Polecane posty

Witam mam trochę dziwne pytanie. Ostatnio znalazłem ciągnik na Olx.pl do sprzedania w Woj. Kujawsko-Pomorskim  w samym Stolnie , bardzo mi się podoba i się wybieram go  może nawet kupić .Problem polega na tym że nie mogę znaleźć informacji na internecie kim ten sprzedawca jest , bo ma kilkanaście maszyn na sprzedaż i nie wiem czy to jest jakiś handlarz czy może czymś innym się zajmuje . Więc zwracam się z prośbą głównie do użytkowników forum z Kujawsko-Pomorskiego , jak coś wiecie to odpiszcie . Proszę też o szybką odpowiedź bo może dzisiaj lub w poniedziałek na noc pojadę bo mam kawał drogi do przejechania a jeszcze szykują się protesty Rolników  na wtorek 2015.02.03 i chciałbym zdążyć przed protestami. Z Góry Dziękuje za Odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Właśnie, jakiś link ;)

Ja też widziałem fajny ciągnik w pomorskim ale trochę mi szkoda jechać 600 km żeby sobie obejżeć traktor :P a powiem że oferta jest przystępna i ciągnik od rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Dokładnie Ten MF . Parę dni temu były inne ogłoszenia też był fajny JD. No i właśnie nie wiem czy to handlarz czy ktoś kto się czymś innym zajmuje , może to jakiś SKR czy może ten facet prowadzi usługi rolnicze . Mam tak około 560 km  jazdy do Stolna

Edytowano przez Danielkoltun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Taki problem zadzwonić i zapytać jak długo w gospodarstwie a z drugiej strony czy to ważne czy to handlarz czy rolnik ważny jest sprzęt i jego stan i wygląd i działanie, i wązne żeby miał legalne pochodzenie a czym się sprzedający zajmuje to chyba mniej istotne 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Istotne . Jest taki temat na forum ; http://www.agrofoto.pl/forum/topic/58258-opinie-o-polskich-handlarzach-używanych-maszyn-rolniczych/page-2 . Przeczytajcie sobie trzeci komentarz na stronie drugiej, Czy Warto wywalać pieniądze w coś co nawet nie mamy na podwórku ? tu w rolę weszło zaufanie do sprzedającego (ja bym wolał żeby się coś zepsuło i stało u mnie w garażu , ewentualnie oddanie maszyny i zwrot gotówki ) . Tak jest ważny jak najbardziej stan maszyny . A le lepiej dmuchać na zimne jak już raz na czymś się osobiście przejechało .

Edytowano przez Danielkoltun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Maszyny nie prześwietlisz jest to używany sprzęt ja jak kupowałem traktor to 4 miesiące jeździłem cała Polskę objechałem i byłem też w Czechach a jak kupowałem to i tak jeszcze raz byłem z mechanikiem. Wystarczy na miejscu jak będziesz to ocenić sytuacje jak handlarz to zobaczyć jaki inny ma sprzęt jaki warsztat itp najgorzej jechać z kasa i się napalić i kupić pierwszy lepszy 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez semos
      Znacie jakiś handlarzy lub składy gdzie można zobaczyć kombajny mf 206 bądź 307 ? Jestem na kupnie któregoś z tych modeli i chciałbym kupić coś naprawdę w bardzo dobrym stanie i nie wytłuczone ? Może ktoś podrzuci jakieś adresy gdzie ktoś zajmuje się sprowadzaniem takiego sprzętu ale naprawdę w dobrym stanie a nie złomu.
       
      A i jeszcze jedno pytanko którego lepiej kupić 206 czy 307, który mniej awaryjny?
    • Przez stachu18021996
      Witam, potrzebuje 5 cielaków najlepiej mięsne ale mogą być mieszańce, proszę o odpowiedzi tylko prywatnych rolników a nie pośredników którzy nic nie robią i zarabiają 100%.
      Proszę piszcie  tutaj w temacie albo na priv, niech się zgłaszają chętni z okolic woj. Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego:D
       
       
    • Przez AnnaOrienta
      OPIS OFERTY
       
      Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko Operator Ciągnika
      Praca przy budowie odcinka drogi S5, woj. Kujawsko-Pomorskie
      Rozpoczęcie pracy marzec lub kwiecień
       
      Idealny kandydat:
      Doświadczenie w drogownictwie
      Licencja do obsługi ciągnika ,,T” lub ,,C”
      Główne zadania:
      Obsługiwanie ciągnika
      Wykonywanie ziemnych prac budowlanych
      Kontrolowanie stanu technicznego urządzania
       
      Oferujemy:
      Zatrudnienie bezpośrednio u klienta (agencja pośredniczy tylko w procesie rekrutacyjnym)
      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się, na polskim rynku firmie międzynarodowej o ustabilizowanej pozycji na rynku,
      Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
      Pracę na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego

       
      Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy warszawa@orientapolska.pl w temacie maila: Operator Ciągnika
      W CV należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
      Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
      Agencja Pracy Orienta działa na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347
        Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie
      szukam przydomowego pastwiska do wynajęcia, dla dwóch koni. Najchętniej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi !!!
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj