dawidursus323

Jak daleko do dealera?

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć jak daleko macie do dealerów waszych ciągników. Planuje zakup ciągnika ale nie wiem jak daleko ''opłaca się'' mieć daleko dealera.

W moich okolicach.

nh-130km wia-lan

jd-40km chempest

ursus-50km masz-rol

I chciałbym kupić nh ale do dealera mam 130km.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Przyjeżdżają szybko po zgłoszeniu? Liczą za dojazd? Jak by było bliżej to zawsze w razie czegoś możesz osobiście sie pofatygować i zmobilizować go do działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

ja do mojego mam ponad 100km. Nie wiem w ile dojeżdżają, bo nic poważnego się nie popsuło. a drobne usterki likwidujemy sami


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

mam takie pytanie odnośnie dealera Nh - Przytoczna wlkp . czy ktoś tam kupował maszyny ? jak z częściami i serwis > ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

 

nh-130km wia-lan - chwalą ich serwis i z tego co wiem to jeżdża i znacznie dalej.

jd-40km chempest - chyba serwis do poważnych spraw jezdzi ze śląska a nie z oddziału koło miechów?

ursus-50km masz-rol - nie znam tej firmy, jest tam serwis?czy tylko sprzedaż?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Case 10km

DF 15

JD 40

NH 45

Fendt 50

Claas 80

Valtra 90

A kupiłem DF co mam tam do nich 120 km, bo mi lepszą cene zaoferowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z tymi nowymi ciągnikami to chyba nie trzeba raczej często do serwisu jechać? To nie raz lepiej kupić ciągnik do którego serwisowania mamy dalej, a zaoferowano nam lepszą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Oczywiście że tak, przegląda się wszystkim dilerów 300 km od miejsca zamieszkania, i się kupuje tam gdzie najlepsza oferta, a serwis sobie dojedzie, nie ma się czym przejmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Bezsensu. Gdybyś kupił ciągnik 200 km od serwisu to musiałbyś zapłacić serwisowi za nocleg w hotelu z wyżywieniem przecież.Przyjadą rano, skończą wieczorem a gdzie dojazd? Po gwarancki będa pewnie udawać że Cie nie znaja. Diler jak sie ma martwić ludzmi to raczej w swojej okolicy a nie po 200 km od firmy, bo mu juz tam przeciez nie zależy a z cenami to zazwyczaj jest rejonizacja i tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj