Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 885 XL

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share AsToNeK_LwG

AsToNeK_LwG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 21:14

Case 885 XL

Witam 

Szukam posiadaczy ciagnika case 885 xl lub z serii 85 

Mam klika pytań odnośnie np: skrzyni biegów czy u was też tak cieżko wrzucić bieg polowy i czy też macie taki mały skok luzu??

Czy da sie gdzieś kupić koła 16.9 38 albo 34 bo ja mam 13.6 i trochę wąskie. Może idzie jakieś inne od innego traktora wsadzić??

Czy da sie do niego zamontowac górny zaczep i jak bo u mnie nie ma i z tych zdjęć co oglądałem w necie to żaden nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 885 XL Dzisiaj, 11:30
  •  

#2 Share jendreks

jendreks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 30 styczeń 2015 - 20:29

Case 885 XL

Siemka

Jasli masz problem tylko z biegiem polowym mozesz to wyregolowac dzigienka pod kabina z lewej strony.

Z zaczepem transportowy kazdy ma problemy.

kola napewno da sie kupic kwestia jedynie grubosci portfela.

Ja przy 785xl tez mam waskie. Za.....waskie. B)

#3 Share adrian785adrian

adrian785adrian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 22:29

Case 885 XL Ja mam w swoim 16.9 34 wszystko pasuje, a zaczepu tez nie mam niestety będę dorabial

#4 Share AsToNeK_LwG

AsToNeK_LwG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 04 luty 2015 - 16:37

Case 885 XL

a jak z tą regulacją jest bo jak zaglądałem to nic nie widać żeby było coś z tym związanego 

#5 Share DionizyZlotopolski

DionizyZlotopolski

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 23 marzec 2015 - 11:34

Case 885 XL Witam ja tez poszukuje zaczepu do mojego 885 xl Podobno pasuje od c360 ale tego jeszcze nie sprawdziłem Czy może ktos juz cos takiego próbował?

#6 Share lisu9708

lisu9708

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:robienie modeli, rolnictwo ,mechanika

Napisany 23 marzec 2015 - 20:01

Case 885 XL

Ja też w swoim 895 też nie mam zaczepu ale już mam materiał i zaczep od ciężkiej serii ursusa i sobie dorobię tylko mocowania :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share DionizyZlotopolski

DionizyZlotopolski

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 23 marzec 2015 - 20:41

Case 885 XL A od c360 tez nie pasuje zupełne inne mocowania Jak by ktoś mial dokładne wymiary zaczepu to byl bym bardzo wdzięczny

#8 Share rogerr33

rogerr33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 28 lipiec 2016 - 07:10

Case 885 XL
Witam 
Może ktoś na forum pomoże usunąć usterki w case 885xl. Posiadam biegi po lewej stronie i reduktorem H L R i czterema biegami na każdym. Pierwsza awaria zablokowany reduktor na H tylko cztery biegi ,,szosowe" było oki kilka dni jak się do tego zabrać może ktoś poradzi. 
Następnie gdy się ciągnik toczy z góry jakby w ogóle silnik nie trzymał tylko byłby na położeniu luz.
i ciągle włączony przedni napęd.
Jeżeli się znajdzie ktoś kto może powiedzieć na ten temat to proszę o odp.

pozdrawiam

#9 Share michcio19874

michcio19874

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 sierpień 2016 - 03:43

Case 885 XL

Witam
Może ktoś na forum pomoże usunąć usterki w case 885xl. Posiadam biegi po lewej stronie i reduktorem H L R i czterema biegami na każdym. Pierwsza awaria zablokowany reduktor na H tylko cztery biegi ,,szosowe" było oki kilka dni jak się do tego zabrać może ktoś poradzi.
Następnie gdy się ciągnik toczy z góry jakby w ogóle silnik nie trzymał tylko byłby na położeniu luz.

pozdrawiam

Witam

Witam.
Jestem tu nowy, ale już od dłuższego czasu mam tą maszynę tzn. Case 885xl. U mnie na początku było podobnie, z czasem biegi zaczęły wyskakiwać, padła najpierw na dziurach następnie kiedy ujmowałem gazu, padła hydraulika miedzy czasie przestał działać żółw/ząjc a ostatnio podczas koszenia trawy skończyły
się biegi. Sam się boję czym jeszcze mnie zaskoczy:(
Będe wdzięczny za każda wskazówke bo mi samemujuż brakuje pomysłów

pozdrawiam

#10 Share DionizyZlotopolski

DionizyZlotopolski

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 21:00

Case 885 XL Hej niestety nie pomogę Ci na Twoje problemy radze znaleźć dobrego mechanika do skrzyni. polbiegi to zobacz czy kabelki się gdzieś nie wypiely
A u mnie jest inny problem tzn czasem mi nie opuszczają mi się do końca ramiona podnośnika nie ważne czy jest obciążony czy nie Po jakimś czasie sam opadnie Nie wiecie co może być tego przyczyną Myślę że może coś się gdzieś przytyka Ale olej nowy pompa nowa wiec trudno powiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Matix_96

Matix_96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 09:22

Case 885 XL

Zaczep górny pasuje od C330. Wujek ma juz dobrych kilka lat.

Dodaj odpowiedź