Skocz do zawartości

Zdjęcie

GPS Drogowy

85 odpowiedzi na ten temat

#61 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 01 marzec 2009 - 14:46

GPS Drogowy ... i masz racje, nie szukaj aktualizacji do Nokia Maps, bo te aktualizację poprawiają tylko miasta, a małe miejscowości- zamiast ich przybyć to u mnie się zmniejszyło ;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
GPS Drogowy Dzisiaj, 16:34
  •  

#62 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 17:25

GPS Drogowy Oj to chyba cos nie tak...nie powinno sie zmiejszyc!! ;)

#63 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 01 marzec 2009 - 18:20

GPS Drogowy Sam nie mam pojęcia dlaczego Nokia odwaliła takie coś ;). Czytałem na jakimś forum o telefonach, że inni mieli podobnie- stare mapy pokazywały więcej małych miejscowości. Najwidoczniej nie zależy im na wioskach tylko na szczegółowości miast i tyle.

#64 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:42

GPS Drogowy No mozliwe... W zamian za wsie beda lepiej miasta opisane... chyba przez to aby mapa nie zajmowala tyle pamieci...
Ale jesli tak jest to powinny byc 2 wersje... z wiekszymi i mniejszymi szczegolami...

#65 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 19:39

GPS Drogowy @coolman111

A mógłbyś mi podrzucić link na PW z tą stroną do map Garmina? Bo mojej wsi np nie ma <_< w tej mapie co ja mam :)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#66 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 06 marzec 2009 - 14:50

GPS Drogowy Już wysłałem :P. Musisz się tam zalogować aby w pełni korzystać z tej stronki. Pozdro.

#67 Share bimladentoja bimladentoja

bimladentoja
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 czerwiec 2009 - 22:04

GPS Drogowy ;)

#68 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 07 czerwiec 2009 - 10:09

GPS Drogowy Ja mam garmina na noki N82 i sobie chwale nwet bardzo ponieważ nawet polne drogi są na mapach ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#69 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 07 czerwiec 2009 - 11:57

GPS Drogowy Tez mam Garmina już jakiś czas i niebyło tak żeby mnie gdzieś nie zaprowadził. Jeździliśmy z bratem po Niemczech, Holandii i wszędzie nas zaprowadziła. U nasz po różnych wiochach jeździliśmy za maszynami, autami i wszystko było. Raz pamiętam jak jechaliśmy na dysko co nam ktoś powiedział że tam jest i była nastawiona na droge najkrótszą to nas przez pola i lasy poprowadziła że na takiej piaszczystej drodze musieliśmy auto pchać. ;)
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#70 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 28 czerwiec 2009 - 16:22

GPS Drogowy a ja mam iphona i tydzien temu wyszla na niego nawigacja z mapami
swietna sprawa:) pokrycie jest rewelacyjne

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 28 czerwiec 2009 - 22:55

GPS Drogowy Dziś w drodze powrotnej z Szepietowa Naviexpert ostrzegł przed dwiema mobilnymi kontrolami w tym jednym z suszarką
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#72 Share gumis45

gumis45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 luty 2010 - 10:54

GPS Drogowy Ja mam palmtopa Mio P 560 z mapa IGO 8 i jestem z niej bardzo zadowolony.Duzo km robie po europie zach i w karaju i jeszcze mnie nigdy nie zawiodla.Koszt 2 lata temu to 1300 zl komplet (palmtop,uchwyt,ladowarki,pokrowiec Krusell).Polecam
Niezawodność Jest Naszą Siłą

#73 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 10:49

GPS Drogowy Planuje zakup nawigacji do samochodu konkretnie dwie marki porównuje http://allegro.pl/na...1525103405.html i http://allegro.pl/na...1530844005.html Którą byście polecali, jaka jest łatwiejsza w obsłudze i przydatniejsza na trasie?

Edytowany przez grzesiu09091987, 29 marzec 2011 - 19:22.

#74 Share wertus

wertus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    i budowlane

Napisany 29 marzec 2011 - 17:46

GPS Drogowy Kolego @grzesiu09091987 drugi link nie działa, ta Mio jest na starym chipsecie Sirf, Mtk bije go na głowę, wiem co mówię, bo miałem już kilka navi. Ostatnio używam coś takiego link i musze powiedzieć że spisuje się świetnie, wcześniej miałem Garmina nuvi. Po pierwsze to Navroad ma odblokowany system, można wgrać co się podoba, a drugi plus to szybkość wyznaczania pozycji, ja używam Automapy i IGO8.

#75 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 18:17

GPS Drogowy Też ci polecam kupić coś odblokowanego i zainstalować najlepszą jak dla mnie Automapę

#76 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 19:31

GPS Drogowy Już poprawiony link.Czyli polecasz tą z twojego linku? Widać fajna nawi i cena przystępna, czytam czytam i nie widzę jaką ona ma wgraną mapę.Jeżeli jest odblokowana to mogę wgrać jaką chce i skąd chcę. Doradźcie bo jestem zielony w tym temacie.Pozdrawiam

#77 Share wertus

wertus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
    i budowlane

Napisany 29 marzec 2011 - 19:47

GPS Drogowy Dokładnie tak, co chcesz to sobie wgrywasz, jest jedno ale, kontrol policji. Ale ja to robię tak że wyłączam navi, zresztą wszystko jest na karcie, a wyjęcie karty to sekunda, a zwykła drogówka to nawet uprawnień do tego nie ma, już nie mówiąc o tym że się nie znają, jedyne co to numer seryjny urządzenia spisują, tyle to potrafią. Automapa kosztuje około 200zł, ale bez problemu można znaleźć w necie i sobie wgrać, są nawet gotowce tylko skopiować na kartę i działa. Ja polecam IGO8 według mnie przeliczanie tras to mistrzostwo, dokładnie tak jak trzeba, sprawdzałem na trasach, które znałem. Z tymi navi to tak że większość jest zablokowana, bo są sprzedawane z konkretnymi już mapami, i żeby tylko z tych korzystać. Co do Navroada to chyba najlepszy stosunek jakości do ceny, ja jestem mile zaskoczony, bo myślałem że to taka chińska zabawka.

#78 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 21:17

GPS Drogowy Czyli policja czepia się za nawi? A jak tu jest z wyznaczeniem trasy? Możesz samemu wybrać trasę przez jakie miasto chcesz jechać czy tylko trasa jest automatycznie wybierana przez urządzenie; kolejne pytanie to jak przegapi się skręt to automatycznie zostanie wyszukana nowa trasa aby jak najszybciej dotrzeć do celu;Wszystkie koszty jakie musiał bym ponieść związane z nawigacją to jej kupno 370 zł i kupno automapy? Mapę z neta to miałeś taka na myśli http://www.programyp...ogram,2387.html ?

#79 Share wertus

wertus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
    i budowlane

Napisany 29 marzec 2011 - 21:48

GPS Drogowy Trasa jest przeliczana automatycznie, ale jest kilka opcji jak szybka, łatwa, krótka itp. policja jeśli robi taką akcję to ma prawo sprawdzić, ale wyjęcie karty to sekunda i po sprawie. Tak to jest IGO co w linku dałeś. Ten model też jest wart uwagi link, tu już jest nowszy chipset Sirf V a nie jak w Mio Sirf III, no i najnowsza Automapa 6.8.

Edytowany przez wertus, 29 marzec 2011 - 22:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 07:59

GPS Drogowy grzesiu09091987 tylko że z tej strony żadnego programu nie pobierzesz:) musisz szukać na jakichś priackich portalach ale nie moge tu udzielać takich informacji. Policja kontroluje oryginalność programów chociaż mi się to nigdy nie zdarzyło. Ja automapy uzywam od wielu lat nie tylko po Polsce i narazie nigdy mnie źle nie poprowadziła. Możesz sobie wyznaczać przez jakie miasta chcesz jechac ale wtedy musisz to ręcznie zaznaczyć na mapie w przeciwnym wypadku program sam ustali trase. W tym pierwszym linku od wertus nie ma żadnej mapy. Nad tym dugim linkiem bym sie zastanowił bo dobra oferta chociaż za 250 zł można kupić urządzenie bez mapy

Edytowany przez lukaczmarek, 30 marzec 2011 - 08:01.

Dodaj odpowiedź