Folia-Rolnicza

1500 ZGŁOSZEŃ do drugiej edycji "Rolnik szuka żony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz20    106

Na disco to nie bardzo można coś przygruchać, zwłaszcza gołąbeczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Zgłosiłem się. Powiedzieli,że ciągniki za małe,dom nie wyremontowany.Nie będzie gdzie dziewczyn przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

to ostatnie to nie problem...mogły by spać z Tobą :P ...z domem Ci pomożemy ;)  a ciągniki się pożyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadziac360    14

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadziac360    14

Na początku mówili że nie będzie żadnych eliminacji i etapów, dopiero z telewizji dowiedziałem się, że do drugiego etapu przechodzą ci którzy dostaną największą liczbę listów, to też okazało się ściemą. Wszystko robią pod publikę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

 

Sytuacja diametralnie się zmieniła.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

powinien być limit wieku do 40-tki. oby nowi kandydaci wypadli lepiej od poprzednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa    9

daj spokój oglądalność znalezli to i trzeba pokazać jak się powodzi rolinkom.

 

Też taka myśl przeszła mi przez głowę ;/ Pokażą nielicznych, wyselekcjonowanych magnatów i pójdzie fama, że strajkują a tacy dorobieni.... 

Z drugiej strony dziewczyny z pracy stwierdziły, że to też wpływa pozytywnie na wizerunek wsi wśród miastowych - tych, co spodziewają się jeszcze konia i dwukółkę koło chałupy ze strzechą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak Cię widzą tak Cię piszą -głosi stare przysłowie część ludzi z miasta jedyny kontakt z wsią mają właśnie przez TV i jak poprzednik pisze fama idzie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

muszą do programu iść młodzi i bogaci bo inaczej to tylko kompromitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joseph007    0

Też taka myśl przeszła mi przez głowę ;/ Pokażą nielicznych, wyselekcjonowanych magnatów i pójdzie fama, że strajkują a tacy dorobieni.... 

Z drugiej strony dziewczyny z pracy stwierdziły, że to też wpływa pozytywnie na wizerunek wsi wśród miastowych - tych, co spodziewają się jeszcze konia i dwukółkę koło chałupy ze strzechą :D

sa zalety i wady to fakt. mysle ze jednak wiele osob popatrzy na to wlasnie w ten sposob 'o jak sie powodzi a tu sie strajkuje po warszawach!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

To już tak się wycwanili, porażka. Do pierwszej edycji jeździli po kraju i sami szukali rolników, a teraz sobie przebierają.

 

Ja Cię pamiętam z tego pierwszego odcinka, wywarłeś na mnie pozytywne wrażenie :) ale nie napisałam bo nie odważyłabym się na udział w reality show, poza tym jestem trochę starsza i szukam faceta na gospodarkę a nie z gosp. Uważam że za młody jesteś na to żeby szukać miłości w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
    • Przez farmer_89
      Witam, pytanie do MR z naboru 2015 czy ktoś już dostal wyplate drugiej części premii 20%, jeśli sa takie osoby proszę napiszcie!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj