mich89

Nowa przyczepa 6 ton - jaka? Czyli najlepszy stosunek ceny do jakości?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mich89    16

Tak jak w temacie. Jaką nową przyczepę 6 ton byście polecili? Najlepszy stosunek ceny do jakości? Żeby nie przepłacić ale żeby po załadowaniu 7 ton nie pokrzywiła się. Każdy producent tak naprawdę ma takową w swojej ofercie ale który będzie najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie lepiej wyjdzie kupic i wyremontowac? wyjdzie cie to 1/3 kosztow nowej a tak samo zboze czy co innego powozisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich89    16

Młodego rolnika trzeba jakoś wykorzystać a akurat najgorszą mam przyczepę... Dlatego takie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no kolegi jak chcesz tracic kase ;) poszukaj czegos z zasława albo pronar, metal-tech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Najtaniej Pronar. Oglądałem teraz Wielton to 6 t  ramę główną ma jak w 14 t 33 cm wysoka, zamówić lepsze opony i 10 t można wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonek    5

my mamy wielton ale 14 t I jam narazie sprawuje sie bardzo dobrze. bardzo solidnie wykonana ladujemy 16 t pszenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja mam 2  sztuki 12 t, niestety mękę przeszedłem w tymi burtami, raz były w fabryce, drugi raz nie dałem rady zmusić ich do zabrania, ale teraz są tak szczelne, że po deszczu zbiera się na chich z  10 cm wody, i utrzymuję się puki nie odparuję, lub burty nie otworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich89    16

Ja wiem że Wielton to dobra marka ale o ponad 10 tys zł droższa od np. Pronara. Tak jak napisałem w temacie najlepszy stosunek ceny do jakości. Bo w Wieltonie jeden warunek został spełniony ale cena już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jak chcesz korzystać z wywrotu do tyłu, to tylko przyczepa co ma posiada kule zamiast haków, czyli wszystkie oprócz D55...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Pronara T 653/2 6 Ton mogę Ci zaoferowac za 33000zł Brutto z nadstawami. Transport w dowolne miejsce w krajuw tej Cenie. Lub paletową PT 606 37800zł Brutto.                  TEL 664160723. Jeżeli chodzi o wykonanie Pronarki są solidne.

Edytowano przez helus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2198

Na Pronara znowu jest promocja, także tanio można wyrwać i nie są wcale złe. Wieltona mam taka sobie, głównie malowanie  i szczelność, ale może już to poprawili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Tylko i wyłącznie pronar solidne wmiare tanie i nie do zajechania


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1270

Też jestem na etapie szukania i jestem nastawiony na Metal Fach model T710/1- 6t ,cena katalogowa 26 000zł/netto+nadstawki 2800zł/netto+plandeka 2000zł/netto+koło zapasowe 1200zł/netto.Od tego rabat od dilera standartowo dają 5% ,ale można i 8% jak mają na placu ze starego roku.Przyczepa wygląda na dość solidną i ma w standarcie wszystko co potrzebuje łącznie z rynną do szybra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

to kup lepiej pronara w tej samej cenie, mam metal-fach i jest "niedorobiona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich89    16

Czyli najlepszy będzie Pronar w stosunku ceny do jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Tak, lepszy jest Pronar, ja też dosyćdługo oglądałem, grzebałem, porównywałem i wybrałem Pronar :-) Wieltona sporo osób odradzało ze względu na problemy z burtami, Zasław drogi, a jakość ich wykonania nie warta tej ceny. Metal-Fach tańszy, ale widać różnice w wykonaniu w porównanu do Pronaru, zawiasy, zamki rama... Także ja osobiście przerobiłem temat i po długich namysłach wybrałem Pronar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Młodego rolnika trzeba jakoś wykorzystać a akurat najgorszą mam przyczepę... Dlatego takie pytanie

 

Skąd jesteś?? Ja dziś dostałem fajną ofertę na pronara 6t podwójne burty i szer. ogumienie za 32900 zł + zapas gratis. Nowy model, mocniejsze burty bez linek w skrzyni co wydaje się być atrakcyjne i bardziej funkcjonalne ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworek788    2

ja mam metal fach 6 ton i polecam szczelna rzepak nie wylatuje i rama masywniejsza w mf niż w pronar t653/2.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

U mnie we wsi z nowych tylko pronar 9 szt. i  nikt nie narzeka, w zeszłym tyg przybyły dwie, niedługo moja będzie i kolejne dwie mają być. Więc co innego miałem wybrać :P

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

 Kolego o co chodzi z tym nowym modelem? Mówisz że nie ma linek czyli ma jakies wzmocnione burty ? Bo nie znalazłem nic na ten temat na stronie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj