agronom281

John Deere 6100MC czy Deutz-Fahr 5100C

Polecane posty

przemek28_28    2095

Ja mam 3. Teraz to nie jest duża dopłata a zawsze sie moze przydać. Jakiś uprawowo siewny czy kupisz w przyszłości rozbudowana maszynę i moze sie przydać. Ja używam 2 do pługa. Jedna para obrót a 2 siłownik linkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne argumenty podałeś. Jak bym miał kupować któryś z tych dwóch ciągników to myślę że twoja wypowiedź by była najważniejsza i przesądziła by o moim zakupie

Edytowano przez mariusz123456789a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik92    0

A jaki jest sens porównywać Df 5c z Jd 6rc bo nie rozumiem ?To trochę inne półki .Sam stałem przed wyborem to raczej 5c konfrontowałem z serią Jd 5m i padło jednak na deutza 5110C

Edytowano przez Adik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronom281    0

Z tym DF5c to diler mnie w błąd wprowadził powinienem porównać do DF5 ale już i tak wybór padł na JD.

 

A jeszcze co do hydrauliki: Do agregatu uprawowo-siewnego wystarczą chyba 2 pary wyjść, a do przyczep zbierających ile potrzeba?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

jak będziesz kupować zbierającą to możesz sobie ją wziąć nawet na dwa przewody, zależy jakie sterowanie sobie wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JD lepszy do prac polowych. Jest masywniejszy. JD oferuje lepszą wygodę niż DF. W DF masz wajchę do biegów, zaraz przy fotelu, a do tura prawie przy oknie. Johny wajchy ma obok siebie. To myślę, że też jest jakiś plus. Nie wiem, czy w DF jest ręczne sprzęgło, bo w JD jest. A tu ułatwia i umila pracę.  JD moim zdaniem, ma lepiej dopracowany EHR. Ładniej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masey    1

Witam
Mam podobny problem z tym, że waham się między jd 6090 MC, a df 5100 jako ciągnik główny w gospodarstwie ok. 20ha.
Przedni TUZ obowiązkowo.
Licze, że doradzicie mi jakieś sensowne rozwiązanie.
Pozdrawiam
Ps
Dodam jeszcze, że jak będę robił zakupy to JD będzie z adblue i z tą samą mocą co DF czyli 95 km.

Edytowano przez masey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5110 i nie zamieniłbym na  żadnego innego . Ciągnik mam już po gwarancji i elementy eksploatacyjne zakupuje w Handlowo - Usługowa Firma Rolnicza Krystian Kulpinski , NIP 767 16 76 610 , tel 888 359 526 . Jeżdżę bez obaw . Polecam 

Edytowano przez DeutzFahr-5110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj