AsToNeK_LwG

Case 885 XL

Polecane posty

AsToNeK_LwG    2

Witam 

Szukam posiadaczy ciagnika case 885 xl lub z serii 85 

Mam klika pytań odnośnie np: skrzyni biegów czy u was też tak cieżko wrzucić bieg polowy i czy też macie taki mały skok luzu??

Czy da sie gdzieś kupić koła 16.9 38 albo 34 bo ja mam 13.6 i trochę wąskie. Może idzie jakieś inne od innego traktora wsadzić??

Czy da sie do niego zamontowac górny zaczep i jak bo u mnie nie ma i z tych zdjęć co oglądałem w necie to żaden nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendreks    0

Siemka

Jasli masz problem tylko z biegiem polowym mozesz to wyregolowac dzigienka pod kabina z lewej strony.

Z zaczepem transportowy kazdy ma problemy.

kola napewno da sie kupic kwestia jedynie grubosci portfela.

Ja przy 785xl tez mam waskie. Za.....waskie. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsToNeK_LwG    2

a jak z tą regulacją jest bo jak zaglądałem to nic nie widać żeby było coś z tym związanego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisu9708    38

Ja też w swoim 895 też nie mam zaczepu ale już mam materiał i zaczep od ciężkiej serii ursusa i sobie dorobię tylko mocowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerr33    0

 

Witam 

Może ktoś na forum pomoże usunąć usterki w case 885xl. Posiadam biegi po lewej stronie i reduktorem H L R i czterema biegami na każdym. Pierwsza awaria zablokowany reduktor na H tylko cztery biegi ,,szosowe" było oki kilka dni jak się do tego zabrać może ktoś poradzi. 

Następnie gdy się ciągnik toczy z góry jakby w ogóle silnik nie trzymał tylko byłby na położeniu luz.

i ciągle włączony przedni napęd.

Jeżeli się znajdzie ktoś kto może powiedzieć na ten temat to proszę o odp.

 

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Może ktoś na forum pomoże usunąć usterki w case 885xl. Posiadam biegi po lewej stronie i reduktorem H L R i czterema biegami na każdym. Pierwsza awaria zablokowany reduktor na H tylko cztery biegi ,,szosowe" było oki kilka dni jak się do tego zabrać może ktoś poradzi.

Następnie gdy się ciągnik toczy z góry jakby w ogóle silnik nie trzymał tylko byłby na położeniu luz.

i ciągle włączony przedni napęd.

Jeżeli się znajdzie ktoś kto może powiedzieć na ten temat to proszę o odp.

 

pozdrawiam

 

 

Witam

Może ktoś na forum pomoże usunąć usterki w case 885xl. Posiadam biegi po lewej stronie i reduktorem H L R i czterema biegami na każdym. Pierwsza awaria zablokowany reduktor na H tylko cztery biegi ,,szosowe" było oki kilka dni jak się do tego zabrać może ktoś poradzi.

Następnie gdy się ciągnik toczy z góry jakby w ogóle silnik nie trzymał tylko byłby na położeniu luz.

i ciągle włączony przedni napęd.

Jeżeli się znajdzie ktoś kto może powiedzieć na ten temat to proszę o odp.

 

 

 

Witam.

Jestem tu nowy, ale już od dłuższego czasu mam tą maszynę tzn. Case 885xl. U mnie na początku było podobnie, z czasem biegi zaczęły wyskakiwać, padła najpierw na dziurach następnie kiedy ujmowałem gazu, padła hydraulika miedzy czasie przestał działać żółw/ząjc a ostatnio podczas koszenia trawy skończyły

się biegi. Sam się boję czym jeszcze mnie zaskoczy:(

Będe wdzięczny za każda wskazówke bo mi samemujuż brakuje pomysłów

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej niestety nie pomogę Ci na Twoje problemy radze znaleźć dobrego mechanika do skrzyni. polbiegi to zobacz czy kabelki się gdzieś nie wypiely
A u mnie jest inny problem tzn czasem mi nie opuszczają mi się do końca ramiona podnośnika nie ważne czy jest obciążony czy nie Po jakimś czasie sam opadnie Nie wiecie co może być tego przyczyną Myślę że może coś się gdzieś przytyka Ale olej nowy pompa nowa wiec trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrol    4
Dnia 5.09.2016 o 10:22, Matix_96 napisał:

Zaczep górny pasuje od C330. Wujek ma juz dobrych kilka lat.

 

Kolego a możesz podesłać zdjęcie? Potrzebuje pilnie zamontować do mojego case ale nie mam pomysłu jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj