Zaloguj się, aby obserwować  
rataj

Stół do rzepaku do CLAAS 98SL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rataj    3

Jaką markę polecacie?? Będziemy kupować do swojego kombajnu ale sie na tym zbytnio nie znamy wiec czekam na firmy godne polecenia :D


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
użyj Internet Explorer ;)

mam mozille ;p a swoja droga to juz przegladalem chcialem poznac opinie uzytkownikow stołow


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja proponuje BISO CX 100. Mam mege 204II i chodzi z 5,1 m heder a do niego stol Biso z dwiema bocznymi hydraulicznymi kosami.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
Ja proponuje BISO CX 100. Mam mege 204II i chodzi z 5,1 m heder a do niego stol Biso z dwiema bocznymi hydraulicznymi kosami.

wreszcie jakas konkretna propozycja :rolleyes:


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wiadomo. Chwale to co posiadam i co jest dobre.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Krzysiek24m i Rataj po ile macie hektarow?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

do claasa 98 sl heder 4,5m co byście polecali za stół do rzepaku -sprawdzony wypróbowany u siebie

w przystępnej cenie.Prosze o krótki opis tzn. wady zalety napędu kosy czy schumacher drugi czy ten sam

a może naped mechaniczny od kosy i czy to się sprawdza, jak dlugi okres czsu demontowania

ile kos bocznych i jak mają być napedzane inaczej Proste,mało awaryjne ,tanie i ciekawe rozwiązanie

A może orginalny od claasa przechodzony-jest ich troche w ogłoszeniach.Może sie myle ale biorąc

moje możliwości pod uwage to raczej nie kieruje zainteresowania jak sugerowali wyżej koledzy

na Geringhoffa czy tez na BisaCX100

Rolmako-przegląda heder dopasowuje stół ma być ok- 12tys netto

inni w zależności od ilości kos od rodzaju napędu od 8 do 12tys.

Może ktoś wie ciekawszym rozwiazniu.Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
Krzysiek24m i Rataj po ile macie hektarow?

ja mam 45 ha i 400 ha usług


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
ja mam 45 ha i 400 ha usług

 

To u kogo robisz tyle uslug?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
To u kogo robisz tyle uslug?

a jest tu taka firma i tak jakos sie robi.


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tez chcialbym robic tyle uslug <_< . Wracajac do tematu. Ja bym kupil orginalny Claasa np z Niemczech uzywany lub bym zrobil u kogos kto zajmuje sie robieniem stolow do Claasa. <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

koledzy nikt z was nie ma stołu do rzepaku może ktoś z was słyszał może ktos coś wie w tym temacie

Proszę o ciekawe rady . Moje pytania tematu wyżej .Pozdrawiam..Trafia mi się z napędem

hydraulicznym 2 kos bocznych pzystawka pompy przy wałku przekażnika Cie4kawe jak to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No ja polecam z wlasnej praktyki kosy hydrauliczne.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

ja slyszalem ze olej sie grzeje w hydraulicznych napedach. nie wiem czy to prawda ale najlepiej chyba byloby wziac z napedem mechanicznym czyli na walek :)

takie jest moje zdanie na ten temat. sam jeszcze nie kupilem :)


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja widziałem classa 98SL to prawą kosę miał mechanicznie napędzaną a lewą miał elektryczną :)

 

Bejer nie zły bo jak potrzebna to sie tylko wlaczy i luzik -niestety trochę kosztuje :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja tez mam jedna hydrauliczna wylaczana i wlaczana. Zawsze na poczatku lewa kosa chodzi a jak juz sie obmluci to wylaczamy ja bo jest niepotrzebna. Ja nie zauwazylem aby olej sie grzal. :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No a jak się będzie grzał to można zawsze chłodnice oleju zamontować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

napisalem bo mi tak jeden kolega powiedzial ktory ma hydrauliczny naped kos bocznych. My sie chyba bedziemy kierowac w strone mechanicznego napedu :P ale to sie jeszcze zobaczy :P


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12
Ja widziałem classa 98SL to prawą kosę miał mechanicznie napędzaną a lewą miał elektryczną :P

 

Bejer nie zły bo jak potrzebna to sie tylko wlaczy i luzik -niestety trochę kosztuje :P

mechaniczne napedzanie kosy bocznej tzn. napęd z kosy głównej czy inaczej

i interesuje mnie napęd kosy głównej .Natomist z tą kosą lewą elektr. to ciekawe może

być rozwiązanie.Ciekaw jestyem ile za taki stól w przecietnym stanie na 2 kosy napędzane

hydraulicznie można dać. Mam troche takiego na oku ale gościu nie może sie zdecydować

i nie wie ile wziąść kasy.Prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
mechaniczne napedzanie kosy bocznej tzn. napęd z kosy głównej czy inaczej

i interesuje mnie napęd kosy głównej .Natomist z tą kosą lewą elektr. to ciekawe może

być rozwiązanie.Ciekaw jestyem ile za taki stól w przecietnym stanie na 2 kosy napędzane

hydraulicznie można dać. Mam troche takiego na oku ale gościu nie może sie zdecydować

i nie wie ile wziąść kasy.Prosze o opinie

albo z kosy albo walkiem albo paskiem rozne sa opcje


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj