maniek10141

GPS Drogowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek10141    2

Znajomy się chwalił że ma GPS pokazuje mu drogę. Wpisuje miejscowość a to mu pokazuje trasę czy to prawda co mówi? :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

tak. To systemy do nawigacji samochodowej. Jedne lepsze drugie gorsze.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Znajomy się chwalił że ma GPS pokazuje mu drogę. Wpisuje miejscowość a to mu pokazuje trasę czy to prawda co mówi? :):D

oczywiście ze są -nokia N71 ma juz antenę i symbiana, o N91 nie wspomnę :)

a taki zwykły GPS z mapą Polski można juz za 500-600zł kupić B)

mi się wydaje ze radio CB będzie bardziej praktyczne i funkcjonalne :)

 

widziałem takie coś w samochodzie to jest pokazana droga strzałeczka na niej i GPS mówi ,,za 150m skręć w lewo" :)

poniżej pokazuje najbliższe stacje benzynowe itd :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no ja prawie miałem to kupic B) tomtom albo mio robią dobre gps-y a jak sie wrzuci dobrą mape polski to wszedzie sie da zajechac do tego pokazuje stacje benzynowe bary itp itd :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GPS ma swoje dobre strony jak i złe.

Dobre - Wiesz gdzie i jak jechać

Złe - w większości przypadków ludzie zapominają o znakach drogowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O znakach drogowych raczej nie zapominają, ostatnio jechałem z kuzynem i załączył GPS-a. GPS potrafi takie skróty znaleźć, że głowa boli. Gdy jechaliśmy to znalazł najbliższe drogi polne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Tylko co to wszystko ma wspólnego z rolnictwem?


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forest    0

Muller elektronik pokazał na zeszłoroczej Agritechnice system nawigacji ... na konkretne pole:)

Pomocne, gdy operator sprzętu ma problem ze zlokalizowaniem pola na którym ma pracować w przypadku dużych gospodarstw, czy firm usługowych.


*****************************
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi
*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

GPS i jest on chwalony przez wlascicieli duzych gospodarst np na duzym poly mozesz dzieki temu rownolegle do osi pola uprawic ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no ale jak jest mądry gps to po przekroczeniu prędkosci okreslonej na jakims tam odcinku to piszczy ze predkosc za duza

a co do mapy to automapa ma 99% pokrycia polski


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

powiedzcie mi czy ktos z was ma porównanie gps 3.5 a 4.3 cala?

po powrocie do polski bede chciał kupić, róznica w cenie nie jest dosc duza i sie zastanawiam czy mniejszy czy wiekszy. Mały kosztuje ok 280zl duzy 350-380 z wgraną już mapą map ponoc ta aplikacja tez jest dobra.

 

Ktos takiego uzywa?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moim zdaniem GPS jest dobry do miast zeby znalezc dany obiekt bo na wiosce czy autostradzie najlepsze jest radio CB.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

cb juz mam ponad 1.5 roku teraz musze miec gpsa - w miescie cb to masakra, poza tym oba sie przydaja, jednak uwazam ze CB bardziej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

GPS jest dobry ale nie pokaz szczegolow najwazniejszych.

-zakorkowanych ulic

-przenosnych radarow predkosci

-i najwazniejsze SAMOCHODOW POSCIGOWYCH

 

Jechalam kiedys z bratem w Paryzu i tam GPS pokazal droge z dokladnoscia do 5 metrow


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

na takie rzeczy są antyradary :lol:

w obcym miescie uzywam CB ale i tak ono nie pomaga na korki i tak trzeba swoje odstac i tak


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mam NaviExperta w komórce i pokazuje zakorkowane ulice oraz "pełne" radary stacjonarne i mobilne kontrole drogowe i radarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a skad on o tym wie? dla mnie to co mowisz to bzdura na kółkach - nie znam poki co takiej technologi ktora by pozwalała na takie bajki o jakich piszesz


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

na POSCIGOWEGO antyradar nie pomoze.

no w miescie CB to porazka ale na trase jest super.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

od kiedy jezdze z CB to jeszcze nie zapłaciłem mandatu a czsy przejazdów spadły mi o około 20-30%, niestety ostatnio zapłaciłem gapowe bo na CB nikt mi nie powiedział ze ten TIR jest tak blisko mnie i zrobiłem mu tzw "z d*py garaż"


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

czyli to nie jest klasyczny GPS, no ale zwracam honor - kwestia tylko taka:

1. telefon ma do d*py wyswietlacz - malutki

2. jak rozumiem musi byc online - wiec trzeba płacić za transmisję danych

3. uzytkownicy musza poinformowac system ze na ulicy strzegomskiej 56 stoi patrol z radarem, jak nie podadza to system i tak jest o kant d*py rozbic :lol:

 

nie podoba mi sie to, mimo ze moze i funkcjonalne


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

tak jak przy cb jak ci nikt nie powie to się nie dowiesz

 

telefon współpracuje z odbiornikiem GPS przez bluetootha. Wyświetlacze w telefonach są różnej wielkości ale funkcje głosowe w zupełności to nadrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

testowałem nokia maps w e51 - dziękuję


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

nokia maps jeszcze nie próbowałem a e51 wyświetlacz ma kieski faktycznie, poza tym naviexpert działa na telefonach z Javą a nie tylko na symbianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

Jezeli mozesz wydac troche wiecej kasy to polecam jednak 4.3 cala. Kiedys duzo uzywalem jvc ktory posiadal wlasnie taki wyswietlacz i po przesiadce na palmptopa mio 560 stwierdzam ze troche brakuje mi panoramicznego widoku. Wg mnie te male gps z 3.5 calowym kwadratowym wyswietlaczem jak dla mnie sa kompletnym nieporozumieniem :lol:

A co do mapy to na Polske tylko i wylacznie automapa! kazda osoba ktora testowala rozne mapy zawsze powtarza ze na nasz kraj jedynym sensownym wyjsciem jest wlasnie automapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
    • Przez yacenty
      @kristofus prośba o pomoc - jak krok po kroku ustawić QGIS do pobrania map z geodezji a następnie wyznaczenia graniczników, tak aby można je było wyznaczyć na tablecie albo na dedykowanym garminie.
      Na dzień dzisiejszy mam kompa na windowsie 10 - della 10calowy tablet.
      Do tego F9P, pojedynczy moduł i do niego abonament RTN, więc mam dokładność do 2.5cm.
      Jak teraz krok po kroku skonkuforwac QGIS zeby pobrac mapy od geodetów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj