nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

GoRAL1    63

To gdzie maja mówic jak w sejmie im nie wolno zamyka im sie usta

pierwszy raz od 25 lat poseł został ukarany grzywna (2,5 tys) przy czym nie było zadnego postepowania dyscyplinarnego

 

Taka sprawa jak wymiana w służbach wystarczyła jedna noc   a ile lat za rzadów PO kaminski był szefem CBA

W TK jest 7 sedziów (oprucz tych ostatnich 5 )Któzy zostali wybrani miedzy innymi głosami PIS co sie stało że sa teraz zli ( moze chodzi o cos innego )

A jaka ma być 4 RP jaka ta zmiana  na panstwo wyznaniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

 ustawe 1066 ?

To na podstawie tej ustawy zapewne bedzie działac UNijna straz graniczna

 

Albo jestesmy albo nie  w UNI na cos sie trzeba zdecydować

 

Ustawa ta jest konsekwencja Traktatu Lizbonskiego podpisanego przez Prezydenta Lecha Kaczynskiego

 

A te demotywatory to sobie sam wstaw przeciwny dla równowagi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

To gdzie maja mówic jak w sejmie im nie wolno zamyka im sie usta

pierwszy raz od 25 lat poseł został ukarany grzywna (2,5 tys) przy czym nie było zadnego postepowania dyscyplinarnego

 

Taka sprawa jak wymiana w służbach wystarczyła jedna noc   a ile lat za rzadów PO kaminski był szefem CBA

W TK jest 7 sedziów (oprucz tych ostatnich 5 )Któzy zostali wybrani miedzy innymi głosami PIS co sie stało że sa teraz zli ( moze chodzi o cos innego )

A jaka ma być 4 RP jaka ta zmiana  na panstwo wyznaniowe

 

A jak ma się to do rolnika któremu ciągnik zabrali za 100.000zl mafia po psl!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

A jak OFE okradli to gdzie były konsultacje.

OFE to banda darmozjadów do utrzymania 

to państwo  gwarantuje wypłatę rent i emerytur na które i tak musimy dodatkowo dopłacić bo brakuje dziesiątki miliardów 

więc po co utrzymywać dodatkowo bandę nierobów i rozdzielać i tak niewystarczającą składkę ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Tak dla zainteresowanych poszu8kajcie sobie  ile traci petent gdy zgodnie z prawem zmienia fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

wszystko rozumiem ale nie rozumiem o co chodzi z tym lisem? "dlaczego tv nie pokazała lisa"

 

chodziło o ten filmik z lisem wyżej zamieszczony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

OFE to banda darmozjadów do utrzymania 

to państwo  gwarantuje wypłatę rent i emerytur na które i tak musimy dodatkowo dopłacić bo brakuje dziesiątki miliardów 

więc po co utrzymywać dodatkowo bandę nierobów i rozdzielać i tak niewystarczającą składkę ?

Możesz oddać do ZUS który rozda zaraz recistom to twój wybór! ale mój jest inny, bo za każde 100 zł dostane więcej zależy od % ale nie mniej Ustawa a w ZUS nic! idzie na aktualne wydatki ZUS-u sorry na książeczce oszczędnościowej dostaniesz % a w ZUSie co? nic jak się dzieci nie urodzą które na ciebie będą płaciły to du......a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Wieś podzielona miasto podzielone ,pamiętam praktycznie wszystkie rządy po 90 roku i z po kolei jak mnie średniakowi żyje się coraz ciężej ,ceny produktów co muszę kupić co rocznie wzrastają ,moje produkty poziom ten sam albo i mniejszy trzoda to masakra ,a gadanie pisanie że to przez komuchów to nie porozumienie ten cały zamęt sieją młodzi działacze cwaniaczki co szybko awansować nic nie robić i hulanki w głowie ta trójca pisowska Hofman i koledzy ,cwaniaczek Jacek Kurski zrobiony wiceministrem to obciach a Duda ustawiany przez uczciwego człowieka na pewno, tylko chorego samotnego starca co nie przystosował się do terazniejszych europejskich czasów a minister rolnictwa Jurgiel niestety też żyje latami dawnymi teraz potrzebne są wsi szybkie decyzje aby była minimalna opłacalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Zus i tak jest finansowany z budrzetu panstwa

 

 

Jeszcze jedno 

 

mam konto rolnicze w POLSKIM banku 

ostatnio dostałem list polecony o zmianie taryfy opłat za prowadzenie konta jak myslicie w która  strone (zmiana znaczna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A jeśli Soros wcale nie opłaca Petru tylko ludzi związanych z PIS? Jeśli SKOKi były najłatwiejszą i najbezpieczniejszą pralnią pieniędzy?
Co jeśli te wszystkie ustawy o rozdawaniu kasy mają doprowadzić do problemów finansowych z których potrafił będzie nas wyciągnąć tylko jakiś nowy cudotwórca przygotowywany już teraz na taką ewentualność?  Jakoś tak zarząd skoku Wołomin bardzo mi się kojarzy ze starą WSI, ale nie tą którą rozwiązywał Antoni tylko tą z początku lat 90tych. I tu rodzi się kolejne pytanie. Dla kogo oni do k..wy nędzy zbierali taką kasę?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Dlaczego skoki nie beda objete nowym podatkiem

 Może dla tego że twórca jest przewodniczacym senaxkiej komisji finansów pub

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Możesz oddać do ZUS który rozda zaraz recistom to twój wybór! ale mój jest inny, bo za każde 100 zł dostane więcej zależy od % ale nie mniej Ustawa a w ZUS nic! idzie na aktualne wydatki ZUS-u sorry na książeczce oszczędnościowej dostaniesz % a w ZUSie co? nic jak się dzieci nie urodzą które na ciebie będą płaciły to du......a.

jesteś w ZUS czy w KRUS ?

na książeczkę to możemy sobie składać gdzie chcemy , ale to dobrowolne a nie obowiązkowe - więc nie mieszaj tego   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jest pierwsza propozycja ustawy w trybie rzadowym   500 zł rozpoczynaja sie konsultacje społeczne 

na pewno nie w jedna noc  tu potrzeba miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

będą konsultacje czy oby nie za mało :D 

poparcie spada więc może trzeba podbić stawkę  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

jesteś w ZUS czy w KRUS ?

na książeczkę to możemy sobie składać gdzie chcemy , ale to dobrowolne a nie obowiązkowe - więc nie mieszaj tego   

Ale kędyś miało być tak z OFE wystarczyła deklaracja zapomniałeś! A po nam to zabrało! a później te pieniądze przechylali!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 te pieniądze  wróciły  do ZUS bo tam ich miejsce 

 podłapałeś coś czego nie rozumiesz i bredzisz w kółko to samo 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Wieś podzielona miasto podzielone ,pamiętam praktycznie wszystkie rządy po 90 roku i z po kolei jak mnie średniakowi żyje się coraz ciężej ,ceny produktów co muszę kupić co rocznie wzrastają ,moje produkty poziom ten sam albo i mniejszy trzoda to masakra ,a gadanie pisanie że to przez komuchów to nie porozumienie ten cały zamęt sieją młodzi działacze cwaniaczki co szybko awansować nic nie robić i hulanki w głowie ta trójca pisowska Hofman i koledzy ,cwaniaczek Jacek Kurski zrobiony wiceministrem to obciach a Duda ustawiany przez uczciwego człowieka na pewno, tylko chorego samotnego starca co nie przystosował się do terazniejszych europejskich czasów a minister rolnictwa Jurgiel niestety też żyje latami dawnymi teraz potrzebne są wsi szybkie decyzje aby była minimalna opłacalność

Ja terz zacytuje: "Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem"

 

Nie pamiętam kto to napisał.

 te pieniądze  wróciły  do ZUS bo tam ich miejsce 

 podłapałeś coś czego nie rozumiesz i bredzisz w kółko to samo 

 

To chyba ty nie rozumiesz! ZUS wydal je na bieżące wydatki Emerytury Rety itp. już nie ma tych pieniędzy a w OFE były i % mały ale był a w ZUS adnotacja i tyle! Stracone!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj