skoro się nie znam, otóż stawiam się w położeniu rolnika gdyż jestem narazie konsumentem, a to właśnie od doli rolnika zależy moje życie, nie uśmiecha mi się być skazanym na GMO z UE a molochy rządzące w stylu PO oraz PIS niestety będą mnie tym karmić (jeżeli starczy mi pieniędzy zarobionych w corpo)

 

"Za udzieleniem wotum zaufania SLD 26 października 2001 zagłosowały kluby Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Unii Pracy, a przeciw były kluby Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Ligi Polskich Rodzin." ---- może ten cytat rozwiąże rozterki tych którzy głosują na zasadzie wyboru "z przekory"

 

Edytowano przez TomekCosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

putin z kobietą to raczej by nie chciał rozmawiać jak równy z równym. on to typowy samiec alfa a ona... z nią to by się co najwyżej umówił na wieczór w wiadomym celu...

pominę kanclerz niemiec bo słabo ona na kobietę wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

jak na razie w każdym poście krytyka w moją stronę więc może dla odmiany ktoś poda swojego kandydata i jego zalety i wady i przedyskutujemy innego ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

Ogórek  to będzie zabijanie dzieci nienarodzonych, promocja związków niehetero i adopcja dla nich dzieci, promocja innych odchyłek, walka z Kosciołem Katolickim i moralnością chrześcijańską, Ogórek to zero wiedzy, zero praktyki, paniusia udająca że nie jest Leszkiem Millerem i że to nie jest dalej kolejne wcielenie Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

 

Ja jestem rolnikiem i wiem że najlepszym prezydentem będzie Duda, pomimo propagandy w zawłąszczonych mediach będzie druga tura, a tam zwycięstwo Komorowskiego nie jest wcale takie pewne.

 

http://niezalezna.pl/64490-sensacyjna-analiza-znanego-politologa-andrzej-duda-wygra-w-ii-turze-z-komorowskim


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

tracker

1` jakie są twoje poglądy na temat katastrofy w smoleńsku -- tzn czy temat jest dla ciebie jasny i klarowny czy jednak nie (jak dla mnie za dużo niewiadomych)

2` czy uważasz że ogorek będzie miała cokolwiek do powiedzenia czy jest tylko pomostem dla lewicy

3` w jaki sposób PiS pomoże zwykłemu obywatelowi a w jaki rolnikowi

4`jakie są plany PiS i Andrzeja Dudy w stosunku do UE

5` z kim wg Ciebie PiS zawrze koalicję

 

podaj zalety p.Dudy a nie tylko wiem i już, bo to argumentacją nie jest

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tomekcisi nie wiem po co się tu zalogowałeś wogóle, sam powiedziałeś że rolnikiem nie jesteś więc skąd możesz wiedzieć czy Duda będzie odpowiednim prezydentem dla rolników jak nie wiesz czego rolnik oczekuje? a może po prostu siejesz propagandę na temat paniusi Ogórek- to jej styl kampanii- internetowa wyłącznie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

czytaj ze zrozumieniem a nie czepiaj się mnie to jest forum i tu dyskutować może każdy napisałem aby mnie nie krytykować tylko wysunąć swego kandydata to i jego omówimy ale najlepiej wykpić kogoś że nie jest rolnikiem więc nie ma czego szukać gratuluję przedstawiłeś się jak zwykły beton

 

propagandy nie sieję lecz nie ukrywam jestem stanowczo przeciw PiS a szczególnie Jarosławowi Kaczynskiemu który to ma chorobliwy apetyt na władzę

a pana Andrzeja Dudę postrzegam jako tego który przynajmniej w ostatnich dniach chce ślizgnąć dzięki zbieżności nazwisk z innym Dudą który to ma temperament lecz to już inna bajka

 

a czego wg Ciebie potrzebuje rolnik

 

dopłat aby nic nie robić ???

a co kiedy znikną dopłaty ???

braku zbytu na towary ???

a może otwarcia na zachód aby obcy mogli naszą ziemie wykupić do ostatniego ha ???

a może myślisz że Duda nagle wprowadzi odstrzał dzików ???

i jeszcze podniesie cene skupu mleka przynajmniej do ceny ON ???

 

jesteś klasycznym przykładem obywatela który zamiast dyskutować mówi "sp....aj" --- mistrz ciętej ripost się znalazł

 

 

czekam na ostrzeżenie choć nikogo nie obrażam

Edytowano przez TomekCosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

wypraszam sobie nazywanie mnie betonem, kolejny mądruś co nie grzeszy kulturą...

ja tylko nie rozumiem co do spraw rolników ma człowiek który nie jest rolnikiem i nie ma pojęcia czego oczekują rolnicy :blink: - jesteś po prostu jakimś chorym propagandzistą. co ma Kaczyński do Dudy? jedynie nazwa partii, inni skaczą z partii do partii to raz są dobrzy a raz źli? ogarniaj temat trochę.

co do dopłat... ja nie chcę dopłat, ja chcę normalnej stawki za to co wyprodukuję. chyba mylisz rolnika z posiadaczem ziemi.

jak znikną dopłaty to dalej będę pracował na wsi bo to lubię.

wogóle zadajesz jakieś głupie i nielogiczne pytania zwłaszcza w tych podpunktach...

a ty jesteś klasycznym przykładem mieszczucha propagandzisty który normalnie na tym forum się nie pojawił żeby nie dyskusja o wyborach- szczyt ignorancji i bezczelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

akurat pojawienie się na tym forum nie jest spowodowane wyborami lecz chęcią zdobycia informacji związanych z rolnictwem a że coś tu napisałem więc się z tego nie wycofam

 

chcesz się spierać to z kim innym nie ze mną

nie ty będziesz decydował czy tu zostanę czy nie

 

tyle w OT jak będziesz miał coś do powiedzenia w temacie to chętnie podyskutuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joseph007    0

apropo ogórek, nie rozumiem jak ktoś taki moze w ogole istnieć w przestrzeni publicznej(politycznej!) nie mając nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi3t3k    0

skoro Polacy nie potrafią korzystać z demokracji,  to może lepszym rozwiązaniem dla naszego kraju byłaby dyktatura? zresztą co to za demokracja skoro możemy tylko kogoś powołać a odwołać już nie. Wybory prezydenckie nic nie zmienią dopóki wybieramy spośród osób które już "ubabrały się" polityką lub są marionetkami władzy. Do pełnego koryta nie trzeba wołać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormelinda    0

Mądrych prezydentów to my już wybieraliśmy może teraz czas wybrać jakiegoś miej rozgarniętego  może zacznie myśleć i to na dobre nam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj