Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 30 marzec 2008 - 10:13

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL Ja tez mam jedna hydrauliczna wylaczana i wlaczana. Zawsze na poczatku lewa kosa chodzi a jak juz sie obmluci to wylaczamy ja bo jest niepotrzebna. Ja nie zauwazylem aby olej sie grzal. :P
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stół do rzepaku do CLAAS 98SL Dzisiaj, 07:10
  •  

#22 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 10:21

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL No a jak się będzie grzał to można zawsze chłodnice oleju zamontować :P

#23 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 10:51

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL napisalem bo mi tak jeden kolega powiedzial ktory ma hydrauliczny naped kos bocznych. My sie chyba bedziemy kierowac w strone mechanicznego napedu :P ale to sie jeszcze zobaczy :P
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#24 Share krzysiek24m

krzysiek24m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 17:52

Ja widziałem classa 98SL to prawą kosę miał mechanicznie napędzaną a lewą miał elektryczną :P

Bejer nie zły bo jak potrzebna to sie tylko wlaczy i luzik -niestety trochę kosztuje :P

mechaniczne napedzanie kosy bocznej tzn. napęd z kosy głównej czy inaczej
i interesuje mnie napęd kosy głównej .Natomist z tą kosą lewą elektr. to ciekawe może
być rozwiązanie.Ciekaw jestyem ile za taki stól w przecietnym stanie na 2 kosy napędzane
hydraulicznie można dać. Mam troche takiego na oku ale gościu nie może sie zdecydować
i nie wie ile wziąść kasy.Prosze o opinie

#25 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 14:57

mechaniczne napedzanie kosy bocznej tzn. napęd z kosy głównej czy inaczej
i interesuje mnie napęd kosy głównej .Natomist z tą kosą lewą elektr. to ciekawe może
być rozwiązanie.Ciekaw jestyem ile za taki stól w przecietnym stanie na 2 kosy napędzane
hydraulicznie można dać. Mam troche takiego na oku ale gościu nie może sie zdecydować
i nie wie ile wziąść kasy.Prosze o opinie

albo z kosy albo walkiem albo paskiem rozne sa opcje
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

#26 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 06:35

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL do koszenia jakies 120 - 140 ha

#27 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna; Rolnictwo; Motoryzacja

Napisany 10 maj 2008 - 17:12

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL Witam tez rozgladam sie za stolem do rzepaku bo troche go siejemy i tak jak juz ktos napisal stol to super sprawa i zaraz sie splaca moze mi doradzicie na pewno nie chcialbym wydac wiecej na stol niz 20 tys pln znalazlem na allegro cos takiego co o tym myslicie? http://www.allegro.p...do_claas_a.html . Co o tym myslicie?? I cena nie jest zbyt wysoka
Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 10 maj 2008 - 19:08

Witam tez rozgladam sie za stolem do rzepaku bo troche go siejemy i tak jak juz ktos napisal stol to super sprawa i zaraz sie splaca moze mi doradzicie na pewno nie chcialbym wydac wiecej na stol niz 20 tys pln znalazlem na allegro cos takiego co o tym myslicie? http://www.allegro.p...do_claas_a.html . Co o tym myslicie?? I cena nie jest zbyt wysoka

sama przekladnia jest tyle warta;) niezla okazja;] wg mnie ale nie wiem jak z wykonaniem na oko wyglada dosc fajnie

#29 Share gangster

gangster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 maj 2008 - 11:36

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL W rolmako za przekładnie powiedzieli mi 1500zł a w innym miejscu 4500zł z tym że ta w tym rolmako jakoś dziwnie wygladała podług tej orgialnej co przy hederach są, ten stół nie wyglada na źle zrobionego tylko że w pracy się wszystko okarze czy gdzieś niebedzie materiał pracował i niepopęka
Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

#30 Share ojanusz

ojanusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 maj 2008 - 17:08

Ja tez mam jedna hydrauliczna wylaczana i wlaczana. Zawsze na poczatku lewa kosa chodzi a jak juz sie obmluci to wylaczamy ja bo jest niepotrzebna. Ja nie zauwazylem aby olej sie grzal. ;)

ile litrów na minute ma wydajność pompa do napędu tych kos i ile litrów oleju jest w obiegu

#31 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna; Rolnictwo; Motoryzacja

Napisany 28 maj 2008 - 20:13

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL I jak tam Rataj stol do rzepaku zakupiony bo ja jeszcze nic nie kupilem w sumie to narazie nie mam do czego bo jeszcze nie odebralem maszyny
Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

#32 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 29 maj 2008 - 06:42

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL nie jeszcze nie i chyba na razie nie bedziemy kupowac...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share rolnikfarmer

rolnikfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 maj 2009 - 13:37

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL Polecam rzetelną firmę znajdujacą się na stronie internetowej

Kupiłem u nich przystawkę w dobrej cenie, sprzęt naprawdę godny polecenia.Koszę nią już kilka lat.Bardzo dobra jakość!Naprawdę polecam wszystkim.

Link usunięty w sprawie reklamy rozmawiac z adminem forum

Edytowany przez Matey, 18 maj 2009 - 21:50.