mateusz1122

mf255 nie dziala hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateusz1122    15

witam posiadam mf 255 i nie dziala hydraulika wogole cisnienia nie daje a podnosnik porzadnie  podnosi , pod siedzeniem probowalem na wszystkie sposoby i nie daje cisnienia do rozdzielacza nawet wiecie moze co sie moglo stac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Możliwe, że czegoś nie przestawiłeś... Oprócz tego rozdzielacza pod siedzeniem (wyleciało mi z głowy w którą stronę przestawić ale masz 2 ustawienia to możesz przetestować) musisz przestawić dźwignię od podnośnika na "stały wydatek". Jest to pozycja dolej po maksymalnym podnoszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Odkręcileś zawor hydrauliki pod siedzeniem przy lewym błotniku? Po siedzeniem wajcha na max w prawo i ma działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

przekrecilem wajche w prawo i odrecilem te 2 przewody pod siedzeniem co ida do rozdzielacza i przy przekrecaniu troszke zaczol isc olej ale przestal wogole nie idzie nie wiem ;/ do rozdzielacza nie idzie mimo ze ruszam wajchami moze trzeba cos z podnosnikiem dac na max w gore albo co? pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

kolega Romek6340 już ci to napisał dźwignia podnoszenia na stały wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

czyli mam  dac ten zaworek na w bok i podnosnik na max w gore podniesc? a nie wiecie przypadkiem idzie dokupic euro koncowki do mf255?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Jeszcze raz- odkrec taki małe pokretlo przy dźwigni od hydrauliki przy lewym blotniku. Przełacz rozdzielacz pod siedzeniem na prawo. Daj dźwignię pompy ta od prawego blotnika na więcej niż pół i probuj. Ma działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

taka przejsciwke mam przy prasie chcialbym do tej wtyczki właśnie tylko ta druga


bo teraz mam taka ze srutem w srodku i nie wiem czy bedzie pasowac do prasy i zamiast tych srutow to jest oring do okola moze bedzie nie wiem jutro sprawdze a wy co powieecie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

dokup gniazdo i zmień, po co kombinować jakieś redukcje, przejściówki itp. To nie majatek ogromny za 20-30zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez mateusz1122
      Witam w fordzie 5610 zaczol mi sie lac olej z walu co idzie na przedni naped wydlubalem go i nie moge znalesc nigdzie simeringa 45x76x12 wie ktos moze skad wziosc taki?? pozdrawiam i pilnie czekam na odpowiedz
    • Przez mateusz1122
      Witam koledzy tak jak w temacie chcialbym wybrac prase do sianokiszonki slomy i siana. ja chcialbym kupic zmmiennokomorowa do 180cm bale a ojciec sie uwiol na stalokomorowa 120-120 i juz nie wiem wydaje mi sie ze najlepszaby byla zmmieno komorowa pasowala ale wszyscy chandlarze nagadali ojcu ze walcowe 120-120 sa najlepsze oczywiscie takie 120-120 maja do sprzedania ,wydaje mi sie ze balot slomy 120-120 to troche maly i bedzie ich pelno moze lepsze rozwiazanie byloby juz 150-120 tez stalokomorowa ale chyba baloty sianokiszonki beda za duze i ciezkie. a posiadamy w tej chwili 30 bydla ciagniki c328, mf255 i ford 5610 4x4 prosilbym o doradzenie tak zebym pokazal ojcu co tu napiszeszecie z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie
    • Przez mateusz1122
      Witam serdecznie szukam już od kilku tygodni kola do claas rollant 62 wymiar to 11.5 szerokosc opony, 80 wysokosc i felga 15.3 jest ona na 5 szpilek jak by ktos mial takia felge z opoNA w dobrych pieniadzach prosze o napisanie. OPONA TAKA http://images.iagro.pl/2012-06/407746933_middle.jpg
      pozdrawiam serdecznie
    • Przez mateusz1122
      witam kupie owijarke uzywana propozycje prosze na priv pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj