nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Dasiekk    27

SKOK to największy przekręt. Do tej pory kosztował społeczeństwo ponad 8 miliardów złotych. Każdy wie że powiązane są z pisem. Może się niedługo okazać że synonimem PiS będzie złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

czyli

 

"Proces przejęcia ( SKOK przez Alior Bank) przebiegać będzie przy wsparciu finansowym udzielonym przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG), co "oznacza wsparcie restrukturyzacji środkami publicznymi w wysokości znacząco niższej niż kwota zgromadzonych w SKOK Wyszyńskiego depozytów".

SKOK im. Stefana Kard. Wyszyńskiego ma 34 tys. członków, ponad 180 mln zł depozytów i dysponuje siecią 20 oddziałów."

 

 

https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/relacje-inwestorskie/akcjonariat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

akko

sfrustrowany chłopaku  :D ty mnie nie ucz co jest kosztem w firmie  :D  

 

Dasiekk

ty naprawde masz pusciutko w główce i nic kompletnie nie jarzysz w sprawie SKOK-ów

 

http://wpolityce.pl/gospodarka/220054-przyjaciel-bronislawa-komorowskiego-zatrzymany-przez-prokurature-mocne-linki-z-fundacja-pro-civili-i-wsi

 

wszyscy adwokaci PO powinni zapoznac sie z historia człowieka o nazwisku Wojciech Sumlinski, jest masa spotkan z nim na youtube, człowiek ten wszystko co mówi i opisuje w swoich ksiazkach, potrafi udowodnic przed kazdym niezależnym sadem w Polsce, bo na wszystko ma dowody

 

jak sie już zapoznacie z historia tego człowieka to moze przestaniecie rozsiewac ciemnote po internecie....

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Za moich czasów był w szkole taki przedmiot co nazywał się gospodarka przedsiębiorstw .Uczyła go księgowa szkoły i nie było tam takiej dziwnej ekonomi jaką ty rozumiesz .Koszty prowadzenia działalności zawsze są i ty je wliczasz w cenę usługi .Przykładowo jedziesz komuś kosić pole to liczysz sobie w cenie usługi paliwo ,amortyzację maszyny/maszyn i twój czas .Na tej podstawie kalkulujesz zarobek to chyba jasne jak słońce .Według twojej obecnej filozofii to ty wykonując obecnie usługę nie liczysz ceny paliwa do kosztów bo przecież odpisujesz :D Inny wariant to ty chciałbyś nie płacić podatku w ogóle :D

 

 

 

 

Byli już tacy mądrzy w USA przed wojną co prohibicją doprowadzili budżet państwa na skraj upadku .Jedynie co na tym zyskała to mafia i czarny rynek .W PRL też byli tacy mądrale co wprowadzili od 13 alkohol .Plus tego był taki że napędzało to czarny rynek czyli meliny i podejrzanych bimbrowników.Ci co mieli pić to i tak pili od rana a tylko do budżetu mniej kasy wpływało .Podwyżki alkoholu jako ratowanie budżetu to czysty debilizm 

Obawiam się że nastąpiło pomieszanie pojęć. Wysokość podatku dochodowego i jego liniowość/progresywność jest jednym tematem, Vat to co innego a koszty uzyskania przychodu to trzecia sprawa. Te ostatnie są charakteryzowane przez ustawodawcę i najprościej rzecz ujmując przychód - koszt uzyskania przychodu = zysk. 

Co do nadmiernej fiskalizacji to masz 100% racji. Jak ok 10 lat temu bodajże SLD obnizyło akcyzę na wódę i CIT do 19% to im wcale nie spadły wpływy czego wielu POPISowych speców od gospodarki do tej pory nie może pojąć. 

PIS jak wszyscey socjaliści potrzebuje pieniedzy podatników więc podniosą podatki a potem będą się dziwić że ludzie zrobią wszystko by ich nie płacić. Idę o zakład że za 2 lata wpływy do budzetu spadna a w najlepszym razie nie wzrosna.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

.Podwyżki alkoholu jako ratowanie budżetu to czysty debilizm 

Dokładnie , to prawdziwy debilizm .Tyle że , kto był tym debilem skoro , tekst   Opublikowano: 

20 kwi 2015 , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

"Bronisław Komorowski znał się i spotykał z władzami powiązanego ze środowiskiem WSI - SKOK Wołomin, z której nielegalnie wyprowadzono kilkaset milionów złotych (co doprowadziło do jej bankructwa). W tym kontekście warto odnotować, że już we wrześniu 2012 roku Kasa Krajowa SKOK informuję nadzorującą SKOK-i Komisję Nadzoru Finansowego o nieprawidłowościach w SKOK Wołominie. Pytanie dlaczego KNF nie zrobił nic, aby zatrzymać nielegalne wyprowadzanie pieniędzy. Czyżby w sprawę były zamieszane najważniejsze osoby w państwie?"

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_wsi-skok-wolomin-i-komorowski-zapytajmy-prezydenta-co-go-laczy-ze-srod,17238553.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

myliz sie  czesc z 500 plus wruci do panstwa   

http://wmeritum.pl/drozszy-alkohol-juz-od-2016-roku-piwo-za-4-zl-wodka-za-32-zl

Ktoż to stoi za tym Narodowym Programem ....................  ,twórcą takich projektów 

Któż go zatwierdził swoim podpisem    http://www.parpa.pl/images/image/NP%202011_2015_11_011.pdf

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Teraz też tak będzie tylko pieniądze pójdą do rydzyka i prawicowych oszołomów.

 

 

A co do dudy co go nazywają prezydentem - to człowiek bez honoru!!!

 

W kampanii obiecywał podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8000 zł i mówił że będzie to jedna z pierwszych rzeczy które zrobi i że jest to sprawa honoru!

 

Czyli śmiało można powiedzieć że jest człowiekiem bez honoru. 

 

A widzieliście wczoraj kempe u olejnik - samo to jak mówi powinno zapewnić jej z 5 lat w kamieniołomach ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

SKOK to największy przekręt. Do tej pory kosztował społeczeństwo ponad 8 miliardów złotych. Każdy wie że powiązane są z pisem. Może się niedługo okazać że synonimem PiS będzie złodziej.

 

A PO  lis czym on sobie zasłużył taki europejczyk :P :P :P

Widzisz Dasiu Twój kwik nic tu nie pomoże dobra zmiana nadeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Cześć Dasiekk lewicowy oszołomie.

Mam nadzieje że się nie gniewasz za tego oszołoma ? Po prostu piszę na twoim poziomie żebyś zrozumiał przekaz.

Uważasz sie za człowieka wykształconego i światowego  wielkiego obrońcę demokracji. A sam kogoś o innych poglądach nazywasz oszołomem. Idąc tym tokiem myślenia to i ja mam prawo nazywać Cię oszołomem ponieważ masz inne poglądy niż ja.

Jeśli uważasz ze masz rację a reszta sie myli to poświeć sie przynajmniej trochę i oświeć ciemnotę niech nie błądzi. Gdyby Twoi profesorowie na uczelni podchodzili do Ciebie w ten sposób i zamiast tłumaczyć co i jak to wyzywali by Ciebie od głupków ,ciemniaków czy oszołomów zamiast  cokolwiek wytłumaczyć to co ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz też tak będzie tylko pieniądze pójdą do rydzyka i prawicowych oszołomów.

 

 

A co do dudy co go nazywają prezydentem - to człowiek bez honoru!!!

 

W kampanii obiecywał podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8000 zł i mówił że będzie to jedna z pierwszych rzeczy które zrobi i że jest to sprawa honoru!

 

Czyli śmiało można powiedzieć że jest człowiekiem bez honoru. 

 

A widzieliście wczoraj kempe u olejnik - samo to jak mówi powinno zapewnić jej z 5 lat w kamieniołomach ;)

 

A kto to ma tyle Honoru no raczej nie Ty namawiasz ludzi do przestępstwa a kogoś chcesz pouczać ? Używasz słów których  nawet żule nie używają i mówiszo honorze nawet nie wiesz co to słowo znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

macie rację chłopaki - źle robię :D .

 

 

Żyjcie sobie w swoim pięknym pisoświecie tylko nie nakazujcie innym żyć tak jak wy chcecie. Pogadamy za rok lub dwa jak będzie już druga Białoruś.

 

Mocna ekipa pisowska na bank do tego doprowadzi - a już mając za popleczników takie orły jak staszek to trzeba się obawiać że po nocach z pochodniami zaczną chodzić nawet w małych wioskach. Jednak pis to stan umysłu.

 

Dalsze dyskusje z wami moi mali socjaliści uważam za bezsensowne więc żegnam się czule ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt po Tobie płakać nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

macie rację chłopaki - źle robię

 

Dalsze dyskusje z wami moi mali socjaliści uważam za bezsensowne więc żegnam się czule ;).

Żegnaj ciulu.....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Teraz też tak będzie tylko pieniądze pójdą do rydzyka i prawicowych oszołomów.

 

 

A co do dudy co go nazywają prezydentem - to człowiek bez honoru!!!

 

W kampanii obiecywał podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8000 zł i mówił że będzie to jedna z pierwszych rzeczy które zrobi i że jest to sprawa honoru!

 

Czyli śmiało można powiedzieć że jest człowiekiem bez honoru. 

 

A widzieliście wczoraj kempe u olejnik - samo to jak mówi powinno zapewnić jej z 5 lat w kamieniołomach ;)

Każdy kandydat na prezydenta obiecując coś takiego jest człowiekiem bez honoru. Po prostu żeruje na tym, że większość obywateli nie zna prerogatyw prezydenta w III RP.

 

A PO  lis czym on sobie zasłużył taki europejczyk :P :P :P

Widzisz Dasiu Twój kwik nic tu nie pomoże dobra zmiana nadeszła

Czy dobra to czas pokaże za 4 lata przy urnach wyborczych. Bo jak na razie to elektorat PiS-u bardziej w to wierzy niż to czuje. Ja nie czuję że jest mi gorzej, ale z niepokojem spoglądam na przyszłość gdy patrzę na to, co się obecnie dzieje. No, na szczęście jeszcze mam prawo źle myśleć o władzy -_- .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

W innych krajach  do rządzenia idą ludzie by rządzić w Polsce i demoludach idą zaś by się nachapać i po obstawiać znajomych rodzinę  .Wszystkie partie tak robią w Polsce .To co obiecują przed wyborami to stek kłamstw dla naiwniaków .Nie znam rządu w Polsce który by zrealizował to co obiecywał .Zawsze tłumaczenie jest też jedno dla naiwniaków że nie mogą bo poprzednicy coś tam :D  Prezydent w Polsce powinien być wybierany przez sejm a nie w wyborach powszechnych tak jak jest u Niemca .W wyborach powszechnych to powinni  być wybierani dożywotnio sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wtedy nikt by przy nim nie manipulował tak jest w USA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy kandydat na prezydenta obiecując coś takiego jest człowiekiem bez honoru. Po prostu żeruje na tym, że większość obywateli nie zna prerogatyw prezydenta w III RP.

Toteż  Kukiza (z tej trójcy najwyżej plasowanych) bardziej bym widziała ;) Chodzi mi o temperament i mówi jak facet do rzeczy. Choć język pozostawia wiele do życzenia, ale to najmniej ważne. Po nim od razu można byłoby poznać, że jest na muszce, gdyby zmienił się wskoczywszy na stołek.

Wystarczyło mi to, co wczoraj słyszałam.

Duda jest jak Ken, ta elokwencja....... normalnie ideał, ale język niegodny silnego przywódcy, jakim powinien sobą reprezentować.

Bije od niego słabość niemalże teatralna.

I to lukrowanie mu wcześniejsze.

:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Tak z boku wygląda to jak działanie skorumpowanego policjanta. Niby broni maluczkich przed bandziorami, ale ci którzy mu płacą mogą łupić bezkarnie. Na wszelkie krzyki i protesty odpowiada - ja tam nic nie widziałem albo nie przesadzaj, przecież nie zabili cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Toteż  Kukiza (z tej trójcy najwyżej plasowanych) bardziej bym widziała ;) Chodzi mi o temperament i mówi jak facet do rzeczy. Choć język pozostawia wiele do życzenia, ale to najmniej ważne. Po nim od razu można byłoby poznać, że jest na muszce, gdyby zmienił się wskoczywszy na stołek.

Wystarczyło mi to, co wczoraj słyszałam.

Duda jest jak Ken, ta elokwencja....... normalnie ideał, ale język niegodny silnego przywódcy, jakim powinien sobą reprezentować.

Bije od niego słabość niemalże teatralna.

I to lukrowanie mu wcześniejsze.

:)

 

Prezydent ma w naszym kraju funkcję bardziej reprezentacyjną, dlatego jednak język według mnie jest ważny. Choć Kukiz i tak daleko zaszedł ze swoimi 20-stoma %. W naszym ustroju to premier ma więcej do powiedzenia, i to ten powinien być tym "silnym przywódcą". Choć obecnie zarówno premier jak i prezydent są sterowani od tyłu przez zakompleksionego Karła, który się uważa za męża stanu.

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

chyba lepiej jak prezydentem jest człowiek znajacy jezyk angielski niz jakis ........ co na krzesła wchodzi albo inny spawacz co nawet po polsku sie wypowiedziec nie potrafi

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Prezydent w Polsce to powinien być były wojsko co najmniej w stopniu kapitana ze znajomością angielskiego jak najbardziej .Piszę były wojskowy bo prezydent RP jest głównodowodzącym wojskiem polskim w myśl konstytucji .Papuga czytaj prawnik do tego się nie nadaje bo ci ludzie (prawnicy) z racji zawodu są zawodowymi krętaczami i kłamcami  to po pierwsze .Druga sprawa to taka że Duda nigdy nie był w wojsku i nie ma pojęcia na czym ono polega i jak funkcjonuje .To już durny Wałęsa miał w tej mierze jakieś pojęcie bo był byłym kapralem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dzisiaj Agrobiznes poinformowal o zapaści na rynku zwierząt futerkowych .Podobno najbardziej spadła  cena skórek z norek.

O to do czego prowadzą rządy PiS . Za` platformy przemysl futrzany szedł pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

Prezydent w Polsce to powinien być były wojsko co najmniej w stopniu kapitana ze znajomością angielskiego jak najbardziej .Piszę były wojskowy bo prezydent RP jest głównodowodzącym wojskiem polskim w myśl konstytucji .Papuga czytaj prawnik do tego się nie nadaje bo ci ludzie (prawnicy) z racji zawodu są zawodowymi krętaczami i kłamcami  to po pierwsze .Druga sprawa to taka że Duda nigdy nie był w wojsku i nie ma pojęcia na czym ono polega i jak funkcjonuje .To już durny Wałęsa miał w tej mierze jakieś pojęcie bo był byłym kapralem

Tu się zgadzam, prawnicy i adwokaci to ludzie pozbawieni kręgosłupa moralnego. Z tym wojskowym to też nie głupi pomysł, choć byłaby obawa że trafi się jakiś "beton" a to się nie sprawdza w przypadku tej funkcji państwowej.

 

chyba lepiej jak prezydentem jest człowiek znajacy jezyk angielski niz jakis ........ co na krzesła wchodzi albo inny spawacz co nawet po polsku sie wypowiedziec nie potrafi

Racja, dlatego dla mnie najlepszym prezydentem do tej pory był Olek Kwaśniewski. Nawet jak gdzieś nawywijał i nie było jak tego ukryć, to potrafił przeprosić. Rzecz u polskiego polityka nie spotykana, bez względu na orientację. I żeby nie było, nie mam poglądów lewicowych. Ś.p. Lecha K. za parę rzeczy też cenię, choć był za bardzo zależny od swojego brata, co już w czasie wieczoru wyborczego zakomunikował. PAD to dla mnie marionetka, w PiS-ie wciąż nic nie może się wydarzyć bez udziału Jarka Nadętego, jednym z filarów tej partii jest bezgraniczna lojalność względem niego.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No potrafił jak to alkoholik wszystko obiecuje za wszystko przeprasza do następnego razu ^^


Prezydent w Polsce to powinien być były wojsko co najmniej w stopniu kapitana ze znajomością angielskiego jak najbardziej .Piszę były wojskowy bo prezydent RP jest głównodowodzącym wojskiem polskim w myśl konstytucji .Papuga czytaj prawnik do tego się nie nadaje bo ci ludzie (prawnicy) z racji zawodu są zawodowymi krętaczami i kłamcami  to po pierwsze .Druga sprawa to taka że Duda nigdy nie był w wojsku i nie ma pojęcia na czym ono polega i jak funkcjonuje .To już durny Wałęsa miał w tej mierze jakieś pojęcie bo był byłym kapralem 

 

Śni Ci się Jaruzelski jeszcze? :D :D A może przynajmniej myśliwy jak Komorowski ;)


W innych krajach  do rządzenia idą ludzie by rządzić w Polsce i demoludach idą zaś by się nachapać i po obstawiać znajomych rodzinę  .Wszystkie partie tak robią w Polsce .To co obiecują przed wyborami to stek kłamstw dla naiwniaków .Nie znam rządu w Polsce który by zrealizował to co obiecywał .Zawsze tłumaczenie jest też jedno dla naiwniaków że nie mogą bo poprzednicy coś tam :D  Prezydent w Polsce powinien być wybierany przez sejm a nie w wyborach powszechnych tak jak jest u Niemca .W wyborach powszechnych to powinni  być wybierani dożywotnio sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wtedy nikt by przy nim nie manipulował tak jest w USA .

 

O Boże to średnia wieku by była 95 lat :D :D :D  i jeszcze z 15 geriatrów by musiało być zatrudnionych B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj