Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa fort

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Texas

Texas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2015 - 15:36

Prasa fort

Witam! Chciałbym zakupić prasę marki fort f21 łańcuchowa, dużo o niej nie znalazłem i nie wiem jak jest u niej z częściami, czy mógłby ktoś kto ma taką prasę z firmy fort napisać coś o niej i jak się sprawuje? Czy prasy fort są robione na bazie sipmy czy innych pras gdzie części będą do niej pasowały i będę mógł kupić bez żadnego problemu w sklepie ? Bardzo fajna prasa i po kupnie nie chciałbym mieć problemu z jakąkolwiek częścią do niej. Prosiłbym o szybszą odpowiedź ponieważ za 2 dni jadę własnie taka oglądać, a jest troszkę kilometrów i nie chciałbym na darmo jechać. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa fort Dzisiaj, 23:33
  •  

#2 Share jasko1993

jasko1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 29 styczeń 2015 - 18:31

Prasa fort

Poco kupować taką maszynę w której już przewidujesz awarie? i dostępność części. kup taki statek który się sporadycznie psuje i ogólnie znaną markę to i z częsciami nie będzie problemu Claas, John Deere, Krone, NH

#3 Share Texas

Texas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2015 - 19:44

Prasa fort

Nie przewiduje od razu awarii tylko w razie czego, żeby były części i nie było z tym problemu za 18tyś nie wyrwę nic lepszego, a tam jest wszystko co potrzeba dlatego się pytam czy od innych pras pasują te części. 

Wszystko ma się prawo zepsuć to są maszyny. 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#4 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 30 styczeń 2015 - 11:38

Prasa fort

niedaleko mnie wymienił Krone Kr125 na takiego Forta i powiem ci, że ładnie to lata. Zbija lepiej niż Krone. Do tej pory tachał ją c360, a teraz widze że czepia do 914. 60-tka lekko nie miała, ale bele fajne zbite

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Texas

Texas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 styczeń 2015 - 15:00

Prasa fort

Oglądałem dzisiaj tą prasę i mi się spodobała tylko zauważyłem spawy na zewnątrz u góry gdzie się klapę tylną otwiera.

#6 Share Texas

Texas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 styczeń 2015 - 15:36

Prasa fort

Czy to w niczym by nie przeszkadzało ? 

#7 Share jasko1993

jasko1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 30 styczeń 2015 - 18:57

Prasa fort

Czyli z jakiegoś powodu pękła, może za mocno chcieli dobić balota. Jak dobrze pospawana i  nie będziesz za za mocno nadwyrężał to wytrzyma. Mój claas też miał spawany uchwyt od siłownika trzymający klapę i jak na zarazie użytkuję ją normalnie od paru lat i się nie urwało:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Texas

Texas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 23:01

Prasa fort

Prasa jest już umie i czeka na pierwsze siano ;) Wszystkie części pasują od sipmy więc klopotu z tym nie będzie. Jak chcecie mogę fotkę wrzucić.