nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

ereksio    321

Najpierw go żyd opodatkuje, następnie każe przepuścić kasę przez bank , który zbankrutuje. I tak ni ma kasy ani hektarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

    Kierując się dobrem Narodu, jest w tym akurat Przypadku Pis bliżej sprawiedliwości.

 

 

czyli ''program partii programem narodu ''  :D

chłopie ta epoka już była i naród podziękował  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

spokojnie dostaniesz i po 100 tys ...

tylko wtedy dolar bedzie po 10zł  

Dlatego mówię że sprzedałbym nawet jutro , bo jeszcze 1usd=4pln by mnie urządzało.

 

Pakuję się z rodziną w samolot i sobie tu róbcie co chcecie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

czyli ''program partii programem narodu ''  :D

chłopie ta epoka już była i naród podziękował  ;)

Teraz to manipulujesz moją wypowiedź, wstaw cały cytat!

Podziękował i wybrał!.

Nie jestem za Pis ani za żadną z innych Partii. Ale manipulowanie prawdą to tylko politycy i ich ……. uprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

 to na pewno twoja autorska wypowiedz ?  :D

Czy mam wysłać autograf :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Dasiekk akurat ,gdyby euro było na poziomie jak za czasów PO to pszenica w Polsce byłaby tańsza niż obecnie. Ciebie te hektary i ich zakup to dowartosciowuja czy jak? Ciągle o nich mówisz...powiedziałeś tez ze w Twoich stronach płacą za hektar ziemii około 50 tys. złotych i jeśli ktoś potrzebuje pilnie gotówki sprzeda i za połowę tego. Idąc dalej stwierdziles ,że wyrwiesz 14ha po 22 tys. widzę że lubisz zerowac na innych. Jednak spokojnie "Oliwa sprawiedliwa " i na Twoje hektary kiedyś przyjdzie czas.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

A niby czego mam się nie targować. Komuś potrzeba kasy to ja kupuję jak najtaniej. Logiczne. W moich okolicach wyceniają w okolicahc 50-55 tyle że teraz brakuje kupujących a jak już są to muszą kredyty załatwiać. A że kogoś pili to chyba nie powiem mu 50 jak wiem że sprzeda dużo taniej. Tyle że ja płacę gotówkę/przelew natychmiast bez biegania za kredytami. 

 

Piszesz że na moje ha przyjdzie czas - nawet jutro ale po 100tyś za hektar. I tydzień później już mnie nie ma w tym katotalibańskim grajdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

no i puenta programu MaxTV jaknajbardziej celna czyli :

siły liberalne = upadek wszystkiego

siły konserwatywne = normalnosc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo staszek dyrdymały wali jak z karabinu. Ja jakoś za rządów PO PSL zacząłem jeździć po nowych autostradach. Niech mi ktoś przypomnie ile kilometrów wybudowano za rządów PiS... Wybory dla PiS wygrał kościół i obietnice bez pokrycia. 

 

Fajnie że po nich jedziesz to mógłbyś jeszcze za nie zapłacić

A niby czego mam się nie targować. Komuś potrzeba kasy to ja kupuję jak najtaniej. Logiczne. W moich okolicach wyceniają w okolicahc 50-55 tyle że teraz brakuje kupujących a jak już są to muszą kredyty załatwiać. A że kogoś pili to chyba nie powiem mu 50 jak wiem że sprzeda dużo taniej. Tyle że ja płacę gotówkę/przelew natychmiast bez biegania za kredytami. 

 

Piszesz że na moje ha przyjdzie czas - nawet jutro ale po 100tyś za hektar. I tydzień później już mnie nie ma w tym katotalibańskim grajdole.

 

Ciekawe jak rolnik co ma 50 ha ma gotówki na kupno 12 no może tak za te mądrości co tu wypisujesz dobrze płacą?

Całe szczęście Duda już wkrótce przestanie być prezydentem Polski , http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19517143,polska-bedzie-miala-krola-idea-intronizacji-jezusa-chrystusa.html#Czolka3Img

 

przecież nie może być króla i prezydenta , hahahaha.

 

No , pisiaki....i co teraz? Może być też tak że obiecane "pińcset" zmieni się w "szczęść boże".  Ciężko się przestać śmiać. :D  :D  :D  :D

 

Petru skończy jak Palikot to gwiazda wykreowana przez złodziei na jeden sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

ogloszenia w niemczech:

http://www.bauernhof...e/betriebe.html

i ich jest naprawde durz finansowanych przez Deutsche Bank. i jak to sie ma do 5ha?

Podobnie jak "informacja" że Petru chce sankcji dla Polski, tak i ta jest dobra dla wyznawców "Prawych i Sprawiedliwych". Wszyscy chętnie usłyszą jak to Niemcy sprzedają nasz kraj.

To, że słowa i zwroty są napisane z takimi błędami, że wykluczają niemieckie pochodzenie autora, oczywiście umknęło uwadze. To, że adres kontaktowy jest w Holandii, również. Ale to nieistotne "szczegóły", ważne, że Niemcy sprzedają nasz kraj! Naród musi to usłyszeć!

 

Ywa, też się dałaś wpuścić? No co Ty...

:D :D :D Następny Sherlock Holmes się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo staszek dyrdymały wali jak z karabinu. Ja jakoś za rządów PO PSL zacząłem jeździć po nowych autostradach. Niech mi ktoś przypomnie ile kilometrów wybudowano za rządów PiS... Wybory dla PiS wygrał kościół i obietnice bez pokrycia. 

 

http://wpolityce.pl/polityka/115099-ziarnko-do-ziarnka-czyli-jak-rzad-traci-miliony-najlepszym-przykladem-jest-historia-budowy-autostrad

 

To są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Fajnie że po nich jedziesz to mógłbyś jeszcze za nie zapłacić

 

Ciekawe jak rolnik co ma 50 ha ma gotówki na kupno 12 no może tak za te mądrości co tu wypisujesz dobrze płacą?

 

Petru skończy jak Palikot to gwiazda wykreowana przez złodziei na jeden sezon

Tam gdzie trzeba płacę.

 

A niby czemu mam nie mieć? 50 plus trochę dzierżaw to ponad 200 tysięcy rocznie (dochodu nie przychodu , jakbyś mieł problem ze zrozumieniem), a że nie tylko gospodarstwo jest moim źródłem dochodu to niby czego mam nie mieć. Jakbym miał na 50 ha swojej ziemi zarabiać mniej niż 150 tysięcy rocznie to nie miałoby to najmniejszego sensu- to są raptem 3 tysiące z ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Jeżeli ktoś nadal nie widzi ogromu zniszczeń ostatnich ośmiu lat to pora,żeby zastanowił się nad leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki Stasiu, taki argument.

 

No Ty nawet nie potrafisz odczytać tytułu przelewu na własne konto

Tam gdzie trzeba płacę.

 

A niby czemu mam nie mieć? 50 plus trochę dzierżaw to ponad 200 tysięcy rocznie (dochodu nie przychodu , jakbyś mieł problem ze zrozumieniem), a że nie tylko gospodarstwo jest moim źródłem dochodu to niby czego mam nie mieć. Jakbym miał na 50 ha swojej ziemi zarabiać mniej niż 150 tysięcy rocznie to nie miałoby to najmniejszego sensu- to są raptem 3 tysiące z ha.

 

Gdzie ten symulator farmy kupiłeś też chcę taki!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Tam gdzie trzeba płacę.

 

A niby czemu mam nie mieć? 50 plus trochę dzierżaw to ponad 200 tysięcy rocznie (dochodu nie przychodu , jakbyś mieł problem ze zrozumieniem), a że nie tylko gospodarstwo jest moim źródłem dochodu to niby czego mam nie mieć. Jakbym miał na 50 ha swojej ziemi zarabiać mniej niż 150 tysięcy rocznie to nie miałoby to najmniejszego sensu- to są raptem 3 tysiące z ha.

jak by tak by bylo to 1ha by kosztowal 100.000, zl fajna baja dla mieszczuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Jeżeli ktoś nadal nie widzi ogromu zniszczeń ostatnich ośmiu lat to pora,żeby zastanowił się nad leczeniem.

Zniszczeń? Elektorat pisu ma to do siebie ze czeka aż Pisda. No i pewnie tacy ludzie widzą właśnie te zniszczenia. Ja widzę autostrady , widzę tysiące miejsc pracy w Krakowie ,warszawie ,wrocławiu i innych dużych ośrodkach miejscich. A że kopalnie upadają - znak czasu. A pisowskie kłamstwo o Polsce w ruinie widzę wam belzebub z torunia i kaczor mocno do głowy wbili. 

 

Teraz musicie zmienić myślenie bo pisowskie ludki mówią że Polska jest już w doskonałej kondycji ;) - ciekawe czy to efekt 2 miesięcznych rządów pis czy 8 lat PO PSL i Unii Europejskiej.

jak by tak by bylo to 1ha by kosztowal 100.000, zl fajna baja dla mieszczuchow

No nie mów że razem z dopłatami nie wyjdzie Ci średnio 3 tysiące zysku z hektara? 

Edytowano przez Dasiekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już widzę te tysiące mniejsc pracy za 1000 zł na miesiąc


Jak by z ha był taki zysk to  10 ha i nikt by do pracy nie musiał chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

staszek131415 - za zamiatanie chodników nie powinieneś wymagać zapłaty jaką ma prezes. Ale jak masz jakieś wykształcenie ,chcesz się rozwijać i nie boisz się ze swojej wsi wyjechać to z pracą nie ma problemu. Bezrobocie jest w Polsce wschodniej i na wsi - ale nikt nie postawi fabryki, biurowca na zadupu żeby taki staszek miał pracę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co Ty nazywasz wykształceniem? Bo teraz wszyscy wykształceni nawet co kilka lat w jednej klasie kiblowali to studia pokończyli B) B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Zniszczeń? Elektorat pisu ma to do siebie ze czeka aż Pisda. No i pewnie tacy ludzie widzą właśnie te zniszczenia. Ja widzę autostrady , widzę tysiące miejsc pracy w Krakowie ,warszawie ,wrocławiu i innych dużych ośrodkach miejscich. A że kopalnie upadają - znak czasu. A pisowskie kłamstwo o Polsce w ruinie widzę wam belzebub z torunia i kaczor mocno do głowy wbili. 

 

Teraz musicie zmienić myślenie bo pisowskie ludki mówią że Polska jest już w doskonałej kondycji ;) - ciekawe czy to efekt 2 miesięcznych rządów pis czy 8 lat PO PSL i Unii Europejskiej.

No nie mów że razem z dopłatami nie wyjdzie Ci średnio 3 tysiące zysku z hektara? 

Posłuchaj Leppera a zrozumiesz!

 

https://www.youtube.com/watch?v=w3lRwBENA3U

 

8 lat i jak wrósł dług polski najdroższe Autostrady na świecie, poza Rosja, Niemcy budują o polowe taniej. No ale zegarki za 100.000, musza być itp.

 

Mylisz Przychód z zyskiem ta kalkulacja moze w Niemczech przejdzie zejdź na ziemie.

 

Widać jacy Rolnicy z was.

Edytowano przez 1734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

2000tys z ha przy doskonałym roku i dobrych cenach plonów jest możliwe ,ale rok w rok to nie koniecznie. Widzę kolejny ateista który mija się z ateizmem. Porządny ateista chociaż ma szacunek do każdej innej religii.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj