Zetor5311

Jaki tur do Zetora 5340 dokładne info proszę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor5311    0

Tak jak w temacie szukam tura do 5340 chce wydać raz pieniądze i żeby to służyło,a nie psuło się, Najlepiej proszę o porade ekspertów, interesuje mnie raczej nowy sprzęt. Proszę o dokładne przykłady które by pasowały na ten ciągnik.


DLACZEGO 5311?????? BO mam 5340 oraz 5211 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Masz jakiś typ co do marki polski czy zagraniczny? Może warto by pomysleć o zagranicznym?


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5311    0
Napisano (edytowany)

W okolicy jest pare Metal-Fach'ów 

Ja osobiście chce kupić żeby coś było dobrego. Jaki jest cennik Stolla Qike i Mx ktoś może podać?? 

A może się orientujesz jakie parametry powinien mieć tur do tego ciągnika udźwik mase itd.

Edytowano przez Zetor5311

DLACZEGO 5311?????? BO mam 5340 oraz 5211 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icy229    0

quick,stoll,mx te tury zaczynają się od 25tys netto

a na takiego Zetora wystarczy metal-fach jak zadbasz, nasmarujesz, wymienisz uszczelki na czas to tur ci będzie służył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

ogółem tury, raczej się nie psują. Ale jeśli kiczysz na komfortową prace, to raczej coś zza granicy


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zależy jaki chcesz mieć udźwig przy tym turze bo to też różnica, ale myślę że za duży nie może być np będzie ciężko traktorem operować ;/ ja polecam coś z hydrametu np 12 albo 16 w nich jest tylko jeden mankament ze są dość długie i trochę wystają z przodu traktora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

ja tam myślę że do takiego zetorka to metal-fach jak znalazł, w okolicy mają i nie narzekają.. nie ma sensu ładować pieniędzy w Quike (tury dobre ale cena powala), bo w cenie tura to sobie używaną ładowarkę kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareczek525    25

ja mam truck-lift 220slx i moim zdaniem to właściwy wybór , ładowacz pasuje idealnie mocowania itp , oglądałem wcześniej te wynalazki typu metal ....... inter ........ i powiem nie warto za te 5 tys różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    385

Tylko nie bierz Metal-Facha, szybko się wyrabia i jakość wykonania taka sobie, jak to w Metal-Fachu  :mellow: Jak coś z Polskich to zastanowił bym się nad Hydrometalem albo ewentualnie Hydrametem  :) A z lepszych Track-Lift  ;)


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170

Solida 500 :-) wykonanie ładne, solidne, rurki pochowane, kolor pod zetorka sobie wezniesz i bedzie godnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Wiadomo, że Quick czy Stoll będą najlepsze tylko czy jest sens podwajać wartość ciągnika turem? :D

Do Autora: dużo będziesz miał pracy dla tego ładowacza? Jak nie to spokojnie coś tańszego możesz kupić i nie ma szans aby się zużył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5311    0

Ciągnik nie jest tak mało warty ;P 2005r. Pracy jest dość dużo. A jaka jest różnica w cenie Track-Lift  a hydrametu?


DLACZEGO 5311?????? BO mam 5340 oraz 5211 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj