nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6400

Piszę tylko że to był najpiękniejszy czas ponieważ Wrocław był bardzo fajnym miastem do studiowania.
Było bardzo dużo ludzi praktycznie z całego kraju i nie tylko. W akademikach politechniki mieszkali syryjczycy, irakijczycy, libijczycy z którymi tłukliśmy się od czasu do czasu bo przystawiali się do naszych dziewczyn, a potem w ramach zgody alkoholizowaliśmy się w pokoju 212.
Jeden był nawet tłumaczem w Iraku na jednej ze zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

I to ma być nauka na to idą nasze pieniądze? Parę razy miałem okazje być w akademiku zarzygane pokoje, ludzie pi... li się gdzie popadnie kuchnia, kible, wieczne imprezy, a poziom edukacji mizerny może się to wielu podoba ale według mnie jest to tylko marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Inaczej byś gadał jakby poziom nauki był dużo wyższy i miał do spłacenia ze 100tys kredytu nie było by tyle zabawy ale za to mielibyśmy dużo lepszych absolwentów, którzy by coś wnieśli do gospodarki, zakładali firmy, a nie tylko narzekali, że nie ma pracy po politologi.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Moje wspomnienia obejmują okres 89-94. Wiele z tych osób założyło firmy. Wielu służyło bądź służy krajowi. Jeden jest gwiazdką na tablicy pamięci GROM.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No ja mam sporo młodsze wspomnienia... Tak czy owak studia powinni kończyć tylko najzdolniejsi kilka kilkanaście procent społeczeństwa -elita, a nie tak jak dzisiaj przeszło połowa. I nie powinien być to czas, który się milutko wspomina tylko czas ciężkiej pracy i wysiłku, a płatne studia odsiały by takich co chcą sobie tylko przedłużyć sielskie lata młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Cieszymy się, że tak dobrze się bawiłeś na studiach, ja codziennie wstawałem o 4 rano 1,5h dojazd na uczelnie i z powrotem obrobić gospodarstwo i tak dzień w dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

C ty z tymi żydami? Zazdrościsz im, że są mądrzejsi od ciebie, że umieją robić interesy? Polacy emigrujący do USA oddawali się w ręce Pana Naszego i budowali kościoły, a tymczasem żydzi kombinowali jak rozkręcić jakiś interes to samo zresztą było w Europie, no ale jak ciemnota wolała budować kościoły to teraz zazdroszczą tym, którzy do czegoś doszli. To już taka nasza polska mentalność wynikająca z lat zaborów i komunizmu - sam nie mam to przynajmniej uj.....e tych co coś mają i będzie równość to akurat pasuje jak ulał i do obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Np. W USA ludzie mają inną mentalność, tam się nie piętnuje zaradnych gospodarczo czy wykształciuchów tylko się stara do nich dołączyć...

Nie dyskutuj z Nim na temat Żydów, to u Niego nieuleczalna choroba. Już nie jeden się o tym przekonał.

 

Studia to najpiękniejszy czas.

Zwłaszcza że sporej części ludzi ten czas w nikłym stopniu kojarzy się z nauką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

W naszym kraju to jak ktos chce zamieszać i odwrucic uwage od tego   co robi to wyciaga zelazny temat żydzi

 

a propo bo sie pogubiłem 

żydzi po stronie KOD  czy Prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Podobno żydzi kierują KOD. Przynajmniej tak piszą w niektórych mediach i Kukiz.

Wg mnie teoretycznie zmiany w TK są dobre tzn 2/3 zgodności sędziów i ocenianie spraw w kolejności. Ale w praktyce jak TK ma do rozstrzygnięcia 300 spraw to śmieszne nie jest. Swoją droga to co ten TK robi że ma tyle zaległych spraw.

Raczej nie ma zagrożenie dla demokracji że coś tam w TK zmienili. Zagrożenie będzie jak wejdzie ustawa o policji i będą sprawdzać wszystkich obywateli. Mam szczerą nadzieje że im się nie uda. Internetu nie da się zatrzymać, już próbowali poprzez ACTA i się nie udało.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

Swoją droga to co ten TK robi że ma tyle zaległych spraw.

właśnie nic nie robi

pracują dwa dni w tygodniu, w listopadzie mieli trzy posiedzenia a w grudniu zero

do tego ponad 20tys wypłaty, immunitet i sędziowie TK, którzy na stałe mieszkają poza Warszawą mogą ubiegać się również o pokrycie kosztów zakwaterowania w stolicy i zwrot wydatków za dojazdy. O specjalnym dodatku za rozłąkę z rodziną nie wspominając. Trudna służba na straży konstytucji skutkuje też ułatwioną drogą do zdobycia emerytury. Ta przysługuje już po zakończeniu 9-letniej kadencji sędziego i wynosi 75 proc. ostatniej pensji. Sędziowski emeryt pobiera więc dożywotnio ok. 14 tys zł!

 

chory system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

znalezione w sieci ;):

 

 

~... : Kim ty jesteś? Prezydentem
Jaki znak twój? Pismo Święte
Kto cię wybrał? Naród głupi
Kto twym panem jest? Biskupi
A co z Polską ? Oszukana
Jak pracujesz? Na kolanach
Komu służysz? Prezesowi
Hołd oddajesz? Rydzykowi
Oszukujesz? I co z tego?
A sumienie? CO TAKIEGO ??????? zwiń

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Nie wiem czemu administratorzy nie zmienili tego tematu który zawiera 2 błędy.

1) Andrzej Duda najlepszy chyba tylko dla pisu

2) Tego człowieka nie można nazywa prezydentem, prezydent jest głową państwa i wszystkich obywateli a on jest sługusem prezesiny.

Dla jasności nie jestem zwolennikiem po bo zaras pis-lamiści bedą mnie od takich wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

No i mamy w sejmie ostawe o  inwigilacki  społeczenstwa 

TK juz nas nie obroni

 

 

A przed ustawa PO nas obronił  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Aaaa, to znowu Kamiński będzie latał po kraju i wrzeszczał "dam łapówkę i niski wyrok"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

No i mamy w sejmie ostawe o  inwigilacki  społeczenstwa 

TK juz nas nie obroni

 

 

A przed ustawa PO nas obronił  

 

propaganda działa ,niekturzy to wogóle nie myślą tylko łykają propagande petru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Szechter to żyd pochodzący z zachodniej Ukrainy. Nie dość ,że nie Polak to jeszcze zdrajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2136

Złotousty Andrzej tak wypowiadał się w maju:

 

0b177960add6fa81ead2d42056e92940,640,0,0

 

Co robi obecnie każdy widzi, komentarz zbędny... 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Quiz. Kto wie jakie pochodzenie ma taki gość z poparciem 40% , mający na imię Olek.K? Dla ułatwienia 3 odpowiedzi:

a) rosyjskie,

b) żydowskie

c) filipińskie

(odpowiedzi mogą być łączne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Roundupem popryskam PZPR i wszystkich z Magdalenki. Jak korzenie Roundap zadusi to i Liscie spadna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj