Kamix20

Który rozsiewacz lepszy?

Polecane posty

Kamix20    0

Witam, mam pytanie dotyczące czym się różnią podane rozsiewacze: KUHN/RAUCH MDS i KUHN/RAUCH ZSB? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem który wybrać, a wypatrzyłem owe na aukcjach, np. KUHNG MDS 901, RAUCH ZSB 900. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje. Pozdrawiam! :)

Edytowano przez Kamix20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKT6050    11

kuhn a rauch to to samo tylko że kuhn pisało na starszych modelach a teraz na nowszych naklejaja rauch

mds znaczy to że talerze mają wysówane łopatki a zsb ma te łopatki na stałe

Edytowano przez PIOTREKT6050
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS który będzie współpracował z c-330 a w przyszłym roku z zetorem 8011  np.modele z serii 60 do 900. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. 
    • Przez Psajdak009
      Posiada ktoś tabelę ustawień dawkowania nawozu dla tego rozsiewacza ? Będę wdzięczny za pomoc 
    • Przez PrzemoO
      Tak jak w temacie poszukuje nadstawki wymiary podstawy 120/190 o pojemności 600 litrów, w rozsądnej cenie.
    • Przez DamianDF
      Cześć. 
      Czy ktoś wie jak i czy w ogóle jest to wykonalne, mianowicie zakupiłem rozsiewacz Rauch mds 721 i rozchodzi sie o próbe kręconą??
      Może ktoś ma podobną maszynę i podałby przybliżone wartosci wysiewu do ustawień rozsiewacza? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj