Ruslanek

ciekawe książki

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja Polecam wszystkim  przeczytać  bądź wysłuchać  Audiobook  Krzysztofa Spadło  Skazaniec  Pierwszy drugi i trzeci  tom  Książka  wciąga  i  uzależnia  od siebie. Ja osobiście  słuchałem audiobooka. Wczoraj  była  Premiera 3 tomu  a ja po wysłuchaniu go  nie mogę  się doczekać 4 tomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Może są tu jacyś fani literatury postapokaliptycznej... Jeśli tak to myślę, że więcej nie muszę już dodawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
note    0

Bardzo wzruszająca i ciekawa książka jaką ostatnio czytałam to "Będzie dobrze" Michała Leśniaka, powinien ją przeczytać każdy kto uważa że nie jest szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Czytam. Lubię książki popularnonaukowe, psychologiczne, medyczne, literaturę faktu, kryminały. Jeśli nie czytałaś, to polecam np. "Ocalona aby mówić" Immaculee Ilibagizy, "Taniec w ruinach" Milany Tierłojewej, "Lalki w ogniu" Pauliny Wilk, "Jakbyś kamień jadła" Wojciecha Tochmana, "Przysięga. Chirurg na wojnie" Khassana Baieva. Z kryminałów podobała mi się cała saga Camilli Lackberg. Poza tym jeśli nie czytałaś "Millennium " Stiega Larsona, to też polecam. Pamiętam, że duże wrażenie zrobiła na mnie książka "Ono" Doroty Terakowskiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3870

Widze, że temat gorący :). Moja ulubiona książka to "Mistrz i Małgorzata"  Bułchakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gregorius
      Tak więc ten temat ma być o ulubionych książkach, które kiedykolwiek czy ostatnio przeczytaliście, podzielcie się tytułami, streszczeniem, lubianymi autorami, tak aby rozpropagować czytanie owych lektur bo "Czytanie jest dla umysłu, tym czym gimnastyka dla ciała". Jakie gatunki u was przodują na półkach, ile czasu dziennie poświęcacie na czytanie i co jest dla was najważniejsze w czytaniu (poznawanie świata, nauka, doświadczenia życiowe)?
       
      Mam nadzieję, że ten temat się przyjmie i będziemy mogli podzielić się spostrzeżeniami
       
      Ja ostatnio przeczytałem "Myśli nowoczesnego endeka" Rafała A. Ziemkiewicza a teraz jestem tak w połowie "Ziele na kraterze" Melchiora Wańkowicza
       
      Pierwsza opowiada o zmianach społecznych po 89 roku, o Polakach, o tradycji endeckiej, o zagrożeniach dla nas Polaków, o sytuacji politycznej obecnie, o tym dlaczego nie możemy podnieść się po upadku komuny i trwamy dalej w poprzednim ustroju...
       
      Druga mówi o rodzinie jej nadrzędnych wartościach, o domu jako wspólnocie, o dorastaniu dzieci, które mimo ciężkich warunków wraz ze wzrostem zamożności rodziców dojrzewają i poznawają nowy świat, akcja toczy się w latach 20 XX wieku wtedy to rodzi się Krysia....
       
       
      pozdrawiam gregorius
    • Przez Marcin27
      Witam potrzebuje pilnie książkę obsługi do ciągnika
      Fendt 207-211 V/F/P Vario
       
      szukałem na necie ale tylko po angielsku i to wersja nie bogata a na allegro życzą sobie 40pln znalazłem do starszego typu a potrzebuje do nowego od rocznika 2009 bo ten starszy różni się, w nowym sama elektronika praktycznie brak manualu. a tu foto. prosze szybką pomoc.
    • Przez krecikuryn
      Witam. Jak w tytule poszukuje książki napraw i katalogu do dominatora 76 i mam z tym spory problem... pomoże ktoś???
    • Przez sobek112
      Tak jak w temacie potrzebne jakiekolwiek materiały, 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj