Skocz do zawartości

Zdjęcie

McCormick CMax 105 RPS

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share misiek1984

misiek1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 luty 2008 - 14:31

McCormick CMax 105 RPS Chce kupic McCormicka cmaxa 105 RPS z rewersem elektrohdraulicznym i sprzegłem mokrym, nasluchalem sie juz od dilera zalet tych opcji. Chce teraz uslyszec troche opinii od Was?? Co mozecie powiedziec o tym, wspomnę, ze ciagnik bedzie wykorzystywany w turze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
McCormick CMax 105 RPS Dzisiaj, 23:11
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 08 luty 2008 - 14:58

McCormick CMax 105 RPS Jak do TUR'a to wyposażenie wyśmienite :D- elektrohydrauliczne rewersy i mokre sprzęgła są dużo żywotniejsze od suchych ciernych przy częstych zmianach kierunku- elektrohydrauliczny rewers "oszczędza" tarcze sprzęgła- nie naraża je na szarpanie itp. co przy częstych zmianach kierunku występuje...
No a mokre sprzęgło też jest dużym plusem w wygodzie i wytrwałości przy częstych manewrach.

#3 Share misiek1984

misiek1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 luty 2008 - 09:57

McCormick CMax 105 RPS chce uslyszec troche od Was opinii o tych ciagnikach, jakie sa w uzytkowaniu i czy warto je kupic ??? czekam na szczere odpowiedzi.

#4 Share nibynikt

nibynikt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 19 luty 2008 - 22:20

McCormick CMax 105 RPS też jestem zainteresowany tym ciągnikiem, posiada go ktoś ?

#5 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 10 marzec 2008 - 17:39

McCormick CMax 105 RPS bardzo dobry do Tura napewno bedzie no bo przeicez ten rewers i te polbiegi to napewno ci pomoze. a tak to jeszcze nie widzialem CX 105 przy TUrze u nas gosciu ma ten ciagnik jako glowny.
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 20 maj 2012 - 07:40

McCormick CMax 105 RPS Cześć Koledzy.Piszę tutaj w imieniu kolegi który kupuję nowy ciągnik na dofinansowanie.Wstępnie wybrał mf 5430(przyznaję że sam go do tego namówiłem,jestem użytkownikiem tej marki,wiadomo,każdy chwali swój sprzęt,tym bardziej jak dobrze się sprawdza.Ale,wracając do kolegi,ciągnik ma być jako główny,pracować z turem,ok 100 km w full wypasie czyli rewers eh,ehr jakaś fajna skrzynia.Przyznam szczerze że nic nie wiem otej marce,może jakieś podpowiedzi,symbole modeli,ceny,i dilerów.Jesteśmy z okolic Płocka.Wielkie dzięki

#7 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 20 maj 2012 - 11:09

McCormick CMax 105 RPS Czy na prawdę to jest tak żadka marka że nikt isę nie chce wypowiedzieć? Zależy mi na opiniach

#8 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 20 maj 2012 - 11:19

McCormick CMax 105 RPS C-Maxy to jeden z najbardziej popularnych modeli McC w Polsce. W mojej okolicy jest kilka sztuk, użytkownicy sobie je chwalą. Są ekonomiczne, zwrotne w turze. Z tego co wiem awaryjność tego modelu jest niska. Ciągnik jak najbardziej do polecenia. Dealerów McC znajdziesz tutaj: http://maszyny.romanowski.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share siwykrzych

siwykrzych

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo samochody myzyka film fotografia

Napisany 28 marzec 2013 - 09:04

McCormick CMax 105 RPS mam ten traktor juz 4 kok 3 tyś mtg od początku przy turze POLECAM !!! tylko jak ma ciężko to duzo pali na ciężkiej ziemii 4 godziny 100 litrów przy gruberze 3,5 metra na gwarancji wymieniali felgi z przodu na wzmocnione bo popękały podobno od tura ale teraz jest git i na gwarancji wymienili pompe paliwa